Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
MamaSandra napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
mph napisał(a):
MamaSandra
kochana, ale przez ten wzrost czuje sie bardzo duza...te nabyte kg niestety po mnie widac...jestem duza, naprawde duza. wam te kg glownie w brzuszek chyba poszly, patrzac na wasze fotki...u mnie jednak w cialo. postaram sie jakiegos dnia wrzucic fotke jak wygladam teraz hehe

nie narzekaj Mysza ,my Cie tu z kompleksow wypedzimy 🤪 🤪 🤪
Jeszcze troche i bedziemy tesknily za brzuszkiem..to tak jest 🙂

Jak dla mnie to każdy Brzunio jest większy od mojego 🙂 🙂 Mi poszło w tyłek sporo, rozstępy takie mam, że męża się wstydzę bo przed ciążą taka laseczka. 🙂 🙂

Nie narzekaj Sandra,dla mnie jestes laseczka,fajnie wygladasz,a bebenek masz naprawde okazaly 🤪 a rozstepy ..przestan ..przejmujesz sie pierdolami,a Twoj boski taki bez skazy???Ja mam Andruszka i ma swoje wady ,a ja go wlasnie takiego kocham ,nie za to ze jest idealem,za to ze jest taki o jaki jest no i on mnie tez kocha wiem o tym 🙂Ja to wiecznie chopla mialam na punkcie swojej wagi..ciagle ,ze gruba i ze to i ze sro..schudlam sporo,to mi sie cycory zmniejszyly znowu...ech i jak poznalam Andru to mnie sporo wypedzil z kompleksow ,straszliwy wstydzioch bylam ..zostalo troche tego we mnie ale przemiana na 180st ,takze nosek w gore,mezus Cie tam niech podbudowuje ,a Ty mu uwierz,bo fajnie wygladasz glupolku 😘

P.S ale przemowa ..Jeju ja juz dewocieje ☺️


no nie chcę nic mówić ale beretu brakuję ino 🤪 😁 😁 😁 😁

żartuję Asiulko , pięknie to skwitowałaś 🙂

heheh cza se jaki udziergac 😁 😁 😁 😁 Takie wrzesniowe berety dla kazdej z osobna 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Anulcia napisał(a):
Dziewczyny!! Doradźcie mi...jestem głodna jak cholera..Mój J z jeden roboty do drugiej pojechał lodówka PUSTA ..trzeba jechać do sklepu na zakupy..sklepy do 21 a ja nie wiem o której J sie zjawi

MAM ZARŻNĄĆ CHŁOPINE??CZY PUŚCIĆ WOLNO???

Jak to lecialo?
"ZOstaw chlopine -jeszcze Ci sie przyda !" 😁 😁 😁 😁
ino do sklepu ruszaj ,bo zginiesz marnie !!
U mnie ulewa znowu,a juz sie cieszylam,ze pranie mi poschlo.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny!! Doradźcie mi...jestem głodna jak cholera..Mój J z jeden roboty do drugiej pojechał lodówka PUSTA ..trzeba jechać do sklepu na zakupy..sklepy do 21 a ja nie wiem o której J sie zjawi

MAM ZARŻNĄĆ CHŁOPINE??CZY PUŚCIĆ WOLNO???

Jak to lecialo?
"ZOstaw chlopine -jeszcze Ci sie przyda !" 😁 😁 😁 😁
ino do sklepu ruszaj ,bo zginiesz marnie !!
U mnie ulewa znowu,a juz sie cieszylam,ze pranie mi poschlo.. 😞


aktualnie wole jedzenie 😁 🤪 😁 😁 do intermarche albo biedry mam troszke dalekooo i sama wszystkiego nie przytacham 😞 a w tych naszych osiedlowych sklepikach to ceny z nóg zwalają no i nie mam bobu ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Szalone dziewoje
Kasia i leginsik ....super ze wszystko ok po wizycie....
ja jutro tez ide na wizyte zobaczymy jak tam u mnie .....


będzie ok Czarnulko 🙂
gdzieś nam uciekła po angielsku jak zawsze 😜

bo zaczeło padac i zbierałam pranie , teraz chce sie wziac za prasowanie ale co doczytam to wy znowu naskrobiecie i nie moge odejsc od was hi hi ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
ja codziennie przed snem robie polowanie na komary 😠 mam juz obsesję bo jak mnie w nocy czy nad ranem parę razy obudził ugryzieniem to juz później po śnie 🤢 🤢


