Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
a to nie jest tak ze po 30 tygodniu wizyty ma sie co 2 tygodnie?

kochana ja byłam u gina w poniedziałek , a teraz ide na ktg i usg do szpitala w ten wtorek i mam tak co tydzien ....tylko co 2 sprawdza mi podwozie ...


hej Aga a czemu tak często jezdzisz do szpitala na usg i ktg??

bo jak jak ma sie ta niby cukrzyce ciążowo i cisnienie to sie boja i cały czas jestem pod stało opieka , co 2 tydz mam ktg ,usg z przepływami , mocz , kwas moczowy ( czy nie mam zatrucia przy cisnienieniu) i morfologia - czy nie powrociła anemi ( siedze w miejskim z 2 godz ), i co 2 tydz mam wizyte u gina wiesz ktorego pisałam Ci zajebisty gosc ....


wiem dzis mi robil usg 🙂

A JAK Z TWOIM CIŚNIENIEM ?
bo z cukrem ok?tak?
ja niestety juz na insulinie 😞

cisnienie super 100/56 hi hi , ale jak biore te tabletki to od razu lepiej sie czuje ....
z cukrem super na czczo 88, po sniadaniu 91, po obiedzie 99 , a po kolacji 100


no to super ja niestety nie wygrala dieta 😞 ale juz niedlugo licze 6 tyg i maly bedzie z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Agnieszka jak mozesz to zmien prosze w tabelce imie mojej coreczki napewno Larysa bedzie 🙂

juz zrobione

dziekuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny mam do was apel do tych co mają cukrzycę: moja kolezanka pisze prace mgr potrzebne jej ankiety jeśli możecie wypełnić to odezwijcie się do mnie na maila, tel czy gadu
I potrzebuje od facetów jeszcze 50 ankiet 😮 wiec jak wasze połowki mogłyby moja wypełnić to też proszę o kontakt. Ja mam taką ogólną odnośnie odżywiania stylu zycia itd.
Z góry dziekuje 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj caly dien w ozku leze jakiegos lenia mam, a jutro z tesciami i szwagrem i jego dziewczyna jedziemy do Stężycy na 4dni szczerze to mi sie nie chce....oni tam kajakami plywac beda pic beda a ja nudzic sie bede juz dosyc mam wyjazdow 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
a jakie macie wskazania do cc??

najczesciej chyba wada wzroku , cisnienie za duze tez moze byc , dziecko chcace wyjsc dupka...., a co do dupki , ja nie wiem ale mi sie wydaje ze sie wczoraj ta moja dzidzia odwrociła , bo czka mi na gorze , a nie tak jak do tej pory w kroczu ....az dziwne , mam nadzieje ze mi sie wydaje .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
dziewczyny mam do was apel do tych co mają cukrzycę: moja kolezanka pisze prace mgr potrzebne jej ankiety jeśli możecie wypełnić to odezwijcie się do mnie na maila, tel czy gadu
I potrzebuje od facetów jeszcze 50 ankiet 😮 wiec jak wasze połowki mogłyby moja wypełnić to też proszę o kontakt. Ja mam taką ogólną odnośnie odżywiania stylu zycia itd.
Z góry dziekuje 😘

wyslij mi na maila
[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A i jeszcze co do cc to ten paciorkowiec , dlatego robia te wymazy od 34-38 tyg


a ten wymaz trzeba samemu gdzies do szpitala sie udac czy gin powinien zrobic??

gin robi ....czasmi tak jest ze pobieraja wymaz z pochwy i odbytu , bo tak powinno byc prawidłowo ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
izarybka napisał(a):
dziewczyny mam do was apel do tych co mają cukrzycę: moja kolezanka pisze prace mgr potrzebne jej ankiety jeśli możecie wypełnić to odezwijcie się do mnie na maila, tel czy gadu
I potrzebuje od facetów jeszcze 50 ankiet 😮 wiec jak wasze połowki mogłyby moja wypełnić to też proszę o kontakt. Ja mam taką ogólną odnośnie odżywiania stylu zycia itd.
Z góry dziekuje 😘

wyslij mi na maila
[email protected]


[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
kamiska napisał(a):
czarna79 napisał(a):
A i jeszcze co do cc to ten paciorkowiec , dlatego robia te wymazy od 34-38 tyg


a ten wymaz trzeba samemu gdzies do szpitala sie udac czy gin powinien zrobic??

gin robi ....czasmi tak jest ze pobieraja wymaz z pochwy i odbytu , bo tak powinno byc prawidłowo ...


dobrze wiedziec bo tego akurat nie wiedzialam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
ja dzisiaj caly dien w ozku leze jakiegos lenia mam, a jutro z tesciami i szwagrem i jego dziewczyna jedziemy do Stężycy na 4dni szczerze to mi sie nie chce....oni tam kajakami plywac beda pic beda a ja nudzic sie bede juz dosyc mam wyjazdow 😞


naprawde co piszesz to caly czas w rozjazdach rozumiem Cie juz teraz jest nam troszke ciezko na wojaże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak bedziecie lozeczka , kołyski , kosze dla swoich dzieciaczkow przygotowywały to tak ile przed porodem ....
ja tak mysle ze z tydzien przed zeby nic sie nie zakurzyło , a najlepiej zeby M sam przygotował jak bedziemy w szpitalu


ja tez mysle ze tydzien max przed a tez myslalam o tym zeby maz rozlozyl jak bedziemy w szpitalu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...