Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem , ja też mam ktg robić w przyszłym tygodniu pierwszy raz 🙂 w czwartek dostanę skierowanie 🙂
Asiula kiedy Ty chcesz tą lewatywę sobie trzasnąć ?? jak skurcze poczujesz czy jak ? wogóle Twój Jędras będzie z Tobą przy porodzie ?

Jedruszek innej opcji nie widzi 🙂chce byc ,pcha sie zywcem wrecz 😁 😁 😁 😁 bidok nie wie w co sie laduje 😁 😁 😁 😁
a te lewatywe to ja pojecia nie mam kiedy zrobie...chyba jak zgubie czopa..tak jak wtedy 😮


mówisz jak się meduza w gaciach pokaże to czyszczonko robisz 😜 🤪 🤪 🙃
Dobrze niech idzie a i Tobie będzie rażniej 🙂 mój też twardo stoi że idzie 🙂 hehe już go widzę jak lata po porodówce niczym jaś fasola 🤪 😁 😁 😁 😁 albo go po chwili za kopyta wyciągną bo mi padnie 😜 🙃

buhahaha....ale sie nasmiałam...




dziewczyny dajecie czadu..

a noc niech Andriu powie, ze ten kielonek to zeby sie odkazic i zadnych bakterii nie przenosic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super dziewczyny 🙂
Kasia 1986 bo Cię jeszcze będą prowokować jak Ci się tak podniosło wszystko wysoko 😜
Legins nie ma co się zamartwiać Kochana tą wagą , wiadomo że to nie jest 100% tylko przybliżona i orientacyjna waga 🙂
Najważniejsze że maluchy dokazują i trzyma wszystko elegancko 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
bo to cholera nie wiadomo jak się akcja potoczy , władujesz lewatywe i zaraz wody odejdą i wogóle zacznie Cię czyścić na porodówce to już wogóle mega atrakcja jak położna cała zbryzgana by była 🤪 😮 😮 😮 😮 ja pierd**** !

Asia bym sie kurna kukurydza udlawila 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 rozbryzg niesamowity 😁 😁 😁


bo ja bym się tego bała osobiście 🤪 🙃 😮
dlatego liczę na 2 opcję 🙂
1- ze strachu mnie przeczyści samoistnie jak się coś zacznie dziać 😉
2-niech ładują mydliny w dupsko w szpitalu i niech się dzieje co chce 🤪

w ogóle się z moim śmialiśmy ostatnio że w drodze do szpitala będziemy się zatrzymywać w krzaczkach na kupkę bo i mój z nerwów ma rozruch nie ziemski 🙃 😁 😁 😁 😁

bedzie Ci towarzyszyl ..razem razniej 🤪
A swoja drogą to nie smiech...dalas mi mysl...kurde ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny pewnie nie bede w stanie nadrobic wszystkiego co naskrobałyscie 😁dzisiejszego dnia wiec najpierw pisze co u mnie
mialam bardzo meczący dzien byłam załatwiac przemeldowanie pozniej dowod pozniej w poradni diabetologicznej(okazalo sie ze musze zmienic troszke diete bo jem za malo weglowodanow)no i po zmianie szybkiej(czytaj obiadek na miescie)cukier skoczyl do 160 😞złapałam doła ale nadal mam silna motywacje walczyc z tymi cukrami a co!!!! 🤪

byłabym wdzieczna za skrót najwazniejszych informacji brzuszkowych z dzisiejszego dnia 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem , ja też mam ktg robić w przyszłym tygodniu pierwszy raz 🙂 w czwartek dostanę skierowanie 🙂
Asiula kiedy Ty chcesz tą lewatywę sobie trzasnąć ?? jak skurcze poczujesz czy jak ? wogóle Twój Jędras będzie z Tobą przy porodzie ?

