Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mycloud napisał(a):
monis ile waży twoja?
czemu nie śpi w dzien?
W ogóle?


wczoraj byla wazona i wazy 5960. I niby widze u niektorych podobne wagi ale nie wiem...
Spi w dzien, tylko ze nie tak jak niektore dzieci calymi dniami potrafia jak malutkie sa a Ona jak malutka byla to nie spala duzo w ciagu dnia. Teraz spi wiecej niz kiedys. Np na spacerach teraz spi b dlugo a kiedys tylko jak wozek jechala ajak stanal to sie budzila. Jak miala kilka tygodni. A od mniej wiecej miesiaca juz sypia wiecej w coagu dnia wlasnie w szczegolnosci na spacerach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post zawierał cytat z wypowiedzi lub wypowiedź zawierającą treść dotyczącą spamowania. Post został usunięty. Jeśli to tylko cytat, to z góry przepraszam - Admin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
np teraz spi juz jakies dobre dwie godziny. Ale wiem ze sa dzieci ktore spia calymi dniami z malutkimi przerwami. Noworodki np czasem prawie w ogole sie nie budza 🙂 a Ona jak miala kilka tygoni to malo w dzien spala, drzemki raczej takie. czasem dlugo czasem krotko. W samochodzie lubi tez spac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłsmy ze spaceru. Młoda w parku na asfaltowych alejkach nie chce spac. dopiero jak wjadę w miasto, na chodniki z kostki, smród samochodów i całą reszte to ona zasypia 🤢 Narkoman jakis rosnie 🙃
Łeb mnie boli jak cholera 😠 zażyłam apap i czekam na efekty 😠

agab- łyżeczka z butelka sie sprawdziły. Młoda zjadła w ten sposób polowe zupy - drugie poł dopiła z butelki. Długo z tym schodzi i rzeczywiście stygnie 😠 Jutro mam nadzieje zje łyżeczka już całą 😉

Zaraz lece do pracy - dzis 3 klientki, wróce wykonczona a jeszcze musze z julka posiedziec nad religia bo ma jutro sprawdzian 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moniss77 napisał(a):
Jagodka dziekuje kochana. Udalo sie juuhuu ale dalam tez zdjecie i nie ma go


zdjecie sie pojawi po kilku minutach, poczekaj chwilke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada dzisiaj rozmawialam z kolezanka, Jej synek ma jutro 3 mce i mowila mi ze wklada do buzi raczki i pokwekuje, mowilam Jej ze moze po malu zabki, ale myslala tak jak ja ze zabki to dopiero kolo 6 mca i opowiedzialam Jej o Tobie i nie mogla uwierzyc ze tak szybko moga wyjsc a jednak. Ciekawe czy i u mojej zabki bo cioagle raczka w buzce ale nie placze i sie nie sloini bardzo to mze jeszcze nie. Zobaczymy 🙂
A wage Twoja "kruszynka" to ma niczego sobie 🙂 Kawal kobitki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny czy Wasze pociechy po szczepionkach tez sa takie ospale i dobudzic sie im ciezko. Moja niunka teraz probuje sie dobudzic ale co chwilka oczy Jej sie zamykaja. Zaczyna sie wierciuszkowac juz jakbu sie obudzila a za chwile oczy sie zamykaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...