Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej,

ja już padam na pysk, młoda daje czadu przez jebane zęby. Bidulka całą noc płakała, a od rana koncert - spała 2 razy po 15 minut, jeśc nie chce a dziąseł nie da sobie dotknąć i tylko wisi u mnie na rekach...

wogole dzięn do dupy:jestem niewyspana, glowa mi pęka, gwiazdeczka tylko na rekach, wyłamałam 2 paznokcie tak że myślalam ze z bólu się posikam, J mnie wkurzył, nadmuchałam basen oczywiście sama i kurde zaczeła się burza... a jakby było mało to dostałam okres...

zapokowalam malusiej czopka i wkoncu zasneła i chyba zaczął ziłac bo uśmiecha sie przez sen, ale mi jej szkoda 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej kochane

my dzis mielismy rodzinno wyborcze popoludnie -to znaczy taki mial byc. Mielismy isc do kosciola bo nie bylismy ods chrztu 😜 - sprzed kosciola zwialismy bo mlody zasnal i nam zal takiej pogody wiec pojechalismy na spacerek. No i wiedzialam ze jak w nas piorun od razu nie strzeli to i tak nas pokara - nie wiedzialam tylko ze tak szybko i ze tylko mnie 🤢
Spotkalismy kolege męża - ten od razu temat wybory i bezczelny na maxa - zaczal od "mam nadzieje ze dokonaliscie dobrego wyboru" bla bla - my go zbywamy on nadal naciska i w koncu tekst "no tylko nie mowcie ze na komorowskiego..o nie!widze ze jednak! co wyscie sie tv za duzo naogladali albo wyborcza czytacie???" no to ja juz zagotowalam, piana z ust i juz cisnienie 200. my probujemy zakonczyc temat - ten dalej - i do mnie" a Ty co masz do kosciola?" - kurwa no to juz eksplodowalam, sptalam go czy ma zamiar sie tutaj na srodku ulicy klocic i zebysmy zakonczyli ten temat i ze nie mamy czasu na pogaduszki i idziemy.
I tutaj niespodzianka - ja ide - moj m. do niego "no a jak tam autko sie sprawuje?" nosz kurwa, zabralam wozek i przez scisnieta szczeke mowie do M. - "IDE POWOLI do sklepu" i ide - w sumie zapier.... tak szybko jak sie da. Doszlam do sklepu - widze ze moj M. nadal sobie gawedzi z tym idiotą..potem nie moglam wjechac do sklepu, po lewej - okolo 10ciu kolesi w wieku ok 20stu lat, po prawej kilka rodzin - i dopiero jak po kilkunastu probach wjechalam na te jebane schodki to jedna pani powiedziala "poradzi sobie pani?" a ja juz wkurw na maxa tylko syknelam - no teraz to juz sobie poradze...
No i pokaralo mnie - zamiast milego popoludnia byl maly niedzielny koszmarek 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello Polsko,

Wybaczcie ale zaczne troszke inaczej :

GRATULACJE DLA BRONKA I DLA JEGO WYBORCÓW

A teraz kilka slow o nas - my bylismy dzis na basenie bo mnie ten piach wkurza 🤢 Lenka ma gho wszedzie - w pupie, w pisi 😜, na brzuszku 😜, na smoczku i w ogóle. Na basen zabieramy basen 🤪 tzn turystyczna wanienke Lenki, Pablo nalewa do niej odrobine słodkiej wody z prysznicow i stawiamy w sloneczkucoby sie nagrzała. Nie uwierzycie co ta panna wyprawia. Nie da sie tej radosci opisac . Mało tego - dzisiaj skubana tak mocno nachyliła sie do przodu ze napiła sie tej wody jak psiak 🤢 Kurde - ona tu z nami taka szkołe zycia przejdzie ze jak wrocimy do Polski to chyba zadne bakterie nie beda dla niej grozne 😉

Wybaczcie ze nie komentuje waszych zdjec ale jakbym chciala czekac zeby mi sie one pootwieraly to by mi zeszło do sierpnia 🤪 Poogladam w domciu- obiecuje 🙂

