Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

AAAA I JESZCZE MUSZE SIE POCHWALIC - dzis maz wyciagnal wór z moimi przedciazowymi spodniami i ...mieszcze sie juz nawet w moje ukochane rurki!!!!! 🙂 🙂 🙂 co prawda nie znaczy to ze mi z tylka leca ale sie zapinam hehe - nie ryzykowalam dzis z rurkami bo w sumie balam sie ze po drodze zemdleje albo mi nogi napuchna - kardiolog zabronil mi chodzic w waskich spodniach :/ - poczekam jeszcze kilka tygodni moze zeby mi choc troche spadaly z tylka heheh


uciekam dzis bo maz mi dzis zapowiedzial ze moge siedziec na forum do 21.00 [i tak jest juz po ale on jakis serial na axn OGLADA 😉 ] - ma dla nas jakies plany 😉 Kazal Was wszystkie pozdrowic wiec to czynie i zycze od siebie spokojnej nocki papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kupiłam jednak kosz na pampersy na allegro - zapominam wieczorem opróżniac tego co stoi w sypialni i potem w nocy wącham te syfy bo stoi z mojej strony (mimo ze te z kupą od razu lądują w koszu w kuchni - ten jest wynoszony codziennie) . Mam nadzieję ze bedzie skuteczny 😜

A poniewaz zmarzłam ciut przy kompie to lece do wanny - zrobie sobie gorącą kąpiel.
moze jeszcze zaglądnę....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie napisałam Wam jak dziś miałam polew z Majki, przełożyłam ją na brzuszek czego ostatnio strasznie nie lubi i dziś specjalnie chciałam ją zmęczyć a skubana myk i na plecki tylko leżała na środku łóżeczka i główką uderzyła w szczebelki...ale nic się nie zasmuciła...no to ja ją znów na brzuszek a tak myk =plecki 🙂 i tak w kółko się cholerce spodobało przedrzeźnianie mamusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja

Pospałysmy do 8:30 🤪 Młoda jak tylko otworzyła ślepka to zaczęło się plucie w przestrzeń 🤪 Ciekawe jak dłuo ja to będzie cieszyć ?

Dzwonie dzis do znajomej p.dermatolog z nadzieja ze mi cos pomoze na te moje paznokcie a nie odesle do chirurga 😞 boje sie jak cholera ale musze cos z tym zrobic bo coraz gorzej 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Syluś dzieki, Ty tez łap 😉 dziewczyny sie nie odzywają, mam nadzieje ze u nich wszystko wporządku
Pinacolada ale ja Ci zazdroszcze, Piotruś wstaje o 6.30. Dziś go nakarmiłam, odłozyłam do łóżeczka i nie wiem co dalej bo poszłam spać 🙂 Obudziło mnie jeczenie o 7.30, ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kochane

u nas - u mnie i u meza - bol gardla, glowy, katar...masakra..
Natomiast Mlody przespal od 21 do 5 - bez jedzenia!!! - po czym pierwszy raz od tygodni zasnal zaraz po karmieniu o 5 i nadal spi 🤢
Musze mu zmierzyc temp jak wstanie..dziwne...mialam mu podac leki o 9tej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aallicee napisał(a):
my dzis cały dzień na pikniku w Powsinie 😁 było super... mała spała i korzystała ze "słońca" i śpiewających ptaszków a rodzice lenili się na kocyku ze znajomymi 🙂 było super 😁 a teraz czas na prasowanie ciuszków bleee 😉 ale po takim dniu to i żelazko nie straszne 🙂


