Skocz do zawartości

na Październik :) więc to dopiero początek | Forum o ciąży


Lidka

Rekomendowane odpowiedzi

BRAWO dla Gracjanka !!!!Bartuś na razie 2 zębolki ma 😁...
Niestety pusto tu Malinko - zostałyśmy same a szkoda....tęskno mi za dziewczynami no ale co zrobić hmmm....
Pozdrawiam serdecznie !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

wiem że tu nikogo nie ma 😞 😞 😞 ale muszę się pochwalić : BARTEK DZISIAJ ZACZĄŁ RACZKOWAĆ !!! 🤪 🤪 🤪
Pozdrowienia dla tych co tu zaglądają 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...Gratulacje dla Bartulka... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂moj tez juz raczkuje i trzeba go ciagle pilnowac....teraz wychodzi mu na dole czwarty zabek a na gorze ma juz dwa...czyli mamy szesc zebolkow... 😆 😆 😆 😆a tak po za tym maly rwie sie strasznie na nogi,staje przy meblach...mowi ba ba,agy,aga,a dzis uslyszalam ma...hi wogole czasami jak sie rozgada to szok... 🤪 🤪 🤪
Poznalam kolezanke na placu z 8miesiecznym synkiem no i mam wkoncu z kim pogadac... 🙂 🙂 🙂smutno bez was dziewczynki... 😞 😞 😞 😞tylko ty Moniczko sie jezcze tu pokazujesz... 🙂 🙂 🙂ale widac ze u Natali wszystko oki,Niuni nie widac ani Maxary na NK...hmm chyba zabiegane sa.... 🥴 🥴 🥴oki uciekam bo Gracjan sie juz w krzeselku niecierpliwi...szybko sie nudzi... 🥴 🥴papa i buziaczki dla Bartulka 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Malinko a ja już myślałam że i Ty zrezygnowałaś ☺️
😘 buziaczek dla Gracusia na sześć zębolków hihi...mój dwa ale chyba coś dalej wychodzi bo czasem Bartek daje mi tak w kość że bywam zmęczona jakbym z kamieniołomów wracała 🤪
Mój smyk to rozgadany jest jak mała papla 😜 😜 😜 woła tata,mama,ola i swoje gagaga,dadada,bababa a jak coś zacznie mruczeć to go zrozumiec nie idzie hihi...jak przyraczkuje do łóżeczka to się łapie za szczebelki i wstaje a potem drepcze w boki 😆 tak śmiesznie a najbardzij lubi chodzić - łapię go pod paszki i wędrujemy po mieszkaniu...
Dzisiaj nasz najmłodszy Oliś skończył 9 miesięcy 😁...rosną dzieciaki jak na drożdżach...

