Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no właśnie już kilka razy miałam się pytać o tamtą sesje ale jakoś tak się wstydziłam :P a Julka spisała się na medal!!!

ja przed chwilką rozwiesiłam pierwszy rzut ciuszków, bozie kochany jak te małe skarpetusie mnie rozczulają i te mikroskopijne bodziaki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolad ładny brzuszek 🙂 tak w ogole to chyba kiedyś mówiłaś że jestes po 30???????? kurde wyglądasz jak nastka!!:P powaga

madziula to Ty chyba pisałas że chorowałas jakis czas temu.. kiedy Ci przeszło??

Ja w sumie wpadlam się przywitac i pozegnac.. nie mamy na nic siły lezymy cały czas... z gorączką.. Mała to tak fiziuje że chyba ma dośc tego paracetamolu syropow i wszystkiego.. ehh .. gorączka mi sie wzmogla w ogole mi nie spada najwiecej to mialam 38.3.. po prostu umieram. boli mnie wszystko suchy nos.. wszystko jest do bani.. dawno sie tak nie czułam. Apetytu to ja tez w ogole nie mam 😞

pozdrawiam was!
p.s do mnie mikołaj przydel dostalysmy takie wielkie pudełko ferre rosche, ja niestety nic mojemu nie kupilam no bo nie bylam w stanie nawet do lazienki isc o wlasnych silach.. i nie jadlam caly dzien ani nie pilam bo nikogo w domu nie bylo.. tragedia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
>SyLa1205 napisał:
No i dzis na brzuszku zaczoł nam się 34tydzień.Dobrej nocki mamusie.. mam nadzieje ze dzis chociaz troszke przespimy sie..
Pozale Wam się że od 4dni nie robiłam na kibelku tej drugiej rzeczy 😞 martwie sie..



suszone śliwki, albo woda z miodem na czczo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM poniedzialkowo 🙂


PINACOLADA
- super brzusio 🙂
i rzeczywiscie wygladasz jak nastolatka! 😉

Syla - trzymaj sie tam kochana! leż i kuruj sie! 😘

Ja na szczescie z wc nie mam problemu.
moim jedynym duzym problemem sa stopy 😞 mam wrazenie ze mi eksplododuja! i bola! i nic nie pomaga i nawet rano sa juz ogromne i spuchniete na dzien dobry...





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
PINACOLADA - śliczny i bardzo duży brzuszek a ja nie mam takiego pępka jak ona 😞 😞 ja mam schowany czyli mam dziurę w brzuchu ale dziś pogoda słaba cały czas pada a mnie coś chyba łapie bo mam nos zatkany i gardło mnie zaczyna boleć mąz poszedł do pracy a ja będę się w domku wylegiwać dzis pada a maz w sobote umył mi okna 🙂 🙂 🙂:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy witamy...
pinacolada brzusio masz duży ale piękny 🙂
Syla Zdrowiej nam tam szybciutko 😉
JAgoda porządnie wymoczyć nogi i mąż niech masuje je w kierunku serduszka twojego. Masz podobnie do mnie 😞 (wcale to nie jest dobre)ja zaczęłam zieloną herbatę pić żeby mi się aż tak woda w organizmie nie zatrzymywała aha i ograniczyć sól trzeba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie poniedziałkowo 🙂

właśnie wróciłyśmy z badania krwi 😞 😠 jak zwykle boli mnie cała ręka brrr 🤢 przy okazji że byliśmy w przychodni odebrałam wyniki EKG i wyszła mi "trachykardia zatokowa". Wyczytałam że dziewczyny z tym nie chcą rodzić naturalnie 🤔 ma któraś z Was też to???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Mnie mikołaj nie lubi bo nie przyszedł.
Pinacolada śliczny dużży brzuś 🙂
My już po śniadanku i porannych lekach.
Pogoda beznadziejna, nic się nie chce - normalka z resztą
Święta już niedługo, ciekawe kiedy moja maleńka zechce wyjść na świat - am nadzieje że będzie wtedy mąż w domu bo inaczej to ja spanikuje 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ttinka - no piekny brzuszek 🙂 i pępek na wierzchu 🤪
Moj nie wyszedl mimo ogromnych rozmiarow brzuszka 🙂 ale moze dlatego ze byl bardzo wklesły przed ciążą 🙂


Spisałam raz jeszcze pytania na dziś do gina - wyszło mi 25 pytan!

Dzwonilam tez do starostwa czy sa nasze nowe dowody ale niestety...beda dopiero przed swietami 🤢 Kurcze, chcialabym miec juz ten cholerny dowod zeby w razie czego nie posługiwac sie starym... 🥴 🤨

Ania - zapytam dzis jeszcze lekarza o te moje stopy a masaz...mężus poróbuje ale mnie to boli 😞




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAgoda No zapytaj zapytaj bo powiem ci że mi mama powiedziała że to nie dobrze. Mi się wydawało że to normalne w ciąży. Ale lekarz nie może mi dać żadnych tabletek jak mu mówiłam o tym zresztą widział że jestem cała opuchnięta.
TTinkaładny brzuszek.
PinacoladaŁAp oklaska za 9 miesiąc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja przed ciążą miałam strasznie schowany pępek hehe zawsze się z niego śmiałam że mam przepaść zamiast pępka 🙃
Tak sobie myśle że chyba pójde do fryzjerki włosy jakoś pomalować póki mam jeszcze troche siły usiedzieć w miejscu.
Heh jak bym miała iść do fryzjerki przed świętami na malowanie to bym chyba tam urodziła - coś mi się tak zdaje :P
No to się chyba zbieram :P
Odemnie też oklask za 9mc dla Pinacolady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ttinka śliczny brzuszek !

co do fryzjer to ja się umówiłam na za tydzień ale nie wiem czy wysiedzę. Dziś w ogóle nie mogę stać - czuję jak niunia napiera na WYJŚCIE mam nadzieję, że to przejdzie jak nie to do lekarza żeby Maja nie wyszła w grudniu!

Jagoda mojemu mężowi powiedzieli, że ma 2miesiące czekać na dowód! a co do przyspieszenia to faktycznie jest taka możliwość, ale trzeba składać razem z wnioskiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!!!
U mnie od dziś 36 tydz., no i 9 miesiąc 🤪 🤪 🤪
Ciężką noc dziś miałam, wczoraj po raz pierwszy postanowiłam ugotować bigos 🙂 , no i był tak pyszny, że z przeżarcia wymiotowałam przez pół nocy 😞 😞 😞 ,tragedia, brrrrr...
Dziewczyny - macie piękne brzuszki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...