Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

acha! DZIEWCZYNY - JAK WYGLADAJA ROZSTEPY??? Ja kazalam wczoraj mezowi poogladac mnie dokladnie przy smarowaniu kremem na rozstepy ale mowi ze nic niepokojacgo nie widzi - jak wygladaja rozstepy w fazie poczatkowej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kochane mamusie 😘
u mnie to wygląda tak że mam malutkie i cieniutkie białe kreseczki ale nie jest ich aż tak dużo , trzeba się przypatrzeć aby je zobaczyć i mam je tylko na brzuszku .
a ostatnio chyba zauważyłam celulit nie jestem pewna na pośladkach 🤢
Jagoda śliczne te łóżeczka 🤪
ale na razie nie mam co kupować bo nie znam płci 🤔
ale już niedługo 🤪
Syla super sprawa 🙃
Julia też słyszałam że oliwka jest dobra na rozstępy
ale wypróbowałam krem z PERFEKTA i jest cudny 🙂
Upalnego dnia życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jutro mam wizytę...poznamy płeć, ciekawa jestem czy to cos co było między nóżkami okaże się sisiorkiem czy jednak to drugie (po cichu przyznaję sie że chciałabym dziewczynkę), ale podzieliliśmy się sprawiedliwe bo Boguś, mój mąż - chce chłopaka. Także dziewczęta, trzymajcie kciuki. Wizyta o 15:30!
Już dziś mnie nosi a poza tym coś mnie brzusio pobolewa tak dziwnie i zaczynam się martwić, może za długo siedzę i powinnam sie poruszać......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, co do rozstępów to słyszałam że najlepsza jest Ziajka specjalnie dla kobiet w ciąży od 4 miesiąca. Można kupić tylko na necie, jestem w trakcie używania i jak do tej pory super, smaruję nią właściwie całe ciało bo jest przeznaczona również na miejsca narażone na rozstępy czyli piersi, pośladki itp.
Polecam, bardzo tanie i dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heej dziewczyny hehe
Jagoda-widzisz jakos mi umknął dzionek nie wiem wiem jakim cuudem 😁 😁
powiem wam żee u mnie dzis |(Irlandia) pogoda chyba jak w Polsceeee cudnie swieci czyste niebo no poprostu chce sie zyc ;D i tak mi sie zachciał ze skosiłam dzis trawnik i wyplewilam cały ogródek a tego dosc sporo ręce mi padaaja od podkaszarki hehe idee szybko wziąść prysznic:d o opalilam sie hehehe 😁 😁 😁 i niby an słońcu nie woolno a powiem wam ze jak mi sie tak mega cieplo robilo to uciekalam ale czujee sie taak jakos suuper 😁 w koncu moglam cos zrobić co mnie zmęczyło 😉 jak na siłowni 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, z tym mieszkankiem to mamy pod górę... 😞 Pani w banku z usmiechem na ustach powiedziala: nie bede ukrywac ze warunki kredytowe w tym momencie sa najgorsze od kilku miesiecy 😞 ech...
Zrobiłam zdjęcie brzusia:
http://www.brzuszek.net/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=33&page=inline&id=1657

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO DO ROZSTEPÓW - wyogladalam sie raz jeszcze, maz tez mnie przejrzal 😉 ale chyba narazie na szczescie nic...Uzywam codziennie kremy ELASTI-Q.
Co prawda oboje z mezem nie za bardzo wiemy jak te rozstepy rozpoznac, ale cos tam w necie poszperalismy i nic takiego na moim ciele sie nie pojawilo.

KATARINA my mamy jutro wizyte o 18:30 - I bedzie to USG3D wiec mam nadzieje ze nie ma opcji zeby dzieciak sie tak zle ulozy ze mu miedzy nogi nie zagladniemy 🙂
U nas tez cos dyndalo, tez cichutko liczylam na corcię, ale cóż, jutro powinno sie juz wszystko wyjasnic 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda nie przejmuj sie tym mieszkaniem poczekajcie jeszcze troszkę, może sie zmieni przecież mozecie zmienic lokum tuz przed rozwiazaniem pomalutku znajdzccie najlepszy 🙂 ja pracowałam w kredytach i naprawdee lepiej szukac dluugo albo poczekać. Bo nie warto sie pakować a potem żałować.

Masz śliczny brzuszek taaki duży ale chyba widać że na chłopcaaaa 🙂 🙂

ja padam na twarz ide na masaż teraz ciałaa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,
Tez mam termin na styczen, juz nie moge sie doczekac, dwa dni temu poczulam pierwsze ruchy, niesmowite...
Dziewczyny, napiszcie mi czy jeszcze czesto chodzicie do toalety, bo podobno juz powinien ustapic ten czestomocz a mi sie czasem w nocy zdaza z dwa razy... czasem wcale.
Poza tym mam skurcze w lydkach i powieka mi lata, tez skurcze, kupilam sobie aspargin, czy ktoras moze bierze tez?
Pozdrawiam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda co do rozstepow to w poczatkowej fazie robia sie jakie jasniejsze od skory kreski ktore idzie wyczuc palcem, w koncowej fazie robia sie takie fioletowe. Mi najwiecej zrobilo sie po porodzie 😞 a teraz an brzuszku mam jasne chyba przez to ze mnie tak wywalilo, narazie biale wiec czesto smaruje...moze pomoze

a co do mieszkania to tez mielismy strasznie pod gorke, ale tak jak pisze Syla czas, czas i jeszcze raz czas

