Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??

Asik to co kazała połona Agacie to wstawiłam na forum wyprawki zobacz tam ode mnie jest ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??

Asia mi połozna dała listę,więc myślę że poczekaj do jutra! Chyba że chcesz to co ja mam, to zaraz Ci napiszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
hej Laski 🙂 od rana jak w ulu 🤪 heh , jest co czytać 😜
u mnie znowu w nocy burza przeszła 😮 😮 😮 normalnie ściągamy chyba wszystkie zjawiska do siebie 😮 😜
Mój po porodzie ma zamiar sobie wsiąść 2/3 tygodnie wolnego 🙂 mam nadzieje że jego chora firma nie będzie robiła problemów 😠 najgorsi Ci prywaciarze !

Asia ,olaboga,ze tu to kazda jest do glosu dopuszczona 🙂a w realu... 😮 😮 😮 😮 nawet sobie nie wyobrazam nas Bitwa o glos! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asik z Krakowa to ta lista od Agaty
- bephanten masc,-0,9% NaCl 10 ampułek,aspirator do nosa (najlepsze śa oyriviv,marimer,nose frida),lano maść,nożyczki do paznokci (najlepsze są całe metalowe), pieluchy tetrowe i flanelowe ok 10-15 szt ( najlepiej żeby były takie grubsze),patyczki do uszu grubie i cienkie, płatki kosmetyczne te duże i zwykłe okrągłe,płyn do kąpieli HIPP SANFT,oliwka nivea lub ziajaka (albo mleczko),puder, krem na każdą pogodę,kocyk najlepiej bawełniany żeby był podobno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??

dokladnie ,ja tez kupie byle od pierwszego dnia zycia serie i z bani..a jak sie wkurze to w krochmalu bede kapac jak nieraz Kami kiedy mila jakies podraznienie-kupie make ziemniaczana i z bani 😎 😎 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asik z Krakowa to ta lista od Agaty
- bephanten masc,-0,9% NaCl 10 ampułek,aspirator do nosa (najlepsze śa oyriviv,marimer,nose frida),lano maść,nożyczki do paznokci (najlepsze są całe metalowe), pieluchy tetrowe i flanelowe ok 10-15 szt ( najlepiej żeby były takie grubsze),patyczki do uszu grubie i cienkie, płatki kosmetyczne te duże i zwykłe okrągłe,płyn do kąpieli HIPP SANFT,oliwka nivea lub ziajaka (albo mleczko),puder, krem na każdą pogodę,kocyk najlepiej bawełniany żeby był podobno.


DOKŁADNIE TAK, ona mi mówiła, że nie ma co przesadzać z kosmetykami,zawsze w razie wu można coś dokupić. Ja mam wszystko z tej listy i nic więcej nie kupuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Ja też jutro audiencja u gina, a sobotę 3d 🙂

Ania to bedziesz mogła w sobote Emilke podejrzec ....super juz taka fajna bedzie miała twarzyczke ....
A tak w ogole jaki kolor tych makaronow zamowiłas do pokoju małej ???


Z rana cisza, cisza a teraz muszę Was nadganiać a mam tyle roboty a jeszcze dziś co chwila ktoś mi dup... zawraca. 😠, Aga wieczorkiem postaram się zrobić zdjęcie to zobaczysz jak wyglądają. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak ogólnie to mam teraz przeprawe z zębami "mądrości" jeden po drugim mi wyskakują 😲 najpierw z prawej strony teraz zaczyna z lewej strony a w międzyczasie wylazł na górze z lewej strony 😲

Mi zęby mądrości prócują wyleźć mniej więcej od 10 lat i co jakiś czas puchnie mi dziąsło i boli jak cholera! Ale mam patent na to, a do dentysty w tej sprawie się nie wybieram 🙂 Wolałabym chyba na środku rynku mieć przegląd podwozia na oczach całego miasta niz isć do dentysty...tak się boję panicznie 🙂
Ale Jasna skoro boli, to idź niech Ci zobaczą co się tam dzieje, po co masz męczyć i siebie i Małą bólem zęba (którego nikomu nie życzę ! )

Miałam podobnie zęby mądrości wychodziły, wychodził i wyjść nie mogły więc stwierdziłam, że do niczego mi one się nie przydadzą bez nich też jestem mądra 😁 😁 😁, i zostały usunięte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??

dokladnie ,ja tez kupie byle od pierwszego dnia zycia serie i z bani..a jak sie wkurze to w krochmalu bede kapac jak nieraz Kami kiedy mila jakies podraznienie-kupie make ziemniaczana i z bani 😎 😎 😜 😜 😜

dokładnie najlepiej kupić jednej serii ja wzielam puderek oliwkę i krem na pogodę i mydełko w kostce z nivea płyn do kąpieli kupiłam jak Dorotka polecała oliatum jest bezapachowy myślę ze na mies starczy potem tez z nivea bede plyn brała żeby już zapachów nie mieszać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak ogólnie to mam teraz przeprawe z zębami "mądrości" jeden po drugim mi wyskakują 😲 najpierw z prawej strony teraz zaczyna z lewej strony a w międzyczasie wylazł na górze z lewej strony 😲

