Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

MamaSandra napisał(a):
mph napisał(a):
dzieki laski
kurde ja wazylam 60 a waze 82 czuje sie wiiieeeelka....
ale co tam, pozniej bede sie na maxa odchudzac

Ja tak samo. jem na co mam ochotę, bo pózniej będę się ograniczała 🙂 🙂

jak ja Was za to kocham laski 😘 az milo czytac 🤪 🤪 🤪 w dzisiejszej dobie anorektyczek ,jedynie z Wami czuje sie wsrod swoich 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MamaSandra
kochana, ale przez ten wzrost czuje sie bardzo duza...te nabyte kg niestety po mnie widac...jestem duza, naprawde duza. wam te kg glownie w brzuszek chyba poszly, patrzac na wasze fotki...u mnie jednak w cialo. postaram sie jakiegos dnia wrzucic fotke jak wygladam teraz hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja to się czuję już taka duża że jak wsiadam z moim do windy to się modle żeby nikt inny nie wchodził bo się nie pomieścimy 🤪 😁 😁 😁 😁 a mój to jak patyk , za grabiami mi się chowa więc windę zajmuję całą ja 😁 😁 😁 😁 😁

Asia to witoj w klubie! 😁 😁 😁Ja ostatnio w przychodni zrezygnowalam z windy...na 2 pietro jedynie to sie zatorbilam..za duzo wiary ,a ja taka wątla jeszcze by mnie zdusili ,taka kruszynke 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
dzieki laski
kurde ja wazylam 60 a waze 82 czuje sie wiiieeeelka....
ale co tam, pozniej bede sie na maxa odchudzac

A pewnie Martulka! 🙂 przy szczuplej budowie sobie moglas pozwolic troszku 🙂 Bo nawet nie widac ,ze az tyle Cie przybylo 🙂U mnie tez coraz mnie wiecej i kij tam ..wystarczy ze moj chudy ,musze wyrownac nasza srednia wagowa co nie?? 😁 😁 😁
Ostatnio mowi do mnie jak on ma tyc ,jak mu wsio wyjadam??? 😮 😮 😮 😁 😁 😁 😁
a moj tata zapraszal nas na obiadek (on robi najlepszy sos z wolowinki..i bym zjadla) a Andru z tekstem"tylko niech tata sie zastanowi dobrze,bo spojrzy na mysze(mnie mial tu na mysli)i za glowe sie zlapie ile kg miesa trza bedzie zakupic " 😮 😮 😮 😮 😮 🤢 🤢 🤢no i lyso mi sie zrobilo ,ale kij dalej sobie jem ,a on donosi 😁 😁 😁 😁


to Ci żartowniś 😜 mi mój ostatnio tez przywalił tekstem że jak będzie robił huśtawkę z bratem taką drewnianą na pole to musi dodatkowe zabezpieczenia porobić żeby się nie zerwała pode mną 😮
jak go zjebałam to z pod kulonym ogonem wychodził z pokoju 🙂 a na wieczór michę musli przyniósł do wyra a potem jeszcze arbuza i nektarynki 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mph napisał(a):
AsiulkaZG83
ja , tak jak napisalam nizej, mysle, ze Wam te kg tylko w brzuszek a mi normalnie w cale cialo poszlo...moj brat mowi na mnie PUMBA! 🤪



ojj nie tylko w brzuszek , mi w biedra i dupe ... ehhh nie ma co zmieńmy temat bo to nic przyjemnego 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
mph napisał(a):
AsiulkaZG83
ja , tak jak napisalam nizej, mysle, ze Wam te kg tylko w brzuszek a mi normalnie w cale cialo poszlo...moj brat mowi na mnie PUMBA! 🤪



na mnie siora młodsza mówi "GLORIA" tak się ta hipopotamica nazywała z madagaskaru 😠


hahhahahhahaha pumba i gloria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
halllo
jak tam wizytki dzisiejsze??co z Aniulką??bo jeszcze nie doczytałam


właśnie nie pisała nic 🤔 🤔 🤔 🤔 i namiarów nie mamy chyba do niej 🥴 mam nadzieje że jest ok


no nic trza czekac na wiesci na brzuszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mph napisał(a):
MamaSandra
kochana, ale przez ten wzrost czuje sie bardzo duza...te nabyte kg niestety po mnie widac...jestem duza, naprawde duza. wam te kg glownie w brzuszek chyba poszly, patrzac na wasze fotki...u mnie jednak w cialo. postaram sie jakiegos dnia wrzucic fotke jak wygladam teraz hehe

nie narzekaj Mysza ,my Cie tu z kompleksow wypedzimy 🤪 🤪 🤪
Jeszcze troche i bedziemy tesknily za brzuszkiem..to tak jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kamiska napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
halllo
jak tam wizytki dzisiejsze??co z Aniulką??bo jeszcze nie doczytałam


właśnie nie pisała nic 🤔 🤔 🤔 🤔 i namiarów nie mamy chyba do niej 🥴 mam nadzieje że jest ok


no nic trza czekac na wiesci na brzuszku


a tak to Kasia1986 i Legins byla na wizycie i wsio jest ok 🙂
i Szotka miała na 18stą i czekamy na nią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć pipeczki moje 🙂 🙂 🙂
Jestem na chwilę,u teściów wlazłam na kompa 🙂


halo 🙂 i jak tam samopoczucie ?

eh spałam w nocy może z 3 godziny, nie mogłam się ułożyć ....ale w sumie vdziś w ciągu dnia jako tako, najgorzej nie było 🙂 I mam nadzieję, że noc dzisiejszą prześpię w końcu normalnie 🙂
Spróbuję nadrobić chociaż trochę dzisiejszy dzień , bo widzę że nie próżnujecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć pipeczki moje 🙂 🙂 🙂
Jestem na chwilę,u teściów wlazłam na kompa 🙂


halo 🙂 i jak tam samopoczucie ?

eh spałam w nocy może z 3 godziny, nie mogłam się ułożyć ....ale w sumie vdziś w ciągu dnia jako tako, najgorzej nie było 🙂 I mam nadzieję, że noc dzisiejszą prześpię w końcu normalnie 🙂
Spróbuję nadrobić chociaż trochę dzisiejszy dzień , bo widzę że nie próżnujecie 🙂


z tym spaniem to jest masakra ... ja się kładę taka zmęczona że ledwo na oczy patrzę a usnąć nie mogę 😮 🤢 raz że nie wygodnie , dwa non stop się wstaje na siku i coś pobolewa co po chwilę ...ale tez nadrabiam w dzień z drzemkami 🙂 póki jest taka możliwość 🙂
Agatko nie zapomnij sprawdzić poczty w środę u sąsiadów i zdać nam relacji z wizyty 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Cześć pipeczki moje 🙂 🙂 🙂
Jestem na chwilę,u teściów wlazłam na kompa 🙂


halo 🙂 i jak tam samopoczucie ?

eh spałam w nocy może z 3 godziny, nie mogłam się ułożyć ....ale w sumie vdziś w ciągu dnia jako tako, najgorzej nie było 🙂 I mam nadzieję, że noc dzisiejszą prześpię w końcu normalnie 🙂
Spróbuję nadrobić chociaż trochę dzisiejszy dzień , bo widzę że nie próżnujecie 🙂




oj kochana, a Ciebie takie tematy ominely, lewatywy, sranie, moczenie katarzyny w kalii, mowie Ci masakra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...