Julia oliwka bardzo dobra na skore brzuszka nawilza i powoduje ze jak sie nie zrobily rozstepy to wolniej sie beda robic bo skora bardziej elastyczna

Domka jak bralam na skurcze asmag i mi pomog - ogolnie chodzi zeby bylo cos z magnezem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jagoda najpierw brava za piękny duży brzuszek! co do Kredytu to nie wiem na jaki cel i w jakim mieście mieszkasz,ale jeśli w dużym to nie użeraj się z bankami tylko idźcie do doradcy kredytowego np.Open Finance i tam wam doradzą.Nie jest tak najgorzej,my niedawno braliśmy hipoteczny na budowę domu i spokojnie otrzymaliśmy no jeden warunek w tych czasach ,że trzeba mieć bardzo wysoką zdolność kredytową.Jednak polecam zamiast latania po bankach zdecydowanie doradce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nawet nie trzeba sie decydowac na branie kredytu poprzez doradce - my tal zrobilismy ze poszlismy wysluchalismy babki a ona nam powiedziala w ktorym z bankow mamy najwieksze szanse 🙂 no i udalo sie potem jeszcze mnostwo papierkow i ponad miesiac czekania na decyzje ale mamy swoje M. glowa do gory bedzie dobrze.... a i zapomnialam dodac ze my do zarobkow i rodzinki nie podawalismy corci, bo wtedy sa wieksze szanse na otrzymanie kredytu (pani w banku nie mogla nie zauwazyc ze mamy dziecko, bo przychodzilismy z nia, ale na wniosku wpisalismy tylko 2osoby)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI DZIEWCZYNY 🙂
witam nową STYCZNIOWĄ mamusię - cześć DOMKA 🙂
MYCLOUD My tez mielismy budowac dom - juz nawet mamy pozwolenie i wszystkie papiery z gazowni, elektrowni itd..no ale dzidzia zweryfikowala plany i dom narazie poszedl w odstawke...CZASU nie ma, bo kupujemy mieszkanie w Olkuszu a tu rynek nieruchomosci jest tragiczny 😞
Z open finance wspolpracowalismy od maja i to oni doradzili nam PKO BP a poszlismy bezposrednio do banku poniewaz w agencji neruchomosci przez ktora kupujemy lokal maja tam w tym odziale znajomych i jest szybciej niz przez OPEN...
Brzusio sobie rosnie i rosnie - ale sie przerazilam bo wyczytalam ze od 20 tygodnia (a ja jutro zaczynam 20sty) brzuch rosnie b szybko i przecietnie 20 cm plus na obwodzie 🤪 🤪 BEDE WIELORYBEM!!! 🤢 🙃

Wyczytalam tez ze od 19-20 tyg ucho wew. dzidzi jest juz kompletnie wyksztalcone i dzidzia wszystko slyszy!!! 🙃
Teraz czasem szeptam jak sie klocimy z mezem zeby malenstwo nie slyszalo 😲

Jutro jade odebrac KOŁYSANKI do EMPIKU i zaczynam sie uczyc spiewac hehe 🤔 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHODZENIE DO TOALETY - ja nadal biegam często - juz nawet sie przyzwyczailam ze w roznych miejscach gdzie jst dostep do wc robie siku na zapas 🙂 a poza tym to sie nie przejmuje i chodze do prywatnych toalet w bankach i innych urzedach 🙂

A wczoraj zrobilismy awanture w CARREFURZE w OLKUSZU bo w kolejce dla kobiet w ciazy stali sami faceci i na moje glosne komentarze do meza: ZOBACZ, TUTAJ STOJA SAMI UPRZYWILEJOWANI - wszyscy gentelmeni odwrocili glowy...mąż poszedl do kierownika zmiany i zrobilismy porzadek, ale powiem Wam, ze ludzie w tej kolejce to myslalam ze mi oczy wydrapia 🤢 chamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,no u nas w Warszawie jest lepsza sytuacja.Nam dziecko nie zmieniło planów bo mamy gdzie mieszkać ,mamy swoje mieszkanie.Co do kredytów to niestety ,ale teraz trzeba się nastawić,że nie prędko przywrócą korzystne dla nas franki,my tez mamy kredyt w złotówkach.Nie jest to już tak korzystne niestety no i pensja musi być dużo wyższa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - no wlasnie w tym problem ze my niestety nie mamy swojego i mieszkamy u tesciow ale wiesz jak to jest...chocby najlepsi rodzice to jednak zero prywatnosci tymbardziej ze moj maz ma 6 braci i kazdy z nich ma panne lub zone i ciagle tu sie ktos kreci a ja potrzebuje spokoju 🤢
Dlatego na msie spieszy... nie chce zostac z remontem jak moja przyjaciolka ktora rodzi na dniach, remont robia od kwietnia i nadal nie moga sie wprowadzic do nowego mieszkania bo jest nieskonczone! tez sie tulaja po rodzicach i widze ja ksie mecza...nie chce tak 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda co do brzuszka to śliczny 🙂

a co do kredytu to się nie załamuj, proponuje zmienić bank albo doradce...
czy ta sympatyczna Pani zaproponowala Wam jakieś rozwiązanie? to ma być hipoteczny?
Pytam bo może bede mogła Ci jakoś pomoc, coś podpowiedziec. Jestem pracownikiem banku 🙂
więc jak masz pytania to śmiało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...