Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

Jagódka co do badań to mój ginekolog zawsze każe mi robić badania co miesiąc przed każdą wizytą u niego mam mieć aktualne wyniki krwi i moczu czasem jeszcze posiew powtórzyć.Teraz 20.10 będę miała znowu wymaz z pochwy po tej kuracji czopkami,ja już nie protestuję bo wiem jakie to ważne naprawdę nie chciałabym przez jakaś głupią bakterię urodzić za wcześnie.A jeśli tobie się wyniki pogorszyły to myślę,że koniecznie należy je robić co miesiąc.

Dobranoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 napisał:
Czesc Kochane,
ja widzialam te rozmowy w toku i nie komentuje tego bo nie warto.
Glupia tępa .....

Co do glukozy - tez mialam wyraznie napisane 50g na 1 h.
Natomiast mam inne pytanie - czy Wam gin zleca teraz za kazdym razem badania ?
bo mi nadal co 2 mies pomimo tego ze mi sie pogorszyly wyniki.

ps. sluchajcie, w calym pionie w naszym bloku ludzie od 3 dni nie maja ani kanalizacji ani w ogole wody...przerazajace. wszyscy pewnie mysla ze to przez nas 😞 ale i tak sa narazie mili. żal mi ich, bo ja nie wiem co bym zrobila - w nocy siusiu co 30 min i co...do sasiadow?
Cierpliwosc sasiadow sie konczy - dzis przyszli do nas o 19.30 zeby skonczyc kuć bo im halas przeszkadza 🤢 no icóż..ech, hydraulicy przyszli dopiero o 18stej no i niewiele zrobili...


Jagoda - my też mieliśmy przejścia z sąsiadami. To jedna była w ciąży akurat i ją głowa bolała, to druga przyszła z nocki i chciała spać - no ale jakbyś chciała się do wszystkich dopasować to wam rok zejdzie z tym remontem! Macie prawo do 22 więc niech spadają!




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane,

wpadlam sie z Wami przywitac weekendowo 🙂
Co do sasiadow - wolę nie wojować, żebyśmy się wprowadzając nie mieli od razu samych wrogów...Poza tym, Ci biedni ludzie poniekad jakby troszke przez nas nie maja wody od 4 dni i biegaja z wiadrami...nie maja tez WC i chodza do sasiadow z innego pionu...nie chcemy ich wkurzac dodatkwo 🤢
A co do hydraulikow - no nikt nie mial czasu wiec musielismy ta ekipe błagac zeby przychodzili wieczorami bo tak to mogliby dopiero w grudniu..takze nie śmiem narzekać 😉

Jedziemy do Krk do Castoramy, do Liroya, do Obi, do Praktikera...dużo tego.
Trzymajcie sie!
Miłej soboty!
pa pa pa








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam weekendowo,

Malenka kopie co kilka godzin, ok 9-10 i ok 23-24 daje czadu i to konkretnie 🙂

mija juz tydzień jak leże wiec mogę się wybrać na mały spacerek- lekarz wspominał ze po 3 dniach juz mogę ale wolałam zaczekac 🙂
pogoda nie najgorsza więc wybiorę się 🙂

Jogoda co do badań to ja ostatnią wizyte miałam 22.08 i na nią nie robiłam żadnych badań.Za to teraz bede miała badanie krwi, moczu a no i czeka mnie picie glukozy:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam sobotnio 🙂
Jagoda co do sasiadow to tez mielismy przeboje...ehh i musielismy dac w "lape" cieciownie bo sie upominala, ze robotnicy chodza i kurz roznosza po klatce....ehh..
co do badani to teraz mam co 2 miesiace ale mi sie nie pogorszaja, a w pierwszej ciazy robilam sama dla siebie co miesiac zeby wiedziec

dobra uciekam bo jedziemy do mojej mamy. buziaki dla Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech , jeszcze pół godzinki i idę na pstrąga - to już taka moja ciążowa sobotnia tradycja 😉 Ślinka mi już cieknie.
Klientka przyniosła mi dziś reklamówkę jabłek takich z własnego sadu więc niepryskanych - wtrąciłam już 2 , są pyszne!

