Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki - od kiedy można dzieciakom podawac chrupki kukurydziane? Pytałam ostatnio nasza pediatre czy moge jej dawac kaszke kukurydziana i powiedziała ze tak , wiec myslę ze chrupki też zwłaszcza ze sprawdzałam w składzie i nic innego tam nie ma . Dusia - pamietasz moze jak to jest?


Sprawdziłam na necie - od ok 5-6 m-ca. zatem poczekam jeszcze te 2 tyg i dam małej niech gryzie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dziewczynki - od kiedy można dzieciakom podawac chrupki kukurydziane? Pytałam ostatnio nasza pediatre czy moge jej dawac kaszke kukurydziana i powiedziała ze tak , wiec myslę ze chrupki też zwłaszcza ze sprawdzałam w składzie i nic innego tam nie ma . Dusia - pamietasz moze jak to jest?
nie mam pojecia ale chyba moglaby sie zakrztusic bo ma zeby, ugryzie wiekszy kawałek i co? heh?


🤢 moze i masz rację? sama nie wiem, ale wydaje mi sie ze chrupki pod wpływem śliny sie "rozpuszczaja" i robi sie z nich taka papa - tak jak gęsta kaszka a to nasze dzieci juz jedzą ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo mamusie

PINACOLADA - ja w pt pytalam pediatry o sposob wprowadzania glutenu - powiedziala ze jeszcze nie i ze potem wlasnie mozna chrupki kukurydziane - wiec w chrupkach widac jest gluten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam niedzielnie 🙂
wiecie co robiły przed chwilą moje córcie???Majka leży na leżaczku a Agata przytargała książeczkę z owocami i pokazuje Majce i mówi 'cytaj" i co chwilkę zmienia obrazki żeby siostrze inny owoc pokazać 🤪 a wcześniej rzucała do niej piłeczkę - majka zachwycona-dobrze, że ją zapiełam bo tak biegnie że by wyskoczyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam niedzielnie!
Syla tak jak pisała Dusia wracam w srodę o 6 rano mam lot. Chcesz coś z Polski?? Bo mam dużo bagażu więc jakby Ci było coś potrzebne to pisz na gg lub forum. A tka w ogóle to mam nadzieje ze ten lot będzie bo cos znowu słychać o tym pieprzonym wulkanie.
Basiu współczuję takiego spermodawcy. Olej go i walcz o duże alimenty dla królewny!
JAgódka z tego co wiem to niektóre chrupki kukurydziane są bezglutenowe, więc mysle że niedługo będzie mozna je podawać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam niedzielnie 🙂
wiecie co robiły przed chwilą moje córcie???Majka leży na leżaczku a Agata przytargała książeczkę z owocami i pokazuje Majce i mówi 'cytaj" i co chwilkę zmienia obrazki żeby siostrze inny owoc pokazać 🤪 a wcześniej rzucała do niej piłeczkę - majka zachwycona-dobrze, że ją zapiełam bo tak biegnie że by wyskoczyła 🙂



he,he - kochane świruski 🙃 Moja Lena za to reaguje głosnym śmiechem na śmiech Julki. jak tylko Julka zaczyna sie chichrac z jakiegoś powodu to młoda od razu zanosi sie od śmiechu jakby conajmniej rozumiała z czego tamta sie smieje 🤪 Wyglada to bajecznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gluten - mieszanina białek roślinnych: gluteniny i gliadyny. Występuje w ziarnach zbóż: pszenicy, żyta, jęczmienia i owsa[color=red][/color].
Niektóre produkty spożywcze w diecie bezglutenowej można podzielić na:
* naturalne:[color=purple] ryż, kukurydza[/b[/color]], soja, proso, gryka, ziemniaki, tapioka, fasola, groch, amarantus (szarłat), quinoa (komosa ryżowa), chleb świętojański, mąka z orzechów, maniok, słodkie ziemniaki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
witam niedzielnie 🙂
wiecie co robiły przed chwilą moje córcie???Majka leży na leżaczku a Agata przytargała książeczkę z owocami i pokazuje Majce i mówi 'cytaj" i co chwilkę zmienia obrazki żeby siostrze inny owoc pokazać 🤪 a wcześniej rzucała do niej piłeczkę - majka zachwycona-dobrze, że ją zapiełam bo tak biegnie że by wyskoczyła 🙂



