Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
witam niedzielnie

pogoda odpusciła - jest 28st i przyjemny "chłod" w powietrzu 🤪

Gotuje szyneczkę - bedzie w sosie chrzanowym 🙂
Młoda odkąd wstała to siedzi w łozeczku i bawi sie "nowym" domkiem (zabawka ma ponad 15lat!!! )- juz wyczaiła jak wprawic w ruch przezroczysta kulę z koralikami w środku 😉 Mój kochany mały odkrywca 😘

Do nas dzis popołudniu przychodza moi rodzice na urodziny do Julki - muszę kupić jakieś ciasto a za tydzien w sobote organizuje jej impreze urodzinowa z ogniskiem na działce - bedzie namiot, muza z mikrofonem i piecykiem, gry, zabawy - mam nadzieje ze pogoda dopisze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
pinacolada napisał(a):
karolinaka napisał(a):
Cześć Dusia 🙂
wiesz, mam pytanie czy miałaś rozstępy po pierwszej ciąży??


ja w prawdzie nie Dusia ale rozstepy mam po pierwszej ciazy - mega ilości na brzuchu (promieniscie odchodzace od pepka) ina piersiach 😞 I od razu mówię ,że na rozstępy juz istniejące nie ma "lekarstwa" 😠

wiem 😠 moje pojawiły się w dniu terminu myślałam że oszaleję całą ciążę nic i dokładnie w dzień terminu mi powyłaziły więc żyję z myślą że gdyby Majulka urodziła się 28 stycznia to może wyglądałabym normalnie... ale moje pytanie jest stąd że ciekawa jestem jakbym teraz znowu była w ciąży to jak te rozstępy by wyglądały czy jest szansa żeby nie było nowych a stare były nie "tknięte" biorąc po uwagę że są "świeże"


wiec tak - ja starych rozstepow mam b.dzuzo bo brzuch z Julka miałam gigantyczny . Z Lenką troszkę mniejszy wiec rozstepow nie przybyło (moze 1-2 wypaczyłam) choc były stare (11lat! ).
Teraz mam brzuch jeszcze mocno sflaczały 😞 ale wierze ze dojde do stanu sprzed ciąży - troszke to potrwa ale dam rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a wiesz, bo mam kumpelę która rodziła w czerwcu zeszłego roku i ona w tej chwili ma brzuch jak stara baba taka koło 70lat czy on już taki będzie? bo mój jest brzydki ale nie pomarszczony ale boję się czy taki nie będzie.. 🤢 ja miałam teraz ogromny bebzonik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolinaka napisał(a):
Cześć Dusia 🙂
wiesz, mam pytanie czy miałaś rozstępy po pierwszej ciąży??


Karolinka rozstepy miałam dopiero po urodzeniu - przez cala ciaze nic a po porodzie wyszly...a teraz mi sie wiecej zrobiło 😞 ale clarena od Pinacolady pomogla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj pytałyście sie o foteliki
my dla Agaty mamy taki
http://mulan.pl/product_info.php?manufacturers_id=6&products_id=836

tylko inne poszycie materialu, mozna z niego zrobic kolyske dla dzieci ktore jeszcze samodzielnie nie siedza lub podczas snu
teraz szukamy nastepnego - powyzej 15kg dla Agaty a ten odziedziczy Maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinka - zdjecie z centymetrem wkleiłam zeby pokazac ze mam "takie samo" ujęcie 😉 a Twój brzuch na tym zdjeciu rzeczywiscie wiekszy. Niw wiem kiedy było robione Twoje zdjecie ale moje w listopadzie wiec to jeszcze nie była najwieksza opcja 😜 Z tego co pamietam to doszłam do ok 115cm. A co do zdjec to kolezanka mi zrobiła taka domową sesję - mam piękną pamiątkę i Lenka zaraz po urodzeniu od niej w prezencie dostała album z tymi własnie zdjeciami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Laseczki, widze ze u brzucholach gadacie.