A poza tym to planuję dziś poleniuchować troszkę, a wieczorkiem pójdę do mamy na imieninki - na pewno będzie coś smacznego.
I jak tu nie tyć? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas weekendowe lenistwo 🙂
ale wczoraj stwierdziłam że koniec bezsensownego leniuchowania i odkurzyłam swoje książki z niemieckiego... i od poniedziałku zaczynamy z małą naukę 🙂do pracy wracam dopiero za rok w pażdzierniku więc szkoda by było ten czas marnować


no a teraz czas na cytrynkę z miodem i .........pączka :laugh: 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Celka Basia:
trzymajcie się dzielnie i leżakujcie w łóżeczkach 🙂 już nie tak dużo tego leżenia nam zostało 🙂 jakos wytrzymamy w tych naszych 4 ścianach 🙃 🙃 🙃

Basia lepiej nie wychodzić z domu i leżeć jak każą.....na dworze to teraz tylko grype można złapać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 😉
Marudziłam wcześniej że wszyscy gdzieś znikli a sama znikłam musiałam się gdzieś wyrywać bo 5 dni z domu nie wychodziłam ..masakra.. ;p
A dziś sobie prasowałam pościel dla maluszka i swoje ciążowe ciuszki w końcu skończyłam prasowanie ! później porobiłam porządek generalny w mojej szafie ;] A później wymyśliłam robienie ciasta po czym umówiłam się z przyjaciółką i wyskoczyłyśmy do baru spotkałam tyle znajomych !!! tak dawno ich nie widziałam..A teraz idę sobie na tv ;] 😉
Fajny film na TVN 😉;*
Buziaki , pozdrówcie swoje maleństwa odemnie ja lece dobranoc ;* i dużo kopniaczków od dzidziusiów oraz mało sikanka w nocy ;] do jutra ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor Stycznioweczki :*

jejku, kolejny zabiegany dzien i kolejne kłopotki...
Pozmienialismy cala instalacje wodno-kanalizacyjna w lazience a teraz JA wpadlam w nocy nagle na to (teraz tak mam-obudze sie o 3.00 na siku i zaczyna sie kociol myśli i nie moge zasnac), ze kibelek nam nie wejdzie w to miejsce gdzie jest planowany...pojechalismy pomierzylismy i ... no nie zmiesci sie...
ręcę mi opadly...nikt o tym nie pomyslal wczesniej.
Nikt nie sadzil ze kabina prysznicowa z obudowa zajmie TYLE miejsca...
Wiec beda zmiany..hydraulicy są mili, ale wiem ze pewnie tylko ze wzgledu na moj brzusio...:/ powiedzieli ze jakby cos to zmienia wszystko z powrotem i juz... 🤢 🤨 🤢

Z milszych rzeczy - wstapilismy do HMu po jakis komplecik na wyjscie ze szpitala i...mąż kupil kombinezon misia - jezu jest tak słodki ze hmhmhmhmmmm 😉 🙂 tylko przytulac NIEDZWIADKA!!! 🙂 🙂 🙂
A ja dokupilam do zestawu niedzwiadkowego - niedziwadkowa czapusie, rekawiczki i butki 🙂 🙂


Dla siebie wypatrzyłam kurteczke...cholender, droga jak cholera...ale jest przesliczna, przesolidna i wielofunkcyjna tak jak chcialam i co wazne - mieszcze sie w nia z brzuszkiem! koszt: 600 pln 😲





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny 😉 nie mam w ogole czasu do Was zaglądać. Tymbardziej ze mojej siostrze komp padl a ja nie mam czasu zrobic formata. Przygotowania do slubu pełną parą. Za dużo chodze, ale nie da sie inaczej.
Mam straszne skurcze łydek staram sie nadrobic wyplukany magnez. Nie wspomne ze dopadlo mnie takie przeziebienie ze szkoda słów!!!! naprawde mecze sie strasznie mam totalnie zawalone zatoki i zaczyna na gardelko siadac.
W polsce jest mi strasznie zimno.. nie jestem przyzywczajona do tego klimatu.. dzis w koncu kupila kurtko bluze rozmiar XL i narazie nie mam wczym chodzic bo tak to marzłam. 🤔

Wizyte u lekarza mam dopiero na 13 ale wybieram sie wczesniej bo nadal mam przekuchline wyszla i nie chce zniknac.. martwie sie troszke. Bo lekarz mowil ze tylko po porodzie moge miec jakies komplikacje.. 🤔
No i w poniedzialek mysle ze w konuc sie zmoblizuje i pojde na to krzywa cukrowa! 😁 fuu 😜 mam 75 na 2h! ochyda! 😁

Buziaki sle wam! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...