Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Basienko zaległe ale bardzo szczere wczorajsze życzenia imieninkowe bezbolesnego porodu zycze 🙂
pinacolada oj t lenka bedzie duża ale Julcie tez rodziłaś dużą z tego co pamietam nie martw sie byle zdrowa była 🙂
jeśli chodzi o poród z mężem to tak rodzimy razem ale nie namawiałam go specjalnie nie każdy ma na tyle silne nerwy ja jestem zdania że najlepiej mi przy nim ale jeśli miałby sie meczyć to jego wybór ale on chce bardzo naprawde o tym marzy i sobie nie wyobraża że bede tam sama kocham go za to bardzo i nie ważne czy wytrzyma do konca czy nie dla mnie sie liczy to że chce 🙂 a wiecie czego boje sie najbardziej?... tego że jak nie daj Boże ktoś podniósł by na mnie głos to on chyba by tam wszystkich pozabijał 🙂 🤪 nie wolno krzyczec na Olusie i tyle 🙂
Ja spałam dzis jak złoto wstałam dopiero o 8 no naprawde nie często sie to dzieje przeważnie o 5 lub po 5 juz nie śpię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
misiamamy - cc to nie koniec świata!! Najważniejsze ,żeby z Nadią było wszystko ok a to w jaki sposób przyjdzie na świat to nie ma większego znaczenia!! Ja tez wolałabym urodzić naturalnie małe dziecko a szykuje sie duże więc też chyba będzie cc. Wybieram po prostu zdrowe dziecko +cc niż poród sn+ "uszkodzone" dzieciatko. Wszystko dla dobra kruszynki a nie dla mojej "wygody". Trzymaj sie kochana, leż dużo i rośnij zdrowo 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a i zapomniałam się Wam poskarżyć od 3 dni boli mnie ząb 🤢 wychodzi mi ząb mądrości u góry 🤢 on tak cholerny ma,że raz na jakiś czas odzywa się i powoli wyłania ale boli mnie cała szczęka!
a tak a propo przed porodem wybieracie się jeszcze do dentysty? ja mam się pojawić w styczniu u Pani doktor, ale jak będzie bolało mnie jeszcze przez weekend to w następnym tyg mnie raczej zobaczy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa i pytałam wczoraj pania doktor o to przesuwanie daty porodu na podstawie wymiarów dziecka!! Wg niej to niepoważne!! Jest tak jak mówiłśmy z mycloud!! Gdyby wymiary dziecka decydowały o dacie porodu to wszystkie dzieciątka rodziłyby się jednakowo duże. Datę porodu na podstawie usg ustala sie tylko w takim przypadku gdzy kobieta nie pamieta daty ostatniej miesiaczki i robi sie to na samym poczatku ciazy na podstawie wymiarow pęcherzyka ciążowego !! Tak więc dziewczyny nie ma sie co sugerowac tymi terminami, które w zasadzie zmieniaja sie po kazdym kolejnym usg!! Data porodu (oczywiscie przypuszczalna +/- 2tyg) to ta obliczona na podstawie ostatniej miesiaczki. Dla mnie jest to 9 stycznia a jakbym sie sugerowała wczorajszym usg to nawet 27 grudnia!! Zostaje przy styczniu i mam nadzieje ze dotrzymam chociaz do 1-go 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dentysta, brrr.... nie nawidzę!!
Ja zrobiłam porządek w ząbkach przed zajściem w ciąże, ale byłam jakis miesiac temu na przeglądzie bo obawiałam sie że to moje 3 miesieczne rzyganko zrobiło spustoszenie w moim uzębieniu. 😠 Ale nie jest źle, są niby 2 mikro dziurki ale pani doktor stwierdziła że spokojnie moga poczekac do po rozwiązaniu, bo wie jak mnie wizyty uniej stresuja i nie ma sensu narazac mnie i małą na taki stres. Tak więc mnie wizyta czeka pewnie gdzies kolo lutego jak juz bede mogla sie wyrwac do krakowa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
rośniemy rosniemy 🙂 tak patrze na te Nasze suwaczki jeszcze niedawno tam -nasty tydzień był a juz koncówka za pasem czas zleciał do porodu juz niedługo zostało i tak wam powiem dziewczynki że bedzie mi was bardzo brakowało 😞 nasze maleństwa to jak takie kuzynostwo co prawda nigdy sie nie widziały ale razem dojżewaja w naszych brzuszkach taka sie z nas rodzinka duża zrobiła fajnie że jest cos takiego jak net i forum bo napawde fajnie jest poznać takich ludzi jak Wy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Misiamamy no tak ,masz rację , podpisuję się pod Tobą.
Ja staram się zaglądać chociaż raz dziennie ,a czasem mi się to nie udaje.Póżniej zostaną nam pieluszki i nasze brzdące 🙂
Każda z nas będzie miała coraz mniej czasu. A gdy nasze dzieciaczki zaczną raczkować to już koniec :laugh:
Też się cieszę ,że "trafiłam" na to forum i spotkałam
tak silne i wytrwałe mamy. Każda z nas może podzielić się swoimi problemami z inną ciężarną. I ona to zrozumie, a nie drugi człowiek machnie ręką i dobra jest 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh:

Mój mąż stwierdził, że jestem od tego forum UZALEŻNIONA!!!!

