Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Leer napisał(a):
dobra ja sie będę powoli zbierać do wyjścia.. muszę jeszcze spakować torebkę bo tych wyników i tego wszystkiego mam od uja.. że tak brzydko powiem..
ciekawe jak przebiegnie dzisiaj moja wizyta? jestem podekscytowana jak na pierwsza randkę się tak czaje hehe 😁
buźka 😘


powodzenia daj nam znac co i jak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
najepsze rajstpoki to ma firma Tup Tup cenowo droższe ale z pupy dziecku nie zjeżdzaja i sie nie mechaca jak te tanie a przerobiam te tańsze i tyko wywaiłam forse
sorka laski ze czasami litera L mi nie włazi ale brakuje mi tego guzika w laptopie i mam niby taki na dotyk hi hi ciekawe kiedy przestanie wogóle działac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652

A ja wczoraj byłam i nie widziałam... 🤢 🤢 🤢 🤢 Pewnie bym żurawia zpouszczała tam, gdybym wiedziałam że będą, a tak to przeoczyłam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652


oooo a na którą to ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia160482 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...


Cześć Brzuszki 🙂 Ja właśnie w pierwszej ciąży z taaaakimi dużymi obrzękami trafiłam do szpitala 🥴 Kładąc się spać wieczorem miałam lekko spuchnięte stopy i ręce, ale tak normalnie jak to w ciąży, a rano palce jak parówki, nogi spuchnięte caaałe a do tego twarz. Wyglądałam ja ludzik Michelin. W szpitalu zaaplikowali mi wiadro kroplówek, obrzęki zaczęły schodzić, ale w ramach urozmaicenia zaczęło mi skakać ciśnienie 🤢 Wyszło na to, że zaczynało mi się zatrucie ciążowe 😮

ojejeje i jak sie to zakonczylo???


Unormowali w szpitalu cisnienie, podali oxy próbując wywołać poród, a że nie poszło po ich myśli - po kroplówie nie drgnęło nic- to zrobili cesarkę

no to mialas jazde bez trzymanki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i np ciuszki tez super gatunkowo tam maja ogolnie drogo maja ale np warto patrzec na wyprzedaze ostatnio jak bylam to kupilam tam body z dlugim rekawkiem za 15zl a wczesniej 30 kosztowaly body z krotkim za 10zl a 20kosztowaly i polspioszki za 12zl a wczesniej 24kosztowaly a jka tak spojzec i porownac np do tych ciuszkow z pepco spora roznica jest gatunkowo i wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kasia160482 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Właśnie się dowiedziałam, że koleżanka, która ma termin na 15 września dziś pojechała do szpitala,spuchła strasznie i w ciągu ostatnich dni zatrzymała jej się woda w organiźmie (przybrała 7 kg w ciągu tygodnia chyba). Ciekawe co dalej z nią zrobią...czy to zagrażać może Małej i będą chcieli ją wydobyć, czy po prostu będą chcieli pozbyć się nadmiaru tej wody,a małej to nie zagraża...


Cześć Brzuszki 🙂 Ja właśnie w pierwszej ciąży z taaaakimi dużymi obrzękami trafiłam do szpitala 🥴 Kładąc się spać wieczorem miałam lekko spuchnięte stopy i ręce, ale tak normalnie jak to w ciąży, a rano palce jak parówki, nogi spuchnięte caaałe a do tego twarz. Wyglądałam ja ludzik Michelin. W szpitalu zaaplikowali mi wiadro kroplówek, obrzęki zaczęły schodzić, ale w ramach urozmaicenia zaczęło mi skakać ciśnienie 🤢 Wyszło na to, że zaczynało mi się zatrucie ciążowe 😮

ojejeje i jak sie to zakonczylo???


