Skocz do zawartości

ciągle płaczące dziecko:( | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mamusie mam problem z moim ciągle płaczącym synkiem najpierw męczyły Go kolki ale już mu przeszło a płacz- nie płaczem tego nazwać nie można to jest histeria zostały 😞 😞 😞na rękach płacze położę Go płacze w huśtawce płacze może któraś z Was miała taki problem i sobie z nim poradziła bo mnie już sił brak 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj 🙂
Jeśli ten stan utrzymuje się od niedawna to wybierz się może z małym do lekarza, bo nie wykluczone, że coś go boli...może zapalenie gardła, ucha itp??? A jeśłi to trwa bardzo długo to chyba nic nie można na to poradzić...trzeba czekać, aż samo przejdzie...i próbować jakoś zabawiać, zainteresować go czymś aby zapomniał o histerii 😉
Duuuużo zdrówka dla synusia a dla ciebie jeszcze więcej cierpliwości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj byłam u pediatry jest zdrowy i oczywiście histerii też dostał miał być dzisiaj zaszczepiony a że to szczepionka do picia więc mu nie dała bo tak wrzeszczał 😞próbowałam już chyba wszystkiego i nic nie działa no nic trzeba iść spać bo jutro bedzie powtórka z rozrywki dziękuję za odpowiedź 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. moja tez tak miała
koszmar jakiś...
jeżeli zdrowy to okej, tylko może akurat teraz ma ten skok rozwojowy i dlatego tak go męczy..
trzeba cierpliwości i niestety czekać...
życze duuuużo cierpliwości 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Elu a ile to trwało tydzień dwa czy dłużej? kurde może to faktycznie skok rozwojowy tak jak piszesz 🙂


a tak ponad tydzien ale juz miałam jej dość wtedy
może faktycznie ząbki już..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...