Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jest 23:50 a moja starsza córa czyta książkę i nie mozemy jej zagonic do spania 🤢 Pani jej dała 2 lektury do przeczytania na 6 na koniec roku - ma przeczytac do połowy czerwca a ona pierwsza przeczytała w 1 dzien a ta druga grubszą czyta drugi dzien i jest za połową 🤪 Mówie jej zeby zwolniła bo zapomnie przez miesiąc o czym były 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
ona tak łapie cyca łyknie i ucieka główką i krzyczy 😞 znowu jej popsikam mleczkiem do buzi , znowu złapie i znowu panika i krzyk 😞


Syla ja zauważyłam, ze Majka się denerwuje przy cycku jak jest za bardzo głodna lub rozdrażniona, nie może spokojnie jeść jak mam piersi za bardzo nabrzmiałe i wtedy mleko za szybko leci a ona nie daje rady przełykać...ale skoro Nela tyle nie jadła i z ledwością wcisnęłąś jej butlę....to nie wiem co to. Może w nocy się jej odwróci?tylko odciągnij trochę mleka żeby się nie krztusiła...i jedyne co Ci zostanie to obserwowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
ona tak łapie cyca łyknie i ucieka główką i krzyczy 😞 znowu jej popsikam mleczkiem do buzi , znowu złapie i znowu panika i krzyk 😞



może się najadłaś czegoś co jej smakiem nie podchodzi? Spróbuj odciągnac i podac z butli a jak tez nie bedzie chciała to zrób jej modyfikowane i podaj z butli - bedziesz po tym teście wiedziała czy chodzi o sposób podania czy o mleko. A jak w ogóle nie bedzie chciała jeść to moze rzeczywiscie gardziołko . Zaglądnij jej jak lekarz - przytrzymaj język druga strona łyżeczki i kuknij do środka
tez juz tak myslalam, nawet wertowalam i zmienialam smoczki bo myslalam ze za mało leci jej czy co 😞 ale nie.. Modyfikowane be moje be butla be cycek bee.. ja bym juz chciala przestac karmic piersia tzn tylko w nocy a w dzien modyfikowane ale jej sie ten pomysl nie podoba od samego poczatku nie chce mi mleka.. ja zwariuje! dalej ja obserwuje zobacze co jutro bedzie.. i sprobuje jej zagladnac ta lyzka bo wlasnie nie mialam pomyslu czym jej odsunac jezyk bo tych patyczkow nie mam co u lekarza. 🤨 ja to mam z tym moim dzieckiem! i nauczyła sie mała siksa i tylko rączki i rączki

MA KTOS DOBRY SPOSOB NA ODUCZENIE DZIECKA NA RACZKI! ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):
ona tak łapie cyca łyknie i ucieka główką i krzyczy 😞 znowu jej popsikam mleczkiem do buzi , znowu złapie i znowu panika i krzyk 😞


Syla ja zauważyłam, ze Majka się denerwuje przy cycku jak jest za bardzo głodna lub rozdrażniona, nie może spokojnie jeść jak mam piersi za bardzo nabrzmiałe i wtedy mleko za szybko leci a ona nie daje rady przełykać...ale skoro Nela tyle nie jadła i z ledwością wcisnęłąś jej butlę....to nie wiem co to. Może w nocy się jej odwróci?tylko odciągnij trochę mleka żeby się nie krztusiła...i jedyne co Ci zostanie to obserwowanie
ZROBIE JAK MOWISZ , MOZE TO COS DAAA BO JAK ZAWSZE W NOCY BYL SPOKOJ I JADLA SPOKOJNIE TO OSTATNIO TEZ SIE DRZE W NIEBOGLOSY ..
OKLASK DLA CIEBIE KOCHANA 😘

