Skocz do zawartości

styczniowe maleństwa 2010 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny, rozkrecam interes !!! Weszłam we współpracę ze swoim byłym i będzie mi słał z USA fajne ciuszki dziecięce 🙂 Doradżcie czego zamówic najwiecej ! Body, sukieneczki, komplety góra-dół, rampersy na lato. Obiecuję że jak przyjdzie pierwsza paczka to zanim wystawię na allegro to Wam pokaże 🙂 Co Wy byście zamówiły jakbyście miały taka możliwość.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • SyLa1205

    2760

  • pinacolada

    4867

  • Basia81

    2762

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jaki tu dzisiaj bezruch. Hmm moze lepiej chociaż nadrabiać nie mam co 🙂
Dziś moje dzieciatko dostało mleko z dwóch cysi, do tego jeszcze 90ml mleczka z kleikiem. Troszkę musiałam przerobić smoczka bo miałam tylko 2 z tt, a tutaj nigdzie nie mogłam kupić tego smoczka wieloprzepływowego, ale spoko dało rade 🙂 Ciekawa jestem ile pośpi moje szczęście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
elo Kochane

my po "gosciach" - ech...chyba na starosc zmienilam sie...
Zauwazam rzeczy ktorych nie dostrzegalam przez 20 lat.
Moja przyjaciolka ktora widziala moje dziecko raz jak ich odwiedzilismy jakies 2 czy 3 miesiace temu - dzisiejszy jedyny komentarz a propos Ksawcia "do nikogo nie jest podobny" - to tyle - nic ze jest sliczny, ze urosl, ze jest fajniutki czy COKOLWIEK czego matka chyba podswiadomie oczekuje.
Wiecej zainteresowania okazuje moj przyjaciel gej niz ona - a przeciez sama jest matka.
Jej maz [jej pierwszy facet, ktorego jako jedynego jej faceta lubilam] stal sie odpychajacym gburem. Do mojego meza nie odezwal sie slowem - a moj M. jest taki ze on w sumie lubi sobie z kazdym zamienil slowo i niestety nie znajduje wspolnego jezyka z tym czlowiekiem. On to nawet nie popatrzyl na Ksawcia tylko bawil sie z Zośka - zreszta bawil sie na tyle glono krzyczac ze Ksawciu co chwile zaczynal plakac 🤢 Tak samo mieszkanie - wszyscy odwiedzajac nas mowia cos - ze fajna kuchnia, ze fajne szafy, ze ladne kolory ze...[i tu znowu - COKOLWIEK] - oni nic. Dziwni ludzi.
I znow wniosek jeden - jak sie zaklada rodzine to chyba wszystko inne jakby przestaje sie liczyc.



Olać ich !!!
A tak a propos mieszania, hmmmm cos mi sie wydaje że mieliśmy obiecane fotki bo w sumie to takie forumowe mieszkanie, każda cos wtrąciła, doradziła i do dzis sie nie doczekałyśmy 😞 😉 😜
mi sie wydaje ze pokazywala:> salon i pokoj Ksawerego na bank widzialam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Jagoda co do bawienia sie z dziecmi. To nie podchodź do tego tak rygorystycznie bo z pewnoscia wolałabys żeby Twoj Mąż bawił się z Ksawerym a nie z innymi dziećmi. Poczekaj az Ksawciu podrosnie i daj im szanse. Tzn moze wtedy bedzie bawił tamten oboje dzieci. Moze bał sie brac Ksawcia bo wiesz on jeszcze mały tzn dla innych ludzi dlas nasze pociechy to juz sa wielkie heh.
Ja doskonale znam sytuacje , tylko ze ja z dziecinstwa pamietam ze moj ojciec zawsze bawił sie ze wszystkimi tylko nie ze mna 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SyLa1205 napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Jagoda80 napisał(a):
elo Kochane

my po "gosciach" - ech...chyba na starosc zmienilam sie...
Zauwazam rzeczy ktorych nie dostrzegalam przez 20 lat.
Moja przyjaciolka ktora widziala moje dziecko raz jak ich odwiedzilismy jakies 2 czy 3 miesiace temu - dzisiejszy jedyny komentarz a propos Ksawcia "do nikogo nie jest podobny" - to tyle - nic ze jest sliczny, ze urosl, ze jest fajniutki czy COKOLWIEK czego matka chyba podswiadomie oczekuje.
Wiecej zainteresowania okazuje moj przyjaciel gej niz ona - a przeciez sama jest matka.
Jej maz [jej pierwszy facet, ktorego jako jedynego jej faceta lubilam] stal sie odpychajacym gburem. Do mojego meza nie odezwal sie slowem - a moj M. jest taki ze on w sumie lubi sobie z kazdym zamienil slowo i niestety nie znajduje wspolnego jezyka z tym czlowiekiem. On to nawet nie popatrzyl na Ksawcia tylko bawil sie z Zośka - zreszta bawil sie na tyle glono krzyczac ze Ksawciu co chwile zaczynal plakac 🤢 Tak samo mieszkanie - wszyscy odwiedzajac nas mowia cos - ze fajna kuchnia, ze fajne szafy, ze ladne kolory ze...[i tu znowu - COKOLWIEK] - oni nic. Dziwni ludzi.
I znow wniosek jeden - jak sie zaklada rodzine to chyba wszystko inne jakby przestaje sie liczyc.



