Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

izarybka napisał(a):
Asiulka urodzinki mam 12 maja 🙂 korciło mnie żeby na tą datę na usg się wpisać, ale stanęło na 10maja zawsze dwa dni mniej czekania.

o to 12 maja ja mam usg na 14ta 🤪hahaahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SYLWIA888 napisał(a):
jesli chodzi o pieluszki to ja przy pierwszym dziecku przez 4 miesiace uzywałam tetry i sporadycznie pampersów. Teraz planuje od razu pampersy, bo uważam że jest to wygodniejsze. A jesli chodzi o pieluchowanie bioderek to podobno są rózne szkoły. Moja znajoma niedawno rodzła i jej lekarz pwiedział że nie trzeba juz pieluchować, ale mozna bo nie zaszkodzi.

dokladnie 😉,ja tam wole dmuchac na zimne 😉Wieki sie pieluchowalo ,to i niby czemu nagle nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Asiulka urodzinki mam 12 maja 🙂 korciło mnie żeby na tą datę na usg się wpisać, ale stanęło na 10maja zawsze dwa dni mniej czekania.

Iza ,a jak tam noworzency sie miewaja??? 🙂Pewnie zycie miodem imlekiem plynace ..blogi stan ducha ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Marta -fajnie ,ze wrocilas do nas 🙂 😘
mam nadz,ze nie uciekniesz nam na tak dlugo znowu???
Ja lece po Kamisię ,potem zajrze 😘

Kochana zobczymy czy dr wysle mnie na l4 🙂 dam znac poznym wieczorkiem jak wizyta, ale szczerze bardziej oplaca mi sie finansowo pracowac jednak no ale wiadomo zdrowie najwazniejsze.
jak cos czasem udaje mi sie do Was wpadac, ale rzadziej zdanzm z odpisaniem, bo normalnie tomy foremkowe by wrzesniowiczki wydaly hihihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asiulka urodzinki mam 12 maja 🙂 korciło mnie żeby na tą datę na usg się wpisać, ale stanęło na 10maja zawsze dwa dni mniej czekania.

o to 12 maja ja mam usg na 14ta 🤪hahaahahahaha


a ja mam jutro urodzinki, a usg 9 maja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asiulka urodzinki mam 12 maja 🙂 korciło mnie żeby na tą datę na usg się wpisać, ale stanęło na 10maja zawsze dwa dni mniej czekania.

o to 12 maja ja mam usg na 14ta 🤪hahaahahahaha


a ja mam jutro urodzinki, a usg 9 maja 🙂


ojacie same solenizantki sie ujawniaja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
No niech jeszcze ktoras napisze jakas dobra zupe , ktora dzisiaj wszamała 🙂 🙂 🙂Tak mi sie chce zupy ze szok ..... 🙂


Zupy Ci nie polecę bo mam co innego na obia, ale dziś zachciało mi się zwykłych ziemniaków z masłem i ze szczypiorkiem 🙂 takie puree, pycha 🙂
ps. dzidzia mi się wierci, fajnie znów przypomnieć sobie to uczucie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mgrzedzicka napisał(a):
Moja sie wiecznie wierci, a jak tylko tatus polozy swoja gorącą reke na moim brzuchu to sie uspokaja momentalnie, ciekawe czemu, bo jak ja klade sobie reke to ma gdzies

Ja to znowu bardziej czuje kopniaki a nizeli aby sie wiercila.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
No niech jeszcze ktoras napisze jakas dobra zupe , ktora dzisiaj wszamała 🙂 🙂 🙂Tak mi sie chce zupy ze szok ..... 🙂


Zupy Ci nie polecę bo mam co innego na obia, ale dziś zachciało mi się zwykłych ziemniaków z masłem i ze szczypiorkiem 🙂 takie puree, pycha 🙂
ps. dzidzia mi się wierci, fajnie znów przypomnieć sobie to uczucie 🙂

KASIA mogą być ziemniaki ......Fajnie ze dzidzia Ci się wierci 🙂 🙂 ......U mnie dzisiaj jakos spokojnie 🙂 🙂Nie ma co sie dziwic jak ktos jest otyły to rzadziej i pozniej czuje ruchy.....Muszę się do tego przyzwyczaic ....Zazdrosze Wam tych ciągłych ruchów .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiulka nowożeńcy ok. Mąż chodzi i powtarza że nie moze uwierzyć jak ten czas leci 🙃 Tylko szkoda że do pracy musiał już od środy wrócił, przydał by się urlop 😜
Ja idę obiad robić: panga smażona, ziemniaczki tłuczone z masełkiem, po wierzchu koperek i jogurt naturalny, sałatka z ogoreczka i rzodkiewki 🙃
To Kaśka jutro impreza 🙂 Robimy wspólną balangę na brzuszku 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
No niech jeszcze ktoras napisze jakas dobra zupe , ktora dzisiaj wszamała 🙂 🙂 🙂Tak mi sie chce zupy ze szok ..... 🙂


Zupy Ci nie polecę bo mam co innego na obia, ale dziś zachciało mi się zwykłych ziemniaków z masłem i ze szczypiorkiem 🙂 takie puree, pycha 🙂
ps. dzidzia mi się wierci, fajnie znów przypomnieć sobie to uczucie 🙂

KASIA mogą być ziemniaki ......Fajnie ze dzidzia Ci się wierci 🙂 🙂 ......U mnie dzisiaj jakos spokojnie 🙂 🙂Nie ma co sie dziwic jak ktos jest otyły to rzadziej i pozniej czuje ruchy.....Muszę się do tego przyzwyczaic ....Zazdrosze Wam tych ciągłych ruchów .....
A nieprawda 🙂 Ja tez zawsze bylam grubas, teraz jeszcze gorzej i szybko przybieram a mala wierci sie od pierwszego dnia 18tc, i praktycznie caly dzien ja czuje co jakis czas a ma takie swoje godziny ze potrafi nawet godzine walczyc w brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga ja tez słabo czuje ruchy mojego synka a jakoś jeszcze bardzo otyła moze faktycznie masz duzo wód i ja też 🙂a córa mojej sisotry kopała ja w kregoslup i tez pozno ruchy poczula 😁
Mphto masz dziwnie z praca bo mi wiecej placa jak jestem na zwonlieniu bo chorobowego nie pobieraja ze składki i jestem 100 do przodu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...