he,he - kochane świruski 🙃 Moja Lena za to reaguje głosnym śmiechem na śmiech Julki. jak tylko Julka zaczyna sie chichrac z jakiegoś powodu to młoda od razu zanosi sie od śmiechu jakby conajmniej rozumiała z czego tamta sie smieje 🤪 Wyglada to bajecznie 😉


nic dodać nic ująć - SIOSTRZANA MIŁOŚĆ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
SyLa1205 napisał(a):



bez problemu mozna to kupic w sklepie dla dzieci. Ale to bardziej do owoców np, kawałeczek jabłka ale chrupka kukurydzianego w tym nie widzę ... 🤢
heh nie no nie chodzilo mmi o chrupka tylko juz wczesniej mowilaam ze wam fotke wkleje 😜 zmobilizowalam sie 😉 a jak to sie nazywa po polsku:>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
witam niedzielnie 🙂
wiecie co robiły przed chwilą moje córcie???Majka leży na leżaczku a Agata przytargała książeczkę z owocami i pokazuje Majce i mówi 'cytaj" i co chwilkę zmienia obrazki żeby siostrze inny owoc pokazać 🤪 a wcześniej rzucała do niej piłeczkę - majka zachwycona-dobrze, że ją zapiełam bo tak biegnie że by wyskoczyła 🙂
wyobraziłam sobie tak moje dzieci w przyszłości!! 🤪 🤪 aahh ale fajnie sie masz 😎 kochane beboki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam niedzielnie!
Syla tak jak pisała Dusia wracam w srodę o 6 rano mam lot. Chcesz coś z Polski?? Bo mam dużo bagażu więc jakby Ci było coś potrzebne to pisz na gg lub forum. A tka w ogóle to mam nadzieje ze ten lot będzie bo cos znowu słychać o tym pieprzonym wulkanie.
Basiu współczuję takiego spermodawcy. Olej go i walcz o duże alimenty dla królewny!
JAgódka z tego co wiem to niektóre chrupki kukurydziane są bezglutenowe, więc mysle że niedługo będzie mozna je podawać.
niee tylko mi sie TESKNI 🤪 🤪 🤪 a kupilas te firanki ? kurde mozesz cos mi wziasc to ja sie musze powaznie zastanowic czy cos chcee 😁 aaa mi sie dzis śniło ze gdzies nie polecialamm bo odwolali loty hehe. Kurde i nie pamietam co juz mi sie snilo ale wiem że BASIA 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo Kochane

my po "gosciach" - ech...chyba na starosc zmienilam sie...
Zauwazam rzeczy ktorych nie dostrzegalam przez 20 lat.
Moja przyjaciolka ktora widziala moje dziecko raz jak ich odwiedzilismy jakies 2 czy 3 miesiace temu - dzisiejszy jedyny komentarz a propos Ksawcia "do nikogo nie jest podobny" - to tyle - nic ze jest sliczny, ze urosl, ze jest fajniutki czy COKOLWIEK czego matka chyba podswiadomie oczekuje.
Wiecej zainteresowania okazuje moj przyjaciel gej niz ona - a przeciez sama jest matka.
Jej maz [jej pierwszy facet, ktorego jako jedynego jej faceta lubilam] stal sie odpychajacym gburem. Do mojego meza nie odezwal sie slowem - a moj M. jest taki ze on w sumie lubi sobie z kazdym zamienil slowo i niestety nie znajduje wspolnego jezyka z tym czlowiekiem. On to nawet nie popatrzyl na Ksawcia tylko bawil sie z Zośka - zreszta bawil sie na tyle glono krzyczac ze Ksawciu co chwile zaczynal plakac 🤢 Tak samo mieszkanie - wszyscy odwiedzajac nas mowia cos - ze fajna kuchnia, ze fajne szafy, ze ladne kolory ze...[i tu znowu - COKOLWIEK] - oni nic. Dziwni ludzi.
I znow wniosek jeden - jak sie zaklada rodzine to chyba wszystko inne jakby przestaje sie liczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
elo Kochane

