Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Laseczki

jest 9.30 moje dziecko jak zasdnelo ok 22 wczoraj tak nadal spi!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪 myslalam ze dzis bede miala przerabane bo caly spacer praktycznie ok 18-19.30 spal a tu prosze 😜

Lece zrobic sobie snaidanko 😘 😘 😘


Jagódka co mu dałas ze on tyle śpi? zdradz ten sekret to podam Nesi to samo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Moniś tez mi sie tak wydaje ze reszta śpi 😉 oj grzeszą takim spaniem 😜

mojej czasem u tesciowej zdarzy sie pospac do 9-10 🤪 ale ja i tak ok 8 sie budze i nie spie juz i czekam az lasencja wstaie 😁


A jak do szkoly pojda to bedzie na odwrot 🙂 Mojego syna zerwac z lozka to ojjjjj, wolami trzeba czasem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
witam 🙂 Ale tu pusto. Basia czy to tylko nasze Laski wstaja tak wczesnie 🙂
Dusia ten tancerz pierwsza kalsa 🙂
p.s dziewcyzny od wczoraj nie moge sie dopchac coby dac Wam oklaski 🙂
heeeh ja wchodze o 24 mojego czasu czyli 1 w Pl 😁 i nieee mama problemaa 😜 no wczoraj Basia chciala mi podebrac Pani Koladeee 😜 ale zlitowała się albo nie zdarzyłaaa 🤪 heeh


oj chciałam byś poznała moje dobre serce 😜
dobrze ze sobie nie mozesz daac hehe 😁 pozostalo 6minutt 😜 jak zdarze! to masz oklaskaa 😜 dziewczyny ZAKAZ DAWANIA BASI zanim ja jej nie daaam hee 😉 zamawiam!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Laseczki

jest 9.30 moje dziecko jak zasdnelo ok 22 wczoraj tak nadal spi!!!!!!!!!!!!!!!1 🤪 🤪 🤪 🤪 myslalam ze dzis bede miala przerabane bo caly spacer praktycznie ok 18-19.30 spal a tu prosze 😜

Lece zrobic sobie snaidanko 😘 😘 😘


Jagódka co mu dałas ze on tyle śpi? zdradz ten sekret to podam Nesi to samo 😉
moja spi zawsze 12h 🙂 jak pojdzie o 22 to wstaje o 10 a jak o 20 to wstaje o 8 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
Basia81 napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
moniss77 napisał(a):
witam 🙂 Ale tu pusto. Basia czy to tylko nasze Laski wstaja tak wczesnie 🙂
Dusia ten tancerz pierwsza kalsa 🙂
p.s dziewcyzny od wczoraj nie moge sie dopchac coby dac Wam oklaski 🙂
heeeh ja wchodze o 24 mojego czasu czyli 1 w Pl 😁 i nieee mama problemaa 😜 no wczoraj Basia chciala mi podebrac Pani Koladeee 😜 ale zlitowała się albo nie zdarzyłaaa 🤪 heeh


oj chciałam byś poznała moje dobre serce 😜
dobrze ze sobie nie mozesz daac hehe 😁 pozostalo 6minutt 😜 jak zdarze! to masz oklaskaa 😜 dziewczyny ZAKAZ DAWANIA BASI zanim ja jej nie daaam hee 😉 zamawiam!:P


😁 jesteś nie możliwa, rozbawiłaś mnie do łez 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniss77 napisał(a):
ups... ☺️
syla chyba Ci teraz podpadlam na maxa.... 🤨
myslalam ze juz dalas Basi i chcialam tylko sprawdzic...
Basiu dla Was polecial ten wczorakjszuy. Wkoncu sie dopchalam 🙂