Jedruszek innej opcji nie widzi 🙂chce byc ,pcha sie zywcem wrecz 😁 😁 😁 😁 bidok nie wie w co sie laduje 😁 😁 😁 😁
a te lewatywe to ja pojecia nie mam kiedy zrobie...chyba jak zgubie czopa..tak jak wtedy 😮


mówisz jak się meduza w gaciach pokaże to czyszczonko robisz 😜 🤪 🤪 🙃
Dobrze niech idzie a i Tobie będzie rażniej 🙂 mój też twardo stoi że idzie 🙂 hehe już go widzę jak lata po porodówce niczym jaś fasola 🤪 😁 😁 😁 😁 albo go po chwili za kopyta wyciągną bo mi padnie 😜 🙃

buahahahahahahahahahaha wczoraj kolega pocieszyl Andru...on byl przy porodzie swojej zony i stwierdzil,zeby sobie z 50tke strzelil dla odwagi.. 😁 😁 😁 😁
No i mi go jeszcze nie wpuszcza jak poczuja wyziewy ... 😮 😮 😮
a ten,ze bedzie sie klucil jak cza bedzie komus przyrąbać to sie zalatwi 😮 😮 😮 hahahhaha u mni8e to moze byc wesolutko..Andru bedzie ustawial personel 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 gorzej jak ja go ustawie ,to sie zdziwi chlop 😁 😁 😁


hhahahah pobije pół szpitala co by tylko wleźć 😁 🤪 a mój na odwrót 😜 gdzie go postawią tam będzie stał i się nie ruszał co by się nie zesrać ze strachu 😁 😁 😁 🤪
Także Jędras niech nie szaleje z wódeczką 😜 albo niech rżnie głupa że spiryt czuć na porodówce 😁

i jeszcze z zadyma wjedzie ,ze skandal ,smrod jak skur... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


wprost do lekarza że mu nie będzie dziecka pijany odbierał 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hahahhaahaha zabieraj pazuy ,smierdzielu od mojej Oli 😁 a juz wogole na sama mysl ,ze Oli jajeczka mogly by sie przykleic to juz wogole ....ten by wpadl w szal "gdzie jest Ola alkoholiku ??!!!!" 😠 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
bo to cholera nie wiadomo jak się akcja potoczy , władujesz lewatywe i zaraz wody odejdą i wogóle zacznie Cię czyścić na porodówce to już wogóle mega atrakcja jak położna cała zbryzgana by była 🤪 😮 😮 😮 😮 ja pierd**** !

Asia bym sie kurna kukurydza udlawila 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 rozbryzg niesamowity 😁 😁 😁


bo ja bym się tego bała osobiście 🤪 🙃 😮
dlatego liczę na 2 opcję 🙂
1- ze strachu mnie przeczyści samoistnie jak się coś zacznie dziać 😉
2-niech ładują mydliny w dupsko w szpitalu i niech się dzieje co chce 🤪

w ogóle się z moim śmialiśmy ostatnio że w drodze do szpitala będziemy się zatrzymywać w krzaczkach na kupkę bo i mój z nerwów ma rozruch nie ziemski 🙃 😁 😁 😁 😁

bedzie Ci towarzyszyl ..razem razniej 🤪
A swoja drogą to nie smiech...dalas mi mysl...kurde ... 😮


wiesz jak bym wiedziała na 100% że zdąży mnie przeczyścić w domu to luz a tak to nie wiadomo ile to wszystko potrwa 🤔 🤨 🤨 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maggie003 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem , ja też mam ktg robić w przyszłym tygodniu pierwszy raz 🙂 w czwartek dostanę skierowanie 🙂
Asiula kiedy Ty chcesz tą lewatywę sobie trzasnąć ?? jak skurcze poczujesz czy jak ? wogóle Twój Jędras będzie z Tobą przy porodzie ?

Jedruszek innej opcji nie widzi 🙂chce byc ,pcha sie zywcem wrecz 😁 😁 😁 😁 bidok nie wie w co sie laduje 😁 😁 😁 😁
a te lewatywe to ja pojecia nie mam kiedy zrobie...chyba jak zgubie czopa..tak jak wtedy 😮


mówisz jak się meduza w gaciach pokaże to czyszczonko robisz 😜 🤪 🤪 🙃
Dobrze niech idzie a i Tobie będzie rażniej 🙂 mój też twardo stoi że idzie 🙂 hehe już go widzę jak lata po porodówce niczym jaś fasola 🤪 😁 😁 😁 😁 albo go po chwili za kopyta wyciągną bo mi padnie 😜 🙃

buhahaha....ale sie nasmiałam...