Olać ich !!!
A tak a propos mieszania, hmmmm cos mi sie wydaje że mieliśmy obiecane fotki bo w sumie to takie forumowe mieszkanie, każda cos wtrąciła, doradziła i do dzis sie nie doczekałyśmy 😞 😉 😜
mi sie wydaje ze pokazywala:> salon i pokoj Ksawerego na bank widzialam 😁


SALON to duzo powiedziane hehehehehe 😁 😁 mikro living room 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[grrr skasowalo mi posta]
jestem na chwilke
SYLA - zapytala tylko czy duzo gada i czy spi w nocy [bo ich Zośka za tydzien zaczyna 10 mies i nadal nie spi w nocy i budzi sie kilka razy a potem zasypia ok. 2giej tylko w ich lozku 🙃

PINACOLADA -zebys Ty tylko jakiego innego interesu nie wykrecila z tym bylym1 Pablo wie 🙂? ja tu musze dbac o forumowe rodziny 😜
Co do fotek - hmmm rzeczywiscie chyba poza pokojem Ksawcia to nie wysylalam ☺️ i w zasadzie to chyba nie mam fotek po remoncie tylko cos tam komorka robilam - poszukam i obiecuje ze wrzuce 😘
A co do ciuszkow 🤪 🤪 ekstra, zbankrutujesz na dzien dobry bo wszystko w promocyjnej cenie bedziesz sprzedawac na forum 🤪 😁 🙃 🙃 - zalezy kiedy zaczniesz sprzedawac - jak przed latem to ja bym bodziaki zamawiala, kapelusiki [tylko prosze pamietac o tym ze chlopcy tez lubia byc fajnie ubrani nie tylko dziewczynki 😜], skarpetusie, rampersy to ..w sumie tez ok, choc ja narazie nie mialam okazji uzywac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
[grrr skasowalo mi posta]
jestem na chwilke
SYLA - zapytala tylko czy duzo gada i czy spi w nocy [bo ich Zośka za tydzien zaczyna 10 mies i nadal nie spi w nocy i budzi sie kilka razy a potem zasypia ok. 2giej tylko w ich lozku 🙃

PINACOLADA -zebys Ty tylko jakiego innego interesu nie wykrecila z tym bylym1 Pablo wie 🙂? ja tu musze dbac o forumowe rodziny 😜
Co do fotek - hmmm rzeczywiscie chyba poza pokojem Ksawcia to nie wysylalam ☺️ i w zasadzie to chyba nie mam fotek po remoncie tylko cos tam komorka robilam - poszukam i obiecuje ze wrzuce 😘
A co do ciuszkow 🤪 🤪 ekstra, zbankrutujesz na dzien dobry bo wszystko w promocyjnej cenie bedziesz sprzedawac na forum 🤪 😁 🙃 🙃 - zalezy kiedy zaczniesz sprzedawac - jak przed latem to ja bym bodziaki zamawiala, kapelusiki [tylko prosze pamietac o tym ze chlopcy tez lubia byc fajnie ubrani nie tylko dziewczynki 😜], skarpetusie, rampersy to ..w sumie tez ok, choc ja narazie nie mialam okazji uzywac


Pablo wie - sam mnie nakłonił do kontaktu z nim (telefonicznego 😜 ). Będę mieć na uwadze również ciuszki dla małych chłopców 😉 Ale kapelusiki z reguły nie maja nauszników, na pewno chcesz? 🤪 😉 😜 (to za tą opaskę na nk 😉 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinacolada napisał(a):
Dziewczyny, rozkrecam interes !!! Weszłam we współpracę ze swoim byłym i będzie mi słał z USA fajne ciuszki dziecięce 🙂 Doradżcie czego zamówic najwiecej ! Body, sukieneczki, komplety góra-dół, rampersy na lato. Obiecuję że jak przyjdzie pierwsza paczka to zanim wystawię na allegro to Wam pokaże 🙂 Co Wy byście zamówiły jakbyście miały taka możliwość.... 🤢