Bylismy tez dzis w porcie w Alicante, zjedlismy w knajpce paelle seafood, młoda zaliczyła drzemke, pokropił nas deszczyk 🤪 i wrocilismy nad "nasza" pustą plaze.
Mloda sprawuje sie prawie idealnie - nienawidzi jezdzic autem a tak poza tym to spoko - śmieje ryjka do każdego a Hiszpanie sa bardzo przyjaznie ustosunkowani do małych dzieci. Nie ma osoby, ktora przeszłaby koło wozka obojetnie. A ja tylko musze tłumaczyc ze niestety nie rozumiemy tego co mowią - a mówią sporo 🤪

Jagoda - "przeroboiłam sobie góre od stroju coby mi sie cycki nie przelewały 😉 Nie byłabym sobą gdybym czegos nie wykombinowała 😉 Posłużyła mi do tego gumka do włosow 🙂 i jest git 😜

Co jest z Mycloud ? - czy ona rzeczywiscie sie wkurzyła o te oklaski bo troche mi sie wierzyc nie chce..... Mam nadzieje ze po prostu wyjechali gdzies na weekend....

Alicja tez długo sie nie odzywa ale pewnie rzyga bidulka 😞

Aniołku - zakup silikonowa szczoteczke i dbajcie o ząbka koniecznie - niech sie Małgsia przyzwyczaja do rytuału mycia zębow - to wazna rzecz zwłaszcza jak wychodza wczesniej niz u rowiesnikow . Cos o tym wiem - Julka miala na 3,5 m-ca !!!

Jagoda - szkoda niedzieli, zwłaszcza ze tak zawsze czekasz na weekend i wspolne chwile z mezem

Spadam, spróbuje ściagnac zdjecia z aparatu i moze uda mi sie Wam pokazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziołchy - zdjęć nie będzie - w takim tempie sie to przesyła do Imageshacka że chyba bym tu wykorkowała zanim bym sie doczekała 😉 Po powrocie zrobię ładne "kolażyki" i wtedy pokaze 😜

Ps. nikogo nie ma 😞 Wszystkie piją - jedne z radochy inne z żalu 😜 Ja zatem równiez wznosze lamkę winka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też jestem i również opijam zwycięstwo Bronka 🙂 🙂 🙂
próbuję wybrać jakieś foty z działeczki co by Wam pokazać 🙂
a tak w ogóle to cieszę się,że jestem już w domku-na działce nie szło spać-taka duchota a tam brak wentylatora 😞masakra-młoda każdego dnia budziła się po 3-4 razy w nocy z rykiem bo gorąco-pogryzły ją komary 😞ma pupcię odparzoną 😞i na dodatek budziła się o 5 i za chiny nie mogła już zasnąć-ja nie w sosie-bo niewyspana byłam-modlę się tylko,żeby jutro pospała choć do 8 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pije ale koktail - sama zrobilam 😜

I bawie sie zdjeciami 🙂
Dzis mnie wzielo na detale

jesli pozwolicie to Wam pokaze 😉
POKOIK KSAWCIA

[URL=http://img710.imageshack.us/i/pokoikdetale2brz.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6264/pokoikdetale2brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TU NAJKOCHANSZE DETALE 🙂 🙂

[URL=http://img526.imageshack.us/i/kolaznozkidetalbrz.jpg/][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/5436/kolaznozkidetalbrz.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada dziękuję za radę-na pewno skorzystam-trza słuchać starszych koleżanek 😜
widzę,że również się zblokowałaś 😞

p.s.dziewczyny dziękuje za gratulacje i oklaski 😘 😘 😘ale powiem szczerze,że mycha męczy się i to bardzo 😞a Ja nie mogę jej pomóc ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKUJE ZA OKLASKI 🙂

PINACOLADA
- oj juz dsie boje tych kolazy Twoich - wszystkie tu pousychamy z tesknoty za wakacjami w cieplych krajach 😉

ANIOLKU
- ja sie boje komarow bo sama mam uczulenie i bardzo puchne i dlugo mi te opuchlizny nie schodza - i Ksawcia chronie juz moskitiera prawie na kazdym spacerze - szczegolnie wieczornym.
Biedna Małgonia...a płakala przy ukoąszenaich czy nie zauwazala? drapala sie potem..?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DZIEKUJE ZA OKLASKI 🙂

