Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny tez nie chce zebyscie wszytsko odebrały tak ....o wyszla ze szpitala i teraz wypisuje bzdury ....jak ktos chce niech czyta , kto nie chce niech nie czyta ....ja chce sie z wami podzielic na co powinnysmy zwrocic uwage ....byłam 6 dni na patologi duzo dziewczyn urodziło , przychodziły nowe i tez rodziły i słyszałam co lekarze mowia , co mi mowili ....nie pisze tego złosliwie .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Leer napisał(a):
izka ja już mam 16kg na plusie..! a podobno teraz przybędzie mi z 10 jeszcze do konca...
tylko że ja wpier* słodycze i na co tylko mam ochote.. mam juz centralnie w ciemnej D* ile ważę. Mogę i 110 kg a co.
a teraz czekam aż koleżanka przyjedzie zaraz z synkiem Larsem do mnie to sobie pogadamy wreszcie jakies ploty z niemiec dotrą 😁 😜

kurde dzieki za pociechę mnie to wku... mój gin w tamtym tyg uważa że do końca powinnam przybyć max12kg nierealne 😮 jeśle teraz wiecej przybieramy 😜
A wczoraj byłam u chrzestnego płytę z wesela wziąść to ciotka myslała że na sierpien mam termin a potem pojechaliśmy dalej do rodziny dać płytę to druga ciotka też myslała że sierpień i mi pojechała żebym w szerszej sukience chodziła 😠
ach te baby zapominają szybko ja to było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny tez nie chce zebyscie wszytsko odebrały tak ....o wyszla ze szpitala i teraz wypisuje bzdury ....jak ktos chce niech czyta , kto nie chce niech nie czyta ....ja chce sie z wami podzielic na co powinnysmy zwrocic uwage ....byłam 6 dni na patologi duzo dziewczyn urodziło , przychodziły nowe i tez rodziły i słyszałam co lekarze mowia , co mi mowili ....nie pisze tego złosliwie .....

Aga przestan, bardzo dobrze że mówisz, my pojęcia nie mamy o tym wszystkim (przynajmniej ja) 🙂 A powiedz mi jakie zakupić te gacie jednorazowe??Bo też ponoć kilka "wzorów " jest, mówili Ci coś o tym??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna co do masowania brzuszka to masz rację nie wolno głaskać i masować ja stram się tylko przykładać dłoń do brzuszka jak mały za mocno wali 🙂 moja siorka mówiła że na patologii opier... za głaskanie co do liczenia ruchów nie wiem czy jest sen bo nasze maluchy mają różne dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny tez nie chce zebyscie wszytsko odebrały tak ....o wyszla ze szpitala i teraz wypisuje bzdury ....jak ktos chce niech czyta , kto nie chce niech nie czyta ....ja chce sie z wami podzielic na co powinnysmy zwrocic uwage ....byłam 6 dni na patologi duzo dziewczyn urodziło , przychodziły nowe i tez rodziły i słyszałam co lekarze mowia , co mi mowili ....nie pisze tego złosliwie .....

Aga przestan, bardzo dobrze że mówisz, my pojęcia nie mamy o tym wszystkim (przynajmniej ja) 🙂 A powiedz mi jakie zakupić te gacie jednorazowe??Bo też ponoć kilka "wzorów " jest, mówili Ci coś o tym??

w aptece z siatki.....ale Agata z siatki , a nie jakies inne.....a rozmiar taki jaki nosisz majtki , taki dziewczyny miały chyba po 5 pakowane i sa spoko.....a w szpitalu dzieci ubrane na długi rekaw , a nie na krotki ....tez to zauwazyłam , jak sie pytałam tej laski co skumałysmy sie , to mowia ze pediatra na długi rekaw kazał i w rozku .....dziwne bo w pokojach ciepło ....ale zeby nie traciły dzieci temp....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć 🙂
wróciłam od gina, krążek założony.
O zgrozo, szyjka znów się skróciła ( dziwne, bo od środy leząłam praktycznie tyłkiem do góry i nic sie nie nadwyrężałam..). Szyjka była na długość grubości krążka 😮 i trochę gin musiała porozciągac szyjkę aby dobrze złapało. Trzymała mi łapę w katarzynie dociskając krążek a w tym czasie wszystko szło mi do góry, tzn szyjka i macica. Nie było to przyjemne.. Teraz mam cały dół obolały, ale krążek wydłużył i "zassał" szyjkę. No i brzuszek poszeł mi trochę w górę.
Pytałam sie lekarki czy jesli bysmy nie zareagowały odpowiednio szybko czy mogłoby dojść do porodu, a ona stwierdziła, że prawdopodobnie w ciągu 2-3 tygodni 😲 aczkolwiek mogłoby nic się nie stac, ale szyjka byłaby bardzo mocno obciążona.