Mi zęby mądrości prócują wyleźć mniej więcej od 10 lat i co jakiś czas puchnie mi dziąsło i boli jak cholera! Ale mam patent na to, a do dentysty w tej sprawie się nie wybieram 🙂 Wolałabym chyba na środku rynku mieć przegląd podwozia na oczach całego miasta niz isć do dentysty...tak się boję panicznie 🙂
Ale Jasna skoro boli, to idź niech Ci zobaczą co się tam dzieje, po co masz męczyć i siebie i Małą bólem zęba (którego nikomu nie życzę ! )

ale sie nasmiałam, ale mam tak samo...boje sie dentysty....


ja nie ma tego problemu bo sie nic a nic nie boje 🤪 🙂 🙂 🙂


A ja się boję, ale wolę chodzić i mieć wyleczone ząbki niż później się męczyć z protezami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
dziewczyny leczcie zęby jak najszybciej!! nie czekają tylko się psują gorzej ja mam z nimi problem bo mam ciasno ułożone chciałabym wyrwać zęby mądrości może by się rozeszly trochę ale to koszt 200zl za zęba.
Co do gina ja jutro idę na badania a w piątek na wizytę i wcale się tak nie cieszę bo usg nie bede mieć ale za to marudzenie ojjj za duzo pani waży 😮

Iza ja mam ten sam problem bardzo ciasno zęby nawet nitka dentystyczna nie wlezie 🤔 🤔 🤔, mam usunięte wszystkie zęby mądrości i nic nie pomogło nie rozeszły się, więc jak się psują to dwa na raz 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik z Krakowa to ta lista od Agaty
- bephanten masc,-0,9% NaCl 10 ampułek,aspirator do nosa (najlepsze śa oyriviv,marimer,nose frida),lano maść,nożyczki do paznokci (najlepsze są całe metalowe), pieluchy tetrowe i flanelowe ok 10-15 szt ( najlepiej żeby były takie grubsze),patyczki do uszu grubie i cienkie, płatki kosmetyczne te duże i zwykłe okrągłe,płyn do kąpieli HIPP SANFT,oliwka nivea lub ziajaka (albo mleczko),puder, krem na każdą pogodę,kocyk najlepiej bawełniany żeby był podobno.


DOKŁADNIE TAK, ona mi mówiła, że nie ma co przesadzać z kosmetykami,zawsze w razie wu można coś dokupić. Ja mam wszystko z tej listy i nic więcej nie kupuję 🙂

Masz rację czytałam że oliwki to tylko pierwszy mies używać później można przerzucić się na balsam a puder tez bardzo osczędnie sypać bo robią się wałki i jest jeszcze gorzej podrazniony tylek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
dzwoniłam własnie do położnej żeby się u niej zapisać i muszę jutro podjechać osobiście do przychodni . Agatko jakie te kosmetyki Ci kazała kupić ?? Laski ja już nie wiem co ja mam kupować Szkrabowi mojemu heh bo każda tu z inną listą wyskakuję 🙂 może i ja zasugeruję się tym co mi położna powie ??

Myślę, że to dobry pomysł, przynajmniej jak przyjdzie do domciu, będzie szczęśliwa, że się stosujesz do jej wytycznych 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ANIA100 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny leczcie zęby jak najszybciej!! nie czekają tylko się psują gorzej ja mam z nimi problem bo mam ciasno ułożone chciałabym wyrwać zęby mądrości może by się rozeszly trochę ale to koszt 200zl za zęba.
Co do gina ja jutro idę na badania a w piątek na wizytę i wcale się tak nie cieszę bo usg nie bede mieć ale za to marudzenie ojjj za duzo pani waży 😮

Iza ja mam ten sam problem bardzo ciasno zęby nawet nitka dentystyczna nie wlezie 🤔 🤔 🤔, mam usunięte wszystkie zęby mądrości i nic nie pomogło nie rozeszły się, więc jak się psują to dwa na raz 😞 😞 😞

no właśnie to samo mam 🤨 nitka nie daje rady 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny co mozna zrobic z cukini na obiad .....POMOCY

można zrobic schabowe wjajku i panierce obtoczyć
można takie figo mago zetrzec poddusić jajko wbełtać sera zoltego chyba groszek i pieczarki
można placki zrobić na pół z ziemniakami
też lukałam po necie ale jakieś takie wykwintne wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
a Laski co Wam mogę polecić jako pielęgniarka kupcie tormentiol jak nic innego nie pomoże żadne sudocremy, linomagi to tylko to 🙂

Iza a tu jest napisane ze nie wolno stosowac u niemowlat i noworodkow...chyba,ze sa jeszcze inne stezenia? http://www.aptekaotc.pl/p/pl/633/tormentiol_masc_tuba_-_20_g.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...