Dziewczyny ja zakupiłam zwykłą siatkową moskitierę za ok 8 zł w Rossmanie, i mam wrażenie od czerwca, że to wynalazek wszechczasów, naprawdę polecam, spokój święty można leżeć przy otwartym okienku jak męczy duchota i świecić światełko 🙂 Polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja codziennie przed snem robie polowanie na komary 😠 mam juz obsesję bo jak mnie w nocy czy nad ranem parę razy obudził ugryzieniem to juz później po śnie 🤢 🤢


Dziewczyny ja zakupiłam zwykłą siatkową moskitierę za ok 8 zł w Rossmanie, i mam wrażenie od czerwca, że to wynalazek wszechczasów, naprawdę polecam, spokój święty można leżeć przy otwartym okienku jak męczy duchota i świecić światełko 🙂 Polecam


ja zakupiłam takie w obi i mam dosłownie wszędzie po montowane i żadnego komara ani muchy w domu 🙂 spokojnie z oknami otwartymi sobie śpię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..


czytałam opinie i raczej pozytywne , zostaję i tak przy rtęci 😁
Twój w robocie ? mój o 22 wraca - drugą zmiane ma teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
agata_1982 napisał(a):
ja codziennie przed snem robie polowanie na komary 😠 mam juz obsesję bo jak mnie w nocy czy nad ranem parę razy obudził ugryzieniem to juz później po śnie 🤢 🤢


Dziewczyny ja zakupiłam zwykłą siatkową moskitierę za ok 8 zł w Rossmanie, i mam wrażenie od czerwca, że to wynalazek wszechczasów, naprawdę polecam, spokój święty można leżeć przy otwartym okienku jak męczy duchota i świecić światełko 🙂 Polecam

Bedzie cza zakupic 🙂
A Aneczka to chyba sie ojadla i bidna powoli czlapie do nas ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..


czytałam opinie i raczej pozytywne , zostaję i tak przy rtęci 😁
Twój w robocie ? mój o 22 wraca - drugą zmiane ma teraz

moj tez 😉
ok 22:30 w domku bydzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..


czytałam opinie i raczej pozytywne , zostaję i tak przy rtęci 😁
Twój w robocie ? mój o 22 wraca - drugą zmiane ma teraz

moj tez 😉
ok 22:30 w domku bydzie 🙂


mój tak 22.10 -22.15 przybędzie .
Szakira jest czy znowu wybyła do babci ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jestem padnieta ale sie nie poddaje jeszcze troche mam do prasowania 🙂 wiecie moze czy jakies promocje sa np na chusteczki nawilzajace czy jakis inny kosmetyk? powoli chce zaczac kupowac a mam nadzieje ze na jakies promocje trafie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..


czytałam opinie i raczej pozytywne , zostaję i tak przy rtęci 😁
Twój w robocie ? mój o 22 wraca - drugą zmiane ma teraz

moj tez 😉
ok 22:30 w domku bydzie 🙂


mój tak 22.10 -22.15 przybędzie .
Szakira jest czy znowu wybyła do babci ??
jest bidna ,pochasała troszke na dworze i znowu w chalupie bo leje ..Biedne dzieciaki w tym roku to wakacje jak cholera .. 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Dziewczyny co to jest termometr galowy ?? 😮
http://allegro.pl/bezpieczny-termometr-galowy-dokladny-jak-rteciowy-i1741144762.html
Hugo wie Aśku ,ale o tym Ci pisalam dzisiaj..


czytałam opinie i raczej pozytywne , zostaję i tak przy rtęci 😁
Twój w robocie ? mój o 22 wraca - drugą zmiane ma teraz


Cześć dziewczynki, te termometry zamiast rtęci mają pierwiastek gal. 🙂
A tak w ogóle to mam dzień do d......., głowa mi pęka, spanie cały dzień męczy, już nie wyrabiam z piciem takiej dużej ilości wody, chyba eksploduję, s a dziś w nocy chyba z 10 razy łaziłam, ale co mam pić to piję, tylko że mi się woda jeszcze zatrzymuje i jestem jak bania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ale jestem padnieta ale sie nie poddaje jeszcze troche mam do prasowania 🙂 wiecie moze czy jakies promocje sa np na chusteczki nawilzajace czy jakis inny kosmetyk? powoli chce zaczac kupowac a mam nadzieje ze na jakies promocje trafie
Moj juz na poczatku ciazy naniosl z Biedry Dzidziusie hehe 🙂4-pak ,ale one troszku cienkie sa wg mnie..malo "mięsiste"troche ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...