No, to idę jeszcze poleżeć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Czarna co do masowania brzuszka to masz rację nie wolno głaskać i masować ja stram się tylko przykładać dłoń do brzuszka jak mały za mocno wali 🙂 moja siorka mówiła że na patologii opier... za głaskanie co do liczenia ruchów nie wiem czy jest sen bo nasze maluchy mają różne dni

Iza ty wczesniej o tym wiedziałas ze nie mozna , ja nie wiedziałam .....dopiero jak mnie opieroliła...., a co do ruchów ....jak nie miałam napisane ze w tych godz co ustaliły szpital sie nie ruszała to sie pytali co sie dzije , a ja mowie ze ona najbardziej rano jak głodna , jak podłaczacie mnie pod ktg ( bo miałam codziennie ) i wieczorkiem strasznie , no i po tych tabletkach od cisnienia szałała .....Toc to szok...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
[quote
w aptece z siatki.....ale Agata z siatki , a nie jakies inne.....a rozmiar taki jaki nosisz majtki , taki dziewczyny miały chyba po 5 pakowane i sa spoko.....a w szpitalu dzieci ubrane na długi rekaw , a nie na krotki ....tez to zauwazyłam , jak sie pytałam tej laski co skumałysmy sie , to mowia ze pediatra na długi rekaw kazał i w rozku .....dziwne bo w pokojach ciepło ....ale zeby nie traciły dzieci temp....


u mnie w szpitalu jak ubrałam na długi to kaząły rozebrac bo dziecko przegrzewam 😮 i mały leżał w body z krótkim rekawkiem i w rożku. Ale teraz będzie koniec wrzesnia to na pewno będzie lezało w długim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
[quote
w aptece z siatki.....ale Agata z siatki , a nie jakies inne.....a rozmiar taki jaki nosisz majtki , taki dziewczyny miały chyba po 5 pakowane i sa spoko.....a w szpitalu dzieci ubrane na długi rekaw , a nie na krotki ....tez to zauwazyłam , jak sie pytałam tej laski co skumałysmy sie , to mowia ze pediatra na długi rekaw kazał i w rozku .....dziwne bo w pokojach ciepło ....ale zeby nie traciły dzieci temp....


u mnie w szpitalu jak ubrałam na długi to kaząły rozebrac bo dziecko przegrzewam 😮 i mały leżał w body z krótkim rekawkiem i w rożku. Ale teraz będzie koniec wrzesnia to na pewno będzie lezało w długim 🙂

co szpital to obyczaj hihi .....ale wiem ze ciagle kaza wietrzyc sale wychodzic z małymi i okna na maxa otwarte....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
[quote
w aptece z siatki.....ale Agata z siatki , a nie jakies inne.....a rozmiar taki jaki nosisz majtki , taki dziewczyny miały chyba po 5 pakowane i sa spoko.....a w szpitalu dzieci ubrane na długi rekaw , a nie na krotki ....tez to zauwazyłam , jak sie pytałam tej laski co skumałysmy sie , to mowia ze pediatra na długi rekaw kazał i w rozku .....dziwne bo w pokojach ciepło ....ale zeby nie traciły dzieci temp....


u mnie w szpitalu jak ubrałam na długi to kaząły rozebrac bo dziecko przegrzewam 😮 i mały leżał w body z krótkim rekawkiem i w rożku. Ale teraz będzie koniec wrzesnia to na pewno będzie lezało w długim 🙂

co szpital to obyczaj hihi .....ale wiem ze ciagle kaza wietrzyc sale wychodzic z małymi i okna na maxa otwarte....