dziewczyny dajecie czadu..

a noc niech Andriu powie, ze ten kielonek to zeby sie odkazic i zadnych bakterii nie przenosic 😉

tak bo na trzezwo sie nie da wytrwac taki smrod! 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
kurcze to zazdroszcze Wam, ze tak malo przybralyscie kg- ja 21 kg na plusie juz w tym ma corcia 2100., w pasie 110 cm

Ja tak samo tyle przytyłąm. waga przed 50 teraz 70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem , ja też mam ktg robić w przyszłym tygodniu pierwszy raz 🙂 w czwartek dostanę skierowanie 🙂
Asiula kiedy Ty chcesz tą lewatywę sobie trzasnąć ?? jak skurcze poczujesz czy jak ? wogóle Twój Jędras będzie z Tobą przy porodzie ?

Jedruszek innej opcji nie widzi 🙂chce byc ,pcha sie zywcem wrecz 😁 😁 😁 😁 bidok nie wie w co sie laduje 😁 😁 😁 😁
a te lewatywe to ja pojecia nie mam kiedy zrobie...chyba jak zgubie czopa..tak jak wtedy 😮


mówisz jak się meduza w gaciach pokaże to czyszczonko robisz 😜 🤪 🤪 🙃
Dobrze niech idzie a i Tobie będzie rażniej 🙂 mój też twardo stoi że idzie 🙂 hehe już go widzę jak lata po porodówce niczym jaś fasola 🤪 😁 😁 😁 😁 albo go po chwili za kopyta wyciągną bo mi padnie 😜 🙃

buahahahahahahahahahaha wczoraj kolega pocieszyl Andru...on byl przy porodzie swojej zony i stwierdzil,zeby sobie z 50tke strzelil dla odwagi.. 😁 😁 😁 😁
No i mi go jeszcze nie wpuszcza jak poczuja wyziewy ... 😮 😮 😮
a ten,ze bedzie sie klucil jak cza bedzie komus przyrąbać to sie zalatwi 😮 😮 😮 hahahhaha u mni8e to moze byc wesolutko..Andru bedzie ustawial personel 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 gorzej jak ja go ustawie ,to sie zdziwi chlop 😁 😁 😁


hhahahah pobije pół szpitala co by tylko wleźć 😁 🤪 a mój na odwrót 😜 gdzie go postawią tam będzie stał i się nie ruszał co by się nie zesrać ze strachu 😁 😁 😁 🤪
Także Jędras niech nie szaleje z wódeczką 😜 albo niech rżnie głupa że spiryt czuć na porodówce 😁

i jeszcze z zadyma wjedzie ,ze skandal ,smrod jak skur... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


wprost do lekarza że mu nie będzie dziecka pijany odbierał 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hahahhaahaha zabieraj pazuy ,smierdzielu od mojej Oli 😁 a juz wogole na sama mysl ,ze Oli jajeczka mogly by sie przykleic to juz wogole ....ten by wpadl w szal "gdzie jest Ola alkoholiku ??!!!!" 😠 😁 😁 😁 😁 😁 😁


hahahah i z tekstem "szukaj ,tam jeszcze jest na pewno OLA" 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
kurcze to zazdroszcze Wam, ze tak malo przybralyscie kg- ja 21 kg na plusie juz w tym ma corcia 2100., w pasie 110 cm

Martusia ,Ty od poczatku szczuplutenka bylas a brzusio duuuzy ,zgrabny 🙂Mysle,ze masz duzo wod plodowych dlatego 🙂Nosek w gore 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
jestem , ja też mam ktg robić w przyszłym tygodniu pierwszy raz 🙂 w czwartek dostanę skierowanie 🙂
Asiula kiedy Ty chcesz tą lewatywę sobie trzasnąć ?? jak skurcze poczujesz czy jak ? wogóle Twój Jędras będzie z Tobą przy porodzie ?

