Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja lekarka to mi nic nie pomoze, ona chce odejsc z rpacy wogole nawet i co pod koniec ciazy zpstawi mnie na lodzie?porpostu zal.No nic podjade sobie ze wszystkimi wynikami badan i karta ciazy z tym wpisem do szpitala i powinnam tam ta cc jakos zalatwic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
iza131313 napisał(a):
mam niedoczynnosc od zawsze ale w ciazy jest coraz wieksza, oraz vole czyli plat prawy tarczycy jest porosniety guzami i w ciazy bardzo sie powiekszyl, jest ryzyko ze podczas normalnego porodu wysilek spowoduje ze tarczyce zostanie "wywalona" na zewnatrz jeszcze bardziej

ale tak czy inaczej po porodzie i macierzynskim bede miec operacje i wycinany ten plat tarczycy.


ja mam niby nie dużą niedoczynność,bo norma jest do 4,2 chyba a ja mam 4,4..endokrynolog kazał porobić dodatkowe badania..i usg tarczycy,ale powiedział że usg to takie aż bardzo ważne nie jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
moja lekarka to mi nic nie pomoze, ona chce odejsc z rpacy wogole nawet i co pod koniec ciazy zpstawi mnie na lodzie?porpostu zal.No nic podjade sobie ze wszystkimi wynikami badan i karta ciazy z tym wpisem do szpitala i powinnam tam ta cc jakos zalatwic...


Lekarze to są śmieszni normalnie..zachowują sie nieodpowiedzialnie..przecież to ich praca i to moim zdaniem jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów!!!ale niektórzy to jak za kare pracują 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
gosix89 napisał(a):
moja lekarka to mi nic nie pomoze, ona chce odejsc z rpacy wogole nawet i co pod koniec ciazy zpstawi mnie na lodzie?porpostu zal.No nic podjade sobie ze wszystkimi wynikami badan i karta ciazy z tym wpisem do szpitala i powinnam tam ta cc jakos zalatwic...


Lekarze to są śmieszni normalnie..zachowują sie nieodpowiedzialnie..przecież to ich praca i to moim zdaniem jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów!!!ale niektórzy to jak za kare pracują 🤢 😮


A ty bedziesz we wroclawiu rodzila?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
gosix89 napisał(a):
moja lekarka to mi nic nie pomoze, ona chce odejsc z rpacy wogole nawet i co pod koniec ciazy zpstawi mnie na lodzie?porpostu zal.No nic podjade sobie ze wszystkimi wynikami badan i karta ciazy z tym wpisem do szpitala i powinnam tam ta cc jakos zalatwic...


Lekarze to są śmieszni normalnie..zachowują sie nieodpowiedzialnie..przecież to ich praca i to moim zdaniem jeden z najbardziej odpowiedzialnych zawodów!!!ale niektórzy to jak za kare pracują 🤢 😮


A ty bedziesz we wroclawiu rodzila?


Nie nie ja rodze w Oławie 🙂Bo bliżej Oławy mieszkam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny jak bedziecie lozeczka , kołyski , kosze dla swoich dzieciaczkow przygotowywały to tak ile przed porodem ....
ja tak mysle ze z tydzien przed zeby nic sie nie zakurzyło , a najlepiej zeby M sam przygotował jak bedziemy w szpitalu

Ja też tak samo chcę tydzień przed, ale mojemu nie pozwolę przygotować 😁 😁 😁, bo już sobie wyobrażam jakby to wszystko wyglądała 😁 😁 😁, choć i tak ma sprawę ułatwioną bo w razie wielkiego W, ma wszystko przyszykowane, akcesoria do łóżeczka w szufladzie łóżeczka, akcesoria do kosza w kartonie z koszem, do wózka w wózku, ale wolę sama......


A mój skręci łóżeczko jak będe w szpitalu a wszystko pomoże przygotować moja Mama więc mam głowe spokojną 🙂


Łóżeczko u mnie skręcone 🙂 nie muszę się martwić, że skręci mi do góry nogami 😁 😁 😁


U mojej kuzynki tak było,że jej mąż skręcał przez 3 dni łóżeczko..i jak wróciła to nie było nawet żadnych śladów że je ruszał.. 😁 😁 całe 3 dni z radości że córka mu sie urodziła świętował 🤪 😁 😁


ja tak w 36 tc uszykuję łóżeczko, a żeby się nie zakurzyło to przykryje kocem 🙂 beąc w szpitalu będę miała głowę spokojniejszą ze jet juz przygotowane 🙂 wózek rozłożę chyba tez w tym samym czasie, zeby się "wywietrzył" 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
gosix89 napisał(a):
aha 🙂 mi doradzali w trzebnicy porod ale nie wydaje mi sie zeby to mialo jakis sens..