PINACOLADA
- oj juz dsie boje tych kolazy Twoich - wszystkie tu pousychamy z tesknoty za wakacjami w cieplych krajach 😉

ANIOLKU
- ja sie boje komarow bo sama mam uczulenie i bardzo puchne i dlugo mi te opuchlizny nie schodza - i Ksawcia chronie juz moskitiera prawie na kazdym spacerze - szczegolnie wieczornym.
Biedna Małgonia...a płakala przy ukoąszenaich czy nie zauwazala? drapala sie potem..?


na szczęście nic nie czuła bo to było w nocy-ale śladów ma parę-nawet w skroń skubany ją użarł-drapać się nie drapie 🙂
ja mam moskitierę ale na wózek-oczywiście ją używam-ale u teściów na działce w oknach nie ma-a przy zamkniętych byśmy się zagotowali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i z dzisiejszego husiu husiu i juz koncze 😜

[URL=http://img94.imageshack.us/i/kolazwieczornyspacerekh.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1166/kolazwieczornyspacerekh.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
CZESC KOCHANE MAMUSIE Nie bylo mnie troszku ale ten czas leci tak szybko ze szok szok szok. dZIS tez juz padam ale w kocu udalomi sie nadrobic zaleglosci.
Wiec tak, mam nadzieje ze wszytsko pamietam co mialam napisac,
jagoda Ty jestes zajebista, poplakalam sie jak czytalam Twojego posta dzis, sposob w jaki go napisalas lekko pod humor, tak mi sie wydaje przynajmniej, chodzi mi o ten wypad niedzielny. Bomba, przkro mi ze sie nie udal ale opis jego w Twoim wykonaniu, extra. No i fotki swietne i taka byla Ksawcia jak czeka az mama sie wyszykuje, SWIETNA 🙂
Dusia fotki super i jak macie supoer ze mozecie sobie tak wyskoczyc.
Basia twoja malutka jest kapitalna i sliczna. A na fotkach jakie wstawilas widac ze rosnie Lobuziak slodki, ta minkia mowi wszytsko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinka[/b] przykro mi z powodu pupilka Twojego, domyslam sie jaki to bol. Trzymaj sie kchana. A fotki z wypadu nad morze superowe 🙂
a i chcialam Ci napisac apropo nawigacji w Twoim telefonie. zezarlko Ci pisals szybko sporo kaski. Sprawdz dokladnie ze swoim operatorem jak masz w swojej taryfie z netem, bo pewnie masz jakas najdrozsza opcje za internet i dlatego. Moze wczensiej nie byl Ci potzrebny i nie przywiozlaas wagi do tego podczas podpisywania kontraktu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczynki pisalyscie o spacerowkach ja ma maxi cosi mura4 tak jak dusia zrszta jak juz pisalam wczesniej :0 i ja polecam go bardzo. Jest swietny, super skretny, pompowane wszytskie kola, super amortyzacja, Tylko ! Jesli ktos musi wnosic na pieteo wysoko to niebardzo, chyba ze najpoerw obudowe pozniej rezste, bo razem troche wazy 🙂 ale tak polecam serdecznie.Sprawdzony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniolku - widać że wypoczywacie na dzialeczce 🙂 zaopatrz się w moskitierę na łóżeczko Małgoni to jej nie pogryzą te cholery komarzyce
a co do komarów to my od 2-3 lat używamy rajda do gniazdka - w domu idealnie sie sprawdza, mojego męża zawsze gdzieś wyczają komary więc jest na tym punkcie przewrażliwiony 🙂
Jagódka ale z Ksawcia luzak na huśtawce 🙂 😎

co do wyjazdu to taka jestem szczęśliwa że się udało, choć nie łatwo było to zorganizować to warto było 🙂 w zamian przez 2tygodnie sierpnia mamy pilnować pieska siostry męża, no ale będzie mieć jeszcze dług wdzięczności więc jak sie uda to kiedyś jeszcze ją wykorzystamy 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...