Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Doris5969 napisał(a):
Jak ja wwam współczuej tesciowych i teściów moi mieszkaja 100 km od warszawy i tak jest dobrze bo układ jest fajny 🙂moi rodzice sie nie wtracaja w wychowywanie tzn jak sie wtracaja to tylko w pozytywny sposób 🙂moj tata jest troche za bardzo przewraziwiony co do Kubusia ale to jego ukochany wnuk i Kuby ukochany dziadek tak ze jest ok 🙂
fajnie ze z Aga jest pod dobrymi lekarskimi skrzydłami 🙂
mnie czasami tak wszystko i wszyscy wkur******ze sie czasami zastanawiam czy to moje male dziecie bedzie spokojne jak mama tak ciagle nerwa łapie ale widze ze nie jestem sama 🙂dobrze ze mój chłóp ma cierpliwośc do mnie bo jak by miał taki charakterek jak ja to byśmy sie chyba zagryzli 😁
Asik jak ja mam brać ten Asmag?????????????

Kochana ja mam brac 3razy dziennie po jednej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Jak ja wwam współczuej tesciowych i teściów moi mieszkaja 100 km od warszawy i tak jest dobrze bo układ jest fajny 🙂moi rodzice sie nie wtracaja w wychowywanie tzn jak sie wtracaja to tylko w pozytywny sposób 🙂moj tata jest troche za bardzo przewraziwiony co do Kubusia ale to jego ukochany wnuk i Kuby ukochany dziadek tak ze jest ok 🙂
fajnie ze z Aga jest pod dobrymi lekarskimi skrzydłami 🙂
mnie czasami tak wszystko i wszyscy wkur******ze sie czasami zastanawiam czy to moje male dziecie bedzie spokojne jak mama tak ciagle nerwa łapie ale widze ze nie jestem sama 🙂dobrze ze mój chłóp ma cierpliwośc do mnie bo jak by miał taki charakterek jak ja to byśmy sie chyba zagryzli 😁
Asik jak ja mam brać ten Asmag?????????????

Kochana ja mam brac 3razy dziennie po jednej 🙂


to ja tez tak bede dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka..
ja tylko na chwilkę sie przywitać i pożegnać..
normalnie dzis ale sie czuje do bani...
krzyż mi sie lamie zgaga mnie dobija a do tego mdłości takie że szok...
może namówię męża na ten basen pomógł by mi na plecy( podobno) bo juz nie daje rady...
jutro mam lekarza wiec odezwę sie po 🙂
trzymajcie kciuki aby było ok 🙂
do jutra w takim razie...


na pewno będzie ok 🙂 czekamy na Ciebie 🙂 odpoczywaj Madzia i nic się nie denerwuj , a basenik super sprawa na plecki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Jak ja wwam współczuej tesciowych i teściów moi mieszkaja 100 km od warszawy i tak jest dobrze bo układ jest fajny 🙂moi rodzice sie nie wtracaja w wychowywanie tzn jak sie wtracaja to tylko w pozytywny sposób 🙂moj tata jest troche za bardzo przewraziwiony co do Kubusia ale to jego ukochany wnuk i Kuby ukochany dziadek tak ze jest ok 🙂
fajnie ze z Aga jest pod dobrymi lekarskimi skrzydłami 🙂
mnie czasami tak wszystko i wszyscy wkur******ze sie czasami zastanawiam czy to moje male dziecie bedzie spokojne jak mama tak ciagle nerwa łapie ale widze ze nie jestem sama 🙂dobrze ze mój chłóp ma cierpliwośc do mnie bo jak by miał taki charakterek jak ja to byśmy sie chyba zagryzli 😁
Asik jak ja mam brać ten Asmag?????????????

Kochana ja mam brac 3razy dziennie po jednej 🙂


to ja tez tak bede dziekuje 😘

😘 prose 🙂ide robic zupke taka ala rosolkowata -ryżowa ,delikatna -cos mi sie chce 🙂A od rana wisze na telefonie-i juz tez sie wkurzam ,bo nic zrobic nie mozna 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MALEX napisał(a):
Asiulka ZUS mnie wykręcił na 400 stówki ale się nie dam, będę walczyc jak lew.

pewnie nie daj sie 🙂Mi poki co placą zgodnie heh 🙂Nawet nie wiedzialam,ze moga oszukac... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od trzech dni mnie mala tak atakuje,ze ani siedziec,ani lezec ,a najlepiej jak chodze (ale i to sie rozpycha strasznie) 😁 😁 😁 😁Az nie milo,ale uwielbiam to mnie ukoi i uspokoi 🙂ide w gary ...pozniej zajrze Myszki moje:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
ja podstawe pod zupe juz ugotowałam tyle ze mi sie warzyw nie chce trzec żeby dokonczyc 😎
😁 do dziela ,razem razniej 🙂Ale za Toba p[olowa sukcesu ,ja w doopie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie zamówiłam pościele(2 komplety) prześcieradełko, rożek i przybornik 🙂 wrzucam link gdyby ktoś był zainteresowany, fajne ceny, choc ja zamawiałam tylko poszewki bo kołderkę i poduszkę dostałam od teściowej. Łóżeczko z materacem już przyszło, stoi w kartonie ale już kuknęłam, jak za 259zł to dla mnie rewelka 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Laski,sikam!!!!!!!!! Widziałyście aukcję czajniczek...?????????????
http://g.smietnik.eu/czajniczek/
Podobno to już stare,więc może niektóre już widziały,ja myślałam że padnę 🤪 🤪 🤪 🤪


hahahahahah widziałam już to kiedyś 😜 naturysta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kiedyś już gadałysmy o tym, ale nie zapamiętałam ☺️ i teraz nie wiem...
Jak mam lóżeczko 120/60 to jakie duże:pościele do tego kupować 120/90??????


ja Ci nie pomoge bo totalnie nie wiem az wstyd ☺️


Ja też nie wiem,alleeee chętnie się dowiem 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
MALEX napisał(a):
Asiulka ZUS mnie wykręcił na 400 stówki ale się nie dam, będę walczyc jak lew.

pewnie nie daj sie 🙂Mi poki co placą zgodnie heh 🙂Nawet nie wiedzialam,ze moga oszukac... 😮


nie mogą oszukać 😜 to nie realne jest heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Agamu napisał(a):
kiedyś już gadałysmy o tym, ale nie zapamiętałam ☺️ i teraz nie wiem...
Jak mam lóżeczko 120/60 to jakie duże:pościele do tego kupować 120/90??????


ja Ci nie pomoge bo totalnie nie wiem az wstyd ☺️


Ja tez mam takie łóżeczko ale teściowa kupiła mi kołdrę 135x100 i takie pościele kupiłam(najwyżej zawinę boki) a tak w standardzie jest 120x90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
będę zamawiała ten zestaw http://allegro.pl/11-el-posciel-z-aplikacja-120x90-cztery-gratisy-i1641178976.html i jest możliwość napisu np.na ochraniaczu i się zastanawiam właśnie co by mogło tam pisać oprócz imienia , bo mam nadzieje że zestaw zostanie mi dla drugiego dziecka albo dla kogoś w rodzinie 🙂 macie jakieś pomysły 🙂 🙃 ??????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...