pajace,body,rampersy,sukieneczki,dresy,śpiochy,bluzeczki,czapeczki,skarpetki,rajstopki.
Czekam na fotki i chetnie kupię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😉mycloud napisał(a):
pinacolada napisał(a):
Dziewczyny, rozkrecam interes !!! Weszłam we współpracę ze swoim byłym i będzie mi słał z USA fajne ciuszki dziecięce 🙂 Doradżcie czego zamówic najwiecej ! Body, sukieneczki, komplety góra-dół, rampersy na lato. Obiecuję że jak przyjdzie pierwsza paczka to zanim wystawię na allegro to Wam pokaże 🙂 Co Wy byście zamówiły jakbyście miały taka możliwość.... 🤢


pajace,body,rampersy,sukieneczki,dresy,śpiochy,bluzeczki,czapeczki,skarpetki,rajstopki.
Czekam na fotki i chetnie kupię 🙂


powiem Ci szczerze ze obawiam sie ze jak to przyjdzie to bede chciała wszystko dla Leny zostawic ale maz mi nie pozwoli bo jak biznes to biznes a nie sentymenty 😉
Na pewno najpierw Wam pokaze i oczywiscie koszty wysyłki jak przy kosmetykach beda czyli rzeczywiste 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam mamcie!

pinacolada już się cieszę na ten Twój interes,bo póki co to sprowadzam sobie niektóre ciuszki z Londka,np.bodziaki,skarpetki,sweterki i sukienusie-bo jest o wiele taniej i lepszej jakości aniżeli u Nas.Właśnie w tym tygodniu kumpela przywiozła mi kpl.7 body z krótkim rękawem za 5 funtów(około 30pln 🙂)więc czekam z niecierpliwością 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagódka mam pytanie?Ty masz nosidełko dla Ksawcia prawda?powiedz jak się spisuje i czy często je używasz?aha i jakiej firmy jeśli mogę wiedzieć?

a zdjęcia to faktycznie pokazałaś ale tylko z Ksawcia pokoju-a jak kuchnia,łazienka i saloon to nie wiemy jak wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Jagódka mam pytanie?Ty masz nosidełko dla Ksawcia prawda?powiedz jak się spisuje i czy często je używasz?aha i jakiej firmy jeśli mogę wiedzieć?

a zdjęcia to faktycznie pokazałaś ale tylko z Ksawcia pokoju-a jak kuchnia,łazienka i saloon to nie wiemy jak wygląda 😉


obiecuje sie poprawic 😉
Aniolku, mamy pozyczone nosidelko chicco takie:
http://allegro.pl/item1039000463_nosidelko_chicco_go.html

Nosilam Ksawcia raz po meiszkaniu i raz maz go nosil tez po mieszkaniu. Potem kilka dni pozniej chcialam z nim biec po cos do sklepu - wsadzilam go i ...RYK KRZYK ŁZY... 🤢 wiec narazie nosidelko sie nie sprawdza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam!padam...dziewczyny już padły - Majka z trudem Agata jakoś łatwiej...
u nas było szaro buro i deszczowo ale zaliczyliśmy obiadek w Unieściu (dorszyk - mniam) i spacerek na 3 wózki - gondola Majki, spacerówka Pipi i gondola Kubusia (Pipi to lala, Kubus to pluszowy Kubuś Puchatek) zerknę na fotki może mąż jakąś zrobił to Wam pokażę 🙃 dziewczyny wybiegane i nawdychane jodu a później zaliczyliśmy jeszcze kawkę w centrum i starsze dziewczyny karuzelę 😁
co do znajomych to Ci z którymi się spotykamy ich córeczka jest 3 miesiące starsza od Agaty zawsze bawią się z naszymi dziewczynami, Agata ich wprost uwielbia i jak przyjdą to rodzice się już nie liczą! Karolina(koleżanka) zawsze coś ma dla Agaty-czy jajko, czy spinkę. A my mamy jak wychodzimy żeby odpocząć od naszych pociech to i tak zawsze o nich rozmawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniol303 napisał(a):
Witam mamcie!

