Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Justynka kujemi 😘
Mycloud ma tylko opis na gg


hmmm a ja jej opisu nie widze;/


radocha 🙂 ale niedostępna/niewidoczna pewnie już śpi jak jutro się nie odezwie to ją zmolestujemy na gg 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
chyba stworze sobie nowe konto na nk bo jakos mi tak dziwnie bez niego 😉 nie widze zdjęć znajomych;p


ja sobie na facebooku stworzyłam ale troszkę nie kumam o co tam biega


dlatego chyba ja wróce do nk;p


też o tym myślałam ale bym musiała zakładać nową pocztę 😞to już w ogóle się pogubię co gdzie i jak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
chyba stworze sobie nowe konto na nk bo jakos mi tak dziwnie bez niego 😉 nie widze zdjęć znajomych;p


ja sobie na facebooku stworzyłam ale troszkę nie kumam o co tam biega


ja też mam w razie W zapraszam 🙂 🙂 🙂[email protected]


już Cię namierzyłam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
chyba stworze sobie nowe konto na nk bo jakos mi tak dziwnie bez niego 😉 nie widze zdjęć znajomych;p


ja sobie na facebooku stworzyłam ale troszkę nie kumam o co tam biega


dlatego chyba ja wróce do nk;p


mi też się tęskni...tak przynajmniej miałam kontakt z wieloma osobami...i byłam na bieżąco ze zdjęciami....ehhh musieli ten regulamin zmieniać ???!!!! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
ja jestem 🙂
Dziewczyny nie wiecie co z Mycloud, nie odzywała sie ostatnio. Obraziła się czy co?


ostatnio pisała,że nie ma nastroju bo ktoś jej tu na forum nie lubi i nie miała ochoty gadać-miejmy nadzieję,że to etap przejściowy i jutro się Nam pokaże 🙂Madziu wróć-tęsknimy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku ale się wkurwiłam na moja mame i siostre 😠 mówię mamie że gówniara drze mi ryja ja młoda usypiam , ze tylko syf robi a ja chodze i sprzatam i że mam dość bo skoro gotuje z dzieckiem w kuchni bo ta kretynka nie wezmie mi niuni to ma ona myc naczynia bo ja tu parobkiem nie jestem 😠 a mama do mnie: to co ja mam zrobic 🤪ale sie zagotowalam, no kurwa pogłaskac debila po głowce bo przeciez to ja się czepiam...

już nie wspomne ze siostra maturzystka śpi do 13, pracy nie szuka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ DZIEWCZYNKI

ja siedze z mezem nad moim nowym tel...oj, jak tego nie lubie... 😞 wszystkie ustawienia itd. a jeszcze nie chce mi skopiowac kontakow 🤢 i sie meczymy...

Dusia - zdjecia cudne bo Maja cudna 😉 i zauwazylam ze ma wytarte wloski z tylu hihi super to smiesznie wyglada 🙃
Moj łysolek i tak mial zawsze biale wloski wiec tego nie bylo widac 🙂

buziaki

wszystkim niby obojetne te oklaski a ciagle ich temat wraca 😜 olać to. a poza tym jesli tak znikaja moze cos z systemem nie tak... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 my wróciłyśmy do domku dopiero pół godziny temu od rana 🙂 Majunia padnięta 🙂 rano poszłyśmy na spacer o 9:30 wróciłyśmy o 13 i o 14 pojechałyśmy na bioderka z bioderek od razu na spacer potem na ciuchy i znów spacer i dopiero o 20:30 wracałyśmy do domku ale chrzestna moja nas dorwała i poszłyśmy w gości Majunia i cioteczki zasnęła więc już posiedziałam 🙂 zawsze jak Małż ma służbę to tak sobie dzień zorganizuję żeby być w domku jak najpóźniej położyć się spać i nie myśleć że sama jestem 🙂 Dusia fotki Majuni śliczne moja Niunia też ma taką łysinkę z tyłu ale nie widać aż tak bo ma mniej włosków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...