Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Naczytalam sie teraz w necie to az szok, samo znieczulenie mnie rpzeraza igla miedzy 3 a 4 krag brrr 🤢


a ale to jest to znieczullenie zewnatrz oponowe ja zamierzam sobie takie zarzyczyc 🙂moja siostra miała i mówi ze spoko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
gosix89 napisał(a):
Naczytalam sie teraz w necie to az szok, samo znieczulenie mnie rpzeraza igla miedzy 3 a 4 krag brrr 🤢


a ale to jest to znieczullenie zewnatrz oponowe ja zamierzam sobie takie zarzyczyc 🙂moja siostra miała i mówi ze spoko 🙂

moja siostra tez pierwszego synka rodziła ze znieczuleniem i sobie chwali ,a zreszta miala porównanie bo na drugiego juz sie nie zalapala ze znieczuleniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
a przy cc ono jest tez platne?

ja jedynie z obserwacji szpitalnej moge CI cos powiedziec na temat cc
nie taki diabeł straszny ....dziewczyny po cesarce lezały 12 godz pod kroplowka , a pozniej na nogi i do dzidzi takze nie jest tak zle ....jedynie czym sie rozni to to ze nie masz zszywango krocza , a brzuszek na dole....takze głowa do gory ...pamietaj ze wysnacza ci termin i wsytsko bedziesz wiedziala kiedy juz zobaczysz swoja niunie , a my bedziemy czekały na porod hi hi ...a dlaczego bedziesz miała cc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Niestety przy standarowych badaniach wyszlo mi ze gdzies zalapalam to cholerstwo wzw typu b 😞 😞 😞 i zalecili mi cesarke bo wtedy jest zerowe ryzyko ze dzidzia sie zarazi tym paskudztwem ode mnie

spokojnie Gosia wszytsko bedzie dobrze ,ale jeszcze terminu nie masz wyznaczonego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
a jak zle termin wyznacza i mi za wczesnie dzidzie wyjma...nie wiem czy to mzolwie ale takie glupoty mi po glowie chodza ze szok

na pewno bedziesz miała 2 tyg wczesniej czyli jest to ciąza donoszona ....oni wiedza co robia ....poczytaj sobie czerwcowki jak sie wypowiadaja na temat cc, 2 ostatnie str...jak cos to napisz do nich one ci wszytsko powiedza . bo ja Ci nie poradze bo to moja 1 ciaza....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dorci kochana gdzie TY sie wybierasz do jakiegos Piaseczna , ja juz pedze tym rowerem do Ciebie....fryz zrobiony , makijaz toze , Katazrynka zaczesana .....a Ty gdzie.... 🙂



Aguś jak ty dojedziesz to ja już na Ciebie z szampanem będe w reku czekała 🙂zapewne z Picolo ale zawsze to napój z bąblami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tez bede chyba miala wskazana cesarke

mam problem z tarczyca cukrzyca i prawdopodobnie lozysko bedzie przodujace (na razie mam nisko schodzace) od poczatku ciazy maly i lozysko mi sie nie podnioslo,

na dodatek mama stan zapalny i jakies bakterie, ale to sie jeszcze okaze czy mi pani doktor zleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
hej ja tez bede chyba miala wskazana cesarke

mam problem z tarczyca cukrzyca i prawdopodobnie lozysko bedzie przodujace (na razie mam nisko schodzace) od poczatku ciazy maly i lozysko mi sie nie podnioslo,

na dodatek mama stan zapalny i jakies bakterie, ale to sie jeszcze okaze czy mi pani doktor zleci.

iza daj przepisy na te swoje nalewki plisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorci kochana gdzie TY sie wybierasz do jakiegos Piaseczna , ja juz pedze tym rowerem do Ciebie....fryz zrobiony , makijaz toze , Katazrynka zaczesana .....a Ty gdzie.... 🙂



Aguś jak ty dojedziesz to ja już na Ciebie z szampanem będe w reku czekała 🙂zapewne z Picolo ale zawsze to napój z bąblami 😁

no tez tak mysle ....bo juz sie przestraszyłam ze cie nie bedzie hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...