Ale jaja w my byliśmy w Konstancinie i przejeżdżaliśmy przez Powsin i mówię mężowi,że któregoś dnia musimy wjechać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAA I WIECIE CO??? dzis o 5tej jak maz karmil Ksawcia to ja jak zawsze otworzylam okno u niego zeby przewietrzyc i...kuzwa wpadl do pokoju olbrzymi bąk!!! z poczatku myslalam ze to chrabaszcz bo taki tlusty i lazil po podlodze...
przed chwila zadzwonilam do goscia ktory robi m.in. rolety i dzis przyjedzie na pomiar i zakladamy moskitiery...
to sie zacznie - wszelkiego rodzaju pyłki, trawy i jesszcze owady i insekty... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w niedzielę spacerek długi,ale młoda też nie umie spać w wózku,jedynie drzemie bo ciągle ją coś rozprasza,musi mieć ciszę spokój i mrok 🙂
Znowu bardziej ją bolały dziąsła i tym razem była jazda bo nie chciała jeść,więc musieliśmy włączać suszarkę za każdym razem 😠
Teraz już je,ale znalazła sobie nową zabawę i też pluje to raz a dwa,że jak już zje 3/4 butelki to zaczyna ją chwytać i okręcać dookoła siebie,tak więc jedzenie końcówki wydłuża się na maxa.
Jagoda wyglądasz super to raz,gratuluję figury to dwa,Ksawciu urósł tak mi się zdaje i jest podobny do Ciebie.

Basen...jestem za,ale wolę poczekać aż będzie lato jakoś chyba łatwiej.Mamy na szczęście blisko Aqua Park więc będziemy korzystać.
Dziś zapowiada się upał u nas,ale tylko dziś bo od jutra chłodno.
Sylla witaj kochana ,jak ja Cię podziwiam 🙂nigdy sama bym się nie wybrała w taką podróż,nawet jak mam z małą jechać sama samochodem to mam cykora.Acha co do zasłon przeciwsłonecznych to ja polecam te:

http://www.allegro.pl/item1013004508_zaluzja_roleta_na_boki_tyl_2_x_50_ssawki.html
nie są kolorowe,ale moje dziecko i tak zawsze śpi jak jedzie samochodem.
Od następnego weekendu zaczynamy kaszkę i słoiczki,jakie proporcje dajecie jeśli chodzi o woda+mleko+kasza?
W sobote wyruszamy w moje strony więc 2h jazdy ciekawe jak panna to zniesie... 🤨
Jeszcze raz Sylla witaj i masz u mnie wielki szacunek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki mycloud. 😁 ale to były dwie podróze:P sama hehe i chyba nie predko wybiore sie w nastepna 😉 choc z powrotem bło lepiej, Ale nie mam co narzekac dziecko grzeczne było w miare 😉

No a musze sie pochwalic moja dzis przekulała sie dwa razy z brzuszka na plecki 🙂 🙂 teraz sie słodko bawi hehe tak fajnie to wyglada jak ona sama juz łapie zabawki ciagnie jee czy wkłada do buzi 😁 albo jak wyciaga sobie smoczka i sie nim bawi 😁 a pozniej sie wkurza bo stara sie włozyc z nowu a tego jeszcze nie umie hehe bo smoczek sie obkreca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuuuu przyszedł mi właśnie krem modeling z Clareny super pachnie,czekam jeszcze na kapsułki i zaczynamy kurację 🙂kapsułki wysłane ponoć w pt.Ale nie ma co następnym razem zamawiam u Ciebie Kinga. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to pięknie wszystkie wyglądacie,a ja tym kremem i kapsułkami to chyba będę się musiała wysmarować od stóp do głowy 😠
Aniu-pisałaś,że spacerujesz z Kacperkiem całymi dniami czego Ci strasznie zazdroszczę,ale powiedz mi jak znajdujesz czas na inne obowiązki typu sprzątanie,obiad,prasowanie?
Powiem Ci,że ja spaceruje 2-3h i raz ,że nogi mi już z dupy odpadają a dwa,że z niczym się nie mogę wyrobić potem 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem

młoda spi od 40 min ale meczy ja strasznie ten zabek. - ja obstawiam 2-3 dni i bedzie - zobaczymy 😉

