Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ktos wyjatkowy- co do przesadzania to mysle ze chodzi Ci o moja kolezanke bo z tym barem to nie uważam że przesadziłam 🙂

A własnie pisałam że nie nawiązuje do nikogo, z myslą o Tobie bo mozna być szybko mamą ale mama z głową 🙂 przypuszczam że Ty odebrałabys z funduszu łożeczka na rzecz wózka żeby sie tylko pokazać. Dla mnie to glupota 😉 przeciez to dziecko spi w łożeczku a nocy w dzien lezy rowniez w nim wiekszosc czasu. Z dzieckiem małym sie wychodzi na poczatku bardzo malo a nie wiadomo jak bedzie pogoda moze bedzie tylko werandowac z nim. No ale upierdliwa jestem! i beksa 😁

Co do oklasków hehe mi jeszcze ani jeden nie uciekł, może jakies dziewczyny gdzies ci pozabierałyy 🙂 komuś się naraziłas hehe 😁 a jak mozna dostac oklaska to tez i mozna zabrac 😁 moze wplatałas sie w jakąs dyskusje jak ja kiedys PIWO Bezalkoholowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Powiem Wam jeszcze ze moja siostra dostała w prezencie z firmy, nawilżacz powietrza fajna sprawa tymbardziej teraz gdy kaloryfery zaczynaja grzac a zimno za oknem i nie bardzo z otwieraniem okien. 🙂
Uff 2h mineły lece na pobranie krwi i ŚNIADANIE EUREKA 😁 buziaki mamusie WSzystkie! 🙂
Fajnie ze teskniłyście hehe ! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syla Ksawciu buszuje, kopie, rusza całym brzuchem - szok! ale po glukozie byl bardzo grzeczny 🙂
W ogole ta glukoza dla mnie byla super. Smakowalo i nic mi nie bylo 🙂

Co do wózka - mam takie samo zdanie 🙂
My chcielismy wózek za 3,5 tys i moi rodzice - ktorzy mieli go kupic - wiedzieli o tym - ale o dziwo - okazalo sie ze poza ladnym wygladem i metka ma wiele wad i idealny wózek znalezlizmy za 1100 pln! 🙂
A kto chce meczyc Maluszka i wybierac sie na weekendy "na galerie" zeby sie pokazac - to niech kupi drozszy wózek bo tam wlasnie o to chodzi 😉





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nawilżacza - my tez chcemy zakupic, taki z filtrem dodatkowo do oczyszczania powietrza, bo ja jestem alegrikiem i to w sumie dla mnie ale synek tez bedzie mial latwiej 🙂

Poza tym, powiem Wam że przeczytalam w M JAK MAMA że łóżeczko dziecka nie moze stac:
blisko kaloryfera, przy oknie, na lini przeciagu...
A my nie mamy jak w tym pokoiku ustawic mebli tak, zeby spelnic te wszystkie warunki 😠





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda Moje dzieciątko też zaczeło już tak na maxa przeważnie jak wieczorem sie położe hehe to mam fale na brzuchu 🙂 To jest piękne uczucie ale najgorsze sa kopniaki po żebrach to potem mam wrażenie że mam potłuczone żebra.
Po tej glukozie figluje mały/a hehe 🙂 a i zawsze jak tata zadzwoni to sie naagle budzi 🙂 i daje znac o sobie. Cudownie 🙂
co do wózka dokładnie! 😉
a i pokaz na allegro Twoj faworyt to sobie zobacze w sklepie 🙂 a teraz juz naprawde musze leciec 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item725040339_treeco_gondola_spacerowka_fotelik_przesylka_0.html#gallery

TU MASZ TEN WÓZECZEK NASZ 🙂
jest mega lekki! i ma wszystko czego chcielismy.

