Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to super oj dziewzyny wy normalnie wszystko macie musze sie zebrać i kupić juz powoli wszystko jesli chodzi o kombinezon to ja kupuje taki z polarka ale grubego mała bedzie jeszcze w śpiworku wiec chyba wystarczy no i jeszcze kocyk a własnie kuupujecie kocyk czy kołdre do wózka bo ja kupuje koc ciepły koc wydaje mi sie że kocem ją bardziej opatule nić kołdrą co wy na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiamamy - no mam nadzieje ze zółniezyk pojdzie glowa w doł 😉:laugh:

Powariowalyscie z tymi zakupami widze, czuje sie strasznie nieprzygotowana 😉
Ja nie mam nic poza kilkoma stertami ubranek 🙂
Ale widze ze i tatusiowe wariuja. Moj w sumie nie.
Moj lubi sie przytulic do brzucha i poczuc synka 🙂 ale nic mu jeszcze nie kupuje.
Z hustawkami lezaczkami poczekamy bo mam nadzieje ze te gazdety beda dziadki kupowac 🙂 drogie sa a my teraz musimy byc baaardzo ostrozni w wydatkach.

Wracam do pracy...obliczam dla elektrykow wysokosc i polozenie ganizdek w zabudowie kuchennej 🥴

papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i wiecie co, ta przyjaciolka męża przyleciala do polski 1,5 tyg temu, miala nam przywiezc mase rzeczy dla Małego i sie nawet nie odezwala...a dzis albo jutro wraca do IRL...dziwna jest ta kobita - wychodzi z zalozenia ze zawsze to inni maja do niej wydzwaniac i prosic kilka razy o "widzenie"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka dziewczyny 🙂 widzę że wszystkie już takie przygotowane na przyjście swoich pociech,ja dziś też robiłam porządki z ubrankami,pranie,prasowanie i zastanawiam się ile tego jest mi potrzebne żeby chociaż zdążyć ubrać je maleństwu.
czy ktoś ma może konflikt krwi?ja muszę powtórzyć badania bo na początku wszystku było oki a teraz wykryto mi przeciwciała.martwie sie trochę tym chociaż wiem jak medycyna poszła z tym do przodu.
pozdrawiam serdecznie 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was kochane.

Greczynka - witaj wsród styczniówek!

Co do kombinezonu to ja kupiłam taki normalny, ocieplany, z materiału nieprzepuszczającego wiatr. Też przez moment zastanawiałam się nad taki "misiowym" ale doszłam do wniosku ,że o ile w gondoli on się sprawdzi to w foteliku ( w którym trzeba będzie szkraba np. z samochodu do lekarza przenieść)nie bardzo. Taki "misiowy" to ja na wiosnę małej kupię.

Mycloud - też patrzyłam na ten leżaczek do wanienki ale ze względu na ograniczone rozmiary łazienki zdecyduję się jednak na taki zwyczajny z frotki. Ale ten co kupiłaś jestsuper Zresztą ta sukienusia, którą wczoraj "wkleiłaś" też jest piękna

Napisałam właśnie maila do dziewczyny, która robiła zdjęcia komunijne Julce i zobaczymy co mi odpisze. Mam nadzieję ,że się podejmie...Julia narobiła mi ochoty jak cholera:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale się dziewczyny rozpisałyście..

Misiamamy - no to kurcze nie fajnie ale najważniejsze że maleństwo zdrowe ;* a ty z czasem
się z tego wywiniesz ;* głowa do góry 😉

Justyna_malutka - dzięki , a co płci napewno przy porodzie będę wiedzieć 😉 ale wolałabym
wcześniej ;] , bo troche ciuszków dostałam dużo kupiłam i mam tego za dużo
zapchałam już wszystkie szafki które miałam na moje ubrania !!! także
tone w tym i kuzynce chce wydać połowe ona będzie mieć chłopaka ale ja
nie wiem co noi nie moge jej wydać tych typowo chłopięcych ciuszków bo
jak ja będę mieć chłopca to mi nic nie zostanie 😉
Mam kupe sukieneczek i różowych rzeczy też także niewiem co z tym będę
robić jak będę mieć chłopczyka 😉 , będzie miał różowe w domu , a sukienki
wydam komuś ;p a tak wogule udanego lotu 😉

Czerwona - jesień idzie wszędzie przezebienia i pierdoły..

Dusia_P - noi dobrze zrobiłaś szczępiąc córónie teraz tyle tego jest eh..Jak ja byłam mała
to nie było takich wirusów itd. ale w każdym bądź razie zdrowie najważniejsze i u
mnie na 1 miejscu także mojemu dziecku wykupie ten program 5 albo 6 , wiecie o co
chodzi że ileś tam szczepionek ma w jednej lub dwóch..

Jagoda80 - ja jak narazie się trzymam nic mnie nie dorwało ale ciągle jem owoce i reguralnie
witaminy , dużo rzeczy zjadam z Witaminą C może dlatego ;] To kup sobie ten Biofer
Folic - to jest żelazo o wzmocnionym wchłanianiu z dodatkiem fwasu foliowego i
witaminy C jest bez recepty i kosztuje 20 zł tam jest 40 tabletek i bierze się go
2 razy dziennie po 2 tabletki , nie mam po nim żadnych skutków ubocznych , no
wiadomo czarna kupa ;p i tyle jak to po żelazie , tak jak mycloud pisała pij sok
z czerwonych buraków , ja np. nie wyciskam z sokowirówki kupuje z Hortexu sok z
czerwonych buraków z dodatkiem jabłka , czyli żelazo + witamina C , i codziennie
pije . Możesz np barszczyk sobie ugotować 😉

A ja wszedzie czytałam że od 25 jest III trymestr jedne no ale tak jest jak
się słucha Internetu ! dzięki za info ;*

Mycloud - wiesz co ja też zauważyłam że często budze się w nocy i nie moge zasnąć ..
Leżaczek super 😉 pomysłowy 😉 i bardzo ładny ;]
A co do kombinezonu zastanawiam sie bo mam tą kurteczke i spodenki na zime..
Ale jeżeli już to wole gruby typowo zimowy ten z polara bardziej na marzec już 😉

A co do pogody to u mnie wporządku ;] Słonko nawet przyświeca ;] i duży wiatr !

Julia - właśnie też myśle nad tym leżaczkiem z Fisher Price i nie moge się zdecydować czy
to czy taki zwykły leżaczkiem bez huśtawki.Ale to jeszcze nie teraz ;p
Dasz znać jak się sprawuje jak się dzidzia urodzi i będziecie użytkować 😉
To wtedy zakupie ;p

Jagoda 80 - nie przejmuj się bo moja kuzynka jest w 30 tyg . i nie kupiła jeszcze nic ! 😉

Ja także jak my cloud- kocyk mam polarkowy 😉 wysyłam wam fotke i mam jeszcze jeden ale
używany od kuzynki takiego śłonia ma dużego ;]

A pościelki zwykłe ;]

Ręczniczki tez już mam 2 ;p - niebieski taki turkus i kremowy ;]

Pinacolada - to miłej zabawy na studniówce 😉

Misiamamy - ja przytyłam od początku ciąży 5,5 kg .



Dobra moje kochane lece do prasowania prania itd ;* napisze później buziaki 😉 miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...