Moniś dziękuję 😘
Syla zaraz też Ci podziekuje 😉 😜 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIA, MONIS - WLASNIE NIC NIE ZJADL NAWET PRZEZ DASNIECIEM!!!! MAZ SIE Z NIM "SZARPAL" ale nie chcial pic i strasznie spiacy nagle byl i dupa blada. zasnal i w sumie chyba nawet 100 nie wypil. Malo tego przez caly dzien praktycznie niewiele zjadl - tak 1/4 kazdego normalnego posilku..a tu taka niespodzianka 🙂 moze dlatego ze rano otworzylam okno i zrobilo sie przyjemnie chlodno 🙂
ok, mama po sniadanku, synek obudzil sie i od 15 min oglada nowe ochraniacze 😜 lece go przebrac bo smierdzi siuskami i nakarmie babla moze co zje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie! No nie wiem kto grzeszy, ja wstaje o 5.30 czasem o 6! Ostatnio maz mi zabiera małego to udaje mi się pospać od 8 do 9 i tyle! O której bym go nie kładła to wstaje tak samo. Kładłam do o 7 to wstał o 5 kłade go o 8 wstaje między 5 a 6. Ehhh ciekawe jak to będzie jak ja do pracy wróce, chyba tam padne. Dobrze ze to tylko 4 godzinki 🙂
Moje dziecko dziś od rana woła "ej" na wszystko, nawet do mnie sie tak zwraca. Tatuś dziś dostał w twarz jak spał i też było "ej" 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
no to wychodzi że tylko ja grzeszę 😜 spałam do 8:30 moje dzieci też 🙃
teraz młodsza poszła spać a starsza zadaje miliardy pytań 'co to?' 'co to bedzie?' i tak w kółko
jutro przyjeżdża szwagierka z teściową a mi się nie chce sprzątać 😜a niech wiedzą że z dziećmi nie ma łatwo może same posprzątają 😉 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ja zgrzeszylam za bardzo bo teraz mam za swoje 😉 co z tego ze pospal do 9.45 jak teraz w ogole nie chce spac i nie mam jak gotowac, prac, prasowac sprzatac, poplacic na allegro 😉 bo synek ciagle chce zebym byla tuz obok :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
widac ja zgrzeszylam za bardzo bo teraz mam za swoje 😉 co z tego ze pospal do 9.45 jak teraz w ogole nie chce spac i nie mam jak gotowac, prac, prasowac sprzatac, poplacic na allegro 😉 bo synek ciagle chce zebym byla tuz obok :/


U Mnie jest dokładnie tak samo-jak już się obudzi to nic nie mogę zrobić-ciągle by chciała wisieć u Mnie na rękach a tak się nie da.Teraz jeszcze śpi bo poszlam z Nią na spacer i zasnęła-choć jestem na działce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justynka upolowana 😁
a propos Małgosia tez się budzi koło 5-6 ale dostanie flaszkę,trochę pogada,pokręci się i prawie zawsze jeszcze zasypia na ok.1,5h 🙂może Piterek też by jeszcze pospał???
Wyjątkiem był wczorajszy dzień-wstała o 7 i padła dopiero koło 15-umęczona byłam na maksa 😞ale dziś już jest o.k.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia mały brazylijski tancerz 🤪 🤪 🤪obstawiam,że Vanesska Basi będzie tańcować jako pierwsza 🙂
p.s.po co będziesz sprzątać,żeby pokazać że można przy 2-ce małych dzieci-niech widzą że to nie taki"łatwy orzech do zgryzienia" 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, dopiero teraz obejrzalam tego malucha tanczacego - az dziwnie to wyglada - nienaturalnie, komputerowo - jak ten "dzidziuś" z ALLY MC BEAL 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody w koncu zasnal...ufff a ja zdarzylam ugotowac - dzis kolejna proba podania mojego gotowanego jedzonka

TU MAM PYTANIE DO MAM KTORE GOTUJĄ - CZY DAJECIE MALUCHOM NOWE MARCHEWKI I ZIEMNIAKI??? BO STARYCH JUZ NIE MA ALBO B CIEZKO DOSTAC... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justynka upolowana 😁
a propos Małgosia tez się budzi koło 5-6 ale dostanie flaszkę,trochę pogada,pokręci się i prawie zawsze jeszcze zasypia na ok.1,5h 🙂może Piterek też by jeszcze pospał???
Wyjątkiem był wczorajszy dzień-wstała o 7 i padła dopiero koło 15-umęczona byłam na maksa 😞ale dziś już jest o.k.


Aniołku on nie chce jesc jak wstaje o 5 dopiero je o 8 , a spi pozniej koło 9, rano nie da rady próbowałam wszystkiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlody w porannym balaganie [ktorego nie widac na zdj 😜] uwielbia brykac po naszym lozku a dzis szczegolnie spodobaly mu sie wyraziste wzory i wpartywal sie w nie z 10 min 😉

[URL=http://img687.imageshack.us/i/dsc00181brz.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4737/dsc00181brz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nikogo nie ma????
Pewnie wszystkie spacerują 🙂
Ale co tam przynajmniej będziecie miały co czytać jak wrócicie 😉

Jagódka tak się martwisz Ksawcia niejedzeniem ale przecież on już wkroczył w 7 miesiąc życia-mleczko to tylko 3xdzienie a poza tym inne spacjały-a poza tym jest gorąco więc nie ma się co dziwić,Nam się nie chce jeść więc dzieciom też nie-tak myślę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...