Fakt, nawet w nocy śnią mi się rozmowy z Wami 🤪
Jak urodzimy, to trezba będzie założyć watek: Styczniowe mamuśki - pewnie nie bedziemy zaglądać już tak często ale kontakt można utrzymywać i dzielić się radościami, troskami i radami!! no i przesyłać zdjęcia naszych maluchow, żeby widzieć jak rosną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamunie.. jestem wykonczona. Musialam sie zmusic zeby zrobic obiad 😞 bo kto mi zrobi jak nikogo nie ma a jeść trzeba.. 😞 znowu wszystko mnie boli , zimno, goraczka wrocila.. ehh 😞 nie dajcie sie Wy chociaz chorobsku u nas zimno pada i wieje..

mycloud ta zalewajka jest ochydna!! ona ma byc taka ostra, smakuje jak chrzan.. bleee taki mega mocny. Niecierpie takich rzeczy, łyklam lyzeczke i lecialam wypluc. Za drugim podejsciem wypilam malutka łyzeczke , przepijając szklanka zielonej herbaty.. ohyda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie Mamusie 🙂


ja caly dzien na nogach - zakupy, potem obiadek. Dzis rosołek bo mąż nie odpusci rosołku na niedziele 🙂 a na drugie zrobilam bitki wołowe i surówke z gotowanych buraczkow, z jablkiem, kukurydza i majonezem - przepis tesciowej - rewelka!!! biteczki wyszly nie chwalac sie tak pyszne ze mialy byc na 3 dni a nie wiem czy na jutro starczy :P


widze sie jakos tak sentymentalnei sie zrobilo 🙂 🙂
I ja sie podpiusuje pod tym co napisalyscie wczesniej.
Moj M tez sie usmiecha z politowaniem i mowi: dobrze ze masz to forum bo przynajmniej dostarcza Ci tyle emocji! Zlośliwiec 😉:laugh: (bo kiedys opowiadalam mu o pracy, dzis o Was 🙂 )

Ttinka - ja mam to samo w nocy - pol godzinki na boku i mi miednica i bark wysiadaja, potem drugi bok, potem pecy i tak do rana... 🥴

Ania super tabela! wychodzi mi średniaczek 🙂

Madziula - ja nie pamietalam ze Ty juz jestes mama!!! 🙂
i skoro Ty jestes przerazona moimi uciekajacymi tyg to co ja mam powiedziec!!!:P:laugh: moje mysli kraza juz tylko wokol bąbelka i porodu...noc dzień...i nie wiem czy bardzie jsie boje czy bardziej nie moge uwierzyc ze za chwile bede tulic swojego wymarzonego synka 🙂 🙂 🙂





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My zaraz jedziemy do mojej mamy 🙂 zobaczymy naszego szkraba jak się rozpuścił u babci 🙂 jutro pewnie jakiś niedzielny spacer nad morzem, szkoda, że Agaty spacerówka nie ma większego udźwigu bo pewnie zacznę jęczeć po kilku minutach, że już nie daję rady i mnie wszystko boli!
buźki dla Was dziołchy 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy bandziorek;-) [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/33_tydzie__.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak wyglądamy? [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/33_tydzien.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamusie!
Ja właśnie wróciłam z pracy, ale nudy 🙂 Jakoś tak sentymentalnie się na forum zrobiło, nono, kto by pomyślał, że nieznajome Ci osoby mogą więcej pomóc niż niejedna bliska.
A tak wogóle to super pomysł z tą tabelką wagi dzieciatka. Tylko ja mam problem, bo nie wiem ile mój bąbelek waży;( A jak chciałam sprawdzic swoja wagę w 40 tyg to jej nie było, bo ważyłam tylko 2250. Mam nadzieje że moje dzieciatko będzie większe...
Uciekam sie przespać, bo musiałam rano wstac do pracki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud - fajny masz ten brzusio! Myślałam że masz wiekszy bo pisałaś kiedyś - jesli dobrze pamietam - ze masz ponad 110 w obwodzie. A ja mam 106 i mam sporo wiekszy - tak mi sie przynajmniej wydaje. Ty masz taki "miękki" a mój jest napiety jak balon :P tak bym to okresliła. Może jutro wstawie świeżą fotkę. Jutro zaczynam 9 miesiąc wiec wypada sie sfotografowac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwód brzucha! [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/obwodbrzuchamaly.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...