Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jagoda80 w moim da się wpinać w obie strony 🙂
podoba mi się bo jest zgrabniutki i uważam ,że te nasze wózki wyglądaja o niebo lepiej niż niektóre za 3000zł
Przymierzałam się do tych drogich w sklepach i uznałam,że naprawdę w niektórych przypadkach płaci się wyłącznie za markę bo albo się to źle prowadzi albo kosz na zakupy wygląda jak kawał wymiętej szmaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud mieszkam w Ząbkach 🙂 jak Ty mieszkasz na północy to jesteśmy sąsiadkami..heheh

ja będę rodziła w Wołominie,słyszałam same superlatywy no i polecała mi moja koleżanka (lekarz-pediatra) która sama tam rodziła pół roku temu.
Poza tym szpital wyróżniony przez Fundację Rodzić po ludzku i co ważne można siedzieć w pierwszej fazie w specjalnej wannie.

mam numer tel do położnych i można zadzwonić do nich i się umówić na oglądanie sal,jak coś to dam Ci namiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikoś2010 napisał:
mycloud mieszkam w Ząbkach 🙂 jak Ty mieszkasz na północy to jesteśmy sąsiadkami..heheh

ja będę rodziła w Wołominie,słyszałam same superlatywy no i polecała mi moja koleżanka (lekarz-pediatra) która sama tam rodziła pół roku temu.
Poza tym szpital wyróżniony przez Fundację Rodzić po ludzku i co ważne można siedzieć w pierwszej fazie w specjalnej wannie.

mam numer tel do położnych i można zadzwonić do nich i się umówić na oglądanie sal,jak coś to dam Ci namiar


Nikoś poproszę o numer tel,chętnie bym obejrzała ten szpital.

Ja co prawda jestem umówiona na podpisanie umowy z położną ze Św.Zofii,ale zawsze może być tak,że tak nie będzie miejsca bo to mały szpital i wtedy na pewno bym chciała rodzić w Wołominie.A ty już oglądałaś ten szpital w Wołominie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamuśki.

Ale się rozpisałyście, ho,ho....

Mnie od soboty męczy taka potworna zgaga, że umieram. A w sobotę wieczór to myślałam, że pogotowie mąż będzie musiał do mnie wezwać bo miałam taki okropny ból za mostkiem ,że myślałam,że jakiś zawał mi się szykuje ( tylko z tym kojarzył mi się ból w tych okolicach). Ale się położyłam i trochę przeszło, potem w nocy jeszcze ok 3 mnie złapało ale nie budziłam już męża tylko przecierpiałam. Potem mama mi powiedziała że od zgagi też tak boli (moja mama cierpi na refluks żołądkowy). I niestety bez względu czy zjem czy nie, ile zjem i co to i tak mnie pali i nie wiem juz co robić 😞

Poza tym szykuje mi się kłucie łazienki, bo sąsiadce z dołu kapie z sufitu 😞 Najdziwniejsze jest to, że u nas pod wanną suchusieńko i nawet nie wiadomo gdzie szukać. U nas chcą kłuć bo my bezpośrednio nad sąsiadką ale chcę najpierw pisemne potwierdzenie od spółdzielni, żę wszystkie powstałe szkody pokryje spółdzielnia, bo niby dlaczego ja mam za to płacić! A na samą myśl o kłuciu, huku i kurzu chce mi się płakać 😞 😞 😞

Mycloud - pytałaś o Fride - ja lupiłam gruszkę bo mnie ciągnie na wymioty jak myślę o tym aspiratorze, ale kto wie, jeśli się nie sprawdzi (choć przy Julce się sprawdziła) to kupię Fridę i będzie to "działka" męża 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam nikoś 🙂
wiecie miałam sie położyć na chwile a tu 6 telefonów i tyle spania poszła do sklepu i na spacer a w weekend jedziemy z mężem oględać wózki i łóżeczka 🙂 juz sie nie moge doczekać nie wiem dziewczyny na czym polega ta frida ale jak pinacolada mowiże ją na wymioty ciągnie to juz sie boje 🥴 czy to jest duzo lepsze od gruszki ? ogólnie gruszka to niezbyt miłe urzadzenie i chetnie bym je zastapiła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
misiamamy witaj!
ja fride stosowałam przy mojej córci ale jak miała ok 2-3 lat i to się sprawdza,jak ciągnęłam Jej z nosa to miałam wrażenie,że idą te gile aż w pięt:P jak ktoś je obiade to przepraszam:laugh: oczywiście nie można przesadzać z siłą ciągnięcia by nie uszkadzać sluzówki ale zdecydowanie można wszystko ładnie oczyścić. Ta wydzielina ja bedziesz wciągała ustami nie dostanie się do Twojej buzi bo po pierwsze jest długi kabelek a po drugie zapobiegawczo są w komplecie takie małe gąbkowe filtry.
Gruszka tak dobrze nie wyciąga jak Frida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przymierzam się do kupienia rożka i wybrałam ten:

http://www.allegro.pl/item749843129_cieply_rozek_ze_wstazka_nowe_wzory_babycode.html

Według mnie jest śliczny no i oczywiście wybieram róż.Czy jeden wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie z Wami w kolejnym tygodniu 🙂

zawrot glowy dzis mam od rana... pojechac oddc probe do bdnia (kolejn) pojechalm do mojego do pracy bo zapomnial sniadania, zmina poscieli pranie...

Co do9 lozeczk to j musze powiredzec ze j mam kolyske (wiem ze za pol roku bede kupowala lozeczko!) ale tqk bqrdoz chcialam!
Wozek wiec ja nadal maxi cosi ale bez gondoli (jednak tylko fotelik i spacerowka) kupilismy gleboki wozek tutejszy (zrobie zdjecie i Wam pokaze) jest dluzsza i glebsza gondola jest i nieco innego materialu jaki produkuja na Polskim rynku tu jest z membrana (jest dlatego ze tu wiecej wieje i pozornie nie ma zimy ale jest cholernbie przesxywajacy mrozny wiatr)wiec wybralismy gleboki tutaj.
Lozeczko tez kupimy tutaj (kolyska kupion w sklepie mama i ja)

W sobote bylismy u znajomych ... dostalismy kolderke i poduszke i komplet poscieli chawtownej w kolorze ekrii piekny prezent... to juz kolejny dla Jonthan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagodko kombinezonik - misiu piekniutki ..spewnosci mieciusi ..tylko tulic 🙂
mycloud- rozek wyglada na cieplutenki..... 🙂
Sylwia- no coz tak sie zdarza brak zrozumieni i brak empati to jest znane obiawy w ludziach w dzisiejszych czsach! nie przejmuj sie!

ja kupilam w PL. rozek z usztywnieniem...
a oja Mama kupila rozek bez usztywnienia wiec mam dwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud:
ja mam dwa różki, bo tyle dostałam w prezencie 🙂 jeden może służyć za kołderke do wózka jakby sie okazało że niepotrzebny 🙂
gdzie idziesz na szkołe rodzenia??? ja zapisałam się na inflancką.


Dziewczyny... super te wózki 🙂 no i misiowy kombinezon też 🙂

Ja dziś odpoczywam po wczorajszych gościach i leniuchuje..... a dzień u nas piękny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...