Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ktoś wyjątkowy - ja nie chcę Cię straszyć ale te ubranka, które nam ostatnio zaprezentowałaś (zresztą bardzo ładne) będą za duże dla takiego świeżo urodzonego brzdąca. 2-3 miesiące miną zanim Ci dziecko dorośnie do rozmiaru 68 a z tego co widziałam to większość tych ciuszków była właśnie w takim rozmiarze. Przygotuj sobie kochana coś mniejszego -56 nie ma sensu bo to tylko na chwilkę- ale 62 koniecznie! Takiego małego szkraba będzie Ci niewygodnie wkładać w spodenki i kurteczkę - zdecydowanie lepszy kombinezon. Tak przynajmniej mi się wydaje, a Wy jak sądzicie dziewczyny bo nie chciałabym niepotrzebnie ktoś-a wyjątkowego 😉 w błąd wprowadzać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No no mam same wieksze , ale ta korteczka i spodenki beda dobre bo jednak wloze cieple spioszki itd. a co do kombinezonu moze zakupie zobaczymy , mam jeden taki granatowy ale pożyczyłam nie doszłej siostrze zapomniałam o nim wogule no to po sprawie kombinezon mam ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z pinacoladą! trzeba mieć kombinezonik.Nie wiemy jakie dzieci urodzimy tzn.małe czy duże więc trzeba mieć ubranka na 56/62 najlepiej wygodne i bawełniane.Ja sukieneczkę kupiłam tylko jedną bo takiemu małemu dziecku najwygodniej jest w śpiochach,pajacykach itd.Dopiero na wiosnę i lato kupię sukieneczek więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogule w styczniu nie bede z takim maluszkiem na dwór wychodzić dopiero w lutym także te na 62 ciuszki bedą dobre ;p
A spioszkow pajacykow mam duzo ;]
Sukieneczek nie kupuje bo nie wiem co bedzie
Ale tak jak mówisz mycloud mam dopiero na 68
i wieksze takie na lato ;]
Bo taki maluszek no nie bardzo w sukience bo nie wygodnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, kupiłam sobie kilka dni temu rajstopy ciążowe bo mam dość chodzenia już w spodniach. I dziś do pracy się wystroiłam w spódnicę ( mam 2 nie ciążowe ale na takiej gumie w pasie i są dobre), rajstopki i buciki na lekkim obcasiku. W końcu wyglądam trochę bardziej pociągająco niż w tych dżinsach:P Póki pogoda pozwoli i m.oj bolący jeszcze pauch u nogi to będę się "stroić" do pracy a w domku to w dresie bo najwygodniej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ktos__wyjatkowy_ napisał:
A tak wogule w styczniu nie bede z takim maluszkiem na dwór wychodzić dopiero w lutym także te na 62 ciuszki bedą dobre ;p



A ja właśnie zamierzam już w styczniu wychodzić na spacerki jak tylko oczywiście siarczystych mrozów nie będzie! Będę chodzić po Julkę na basen bo to 10 min drogi od naszego bloku a maleństwo niech się hartuje od początku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeszcze Wam napiszę jaki mnie diś koszmar męczył nad ranem. Śniło mi się ,że jest wojna, pełno hitlerowców, samolotów, czołgów, karabinów. Ukrywałam się przed nimi ale oni byli wszędzie. Obudziłam się cała spocona i prawie płakałam - aż Lenka w brzuchu się obudziła z tych emocji. Musiałam światło zapalić w sypialni żeby uwierzyć że to tylko głupi sen. Brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam czegoś takiego,ale te skurcze czasem u mnie występują.Z reguły jest mi ciężko w nocy kiedy to brzuch mi się strasznie naciąga i wtedy jest to nieprzyjemnie uczucie.

