Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
A te diety to nie macie wrazenia ze chudnie sie tylko z powodu ubywania wody w organizmie? a jak sie skonczy diete wszystko wraca..? 🤢 trzeba byloby byc caly czas na diecie...ja tak nie umiem 😜


ta proteinowa zaznacza że trzeba wypijać 1,5-2l dziennie
swoją drogą ja uważam że najlepiej mieć taką dietę którą stosuje się juz na zawsze i ona będzie skuteczna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PINACOLADA - Z cytryna wole nie probowac narazie, bo w jarzynowej ze sloika tez jest sladowa ilosc pietruszki a najprawdopodobniej dosc mocno zaognila mu zmiany na buzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I JESZCZE JEDEN TEMAT RZUCAM I UCIEKAM DO KUCHNI -

CZY MACIE JUZ UPATRZONE MODELE FOTELIKOW - jaka firma, do jakiej wagi itd.?
MY PIERWSZY FOTELIK MAMY DO 9 KG WIEC NASTEPNY OD 9 DO MIN. 25 KG - tak mysle.
PISCIE MAMUSIE A JA SOBIE POTEM POCZYTAM I MOZE SKORZYSTAM Z WASZEJ WIEDZY NA TEMAT FOTELIKOW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
DZIEKI KAROLA ZA SZYBKA ODP. 😘 czyli nie ma w zalamaniach krostek i zaczerwienien? hmm..moj nie ma duzych zwijek a ma czerwone 😞

Jagódka myślę że może inaczej na ciepło reagować ja Majulinkę od urodzenia raczej cienko ubieram i myślę że ona nie ma szans się przegrzać a poza tym to wszystko zależy od genów skóry i całej masy innych uwarunkowań tak mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie właśnie wkurwiłam na matkę 😠 jak moje dziecko s,pi to akurat wtedy uskutecznia wycieczki do mnie do pokoju, i jak Vanesska śpi 1.5godziny no to dzis pospała 20 minut bo akurat mama wpadła na pomysł by przyjśc i zapytać czy mam otwarte okno 😠 a wczesniej była 6 razy 🤪 i to akurat mogło poczekać...

jeszcze chwila i tu zwariuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
I JESZCZE JEDEN TEMAT RZUCAM I UCIEKAM DO KUCHNI -

CZY MACIE JUZ UPATRZONE MODELE FOTELIKOW - jaka firma, do jakiej wagi itd.?
MY PIERWSZY FOTELIK MAMY DO 9 KG WIEC NASTEPNY OD 9 DO MIN. 25 KG - tak mysle.
PISCIE MAMUSIE A JA SOBIE POTEM POCZYTAM I MOZE SKORZYSTAM Z WASZEJ WIEDZY NA TEMAT FOTELIKOW
ja własnie tez sie rozgladam za fotelikiem i masakra jesli chodzi o ceny 😜 ale sa tu takie konkretne foteliki ale dokladnie jeszcze sie nie zagłebiałam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Pinacolada może i podpatrzyła kto ją tam wie 😜 ostatnio się obudziła z płaczem bo mamusia nie umie gęby na kłódkę trzymać ☺️
u nas od nocy pada niby fajnie bo od gorąca odsapnąć można ale ja lubię upały... 🤢
Justynka a jak się trzymasz ze świadomością że nie można jeść owoców i warzyw bo mnie to najbardziej przeraża.. 😮

a gdzie wyczytałąs że nie można warzyw ani owoców? Nie mozna w I fazie w II jesz warzywa naprzemiennie z białkami. W III jesz wszystko tylko w ograniczonych ilosciach. Myśle ze nie będzie problemów.
Jagódka a co do diety na całe życie to ta niby taka jest, trzeba sie trzymać IV faz żeby efektów jo-jo nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Pinacolada może i podpatrzyła kto ją tam wie 😜 ostatnio się obudziła z płaczem bo mamusia nie umie gęby na kłódkę trzymać ☺️
u nas od nocy pada niby fajnie bo od gorąca odsapnąć można ale ja lubię upały... 🤢
Justynka a jak się trzymasz ze świadomością że nie można jeść owoców i warzyw bo mnie to najbardziej przeraża.. 😮

a gdzie wyczytałąs że nie można warzyw ani owoców? Nie mozna w I fazie w II jesz warzywa naprzemiennie z białkami. W III jesz wszystko tylko w ograniczonych ilosciach. Myśle ze nie będzie problemów.
Jagódka a co do diety na całe życie to ta niby taka jest, trzeba sie trzymać IV faz żeby efektów jo-jo nie było.

no właśnie o tą pierwszą fazę mi chodzi ja nie umiem żyć bez warzyw i owoców dlatego pytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
justyna_malutka napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Pinacolada może i podpatrzyła kto ją tam wie 😜 ostatnio się obudziła z płaczem bo mamusia nie umie gęby na kłódkę trzymać ☺️
u nas od nocy pada niby fajnie bo od gorąca odsapnąć można ale ja lubię upały... 🤢
Justynka a jak się trzymasz ze świadomością że nie można jeść owoców i warzyw bo mnie to najbardziej przeraża.. 😮

a gdzie wyczytałąs że nie można warzyw ani owoców? Nie mozna w I fazie w II jesz warzywa naprzemiennie z białkami. W III jesz wszystko tylko w ograniczonych ilosciach. Myśle ze nie będzie problemów.
Jagódka a co do diety na całe życie to ta niby taka jest, trzeba sie trzymać IV faz żeby efektów jo-jo nie było.

no właśnie o tą pierwszą fazę mi chodzi ja nie umiem żyć bez warzyw i owoców dlatego pytam 🙂


ale I faza trwa 1 3 albo 5 max 10 dni, to zalezy ile chcesz schudnac ja mam np 3 dni i jest spoko 🙂 W poniedziałek jem wielką miskę sałatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
Justyś moja przyjaciólka schudła duzo na tej diecie, ja zapisałam sobie ta stronke w ulubionych i zbieram siły by zacząć diete i tak to trwa juz miesiąć 😁


ja tez sie zbierałam długo ale jak ostatnio zobaczyłam druga brode na filmie z Piotrkiem to stwierdziłam ze juz jest ten czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basia81 napisał(a):
jUSTYNKA ale nie solisz tych potraw? co wogóle jesz?


sól jest dopuszczalna ale w bardzo małych ilościach bo zatrzymuje wode. A co do tego co jem, serki wiejskie light, pierś kurczaka w ziołach robiona w piekarniku w folii, Dzis bede jadła rybkę z piekarnika, jem wedlinkę z indyka, jak jestem głodna to biały serek z cebulką, ogórkiem korniszonem i szczypiorkiem, pastę z makreli wedzonej, można zrobić sałatke z paluszków krabowych. Jutro jak mi czasu starczy to zrobię sernik 🙂 bo też można tylko z określonych produktów 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI za rady Syluś 😘
Justynka - to ja chyba tez probowalam tej diety - wpieprzalo sie non stop jaja hehehe - ale ja bylam ciagle makabrycznie glodna a jak glodna to zla wiec nikomu to nie sprzyjalo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksawciu tez juz w samej pielusi ale i tak wrazliwiec jeden ma mnostwo potowek.
Zaraz mu zrobimy kapiel.
Synus zjadl dzis calutka zupke mamusi 🙂 🙂 dodalam troszke manny zobaczymy co bedzie


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...