ja o Oławie słyszałam różne opinie..ale w sumie najbliżej mi do Oławy,więc jade na żywioł 🤪 😁 😁


Powiem ci ze o kazdym szpitalu chodza rozne opinie, i negatywne i pozytywne, wiec jakby sie mialo na to patrzec to chyba rodzilybysmy w parku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosix89 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
gosix89 napisał(a):
aha 🙂 mi doradzali w trzebnicy porod ale nie wydaje mi sie zeby to mialo jakis sens..


ja o Oławie słyszałam różne opinie..ale w sumie najbliżej mi do Oławy,więc jade na żywioł 🤪 😁 😁


Powiem ci ze o kazdym szpitalu chodza rozne opinie, i negatywne i pozytywne, wiec jakby sie mialo na to patrzec to chyba rodzilybysmy w parku 😜


No właśnie ja też tak uważam 🙂 Z resztą jedzie sie rodzi i wychodzi 😁 😁 dlatego nic nie kombinuje ze szpitalami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izarybka napisał(a):
Dziewczyny jak na mój rozumek wasze wskazania do cc to mogą wyjść w praniu w zależności co się bedzie działo k.... te lekarzyny to popierniczeni są.


ano są 🤪 😁 😁

ciekawe czy będzie mi do śmiechu jak sie okaże,że ja też na cc sie kwalifikuje 😮 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam ze skllepu kupiłam Kubie kurtke w 5-10-15 przeceniona z 120 na 60 sobie w H&M biustonosz do karmienia za 20zł i klpki sobie za 20 albo 29 nie pamietam a nie chce mi sie sprawdzac:P
nogi mi właza do dupy io mam spuchniete jak balony 😠
cukinie faszerowana wrzuce na watek Zocha mięso dusisz masz w przepisie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widziałyście w tamtym tyg pokazywali jak w wawie położnicze przepełnione są, że jakaś kobitka na korytarzu leża z noworodkien 😮 a o szpitalach we wrocławiu pisała bodajże jakas czerwcówka 🤔
dajta spokój aż człowiek żałuje że w sluzbie med bedzie pracował.
To jest porażka totalna w lublinie to oddział kardiologii neurologii zawsze przepelniony korytarz masakra kuźwa 😠
No a jeszcze kobitka czekała na izbie w jednym z szpital w moim miescie od 7 do 16 była 9dni po terminie dobrze się skonczylo bo spotkala lekarza prowadzAcego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

W koncu was nadrobilam , troszki popisalyscie od wczoraj...
U nas dzis upal znow jak diabli, upal pol biedy tylko ta wilgotnosc powietrza daje popalic, nie ma zywcem czym oddychac...
Widze ze temat CC na tapecie..
Moja przyjaciolka z pracy, wlasnie ma jutro miec robione CC., niunia sie jej nie obrocila i trzeba ciac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
izarybka napisał(a):
Laski u mnie ciemno że masakra się zrobiło zaraz lunie ja nie wiem co z tą pogodą 😮


U mnie tak zasiusiało,że studzienki nie wyrobiły i ludzie wychodząc z bloku od siebie prosto w wode włażą..


no wlasnie slyszalam, ze w Polsce okropne burze teraz przechodza.. kurde koniec swiata sie zbliza czy co ?? anomalia pogodowe wszedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maggie003 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
izarybka napisał(a):
Laski u mnie ciemno że masakra się zrobiło zaraz lunie ja nie wiem co z tą pogodą 😮


U mnie tak zasiusiało,że studzienki nie wyrobiły i ludzie wychodząc z bloku od siebie prosto w wode włażą..


no wlasnie slyszalam, ze w Polsce okropne burze teraz przechodza.. kurde koniec swiata sie zbliza czy co ?? anomalia pogodowe wszedzie

naprawde okropne co chwila jakieś teraz pisze ze w łodzi było nieciekawie w zeszły czwartek pod radomiem ludziom grad folie poniszczył ehhh...
w piatek bodajże rano obudziłam się grzmiało wyszłam na pole a tam chmury nie było widać a łupało 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska, co do mojej curkzycy typu 2 to sama nei wiem czemu 2 a nie 1 tak mi lekarka zapisala.

wczesniej nie mialam problemu z cukrem,

ja chodze do poradni w szpital klinicznym na Karowej w Warszzawie wydaje mi sie ze to dobre miejsce bo tam co tydzien spotykam ciezarne z calego mazowieckiego ktorych lekarze odsylaja do tej poradni.
za tydzen mam wizyte kontrolna tam walsnie.

z tego co czytalam to specjalizuja sie w patologi ciazy (onkologia w ciazy, cukrzyca w ciazy i endykrynologia w ciazy)

zreszta bardzo mi sie tam podoba i ciesze sie ze chca mnie wziasc na oddzial bo dzieki temu mam pewnosc ze tam urodze. a jest z tym problem w warszawie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...