Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
my wróciliśmy z grilla - Agata padła nie żywa - bez mleka 🤪
a Majka nie spała od 14!!!!zero marudzenie kwiczenia nic!walnęła tylko bezgłośnie mega kupę, że wylało się z pieluszki...a pech chciał,że nie wzięłam dziś ubranek na zmianę więc niunia resztę imprezy była w body rozmiar 86 😁 córeczki koleżanki 🙂 cholercia przeszła samą siebie...gadała i gruchała do wszystkich i w domu też zasnąć nie chciała padła dopiero o 21:30!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Bylismy dzis z niunią na zakupach w markecie i ledwo wjechalismy między półki jak młoda zaczęła stękać. Na wysokości chłodni i nabiału walneła kupę. Ja nie wiem czy wasze dzieci tez tak głosno stękaja ale nasza młoda przechodzi samą siebie - pół sklepu wiedziało co zrobiła 🤪


😁 😁 😁moja to ma chyba opory na wychodnym,rąbie w pieluchę tylko w domciu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu kochana jeśli masz taką możliwość to korzystaj!
a co do Jarka i alimentów to zastrzeż, żeby były ściągane - z zakładu pracy, jak nie pracuje to przez komornika lub przelewy pocztowe - wtedy nie może się wykręcić, a jak on nie ma dochodów to możesz ściągać kasę z jego rodziców - nie zgadzaj się na dawanie pieniążków z ręki do ręki bo wtedy ich nie zobaczysz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Bylismy dzis z niunią na zakupach w markecie i ledwo wjechalismy między półki jak młoda zaczęła stękać. Na wysokości chłodni i nabiału walneła kupę. Ja nie wiem czy wasze dzieci tez tak głosno stękaja ale nasza młoda przechodzi samą siebie - pół sklepu wiedziało co zrobiła 🤪


😁 😁 😁moja to ma chyba opory na wychodnym,rąbie w pieluchę tylko w domciu 😉


naszej pierwszy raz sie zdarzyło 😉 A do niedawna robiła 1 dziennie o stałej porze (zaraz po przebudzeniu w "nocnego" pampersa). Odkąd je zupki wali po 3 dziennie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
aniol303 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Bylismy dzis z niunią na zakupach w markecie i ledwo wjechalismy między półki jak młoda zaczęła stękać. Na wysokości chłodni i nabiału walneła kupę. Ja nie wiem czy wasze dzieci tez tak głosno stękaja ale nasza młoda przechodzi samą siebie - pół sklepu wiedziało co zrobiła 🤪


😁 😁 😁moja to ma chyba opory na wychodnym,rąbie w pieluchę tylko w domciu 😉


naszej pierwszy raz sie zdarzyło 😉 A do niedawna robiła 1 dziennie o stałej porze (zaraz po przebudzeniu w "nocnego" pampersa). Odkąd je zupki wali po 3 dziennie 🤪


moja wczoraj walnęła 5 sztuk-co przebrałam to kupsztal,dziś skromnie 2 sztuki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem czy widziałyście ale gerber robi słoiczki z samym mięskiem 🙂 Kurczak i indyk. Fajnie bo mozna wziąć na wyjazd 2 słoiczki: mięsko i np.ziemniaczki ze szpinakiem 🙂 i obiadek gotowy 😉 No bo do czego mozna jeszcze to uzywać skoro w innych słoiczkach miesko jest juz zmieszane z reszta składników.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjecia naszego kłapciuszka 😉 z dzisiaj
[URL=http://img375.imageshack.us/i/dsc00201brz.jpg/][IMG]http://img375.imageshack.us/img375/1360/dsc00201brz.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Nie wiem czy widziałyście ale gerber robi słoiczki z samym mięskiem 🙂 Kurczak i indyk. Fajnie bo mozna wziąć na wyjazd 2 słoiczki: mięsko i np.ziemniaczki ze szpinakiem 🙂 i obiadek gotowy 😉 No bo do czego mozna jeszcze to uzywać skoro w innych słoiczkach miesko jest juz zmieszane z reszta składników.... 🤢
mozesz sobie kupic indyka a ziemniaczki i reszte sama przyrzadzac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
A tu mój trolik na swoim nowym tronie 🙂
ale Ona duzaa 😉 hmm i gdzie tam trolik , nie widze zeby miala odstajace uszy 😜

A co do tego maja!!! to ładnie sie złapałam haha nie pomyslalam 😜 bo to sekretarka jest nakrecona i mowila 10maj.. mam nadzieje ze nie czerwiec!! heh w pon zadzwonie znowu 😉 dzieki za spostrzegawczosc 😜


justyna kiedy wracasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
nie mam pojęcia!
a Nelka dalej nie je?a jakoś sie denerwuje przy cycu czy wogóle ma jedzenie w nosie?a śpi?czy wariuje?robiła kupkę?
Kupke zrobiła ranoo taką że obsrała pól pokoju łóżko i wszystko, bo sciaglam pampersa i był wystrzał fuuuj .. jedzenie ma ogolnie w nosiee .. denerwuje sie przy cycu. Tzn dzis zjadla o 11 i pozniej dopiero o 17 bo nasiłe jej wcisłam butle z moim mlekiem. A marudzila z glodu! i tak reszte dnia dopiero zjadła pozniej o 20.30 z cyca po siłowaniu sie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Syla - oj ma lewe, nie bardzo ale jest inne niz prawe. Żeby jeszcze było tego mało to od 2 dni łapie się za to ucho i ciągnie w dół 😞 Chyba jej opaskę przykleje do głowy, bo ja tez potrafi sobie juz ściągnąć 😉
moj maaały klonik hehe ja tez mam lewee 😜 moja mama meczyla mnie opaskami ! i chwała jej za to bo teraz mam w miaree normalne uszy, ja sie urodzilam z jednym uszkiem przyklejonym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
ona tak łapie cyca łyknie i ucieka główką i krzyczy 😞 znowu jej popsikam mleczkiem do buzi , znowu złapie i znowu panika i krzyk 😞



może się najadłaś czegoś co jej smakiem nie podchodzi? Spróbuj odciągnac i podac z butli a jak tez nie bedzie chciała to zrób jej modyfikowane i podaj z butli - bedziesz po tym teście wiedziała czy chodzi o sposób podania czy o mleko. A jak w ogóle nie bedzie chciała jeść to moze rzeczywiscie gardziołko . Zaglądnij jej jak lekarz - przytrzymaj język druga strona łyżeczki i kuknij do środka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...