Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej dziewczyny wróciłąm niedawno ze sklepiku zrobiłam pizze i kulgam się z przejedzenia
kurcze boli mnie dziś brzuch tak dziwnie na dole i trochę sie martwie
chyba zafunduję sobie leżakowanie a wpadne na pogaduchy wieczorkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny wróciłąm niedawno ze sklepiku zrobiłam pizze i kulgam się z przejedzenia
kurcze boli mnie dziś brzuch tak dziwnie na dole i trochę sie martwie
chyba zafunduję sobie leżakowanie a wpadne na pogaduchy wieczorkiem 🙂

Kamila jak mnie boli brzuch to ja nogi na poduszke i leze ....Wiesz ze przechodzi ....Ty to chyba za duzo spacerujesz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny wróciłąm niedawno ze sklepiku zrobiłam pizze i kulgam się z przejedzenia
kurcze boli mnie dziś brzuch tak dziwnie na dole i trochę sie martwie
chyba zafunduję sobie leżakowanie a wpadne na pogaduchy wieczorkiem 🙂

Kamila jak mnie boli brzuch to ja nogi na poduszke i leze ....Wiesz ze przechodzi ....Ty to chyba za duzo spacerujesz 🙂 🙂


no właśnie masz rację ostatnio za duzo latam a że lubię jezdzic to i autem kilometrów robię
czas połozyc pupę na kanapie i nogi na poduszeczkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
hej dziewczyny wróciłąm niedawno ze sklepiku zrobiłam pizze i kulgam się z przejedzenia
kurcze boli mnie dziś brzuch tak dziwnie na dole i trochę sie martwie
chyba zafunduję sobie leżakowanie a wpadne na pogaduchy wieczorkiem 🙂

Kamila jak mnie boli brzuch to ja nogi na poduszke i leze ....Wiesz ze przechodzi ....Ty to chyba za duzo spacerujesz 🙂 🙂


no właśnie masz rację ostatnio za duzo latam a że lubię jezdzic to i autem kilometrów robię
czas połozyc pupę na kanapie i nogi na poduszeczkę 😉

jak mnie cos zaczyna kłuc to tylko to mi pomoga , po prostu gdzies Ci tam uciska , a co dzidzia wszedzie znajdzie zakamarki zeby zobaczyc co tam jest ....Te nasze niunie sa boskie....Moj to najczesciej na srodku lezakuje .....Czuje jak mnie kopie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś mam okropny dzień, brzuch mnie pobolewa tak jakoś dziwnie, juz sama nie wiem czy to pęcherz(jem od 3 dni żurawinę ale nie pomaga), czy jajnik czy dzidzia na coś uciska. taki pulsujący ból,jest i go nie ma, za chwilę znów jest. Ma któraś z Was tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
dziś mam okropny dzień, brzuch mnie pobolewa tak jakoś dziwnie, juz sama nie wiem czy to pęcherz(jem od 3 dni żurawinę ale nie pomaga), czy jajnik czy dzidzia na coś uciska. taki pulsujący ból,jest i go nie ma, za chwilę znów jest. Ma któraś z Was tak?


ja mam dziś taki ból bardzo nisko w podbrzuszu jakby mi cegłę ktoś położył i jaki ściskający nasilał się przy chodzeniu więc leże,mam nadzieje ze to przejściowe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
dziś mam okropny dzień, brzuch mnie pobolewa tak jakoś dziwnie, juz sama nie wiem czy to pęcherz(jem od 3 dni żurawinę ale nie pomaga), czy jajnik czy dzidzia na coś uciska. taki pulsujący ból,jest i go nie ma, za chwilę znów jest. Ma któraś z Was tak?


ja mam dziś taki ból bardzo nisko w podbrzuszu jakby mi cegłę ktoś położył i jaki ściskający nasilał się przy chodzeniu więc leże,mam nadzieje ze to przejściowe...


może to macica się rozciąga? ehhh możliwości zawsze jest dużo tylko jak się nie wie dokładnie to tylko martwic się można, ewentualnie nospę wziąsc(ja już brałam ale chyba mi nie pomaga 😞)albo jak dziewczyny radzą- poleżeć troszkę z nogami wyżej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja chciałam tylko przypomnieć,że będę miała dziewczynkę 🙂 nie ma tego w tabelce

juz poprawiłam a imie juz macie 🙂 🙂


Prawdopodobnie Alicja

zapisałam ze Alicja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja chciałam tylko przypomnieć,że będę miała dziewczynkę 🙂 nie ma tego w tabelce

juz poprawiłam a imie juz macie 🙂 🙂


Prawdopodobnie Alicja

zapisałam ze Alicja 🙂


Dzięki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja trochę pospałam,bo boli mnie jakby żołądek znowu 🥴 Nic takiego nie jadłam, ale tak myślę może pomidor się zatrzymał albo coś!! Już sama nie wiem...zaczynam po mału mieć dość tych wszystkich dolegliwości... 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Ja trochę pospałam,bo boli mnie jakby żołądek znowu 🥴 Nic takiego nie jadłam, ale tak myślę może pomidor się zatrzymał albo coś!! Już sama nie wiem...zaczynam po mału mieć dość tych wszystkich dolegliwości... 🤢 🤢 🤢

ja zawsze obieram pomidora.....raz mi staneła skorka myslałam ze umieram
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Ja trochę pospałam,bo boli mnie jakby żołądek znowu 🥴 Nic takiego nie jadłam, ale tak myślę może pomidor się zatrzymał albo coś!! Już sama nie wiem...zaczynam po mału mieć dość tych wszystkich dolegliwości... 🤢 🤢 🤢

ja zawsze obieram pomidora.....raz mi staneła skorka myslałam ze umieram
Ja własnie nigdy nie obieram, dziś jadłam same warzywka i bułeczki ( sałataka, ogórasy, rzodkiewa i pomidorki) i pilnowałam żeby wodą nie popijać...a jednak po czymś znów jest mi niedobrze 😠 😠 😠 Mam nadzieję, że to chwilowe i że nie wraca moje rzyganko 🤢 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...