justyna malutka - tak sobie myslałam o tym spaniu Piotrusia i pomyslałam ze jego moze budzi jasność? My w sypialni mamy rolete podgumowaną wiec nie przepuszcza światła bo sami nie umiemy spac jak widnieje. Młoda dzis sie obudziła o 6:15 tatus jej dał mleczko odłozył do łózeczka i spała dalej - ale dyby "wyczuła" ze juz jest dzien to kto wie? Myślę że tez dateo nie umie spac na spacerach - nie dosc ze głośno, to jeszcze na plecach i w totalnej jasności

młoda sie obudziła wiec uciekamy na spacerek - dzis jedziemy autkiem do centrum bo musze do ksieowej.
do pozniej, pa,pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycloud napisał(a):
U nas w niedzielę spacerek długi,ale młoda też nie umie spać w wózku,jedynie drzemie bo ciągle ją coś rozprasza,musi mieć ciszę spokój i mrok 🙂
Znowu bardziej ją bolały dziąsła i tym razem była jazda bo nie chciała jeść,więc musieliśmy włączać suszarkę za każdym razem 😠
Teraz już je,ale znalazła sobie nową zabawę i też pluje to raz a dwa,że jak już zje 3/4 butelki to zaczyna ją chwytać i okręcać dookoła siebie,tak więc jedzenie końcówki wydłuża się na maxa.
Jagoda wyglądasz super to raz,gratuluję figury to dwa,Ksawciu urósł tak mi się zdaje i jest podobny do Ciebie.

Basen...jestem za,ale wolę poczekać aż będzie lato jakoś chyba łatwiej.Mamy na szczęście blisko Aqua Park więc będziemy korzystać.
Dziś zapowiada się upał u nas,ale tylko dziś bo od jutra chłodno.
Sylla witaj kochana ,jak ja Cię podziwiam 🙂nigdy sama bym się nie wybrała w taką podróż,nawet jak mam z małą jechać sama samochodem to mam cykora.Acha co do zasłon przeciwsłonecznych to ja polecam te:

http://www.allegro.pl/item1013004508_zaluzja_roleta_na_boki_tyl_2_x_50_ssawki.html
nie są kolorowe,ale moje dziecko i tak zawsze śpi jak jedzie samochodem.
Od następnego weekendu zaczynamy kaszkę i słoiczki,jakie proporcje dajecie jeśli chodzi o woda+mleko+kasza?
W sobote wyruszamy w moje strony więc 2h jazdy ciekawe jak panna to zniesie... 🤨
Jeszcze raz Sylla witaj i masz u mnie wielki szacunek 😉


dziekuję 😘 ☺️
a rzeczywiscie Ksawciu chyba coraz bardziej sie robi podobny do mnie - nie jestes pierwsza ktora mi to powiedziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez uciekamy na spacerek!
Rozmawialam z Julia przed chwila - kazala Was serdecznie pozdrowic i obiecala ze do nas zajrzy! poki co nie ma czasu bo chodzi do szkoly i ma duzo egzaminow.
Jonathanek wazy 7850! i mierzy 70 cm! 🤪 nasze najwieksze dzieciatko styczniowe 😉


buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
sylla dajesz już coś więcej Nelce niż mleczko?
wiesz co juz kategorycznie nie. Kilka razy dałam jej NAN 1 bo nie chciała jśc cycusia i zwracała mi to mleko (wywnioskowałam że to przez polska wode bo herbatki też). Co do kaszek czy coś. To oja zaufana pediatra która mnie wychowała powiedziała że małej nic nie brakuje i żeby nie dopajała ani niedokarmiała , dopiero po 6miesiacu. Mam kaszke bananową po 4m. I wiem że jak skonczy 4miesiacy(za 1,5m) to zrobie jej troszkę na smak inny. Ale dostanie ja moze max 4razy do 6m. Tak dla odmiany. I dopiero jak skonczy 6miesiecy bedzie rano mleko o 12 obiadek(sloiczek badz robiony przez mamusie. O 15 jakis deserek i wieczorem mleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinacolada a jak byłaś u pediatry to ogladała dziąsła? bo nasz tak i powiedział,że jeszcze troszkę,choć młoda już bardzo czasami cierpi z tego powodu.Więc nie wiem może miesiac może 1,5ms 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...