PINACOLADA DLA CIEBIE TEZ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jest 23:50 a moja starsza córa czyta książkę i nie mozemy jej zagonic do spania 🤢 Pani jej dała 2 lektury do przeczytania na 6 na koniec roku - ma przeczytac do połowy czerwca a ona pierwsza przeczytała w 1 dzien a ta druga grubszą czyta drugi dzien i jest za połową 🤪 Mówie jej zeby zwolniła bo zapomnie przez miesiąc o czym były 😉 😜
na 6 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 szok! 🙂 ale masz madra córke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
a może w ten sposób chce Ci powiedzieć, że jej wychodzą zęby??? 🤪
dzieci wtedy nie chcą jeść bo bolą je dziąsełka....
tez tak myslalam.. ale ponoc dziąsła powinny byc czerwone, opuchniete jezeli o to chodzi? a ja tam nie widze wiekszych zmian , mimo tego ze zjada wszystko co ma pod reka i sie slini.. czytalam o tym tez .. i ponoc jezeli rodzice zabkowali pozno to dziecko tez bedzie , nie ma mowy zeby zabkowalo szybciej.. i tez ze dzieci wkladaja wszystko do buzi bo w taki sposob poznają swiat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
zdarzają się odchyły od reguły
Moja Agata nie miała jakoś bardziej zaczerwienionych dziąseł
a co do wkładania rączki to normalka u dzieci w wieku naszych bo one sie uczą do czego służą 🙂
i co tak z dnia na dzien pokazala sie biaala kreseczka? jak przechodzila zabki? goraczka jak jadla, pamietasZ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki,
wczoraj padłam przy laptopie, przespałam chwile i od 4 nie spie, spermodawca dzwonił o 23.30 ale nie odbieram, zresztą nie mam juz po co...

Syla- może niuni nie podchodzi Twoje mleczko- spróbuj moze modyfikowanego.A gardełko jak boli to ponoć dziecko się krzywi jak połyka sline- najlepiej podczas snu to zauważyć.

Pinacolada- Lenka śliczna! a fotelik jak tron. Moja niunia tez za niedługo bedzie miała bo babcia i ciocia jej na dzień dziecka kupują
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia81 napisał(a):
Mycloud czyściłaś już to swoje krzesełko? jak ten materiał się sprawuje?

super,już nie raz była plamka od marchwi i od razu przetarłam nawet pieluchą i schodzi;-) moje ma tylko 2 kółka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki - od kiedy można dzieciakom podawac chrupki kukurydziane? Pytałam ostatnio nasza pediatre czy moge jej dawac kaszke kukurydziana i powiedziała ze tak , wiec myslę ze chrupki też zwłaszcza ze sprawdzałam w składzie i nic innego tam nie ma . Dusia - pamietasz moze jak to jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Basiu ja juz jej tyle razy probowalam wprowadzic mleko modyfikowane.. to wczesniej mi zawsze nim wymiotowala po 3h a teraz w ogole nie chce nawet łyknac z butli.. hmm dzieki za taki patent .. ale jak mowisz to nie wydaje mi sie ze to gardełko.. chociaz ona tak dziwnie kaszele tak jakby sobie gardlo drapala albo po prostu sie wnerwiala 🤔 dzis spala ładnie i jadla tez ładnie. Nie wiem co to z nia jest. Zlikwidowalam wiele rzeczy z diety wrocilam do gotowanego i jedzenia z poczatku , i nadal ma zielona kupkee i lekka wysypke.. ehh kiedy alergie schodza!?
Basiu głowa do góry. Rob po swojemu olej spermodawce, moze w pozniejszym czasie zrozumie i bedzie chcial sie zmienic ale jak narazie to ty sie trzymaj z dala od niego! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki - od kiedy można dzieciakom podawac chrupki kukurydziane? Pytałam ostatnio nasza pediatre czy moge jej dawac kaszke kukurydziana i powiedziała ze tak , wiec myslę ze chrupki też zwłaszcza ze sprawdzałam w składzie i nic innego tam nie ma . Dusia - pamietasz moze jak to jest?
nie mam pojecia ale chyba moglaby sie zakrztusic bo ma zeby, ugryzie wiekszy kawałek i co? heh?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...