Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

aniol - robi sie 😉 Gratuluję Małgosi 🙂
Tabelke wrzuce jutro dzis juz spie...
Juleńko - pepek mam juz na rowno a byl bardzo gleboki 😉 i okazalo sie ze nawet moja mama nie wiedziala ze w srodku mialam duza blizne 🙂




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anioł gratuluje córuni oj różowieje nam tabelka 🙂
i ja zamówiłam te koszulki jedna szara z taką różową lamówką druga delikatnie różowa z jakimś hawcikiem
oj dziewczyny ale mam zgage straszną 🤢 bo znowu zapodałam sobie drink pinacolada bezalkoholu wczoraj zastanawiałam sie czy oby napewno po nim mam zgage no to sie dziś przekonałam że na 100% po nim mam zgage 🤪 dobranoc miłej spokojnej nocy kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dziś ja pierwsza 🙂

Dzień dobry wszystkim stycznióweczkom!

Ja mam od tygodnia problemy ze snem 😞
Po pierwsze budzę się między 4-5tą i nie mogę już zasnąć 😞
Dodatkowo mam okropne koszmary i się i tak męczę jak już zasnę 😞


Pinacolada - co do rozmiarow sugerowalam sie tabelkami pod produktem i wyszlo mi ze jednak L :p

Co do WYBORCZEJ i tego segregatorka marnego dla przyszlych rodzicow - nic specjalnego - w kazdym wydaniu opis jednego tygodnia ciazy takze jak skoncza edycje to nasze dzieci juz bedą raczkowac 😉






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusia
no ja sie dzis o niebo lepiej czuje niż weczoraj już przynajmniej nie mam zawrotów głowy co do wybaorczej Jagódka rano pisałam mężowi żeby kupił ale teraz odwolałam ciekawe czy nie za późno 🙂
ja budzę sie bardzo wczesnie różnie bywało że o 2 w nocy i po spaniu do rana dziś jednak spałam jak zabita nawet nie wiedziałam jak mąż do pracy poszedł 🙃 no ale po wczorajszym dniu to chyba musiałam odespać. Obym spała tak jak dziś co noc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A dziewczyny jeśli chodzi o sny miałam sie własnie dziś was zapytać sniła mi sie dziś moja córcia taka fajna już była ale ja nie mogłam ją karmic i każdy sie na mnie darł w tym śnie że to dlatego że nie hartowałam piersi i jak tak strasznie ubolewałam nad tym i jak sie obudiłam to pomyślałam żę sie was zapytam czy wy hartujecie piersi????czy może to jeszcze za wcześnie albo dla mnie już za późno 🤢 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...