U mnie to chyba najmniej przeze mnie lubiana czesc ciala 😞 kiedys mialam taki sliczny plaski i jedrny a teraz - OKROPIENSTWO 😞 i to sam tluszcz po ciazy 😞
Wszystko zeszlo - nogi mam nadal szczuple [po zejsciu opuchlizny] reszta tez ok ale brzuch...
Co prawda jakbym sobie odessala chyba z 10 kg tluszczu to skore na brzuchu mam idealna - ani pol rozstepu, zadnego pomarszczenia jedynie ta linia jest jeszcze.
A co do wielkosci brzucha to wydaje mi sie ze zadna z Was mi nie dorowna 😜
No, Karrola jest blisko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Karolinka - zdjecie z centymetrem wkleiłam zeby pokazac ze mam "takie samo" ujęcie 😉 a Twój brzuch na tym zdjeciu rzeczywiscie wiekszy. Niw wiem kiedy było robione Twoje zdjecie ale moje w listopadzie wiec to jeszcze nie była najwieksza opcja 😜 Z tego co pamietam to doszłam do ok 115cm. A co do zdjec to kolezanka mi zrobiła taka domową sesję - mam piękną pamiątkę i Lenka zaraz po urodzeniu od niej w prezencie dostała album z tymi własnie zdjeciami.

no ja miałam sesję przez Małża robioną 😜 a na tym zdjęciu byłam w dzień przed pójściem do szpitala tj. 3 luty też doszłam do ok 110cm ale dużo ludzi mówiło że mam wyjątkowo duży brzuch raz nawet usłyszałam że chyba dwójkę urodzę ale byłam wściekła wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Czesc Laseczki, widze ze u brzucholach gadacie.

U mnie to chyba najmniej przeze mnie lubiana czesc ciala 😞 kiedys mialam taki sliczny plaski i jedrny a teraz - OKROPIENSTWO 😞 i to sam tluszcz po ciazy 😞
Wszystko zeszlo - nogi mam nadal szczuple [po zejsciu opuchlizny] reszta tez ok ale brzuch...
Co prawda jakbym sobie odessala chyba z 10 kg tluszczu to skore na brzuchu mam idealna - ani pol rozstepu, zadnego pomarszczenia jedynie ta linia jest jeszcze.
A co do wielkosci brzucha to wydaje mi sie ze zadna z Was mi nie dorowna 😜
No, Karrola jest blisko 😁

ciesz się w takim razie Jgódko lepiej jest mieć duży brzuch bez rozstępów niż odwrotnie 🙂 brzuch zejdzie rozstępy nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROLA-a tu w dniu porodu 😉 [robione komorka]

[URL=http://img842.imageshack.us/i/brzuszekwdniuporodubrz.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/3043/brzuszekwdniuporodubrz.jpg[/IMG][/URL]


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja własnie sie rozpłakałam i nie poszłam do kościoła ! A przec co? a no przez BRZUCH ! Kurwa mac - ja sie w nic nie mieszcze. Albo mi sie rozłazi na cyckach, albo na brzuchu, albo w ramionach mnie "pije". Wiem, zaraz powiecie ze przesadzam i ze chuda jestem. Ale zrozumcie, ja przed ciaza nosiłam 36 a nawet 34 - ciuchy dosc mocno dopasowane. Wiec teraz jak mam wiecej 2-3 cm to juz nie wejde !!! Albo wejde ale czuje sie niekomfortowo. Mówie o ciuchach eleganckich bo do koscioła nie wszystko wypada ubrac. Jedna bluzke dopiełam ale jak popatrzyłam do lustra to miałam wrazenie ze przy głebszym wdechu guziki potrzaskaja i wyskoczy moj bandzior. mam jedna tunike ktora jest ok ale do niej pasuja dzinsy rurki - a dzis chyba bym sie w nich ugotowała. Rycze jak bobr - szafa niby pełna a ja chodze ubrana jak sirota 😞 Szlag by. Przyglądałam sie wczoraj tej diecie i doszłam do wniosku ze nie dam rady i w ogóle za długo to jak dla mnie. Musze uzyc swoich sposbów - wracam do chromu plus bo nie wiem dlaczego przestałam go zazywac i wpierdalam słodkie ino mi sie uszy trzesą 😠 Clarena tez sie zakurzyła 😠 Lenia mam ostatnio i to wielkiego 😠 I chyba bede płakac cały dzien 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...