u mnie w szpitalu było non stop otwarte, ale w zimie słyszałam ze tez wietrzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
Zamówiłam właśnie łóżeczko 🙂 fajna cena wrzucam link gdyby ktoś był zainteresowany 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-radek-szuflada-3-kolory-mis-gpk-amal-ii-i1669243940.html

Ja mam z tej samej firmy, ale takie juz z materacykiem 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-szuflada-3-kolory-materac-gpk-amal-ii-i1673965949.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki !!

Nie byolo mnie dwa dni i troche mialam do nadrobienia..
CZARNULKA !!! Witaj skarbie, jak dobrze, ze jestes .. pisz tu nam wszystkie mozliwe porady, chetnie bedziemy czytac...
Ja dzis zmeczona jak diabli.. Cora moja sie obudzila o 3 w nocy z koszmarami , ze sie jej snia, zaczela tak krzyczec, ze moj lobuz w brzuszku az sie przestraszyl i po spaniu.. jak juz udalo mi sie usnac kolo 6 tej , tak sobie przysnelam na dobre, i omalo sie do pracy nie spoznilam.. teraz siedze i oczy prawie zapalkami podpieram...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
Zamówiłam właśnie łóżeczko 🙂 fajna cena wrzucam link gdyby ktoś był zainteresowany 🙂 http://allegro.pl/lozeczko-radek-szuflada-3-kolory-mis-gpk-amal-ii-i1669243940.html

aGATKA SUPER PROMOCJA 🙂sWIETNE,GDYBYM NIE KUPILA TO BYM TEZ ZAMOWILA TAKIE 🙂cenka swietna i jest szuflada,materac(dobry) i grawer 🤪 super zakup ,gratuluje ,ja kupilam takie i jest drozej http://allegro.pl/kacper-lozeczko-szuflada-materac-pkg-lolek-i1656930579.html ,ale tez jest super,a do tego dodatkowe boki za free hehehehe 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka Dziewuszki 🙂

Ale naskrobałyście 🙂Nie wiem czy Was nadrobie 😜 troszke Was podczytywałam..ale jakoś nie miałam humoru brać udziału w dyskusjach..źle sie troszke czułam..coś mnie pobolewało w okolicy pępka..no i Emilka jakaś taka mało ruchliwa była...ale poleżakowałam sobie odpoczełam..i wszystko już ok 🙂Mała mnie atakowała 🙂Dzisiaj miałam OKROPNY sen..jakaś masakra...

Aga super,że już wróciłaś!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewuszki bardzo dziekuje Wam za troske sms i tesknote....fajnie tak poczytac , zostało mi jeszcze 70 str , ale dam rade.....poznałam Asi z Zielonej głos.....bo zadz dzieki Asik.....Kochane z Was kobity...jak cos chcecie wiedziec piszcie ....bo ja duzo widziałam , te najwazniejsze napisałam....
Agata jak łozeczko dla Gabi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Czarna to troche niusów sie dowiedziałaś,to fajnie ! a ja czasem masuje brzuchol ☺️ ....mała mi wtedy odpowiada kopniakami.
Tak sie zastanawiam czy jesli lekarz nie widziałby przeciwskazan to czy mogłabym pojechac w 30 tyg nad morze,to gdzies 6 h drogi 🤨


Ja też własnie lubie masować sobie brzuszek wtedy Malutka mnie atakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
Czarna to troche niusów sie dowiedziałaś,to fajnie ! a ja czasem masuje brzuchol ☺️ ....mała mi wtedy odpowiada kopniakami.
Tak sie zastanawiam czy jesli lekarz nie widziałby przeciwskazan to czy mogłabym pojechac w 30 tyg nad morze,to gdzies 6 h drogi 🤨

jezeli wszytko ok to ni ma problemow chyba ,,,,pogadaj z nim ....bo to juz 30 tydz ....napisz mi kochana o tym prenatalu jaki bierzesz....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...