Ja mam caly czas nadzieję że jeszcze ktoś oprócz nas Malinko tu się odezwie 🤔
Pozdrawiam serdecznie i ślę buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
uuu a tu dalej pustki... 😞 😞 😞chyba juz nie ma szans na odbudowanie naszego forum...smutno... 😞 😞 😞
Gracjan przedwczoraj skonczyl 10msc...boziu jak ten czas leci,jeszcze dwa miechy i bede miala rocznego synusia...a niedawno z brzuszkiem chodziłam... 😲
Moniczko a ty chociaz podpisz liste obecnosci/... 🤪 🤪 🤪 🤪
Pozdrawiam 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 się podpisuję 😉 😉 😉
No my byliśmy na urlopie w górach i zdobywaliśmy Śnieżkę 😜 ... Bartuś dzielnie zniósł 11 godzinną podróż - jestem z niego dumna 😎 No i z gór przyjechaliśmy z ... trzecim ząbkiem 🤪 na dzień przed powrotem do domku mu się przebił hihi...
Będę z nim szła na kontrolę do pediatry to napiszę ile waży i mierzy 🙂 a jak na razie to trenuje sie ostro w chodzeniu - śmiga ślicznie przy meblach,ciekawe kiedy sam pójdzie ??? Pozdrawiam bardzo serdecznie...buziaki dla październikowych dzieciaków 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka
No to ja też się troszkę pochwalę 😜
Oli ma 4 ząbki.....
Już od jakiś 2 miesięcy raczkuje i wstaje przy meblach.....chodzi za rączki.....ja dam mu pieluszkę i udaję że ją trzymam to potrafi sam stać....chodzi przy pchaczu
Mówi:tata.....mama nie 😠......baba.....papa....i baby(ang.dzidzia).....hihihi.....wiem,że to nie do pomyślenia ale kilka dni temu była u nasz siora z Jamim ,który jest Chrzestnym Oliśka i Angolem....i o go nauczył....jak Mały widzi Dzidzię to woła Baby.....śmieszne....ale właśnie zaczął edukację językową.....hihihih.....
Potrafi robić papapa.....kosi-kosi......ile ma kłopotków(łapie sie za główkE#).....sam je rączkami ,a ostatnio daję mu parówkę....która je widelcem....ja mu nabijam a on do buziaczka
Co do jedzenia...to ma straszny apetyt....adal cycuś jest....ale głównie rano....przed spaniem...i w nocy jak sie przebudzi....a tak to zupki i dania ze słoiczków.....uwielbia risotto i młode jażynki z cieleciną lub dynią....no i rybne danie....joguty ,serki,i owochi ze słoików i soczki(wszystko hipp)/......poza tym parówka rano....płatki a sucho....ciateczkowe lub inne.....no i herbatka słabiutka....aha....mięsko uwielbia i warzywka na parze....także chłopisko 100%....wczoraj zjadł spory kawałek mięsa i dawałam mu kawałeczki do gryzienia.....a poza tym to paluszki junior.ciacha....biszkopty.....
To tyle o Oliśkowych umiejętnościach
Pozdrawiamy wszystkie pazdziernikowe bejbisie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę nasza kochana Maxara się odezwała 😁 😁
No nasze dzieciaczki pędzą w rozwoju co??Nie tak dawno kochane krasnale przytulone do piersi a teraz śmigają po mieszkaniu heh 🤪Tak jak Malinka pisze - za dwa miechy rocznica ale zleciało.A każdego dnia coraz sprytniejszy ten mój szkrab - tyle radości no i pierwsze guzy hihi...
Ja też jeszcze karmię piersią ale już pomału ograniczam.Może ze dwa razy w dzień no i w nocy z reguły raz ale zdarza się że i dwa razy się budzi.A tak wieczorem Butla mleczka z kaszą albo kanapeczki,a w ciągu dnia to kaszka,owoce,obiadki ze słoiczka no i flipsy.Na apetyt nie narzekam,a na 30 sierpnia mamy wizytę u pediatry...
Pozdrawiam serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo Maxaro witaj... 😘 😘 😘 😘dobrze ze u ciebie i Olusia wszystko ok bo juz sie martwilysmy... 😞fajnei ze sie odezwalas... 😘 😘 😘
Pozdrawiam was mamusie i zmykam na plac z Gracjankiem...bo niedawno poznalam kolezanke ktora ma synka miesiac mlodszego no i tak razem spacerujemy... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej...Maxaro Gracjan jeszcze nie chodzi,prowadzam go za jedna raczke i ładnie mu to wychodzi,trzyma sie mebli ale jeszcze boi sie puszczac ich... 😞ale ma jeszcze czas... 🙂a jak u Oliwierka z chodzeniem???a w dodatku moj maly ma czwarty dzien goraczke...to podobno przez zeby...na dole cztery sa na gorze dwa...i ida dwojki i jakos nie moga sie przebic...jednego juz widac i to chyba tak meczy Gracjana...jest marudny i ciagle placze...mowie wam juz mi glowa wysiada... 😞i nie wiem jak mu pomoc... 😞uciekam bo juz sie znowu drze... 🤪 🤪 🤪

buziaki 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć kochane ...
Bartkowi idą dwa zęby naraz - górna druga jedynka i dwójka a ja mam już chyba siwe włosy - tak się drze przez te zęby że nie idzie wytrzymać ufff 🤨 🤨 🤨
i najchętniej nosi się u mamy na rękach - chyba mi się już wydłużyły 😉 a jak pyskuje w swoim języku hehe....
Raaany już bym chciała żeby miał wszystkie zęby bo tracę cierpliwość ☺️
Maxaro co u Zuzi i Amelki i Kacperka to same ciekawe jesteśmy bo nasze mamusie nas opuściły 😞
Pozdrawiam wszystkich - buziole 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂
Ale fajnie tak popisać jak za dawnych czasów.......
Oli ma 5 zębów widocznych....2 na dole....3na górze......
Podobno najgorsze są 3-tzw.oczne....no i trzonowce i przedtrzonowce....Takze wszystko przed nami.....
Co do chodzenia to też łazimy po całym podwórku....do piesków aż piszczy i mówi ....hau hau....a na kotka tak niauuuuuuuuu.....hihih śmiesznie....i prawie sam chodzi,bo ja go mało co trzymam ....ale jak tylko puszczę to jak scyzoryk sie składa 😁.........ale pewnie niedługo się puści 😜.......
Dałam mu dzisiaj grysik i dołożyłam nan mleka i mówię wam w 5 inut oczy i buzia cała czerwona....a jak gotowałam na zwykłym łaciatym to nic mu nie było....czyli uczulony jest na jakis składnik mleka w proszku,bo na białko krowie to napewno nie
No i kupiłam mu rodzynki dzisiaj i tak wpula ,ze szok.....siedzi przy stoliczku i paluszkami łapie i do buzi i cyca.....Dobra alternatywa dla słodyczy także polecam.....
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,witam 🤪 🤪 🤪
Mój Bartolek waży 10 kg i ma 74,5 cm - rośnie jak na drożdżach 😁
mały spryciulek - jak coś mu się uda to sam sobie brawo bije hihih wczoraj się tak naśmiałam...pocieszka moja mała 😁