my po "gosciach" - ech...chyba na starosc zmienilam sie...
Zauwazam rzeczy ktorych nie dostrzegalam przez 20 lat.
Moja przyjaciolka ktora widziala moje dziecko raz jak ich odwiedzilismy jakies 2 czy 3 miesiace temu - dzisiejszy jedyny komentarz a propos Ksawcia "do nikogo nie jest podobny" - to tyle - nic ze jest sliczny, ze urosl, ze jest fajniutki czy COKOLWIEK czego matka chyba podswiadomie oczekuje.
Wiecej zainteresowania okazuje moj przyjaciel gej niz ona - a przeciez sama jest matka.
Jej maz [jej pierwszy facet, ktorego jako jedynego jej faceta lubilam] stal sie odpychajacym gburem. Do mojego meza nie odezwal sie slowem - a moj M. jest taki ze on w sumie lubi sobie z kazdym zamienil slowo i niestety nie znajduje wspolnego jezyka z tym czlowiekiem. On to nawet nie popatrzyl na Ksawcia tylko bawil sie z Zośka - zreszta bawil sie na tyle glono krzyczac ze Ksawciu co chwile zaczynal plakac 🤢 Tak samo mieszkanie - wszyscy odwiedzajac nas mowia cos - ze fajna kuchnia, ze fajne szafy, ze ladne kolory ze...[i tu znowu - COKOLWIEK] - oni nic. Dziwni ludzi.
I znow wniosek jeden - jak sie zaklada rodzine to chyba wszystko inne jakby przestaje sie liczyc.



Olać ich !!!
A tak a propos mieszania, hmmmm cos mi sie wydaje że mieliśmy obiecane fotki bo w sumie to takie forumowe mieszkanie, każda cos wtrąciła, doradziła i do dzis sie nie doczekałyśmy 😞 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
elo Kochane

my po "gosciach" - ech...chyba na starosc zmienilam sie...
Zauwazam rzeczy ktorych nie dostrzegalam przez 20 lat.
Moja przyjaciolka ktora widziala moje dziecko raz jak ich odwiedzilismy jakies 2 czy 3 miesiace temu - dzisiejszy jedyny komentarz a propos Ksawcia "do nikogo nie jest podobny" - to tyle - nic ze jest sliczny, ze urosl, ze jest fajniutki czy COKOLWIEK czego matka chyba podswiadomie oczekuje.
Wiecej zainteresowania okazuje moj przyjaciel gej niz ona - a przeciez sama jest matka.
Jej maz [jej pierwszy facet, ktorego jako jedynego jej faceta lubilam] stal sie odpychajacym gburem. Do mojego meza nie odezwal sie slowem - a moj M. jest taki ze on w sumie lubi sobie z kazdym zamienil slowo i niestety nie znajduje wspolnego jezyka z tym czlowiekiem. On to nawet nie popatrzyl na Ksawcia tylko bawil sie z Zośka - zreszta bawil sie na tyle glono krzyczac ze Ksawciu co chwile zaczynal plakac 🤢 Tak samo mieszkanie - wszyscy odwiedzajac nas mowia cos - ze fajna kuchnia, ze fajne szafy, ze ladne kolory ze...[i tu znowu - COKOLWIEK] - oni nic. Dziwni ludzi.
I znow wniosek jeden - jak sie zaklada rodzine to chyba wszystko inne jakby przestaje sie liczyc.
przypuszczam ze z zazdrosci, nie mowili nic. Heh ja to obleciałabym twój dom jak ten odkurzacz nawet pod łóżka bym ci zagladneła i wystawila komenatarza hehe 😁 😁 a widzialam juz jaka masz chate to tymbardziej łaziłabym i marzyla zeby miec taka swoja hehe 😁 😁 z grzecznosci mogli chociaz powiedziec ze fajnie sie uzadziliscie. A o czym gadalas z przyjaciółka nie pytala nic o Ksawerego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...