Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bylismy na ponad 2 godz spacerku, Ksawciu nadal nie chce jesc wszystkim pluje ale duzo pije
Jedziemy na zakupy i ja w koncu musze podpiac nowa umowe w orange i musze wybrac jakis tel - bedzie nowa zabawka 🤪
do potem buziole 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dziś odwiedziłyśmy ciocie Kasie- ciężarówkę.Nesia chciała koniecznie znaleść się w basenie kuzyna i wkladała nózki i piszczala z radości... a Nikodem moczył jej raczki- zabawe mieli niesamowita 🙂

miałam odwalić spermodawcy numer w ten weekend i nie dac Nesi ale się dogadałam- nie pojechałam w tygodniu i mi to odpusza a nie przekłada na inny dzień ale w sobote bedziemy już ok 10. Mi to na rękę bo małej rozłoże basen i odpocznie cały dzien na wsi.a ma byc ponad 30 stopni... oczywiście udawalam ze mi to strasznie nie pasuje i że musze to przemyśleć 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
i ostatnia powtórzona wiadomość ehhhh A to się pochwale że od poniedziałku wracam do pracy! NA dzień dzisiejszy pracuje tylko poniedziałek i środe ale to może ulec zmianie 🙂 Piotruś będzie męczył tatusia do 13. Ale fajnie 🙂 Chyba będziemi sie teskniło za nim;/


No to świetnie-gratuluję,pytanie jak tam Ania-czy była w PIP-ie i czy coś załatwiła z Tą Swoją szefową 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JESTEM 😎
troszku się dziś nabiegałam za moimi pannami - Majka uparcie co chwilkę przekręca się na brzuszek i podnosi pupkę, podkurcza nóżki tylko patrzeć jak popełznie gdzieś za Agatą 🤪
Byliśmy dziś w Gąskach - mąż załatwiał jakieś interesy...niby niedaleko od Mielna a tam cisza spokój tylko wszystko tak dziwnie rozzciągnięte...na plażę nie poszliśmy bo Agata wielbicielka piachu by z niej już sucha nie wyszła 🤢 🙃 😉

Justynka Piotruś superowo się tą maskotką przykrywa 🙃 słodziak z niego cudowny
Jagoda Ksawciu to mega kaskader 🤪 musisz mieć kochana oczy wokoło głowy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada jest niesamowita 😎oto sms od niej :
Aaa zapomniałam stoi koło mnie Beata Kozidrak :-) ona ma chudsze nogi ode mnie!!! Julka dostała autograf :-)


ona jest bombowa 😎


napisałam jej żeby się za babami nie oglądała bo ja posądzę o zmianę orientacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Aniołek, Jagódka i Agab upolowane 😉 Jupi!


dziękuję Justynko 😘
ale mimo wszystko ktoś Mi podpierdolił 2 oklaski bo miałam 100 a po Twoim mam 99 😞


ode mnie dostaniesz 100 🙂 tylko musze poczekac 73 minuty
ciekawe czy Admin może sprawdzić kto podpiernicza oklaski, hmm fajnie by bylo gdyby po każdym odebraniu przychodziła informacja na maila klo zabrał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Aniołek, Jagódka i Agab upolowane 😉 Jupi!


dziękuję Justynko 😘
ale mimo wszystko ktoś Mi podpierdolił 2 oklaski bo miałam 100 a po Twoim mam 99 😞


ode mnie dostaniesz 100 🙂 tylko musze poczekac 73 minuty
ciekawe czy Admin może sprawdzić kto podpiernicza oklaski, hmm fajnie by bylo gdyby po każdym odebraniu przychodziła informacja na maila klo zabrał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
Aniołek, Jagódka i Agab upolowane 😉 Jupi!


dziękuję Justynko 😘
ale mimo wszystko ktoś Mi podpierdolił 2 oklaski bo miałam 100 a po Twoim mam 99 😞


ode mnie dostaniesz 100 🙂 tylko musze poczekac 73 minuty
ciekawe czy Admin może sprawdzić kto podpiernicza oklaski, hmm fajnie by bylo gdyby po każdym odebraniu przychodziła informacja na maila klo zabrał


dzięki Basiu 😘
znów będę mieć 100 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...