Jedruszek innej opcji nie widzi 🙂chce byc ,pcha sie zywcem wrecz 😁 😁 😁 😁 bidok nie wie w co sie laduje 😁 😁 😁 😁
a te lewatywe to ja pojecia nie mam kiedy zrobie...chyba jak zgubie czopa..tak jak wtedy 😮


mówisz jak się meduza w gaciach pokaże to czyszczonko robisz 😜 🤪 🤪 🙃
Dobrze niech idzie a i Tobie będzie rażniej 🙂 mój też twardo stoi że idzie 🙂 hehe już go widzę jak lata po porodówce niczym jaś fasola 🤪 😁 😁 😁 😁 albo go po chwili za kopyta wyciągną bo mi padnie 😜 🙃

buahahahahahahahahahaha wczoraj kolega pocieszyl Andru...on byl przy porodzie swojej zony i stwierdzil,zeby sobie z 50tke strzelil dla odwagi.. 😁 😁 😁 😁
No i mi go jeszcze nie wpuszcza jak poczuja wyziewy ... 😮 😮 😮
a ten,ze bedzie sie klucil jak cza bedzie komus przyrąbać to sie zalatwi 😮 😮 😮 hahahhaha u mni8e to moze byc wesolutko..Andru bedzie ustawial personel 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 gorzej jak ja go ustawie ,to sie zdziwi chlop 😁 😁 😁


hhahahah pobije pół szpitala co by tylko wleźć 😁 🤪 a mój na odwrót 😜 gdzie go postawią tam będzie stał i się nie ruszał co by się nie zesrać ze strachu 😁 😁 😁 🤪
Także Jędras niech nie szaleje z wódeczką 😜 albo niech rżnie głupa że spiryt czuć na porodówce 😁

i jeszcze z zadyma wjedzie ,ze skandal ,smrod jak skur... 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


wprost do lekarza że mu nie będzie dziecka pijany odbierał 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

hahahhaahaha zabieraj pazuy ,smierdzielu od mojej Oli 😁 a juz wogole na sama mysl ,ze Oli jajeczka mogly by sie przykleic to juz wogole ....ten by wpadl w szal "gdzie jest Ola alkoholiku ??!!!!" 😠 😁 😁 😁 😁 😁 😁


hahahah i z tekstem "szukaj ,tam jeszcze jest na pewno OLA" 🤪 😁

musi byc ,SZUKAJ TAM I NIE CHUCHAJ MI NA DZIECIAKA 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
dzieki laski
kurde ja wazylam 60 a waze 82 czuje sie wiiieeeelka....
ale co tam, pozniej bede sie na maxa odchudzac

Ja tak samo. jem na co mam ochotę, bo pózniej będę się ograniczała 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
a i zapomnialam Wam powiedziec, ze kolejne usg mam za 13sierpnia , potem 27 swierpnia no i kolo 7 wrzesnie cc(tydzien przed terminem z om). mam nadzieje, ze dotrwam 🙂


fajnie 🙂 co 2 tygodnie masz USG ?
a mój idzie na urlop 8.08-30.08 i boję się że już mi nie zdąży zrobić USG chyba że każe iść do innego ... ale to się dowiem w czwartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
dzieki laski
kurde ja wazylam 60 a waze 82 czuje sie wiiieeeelka....
ale co tam, pozniej bede sie na maxa odchudzac

A pewnie Martulka! 🙂 przy szczuplej budowie sobie moglas pozwolic troszku 🙂 Bo nawet nie widac ,ze az tyle Cie przybylo 🙂U mnie tez coraz mnie wiecej i kij tam ..wystarczy ze moj chudy ,musze wyrownac nasza srednia wagowa co nie?? 😁 😁 😁
Ostatnio mowi do mnie jak on ma tyc ,jak mu wsio wyjadam??? 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁
a moj tata zapraszal nas na obiadek (on robi najlepszy sos z wolowinki..i bym zjadla) a Andru z tekstem"tylko niech tata sie zastanowi dobrze,bo spojrzy na mysze(mnie mial tu na mysli)i za glowe sie zlapie ile kg miesa trza bedzie zakupic " 😮 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢no i lyso mi sie zrobilo ,ale kij dalej sobie jem ,a on donosi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...