Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji


no te wizyty moga wykończyc nawet człwoieka ze stali ,alle pociesz sie ze juz coraz mniej osób bedzie was odwiedzac i zaraz sobie odpoczniecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji


no te wizyty moga wykończyc nawet człwoieka ze stali ,alle pociesz sie ze juz coraz mniej osób bedzie was odwiedzac i zaraz sobie odpoczniecie 🙂


no dziś wieczorem jeszcze jedna i w niedziele siora mojego ma przyjechać ... no tak lista się skraca zdecydowanie 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Maz przyszedl z nocki i jak zobaczył jaką atmosfere gestą zrobila w domu po tym kapusniaczku to wyslal niech sie przewietrzy 😁 😁 😁
o zesz czytam Was i rechocze ,normalnie mi doope smarowaly ,bezczelnie na forum 😁 😁 😁 😁 😁 kochane 😘 😘 😘 martwily sie o hipcia 😁 😁 😁 a tu ni huhu ,-nie rodzi 😜 😜 😜


Ale jakie mnie skurcze łapia.... 🤢 chyba,ze to c.d wczorajszej wyzerki 😲 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
ej laski makabra wyszlam do piekarni potem postanowilam spacerowac i po 7 minutach gdzies szukalam ławki tak mnie plery bolały ze jezusie i oczywisxcie odpływ w kolanach miałam znow i musialam wrocic.. tez sie tak czujecie przy minimalnym wysiłku??
ja jesli chodzi o chodzenie to sie mam lepiej niz ,np.8mcu,bo wczesniej to ja 5min nie moglam polazic tak mnie sie wszystko stawialo ...,a teraz scigam sie z ciezarowkami na ulicy hahaha
Andru dzis mowi do mnie "prowadzisz!"a ja oczy wywalam na niego o co kaman..a za mna dziadki i ciezarna ,a ja liderka wyscigu !!! 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
TAK WSZYTKIE NA RAZ SIE ROZPAKUJCIE I MNIE TU SAMA ZOSTAWCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😞 😞
buahahahaha ale beda jaja jak cc Ci zrobia migusiem ,a ja tu bede jak ten kabel uprzejmie donosic,przenosic .....przegrzana od goracej lini jebne ryjem w klawiature 😮 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji
Asieczku nasz Kochany ,wypros uprzejmie i z bani! Bo przecie ludzie taktu nie maja...ja az sie boje,ze moge byc nie mila ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂
hihi ,to my dzis ubrane w zapach Kochana ...Tylko ,ze Ty moja droga juz smuklejesz w oczach ,a ja baryla jak byla ,a moze i lepi!... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂


to super 🙂
tak ja na 99,9% cc na 100% będe wiedziała za tydz w piatek już sie psychoicznie przygotowałam 🙂raz rodziłam sn wiec natura teraz zadecydowała ze czas najwyzszy urodzic przez cc 🙂no raczej Mateusz tak zadecydował he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂


to super 🙂
tak ja na 99,9% cc na 100% będe wiedziała za tydz w piatek już sie psychoicznie przygotowałam 🙂raz rodziłam sn wiec natura teraz zadecydowała ze czas najwyzszy urodzic przez cc 🙂no raczej Mateusz tak zadecydował he he
a jakie urozmaicenie i doswiadczenie zyciowe bedziesz miala DorCIA! nikt Cie nie zagnie ! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji
Asieczku nasz Kochany ,wypros uprzejmie i z bani! Bo przecie ludzie taktu nie maja...ja az sie boje,ze moge byc nie mila ...

ja juz zapowiedziałam wszem i wobec szczegolnie mojej tesciowej aby nie wydzwania po swojej rodzinie i sie nie zjezdzali przez najblizszy miesiac,ja chce miec swiety spokoj,dojsc do formy i zeby mi nikt zadnej zarazy do domu nie przyniósł 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji
Asieczku nasz Kochany ,wypros uprzejmie i z bani! Bo przecie ludzie taktu nie maja...ja az sie boje,ze moge byc nie mila ...

ja juz zapowiedziałam wszem i wobec szczegolnie mojej tesciowej aby nie wydzwania po swojej rodzinie i sie nie zjezdzali przez najblizszy miesiac,ja chce miec swiety spokoj,dojsc do formy i zeby mi nikt zadnej zarazy do domu nie przyniósł 😠
tak jest!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ASIA ZG tY MAS ZTERMIN NA 13 A JA 16 DOPIERO ZASWIADCZENIE DO SZPITALA DOSTANE TO NI HU HU WCZESNEIJ NIE URODZE 😜 😜 😜
KURCZE I KTÓREJ TO JA NAPISZE ZE URODZIŁAM JAK WSZYSTKIE SIE ROZPAKUJA????????????? 😞 😲
roznosiciel czuwa! 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
no ja tez te rozmowy ogladam i wiecie co normalnie oczy zaczeły mni bolec i teraz na reklamach zmyłam tusz do rzęs 😮 😮
ja dzis sie szyklam normalnie.... ☺️ wloski sobie ulozylam ,make-upik ,az mi milo bylo ,bo na codzien to tam mazne sie kredka ,a dzis Andru stwierdzil,ze seksownie wygladam i wloski mam ladnie... 🙂az mi sie milo zrobilo..bo jakos tak ostatnio zapuszczona laze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...