Ktoś wyjątkowy mam dla Ciebie radę jeśli nie wiesz i nie zapowiada się ,że będziesz wiedziała jaka płeć to kupuj ubranka w neutralnym kolorku np.kremowy,biały,żółty,zielony ,nie kupuj ubranek takich typowych dla chlopca lub dziewczynki bo szkoda twoich pieniędzy a potem co z tym zrobisz? każda z nas tak kupowała jak jeszcze nie znała płci dziecka.Poszukaj na allegro dużo ludzi sprzedaje właśnie w takich kolorach więc to nie jest kłopot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julia niech Twoj szaleje tyle jego nie moze nosic Juniora pod serduszkiem jak Ty to niech sie w tych kwestiach wyzywa 😁
a zakupy potraktujcie jak prezent od Mikolaja 🙂
misiamamy wydaje mi sie ze kombinezon spiworek i koc wystarcza z kolderka to chyba miala by mala tropiki w wozku 🙂
greczynka witaj wsrod nas - na konflikt serologiczny podobno teraz sa zastrzyki wiec sie nie martw 🙂
Pinacolada ja tez nie moge czyscic zebow za dlugo z tylu bo mam odruch wymiotny 😉 choc wcale nie wymiotowalam w ciazy...

bede teraz rzadziej bo mi ktos na monitor w laptopie nadepnal jak pozyczylam mezowi i nie chce sie przyznac, wiec podsiadam meza 🙂 i czekam na nowy wyswietlacz. buzka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madziula napisał:
witam 😘
ktoś wyjątkowy - super ciuchy !
mycloud super leżak jaki wypasiony . ile za niego dałaś-pytam z ciekawości :P
Greczynka witam cię 🙂

Kocyk mam zamiar kupić akrylowy ale nie wiem 🙂
a ja właśnie sobie jem budyń i namaczam w nim ...
batona :laugh: mniam 🤪


50zł z przesyłką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos__wyjatkowy_ napisał:
pół dnia chciałabym 4 dzień , ciuszki dla dziecka..

Mówie ze mam tego kupe nie mieści się w moich meblach , połowe wydaje kuzynce


Boże jedyny już prasujesz? przecież to jeszcze zdąży się ukurzyć.Ja na bieżąco mam tyle prasowania,że nie narzekam.Kochana to po co ty tyle kupujesz? zrób sobie listę naprawdę potrzebnych ubranek i tyle kupuj.Później się okaże ,że masz mnóstwo,ale tego co naprawdę potrzebne nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no poszłam sie położyc ale tylko poleżec i wstałam wyspana za 2 h hihi spałam jak zloto teraz troche mnie boli kregosłup ale co tam dziś chyba nie bede spąła w nocy jak tak sie wyspałam 🙂 Dusia ja własnie nie chce kupować pościeli do wózeczka tylko chce kupić kocyk 🙂 no masz racje jakbym jej zapodała takie opatulenie to miałaby tam karaiby nie nie ja tylko kocyk 🤪 widziałam taki ładny kocyk w smyku ale cholewcia drogie sa musze poszukać cos tanszego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja ich nie kupuje !
Poprostu dostałam od kuzynek po dzieciakach
Kupiłam kilka rzeczy których mi brakowało !
A jeszcze układam je rozmiarowo od najwiekszych
do najmniejszych
Tylko też odzieliłam sobie te większe mam tylko rozmiary od 74 - 52 . Tyle że te na 74 mam kilka i na 52 też kilka , reszta to rozmiary 62 , 68 , 74 .. A o tych większych to nie mówie wyniosłam na strych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zaczęłam właśnie segregować rozmiarami żeby się zorientować czego mam mało z rozmiaru 62. A resztą to się będę później martwić i na bieżąco przywozić od mamy (po Julce).

Jutro przychodzi do mnie taka moja stała klientka, która jest w 36tc. I dzis jak dzwoniła żeby się umówić to jej powiedziałam ,że mi się śniła w nocy ,że jej wody odeszły i że zaczęła rodzić a ona na to ,że kto wie czy nie "wykraczę" bo jej brzuch się bardzo obniżył i łapią ją częste skurcze. A ponieważ to jej 4 ciąża to może zacząć się wcześniej. Mam nadzieje że do jutra nie zdąży i jeszcze pogadamy sobie 😉

Zjadłam na kolację najpierw chleb z dżemem a potem pochłonęłam gotowana kukurydzę z solą oczywiście :P i troszkę mnie muli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...