Pozdrawiam mamusie i malusie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 😆 😆 😆
Widze ze nasze forum znow ruszylo... 🙂 🙂 🙂super 😉 😉 😉
U mnie teraz totalny brak czasu...przeprowadzamy sie i jest masakra.... 😮 😮tyle rzeczy do poukladania i wogole... 🤢 🤢dlatego zbytnio nie mam czasu pisac... ☺️
Oki uciekam lulu ,Gracjan juz spi...nie wiadomojak z nocka...bo czasami tosie budzi po kilka razy w nocy z rykiem...i obowiazkowo raz je mleczko... 🥴mam nadzieje ze mu to przejdzie... 😞a jak tamwasze maluchy.???jedza w nocy???spia cala noc???bo Gracjan to roznie... 🤔a ostatnio ma humorki co do jedzenia....jak nie chce to pac w lyzke i wszystko laduje na mnie i na podladze.... 🤢a w dodatku to maly zlosnik,jak mu cos nie pasi to nawet mnie raczka w buzie uderzy.... 😮nie wiedzialam ze tak male dziecko moze byc takie madre iwybrednehihhi...oki uciekam
a sie rozpisalam... 😁 😁 😁papa buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka
Oli własnie zasypia obok w pokoju i cos porykuje 😉
Jeśli chodzi o jedzenie to naprawde nie moge narzekac....wszystko co mu dm ładnie je.....kaszki na mleku łaciatym kukurydzianą i grysik na kolacje .....zupki .....deserki....wczoraj mu dałam bułeczkę drozdżowa z masełkiem i dżemem i wpulił....a kaszki polewam mu soczkiem malinowym robionym
Co do spanie w nocy to tez sie budzi i cycka ciągnie mimo ,ze kolacje treściwą daje....alle tej nocy mnie zaskoczył 🤪.....pierwsza pobudka o 1....pózniej o 3 i o 5 i wstał o 7.......także sukces.....oby mu tak zostało 🙃
NO I MAMY KOLEJNE ZĄBKI.....w sumie juŻ 8.......nawet nie wiem kiedy mu wychodzą.....vbo nie płacze....zauwazam dopiero jak już są na wierzchu
Wogóle to radosny strasznie....smieje sie ....nie płacze....ludzie mnie pytają czy on zawsze taki pogodny......a ja ,ze to po Mamusi 😘
BUZIAKI I SPADAM ,BO RYKI ODCHODZA ZZA ŚCIANY I DOJENIE MNIE CZEKA
😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć 🤪 🤪 🤪
Pewnie że wszystko co dobre to po mamusi 😉 mój też ma dobry humor jak ja hehe....Na ogół też jest pogodny i uśmiechnięty i fochów nie robi 🙃przynajmniej na razie....wczoraj złapał katar uch 🤨no i nocka do kitu bo nosek zapchany wrrrr....nawet nie wiem gdzie mógł go złapać hmmm...No co zrobić.
W nocy budzi się tak ze dwa trzy razy więc nie jest najgorzej chociaż marzy mi się nieprzerwany długi sen 😁bo jestem przemęczona ciutek 🤔
dałam mu wczoraj rodzynki ale mu nie smakują więc z przekąsek to tylko paluszki i flipsy....a raz dostał lizaka - raaany z jaką powagą i dumą go jadł hahaha....a jaki był obklejony hih...no ale na słodycze jeszcze czas.

Pozdrawiam serdecznie 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u nas leje dalej 😞
pozamykali mosty w mieście
tudzienkę kanalizacyjną am na podwórku zala~ło i czekamy na pomoc z pogotowia wodno-kanalizacyjnego...ale nie wiadomo kiedy przyjada,bo jest wielu bardziej potrzebujacych....
Oli śpi w śpiworze,bo zimno jak diabli i wygląda jak kokon 😜
Mój uwielbia rodzynki....paluszki....herbatniki i p~łatki....chocapiki.....ciniminis i zwyk~łe.....a lizaki tez ale mu nie kupuje 😉
BUZIAKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
hello....dzień doberek
Piszę sama do siebie......
Właśnie jesteśmy z Olim na etapie uczenia się i rozpoznawania części ciała....gdzie oko?nos?itp
Mały mi niespokojnie w nocy śpi 😞.......
Teraz też wyje...więć MIŁEGO DNIA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
A Bartolini mi się zaziębił 😞kaszle i ma katarek niestety....Tak jak Oliś uczy się gdzie ma nos i oko hihih ale szybciej pokazuje u misia albo u mnie a swoich nie tyka haha...
Maxara mam nadzieję że przestanie u Was padać 🤔 OBY - żeby znów nie pozalewało.Normalna zgroza z tym deszczem 🥴
Mój smyk pewnie niedługo też w śpiwór się przeprowadzi bo coraz chłodniej a on się odkopuje w nocy.
teraz siedzi i ogląda bajeczki na babyTV...a potem idziemy na spacerek...
Buziaki dla was od nas 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...