Unormowali w szpitalu cisnienie, podali oxy próbując wywołać poród, a że nie poszło po ich myśli - po kroplówie nie drgnęło nic- to zrobili cesarkę

no to mialas jazde bez trzymanki..


oby nas to nie spotkalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????[/quote

słyszałam o nich ale nie widziałam 🤢


tanie galoty ale jak tak z przesylka policzyc to drogo by mi wyszlo bym musiala cos jeszcze zamowic zeby mi sie to oplacalo

Marta w aptece moj mi kupil ,zeby Cie nie sklamac chyba nawet taniej i kolor lila 🙂hehehe gtylko ,ze nie spodenki ino zwykly ksztal gaci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652

A ja wczoraj byłam i nie widziałam... 🤢 🤢 🤢 🤢 Pewnie bym żurawia zpouszczała tam, gdybym wiedziałam że będą, a tak to przeoczyłam!!


sa ale od rozmiaru 68...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????[/quote

słyszałam o nich ale nie widziałam 🤢


ja tam tez spodenek nie che nie cierpie takich gaci

tanie galoty ale jak tak z przesylka policzyc to drogo by mi wyszlo bym musiala cos jeszcze zamowic zeby mi sie to oplacalo

Marta w aptece moj mi kupil ,zeby Cie nie sklamac chyba nawet taniej i kolor lila 🙂hehehe gtylko ,ze nie spodenki ino zwykly ksztal gaci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????[/quote

słyszałam o nich ale nie widziałam 🤢


tanie galoty ale jak tak z przesylka policzyc to drogo by mi wyszlo bym musiala cos jeszcze zamowic zeby mi sie to oplacalo

Marta w aptece moj mi kupil ,zeby Cie nie sklamac chyba nawet taniej i kolor lila 🙂hehehe gtylko ,ze nie spodenki ino zwykly ksztal gaci 🙂


ja jak przymierzyłam te majty to miałam ochotę na rurkę skoczyć i zatańczyć go go bo czuję się taka kobieca i atrakcyjna w nich .... 😎 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jasna281288 napisał(a):
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652

A ja wczoraj byłam i nie widziałam... 🤢 🤢 🤢 🤢 Pewnie bym żurawia zpouszczała tam, gdybym wiedziałam że będą, a tak to przeoczyłam!!


sa ale od rozmiaru 68...


to w sam raz na zimę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/horizon-majtki-poporodowe-wielorazowe-2-szt-40-44-i1775375878.html Marta takie mam z apteki 🙂rozmiar mam 38-40 i sa git,bo one sie naddaja sporo 🙂 polecam, idz do apteki i z bani
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
jasna281288 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Leer jestem pełna podziwu 🙂mamuska i brzusio pierwsza klasa 🙂
Jasna ja zamówiłam takie galoty
http://allegro.pl/wielorazowe-majtki-siatkowe-2szt-poporodowe-l-i1749126448.html
a widziayście te nowe pieluch Huggies z dziurka na kikuta??????????[/quote

słyszałam o nich ale nie widziałam 🤢


tanie galoty ale jak tak z przesylka policzyc to drogo by mi wyszlo bym musiala cos jeszcze zamowic zeby mi sie to oplacalo

Marta w aptece moj mi kupil ,zeby Cie nie sklamac chyba nawet taniej i kolor lila 🙂hehehe gtylko ,ze nie spodenki ino zwykly ksztal gaci 🙂


ja jak przymierzyłam te majty to miałam ochotę na rurkę skoczyć i zatańczyć go go bo czuję się taka kobieca i atrakcyjna w nich .... 😎 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁


heh ja to powoli jak slonica sie czuje heh ale szczerze mowic myslalam ze gorzej bede wygladala w ciazy ze np na buzi sie zmienie czy cos niektorzy takie krosty dostaja itd a tu cera ladna 🙂 a niby mowia ze coreczka odbiera urode mamusi jak widac to nie prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
Leer napisał(a):
mnie gniecie ta reklama pampersa jak ta dziewczynka w tych okularach i loczkach rusza dupeczka normalnie aż płakać można ! 😁 😁


tez uwielbiam ta reklame 🙂 ta mala jest cudowna heh tak dupka kreci i to jeszcze jak dlugo do tego te okularki 🙂 suuuuuper 🙂

nie mam zdania ,bo nie widziawszy 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
http://allegro.pl/horizon-majtki-poporodowe-wielorazowe-2-szt-40-44-i1775375878.html Marta takie mam z apteki 🙂rozmiar mam 38-40 i sa git,bo one sie naddaja sporo 🙂 polecam, idz do apteki i z bani


jutro pojde dzisiaj juz mi sie nie chce heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