pinacolada już się cieszę na ten Twój interes,bo póki co to sprowadzam sobie niektóre ciuszki z Londka,np.bodziaki,skarpetki,sweterki i sukienusie-bo jest o wiele taniej i lepszej jakości aniżeli u Nas.Właśnie w tym tygodniu kumpela przywiozła mi kpl.7 body z krótkim rękawem za 5 funtów(około 30pln 🙂)więc czekam z niecierpliwością 🙂


ale Pinacolada z USA 😉
a z Anglii i Irlandii - fakt - ciuszki za grosze a bardzo ladne - my zamawialismy czesc na allegro czesc u znajomej meza - kocyki, reczniki, skarpetki, bluzeczki - sa sliczne i tanie - tam to ksoztuje 1-3 eur u nas...5 x tyle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha zalicytowalam krzeslko chicco polly 🙂 🙂 jutro koniec akucji 🙂 🤪
i kupuje Ksawciowi na dzien dziecka:
http://www.ceneo.pl/;015423589-10.htm
fajne opinie sa wiec ryzykuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
Pinacolada tylko szybko zamawiaj bo z USA wszystko troszkę 'idzie pocztą' - ja jestem za kapelusikami i rampersami
Aniolku - early days'a ubranka?fajne są po 3 pakowane body w tesco - cherokee


ja jestem fajna early daysa i nei zakumalam ☺️ w TESCO mozna je kupic ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dusia_P napisał(a):
witam!padam...dziewczyny już padły - Majka z trudem Agata jakoś łatwiej...
u nas było szaro buro i deszczowo ale zaliczyliśmy obiadek w Unieściu (dorszyk - mniam) i spacerek na 3 wózki - gondola Majki, spacerówka Pipi i gondola Kubusia (Pipi to lala, Kubus to pluszowy Kubuś Puchatek) zerknę na fotki może mąż jakąś zrobił to Wam pokażę 🙃 dziewczyny wybiegane i nawdychane jodu a później zaliczyliśmy jeszcze kawkę w centrum i starsze dziewczyny karuzelę 😁
co do znajomych to Ci z którymi się spotykamy ich córeczka jest 3 miesiące starsza od Agaty zawsze bawią się z naszymi dziewczynami, Agata ich wprost uwielbia i jak przyjdą to rodzice się już nie liczą! Karolina(koleżanka) zawsze coś ma dla Agaty-czy jajko, czy spinkę. A my mamy jak wychodzimy żeby odpocząć od naszych pociech to i tak zawsze o nich rozmawiamy 🙂


KOCHAMY UNIESCIE ZA PUSTE PLAZE 🙂 🙂 🙂 [kiedys idac przez wydemki trafilismy na plaze nudystow gejow - masakra, ale oglnie to tam mamy mnostwo fotek i zawsze bylo pusto i ladnie - choc w 2008 roku bylo niesamowice duzo smieci na plazy..]
A kolezanka - jej, jak milo!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
aniol303 napisał(a):
Jagódka mam pytanie?Ty masz nosidełko dla Ksawcia prawda?powiedz jak się spisuje i czy często je używasz?aha i jakiej firmy jeśli mogę wiedzieć?

a zdjęcia to faktycznie pokazałaś ale tylko z Ksawcia pokoju-a jak kuchnia,łazienka i saloon to nie wiemy jak wygląda 😉


obiecuje sie poprawic 😉
Aniolku, mamy pozyczone nosidelko chicco takie:
http://allegro.pl/item1039000463_nosidelko_chicco_go.html

Nosilam Ksawcia raz po meiszkaniu i raz maz go nosil tez po mieszkaniu. Potem kilka dni pozniej chcialam z nim biec po cos do sklepu - wsadzilam go i ...RYK KRZYK ŁZY... 🤢 wiec narazie nosidelko sie nie sprawdza


aha dziękuję za odpowiedź,wyjeżdżamy na weekend czerwcowy do leśniczówki i rozmyślałam o zakupie lub pożyczeniu właśnie nosidełka,bo nie będę biegać po lesie z wózkiem.Mamy owszem nosidło ale turystyczne-ze stelażem ale dla większego dziecka 🙂
Może Małgorzatce przypasi nosidełko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jagoda80 napisał(a):
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada tylko szybko zamawiaj bo z USA wszystko troszkę 'idzie pocztą' - ja jestem za kapelusikami i rampersami
Aniolku - early days'a ubranka?fajne są po 3 pakowane body w tesco - cherokee


ja jestem fajna early daysa i nei zakumalam ☺️ w TESCO mozna je kupic ?????

pytalam sie Aniolka czy z Londka to early days
a o tesco mowilam ze fajne paki bodziakow cherokee - tak wszytsko skrociłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dusia_P napisał(a):
Pinacolada tylko szybko zamawiaj bo z USA wszystko troszkę 'idzie pocztą' - ja jestem za kapelusikami i rampersami
Aniolku - early days'a ubranka?fajne są po 3 pakowane body w tesco - cherokee


W tesco też kupowałam bodziaki-zadowolona jestem,no i właśnie te półspiochy o ktorych wspomniałam-Cherooke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...