Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a zapomniałam się Wam pochwalić, Nesiula daje buzi i nie tylko mi ale tez misiowi i lali 🤪
ok 19 wziełam ja dziś z mama na szybkie zakupy i zaliczyłyśmy lody a Nesia dostała wafelek 😉 trzymalam ją na biodrze z prawej strony . w rece trzymalam loda a lewą reką poprawiałam wózek by moja ksiezniczka mogła memlać wafelka u nagle słyszę śmiech ludzi i mojej mamy i słysze jak babka mówi:" niesamowita". Ja sie patrze a moje dziecko ma loda na nosku i usteczkach i cieszy się i znów się nachyla i lize mojego loda 🤪 🤪 myślalam ze padne jak sie schylała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Mamusie

PINACOLADA - Julka sliczna!

Nas dzis znowu synek zasoczyl - siada juz namietnie sam i siedzi dosc prosto, potrafi sie juz bawic dwoma raczkami jak siedzi. Czasem sie gibnie do tylu ale na boki mu sie juz nie zdarza 🤪
Dzisiaj tez na "chodz do mamusi"przekreca sie w moja strone i wyciaga obie lapki wysoko! 🤪 😆 cos niesamowitego!!!

Z innej beczki - dzis w telewizji o orange warsaw festival zobaczylam ze w konkursie tvn zakwalifikowal sie moj przyjaciel!!! 🤪 🤪 MISS POLSKI - tak sie nazywaja teraz 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Basia - brawo dla Nesi za buzi - moja też daje ale nie za każdym razem i to zazwyczaj tatusiowi 😠 Ale od wczoraj robi pięknie pa-pa a te ruchy rączką ma jeszcze takie niezgrabne że wygląda to jakby muchę odganiała 🤪 😉


mojej jak mówie zrób pa pa to mnie w twarz leje 😁 😁 😁

buziaki dla Lenki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PINACOLADA - co do fotelika perego to szukalam go na allegro ale nie ma :/ sa te od 0 kg ale pozniejszych nie ma a w sumei cena przywoita.
A widzialas gdzies jak wypada w crashtestach???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - co do fotelika perego to szukalam go na allegro ale nie ma :/ sa te od 0 kg ale pozniejszych nie ma a w sumei cena przywoita.
A widzialas gdzies jak wypada w crashtestach???


nie, nie patrzyłam ale będe wdzięczna jak to znajdziesz 😜
Na allegro rzeczywiscie nie ma ale w róznych innych sklepach internetowych sa - koszt ok 700zł (jesli dobrze pamietam )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
PINACOLADA - co do fotelika perego to szukalam go na allegro ale nie ma :/ sa te od 0 kg ale pozniejszych nie ma a w sumei cena przywoita.
A widzialas gdzies jak wypada w crashtestach???


nie, nie patrzyłam ale będe wdzięczna jak to znajdziesz 😜
Na allegro rzeczywiscie nie ma ale w róznych innych sklepach internetowych sa - koszt ok 700zł (jesli dobrze pamietam )


znalazłam : ocena i bezpieczenstwo : 3 na 4 pkt, [obsluga, komfort i czyszczenie ocenione na 4 /4 (ale to mało ważne) ] .
http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/ocena/malejaco/index.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
[URL=http://img535.imageshack.us/i/kj171227.jpg/][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/9295/kj171227.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
a tu Majulinka po arbuzie 🙃


Karolcia - 😘 Nasze dzieci mają coś wspólnego 😉 tylko moja po zupie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Jagoda - ale znalazłam tez na innej str wynik pod względem bezpieczenstwa TYLKO zadawalający 🤢 w skali :bardzo dobry, dobry, zadawalajacy, niedostateczny wiec tragicznie 🤢

ja powiem Ci teraz mam bzika na punkcie tych crashtestow - jak widzialam jak foteliki pekaja na pol, wypadaja pasy razem z dzieckiem...masakra...to tak jakby dziecko siedzialo bez fotelika i dodatkowo bez pasow. Dobre opinie ma chyba maxi cosi tobi ale drogi - prawie 900 pln 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BASIULA - ja wlasnie ucze Ksawcia dawac buzi - narazie sie smieje i mruzy oczka 😉

Ja dzis sie zegnam.
Obiecalismy sobie z mezem wieczor dla siebie..i tak nam nie wyszlo tak jak chcielismy bo masa rzeczy nie zrobiona a tu juz 22ga no ale moze uda sie chociaz chwile posiedziec

Dobranoc mamusie papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
BASIULA - ja wlasnie ucze Ksawcia dawac buzi - narazie sie smieje i mruzy oczka 😉

Ja dzis sie zegnam.
Obiecalismy sobie z mezem wieczor dla siebie..i tak nam nie wyszlo tak jak chcielismy bo masa rzeczy nie zrobiona a tu juz 22ga no ale moze uda sie chociaz chwile posiedziec

Dobranoc mamusie papapa

dobranoc Jagódko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda - ale znalazłam tez na innej str wynik pod względem bezpieczenstwa TYLKO zadawalający 🤢 w skali :bardzo dobry, dobry, zadawalajacy, niedostateczny wiec tragicznie 🤢

ja powiem Ci teraz mam bzika na punkcie tych crashtestow - jak widzialam jak foteliki pekaja na pol, wypadaja pasy razem z dzieckiem...masakra...to tak jakby dziecko siedzialo bez fotelika i dodatkowo bez pasow. Dobre opinie ma chyba maxi cosi tobi ale drogi - prawie 900 pln 🤢


ja mam ten 0-13kg i dziś się wq...m bo chciałąm wyprac po wyjezdzie ten materiał i nie dość że nie idzie go do końca ściagnąc bo pasy sa przymocowane i nie można ich wyciągnąć to się okazało że ten styropian w środku jest pęknięty 😞 a kupiliśmy nowy fotelik, wypadku nie mieliśmy to dalczego jest pęknięty???? 😮 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam po kilkudniowej przerwie 🙂 juz z Pomorza środkowego 🙂
siedze w mieszkanku i się ze mnie leje ...taka duchota 😮

Pinacolada zdjecia rewelka 🙂
Julka - MODELKA!!!!
gratuluję ząbasków 🙂
Jagodka Ksawciu nasz pierwszy raczkujący 🙂 przystojniak
co do cytryny to znajomej pani z poradni laktacyjenej powiedział, że jeśli kupki są śluzowate to dać małej kilka kropel cytryny do mleka - i dała już w pierwszym miesiącu życia
Aaliccee Wiktoria cudo a tej jej wloski the best!!!
Karolinka Majula cudna a jaka silna - rozłożyła tatę na łopatki 😉
Justynka trzymam kciuki za wytrwałość na dietce 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...