SZATAŃSKA KWOTA 🤪 🤪 🤪 🤪


heheh jak się nie mylę to tyle 🤪 😁


dokladnie 6.66 ale co z tego jak rzucili dwa kolory dla chłopca i dwa dla dziewczynki to wzielam błekitne i granatowe na rozm 62-68 gdyby bylo wiecej kolorów to bym nabrala na zaś ale fajne gatunkowo są :?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Szotko dobrze że wszystko ok u Was 🙂
Leer no pięknie wyglądasz 🙂 jak by Ci tak machnął rozwarcie dziś to lalunia jak cza na porodówke pojedzie 🙃 😁
Asia dobrze żeś jest bo już tu brzuszek się zamartwiał 🙂

a ja byłam też w Lidlu i powiem Wam na odwrót niż Marta 😉 śpiworki super 😁 zakupiłam Młodemu kolor żółty 70cm bo niestety niebieskich nie było tego rozmiaru a były najładniejsze 🤔 🙃 natomiast bodziaki kiepskiego materiału 🤢 ale jak widać kwestia gustu 🙂 prawda Martuśka 😁 ?

hehehehe ile ludzikow ,tyle opini hihi 🙂tak jak ze wszystkim 🙂 😁 😁 😁 😁
Asieczku ,a jestem i dziekuje ,ze myslicie o mnie :* 😘 dzis mnie tak zebro prawe napizdza ,ze szok..ciagle to samo miejsce..jeden punkt..caly czas 😮 😮 😮 😠 a u Ciebie Agatka jak sie ma łopata???

Łopata bez zmian, szczególnie wieczorem napier******la 🙂
Ale w sumie Wam powiem, że wszystkie te moje obecne dolegliwości to nic w porównaniu z tym moim rzyganiem...i chyba dzięki temu mniej boję się porodu!
Tłumaczę sobie tak : jak dałam rade rzygać dzień w dzień przez 6 miesięcy po 30 razy to i urodzić dam radę z palcem w d..... 🤪 🤪 🤪 o i takie mam podejście 🙂

i wlasciwie 🙂zycze nam wszystkim tyle ducha walki i optyzmizmu na porodowce co Agatka:woohoo: 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

SZATAŃSKA KWOTA 🤪 🤪 🤪 🤪


heheh jak się nie mylę to tyle 🤪 😁


dokladnie 6.66 ale co z tego jak rzucili dwa kolory dla chłopca i dwa dla dziewczynki to wzielam błekitne i granatowe na rozm 62-68 gdyby bylo wiecej kolorów to bym nabrala na zaś ale fajne gatunkowo są :?)


Ja mojego w biedrze obkupiłam 😁 para za 2zł Disney-a 🙂 bob budowniczy i myszka miki i coś tam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

prosze jaka dokladnosc i precyzja 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
byłam w tym lidlu przebrane wszystko kupilam dwie pary rajstopek , ale jeszcze pojade do innego wieczorem jak mój wróci z pracy , czaje sie na kocyk jest boskkii juz chyba z 4 bym miała ale c tam chyba go kupie i na te sztruksiki , śpiworki fajne tez poprzebierane został tylko rózowy , ale gatunkowo nawet moga byc

hi hi a te rajstopki po ile???


6,66zł

SZATAŃSKA KWOTA 🤪 🤪 🤪 🤪
aktycznie teraz zajarzylam hahahahaaha to ja podziekuje 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
najepsze rajstpoki to ma firma Tup Tup cenowo droższe ale z pupy dziecku nie zjeżdzaja i sie nie mechaca jak te tanie a przerobiam te tańsze i tyko wywaiłam forse
sorka laski ze czasami litera L mi nie włazi ale brakuje mi tego guzika w laptopie i mam niby taki na dotyk hi hi ciekawe kiedy przestanie wogóle działac 🙂

dobre sa ,ale tez sie trai jakosciowo dobre niekiedy z marketu disneya czy cos ,wiem ze byly git 🙂ale najgorsze sa te zwyklaki..masakra guma sie rozciaga z dupalka leca i mechaca ...na raz poprostu,szkoda kasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
w carrefourze sa sliczne rajstopki w helo kitty itp za 5.99zl widzialam na reklamie ,ale nie wiem jak w rzeczywistosci..jutro mam wizyte u gina ,to jak bede w ZG to zajde do cera i lukne sprawe,jak bede na silach,,,,
http://www.scribd.com/fullscreen/62387652


oooo a na którą to ??

na 10:10 mam 🙂odbior wynikow i wizyta...a potem planuje fryzjera i szybcikiem do domu ,bo Andru na druga zmiane musi raz dwa ..takze biegusiem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...