Załączam tez fotki naszych sobotnich zakupów w HMie 🙂 to prezencik (pierwszy) od tatusia! 🤪 [img size=490]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/MIS_MH_1_A.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedzialkowo 🙂
Syla sie znalazla i jest co nadrabiac z rana 🙂
u nas od rana leje i nie wiem czy to przez pogode czy cos sie stalo ale cora dala nam pospac do 9:30 boziu jedyny juz nie pamietam kiedy ostatni raz tak dlugo spalam!
Jagoda ten kombinezonik sliczny, widzialam go w sklepie i chcialam kupic a ze ksiezniczka w brzuszku no to nie kupie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny poniedziałek!

Ależ się rozpisałyście przez weekend.Pogoda w weekend niestety nie najlepsza,dlatego ja już zaczęłam profilaktycznie popijać naleweczkę czosnkową , do tego teściowa obdarowała mnie swojej roboty sokami z malin,żurawiny,zupką z dyni krem(mega ilość witamin),dostałam jabłuszka z sadu i pomidorki z krzaczka ,swoje przecierki pomidorowe więc samo zdrówko wcinam.
Wczoraj patrzę a mój mąż sam z siebie spojrzał na listę czego nam jeszcze brakuje i kupił córci wszystkie niezbędne akcesoria typu termoopakowanie do butelek,szczoteczka do włosków,nożyczki,termometr do ucha,otoczenia i wody,okrycia kąpielowe 100cm/100cm,myjki frotte i koce 2x.Byłam w szoku;-)

Zatem te rzeczy już mamy,ale jeszcze sporo pierdułek mi brak.
Co do łóżeczka my zakupujemy to :

http://www.allegro.pl/item753074783_4b_drewex_lozeczko_laura_szuflada_gryka_kokos.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud - łóżeczka drewexu sa super tylko zawsze myslalam ze sa drozsze niz wszystkie inne i my wybralismy RADKA z szuflada firmy KLUPŚ ale on kosztuje w sumie tyle samo a aplikacje DREWEX ma ładniejsze 🙂

Właśnie zjadłam prawie całe pudełeczko śledzi w sosie hawajskim z ananasem - jeeeeejciu jakie pyyysznosci mniaaaaam!!!! 😆 😆




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko,wczoraj przed snem zastanawiałam się kiedy zacząć pranie tych wszystkich ubranek i rozumiem ,że należy także wyprać pościel do łóżeczka mimo,że nowa ,kocyki welurowe,rożek i wszystko co ma związek ze skórą dziecka tak? dobrze myślę? jeśli tak to ja już zacznę prać te rzeczy w grudniu bo zanim one wyschną to hoho..

Co do pościeli znalazłam zarąbistą pościel i na pewno ją kupimy gdyż bardzo nam się podoba jest w niej coś innego coś ciekawego już wam pokazuję...

http://www.allegro.pl/item749768212_my_sweet_baby_6_cz_120x90_tiul_satyna_nowosc.html

Nawet pokazana jest na tym łóżeczku ,które kupujemy.

Kolejne pytanie do dusi lub pinacolady- co kupić no noska gruszkę czy coś nowszego? ja nie mam pojęcia co jest lepsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madziula no moi rodzice tez kupuja ale nie wybieraja!!! 🙃
Ty sobie wybierz, przeciez Ty najlepiej wiesz co potrzebujesz 🙂
Ja moim zastrzeglam zeby nie przyszlo im do glowy kupowac bez naszej wiedzy! choc oni juz wiedza dokladnie ktory ale mogliby kolor czy cos po swojemu wybrac 🙂 a ja nie lubie niespodzianek 🙂






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam styczniówki,aż miło poczytać u Was o zakupach..hehe bo mnie też ogarnęło zakupowe szaleństwo 🙂
super frajda z tych zakupów:laugh:

mycloud ja bym wyprała w ostatniej chwili i delikatnym proszkiem dla dzieci np.Lovela.
Moją małą uczulał np.Vizir i wszelkie Lenory do płukania.
Co do rzeczy nowych tez zawsze piorę a w szczególności bieliznę

Pozdrawiam słonecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...