Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Viola1976 napisał(a):
jeny jaka ja dzis wymietolona jakas wstałam wszystko mnie boli nie wspomne o boczkach ,a i te wedrowanie nocne do wc to mnie juz dobija 🤢
nadgoniwszy Was i ide odpoczac ,bo gnalam z jezorem na wierchu 😜 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
A JA MAM PYTANIE ... MOŻE GŁUPIE TROCHE NO ALE JE ZADAM ODNOŚNIE PRANIA CIUSZKÓW ,
TE CO SAME KUPIŁYSCIE NOWE TO JE PIERZECIE CZY TYLKO PRASUJECIE,
I CZY DO PRANIA UZYWACIE PLYNÓW DO PŁUKANIA I W ILU STOPNIACH SIE PIERZE TAKIE CIUSZKI ☺️ ☺️


Kochana takie nowe sie pierze bo w sklepie sie napewno zakurzyły i ja prałam w 40 st i pukałam w płynie Lovela 🙂
plyn i proszek Lovela z biedry -oczywiscie 😁 😁 😁

ja tylko płukałam w płynie i prasowałam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
A JA MAM PYTANIE ... MOŻE GŁUPIE TROCHE NO ALE JE ZADAM ODNOŚNIE PRANIA CIUSZKÓW ,
TE CO SAME KUPIŁYSCIE NOWE TO JE PIERZECIE CZY TYLKO PRASUJECIE,
I CZY DO PRANIA UZYWACIE PLYNÓW DO PŁUKANIA I W ILU STOPNIACH SIE PIERZE TAKIE CIUSZKI ☺️ ☺️

Ja prałam wszystko,i te dostane i te kupione, prałam w loveli proszku i płukałam w płynie też lovela. I prałam wszystko w 40 stopniach 🙂

Ja identyko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
zmierzyłam brzuszek... 😲
\

ILE ILE?? 😁


130... 😲

Przebiła mnie, łeeee myslalam ze jestem w czołówce z moim 120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow


my też tak chcemy zrobić 2 w 1 tak przed Bogiem oficjalnie i po chrześcijańsku 🙂

Ooo a wesele tez czy nie? bo my tylko przyjecie i to nawet chyba nie na sali tylko w domu. bo my mielsimy juz jakby przyjecie po cywilnym. I wogole nie wiem jak to pochytac wsjo[/quote


no juz z dwójka dzieci by wypadało ☺️ale my to raczej w knajpie i najbliższa rodzina tyle ze mój M ma sporo rodzeństwa i oprócz 1 brata kazdy ma swoja rodzinke ale kurcze sa tak zrzyci ze soba i rodzinni ze szok a moja tesiowa nie pomaga nambo nie ma takich możliwości za bardzo ale i nie wtraca sie tylko służy dobrym słowem ona inaczej o mnie nie powie jak Dorotka 🙂my mamy dwie knajpy wyprobowane jedna z chrzcin Kuby i druga z komunii tyle ze jedna 60 km od wawy a druga w Wawie

A ja finansowo jakos niezbyt sie zapatruje i chyba w domu ich ugoscimy i czesc czapka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow


my też tak chcemy zrobić 2 w 1 tak przed Bogiem oficjalnie i po chrześcijańsku 🙂
no my niestety nie otrzymamy koscielnego,bo wiadomo dwa rozwodniki i dziecie jeszcze nie slubne-bedzie wojna z ksieciulkami jak nic ... 😮 😮 😮 😮


to zalezy od ksiedza ja z Kuby chrztem nie miałam problemu o nic sie nie pytał a to byo na wsi 🙂wiec tam reżim jakby wiekszy a poszo gładko 🙂wiec moze i wy traficie na spoko ksieżulka i wogólle nie rozumiem tego ichniego podejscia bo rodzicom róznie sie zycie uklada a ma cierpiec dziecko niby z jakiej racji??????!!!!!!!!moim zdaniem ksiadz nie moze odmówic sakramentu chrztu!!!!!!!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kurde mi wrócił problem z zatokami,bede musiała zas przez pare dni porobic sobie inhalacje..bo juz czuje rope i mnie bolą 😞
nie fajnie..znam ten bol..jako dzieciak sie nawylam po nocach z tego powodu..brrr...na sama mysl mi slabo 🤔

noo i to mi sie ciagnie od zeszłego roku,zaprawiłam sie tak klima w aucie mysle ze alergia tez tu swoje robi..na poczatku lata strasznie mi oczy łzawiły,smarałam kichałam i co tylko. Mój S 5 lat jezdził na odczulanie,on w jednym pokoju nie mogl wysiedziec z chomikiem bo dostawał wysokiej goraczki a co dopiero jak sie wszystko pyliło,biedny musiał siedziec w domu...po tych odczulaniach jak reka odjał. Wiec i ja sie tez wybiore na testy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!



DZIĘĘĘĘKIII HAH POTRZEBA MI TERAZ TAKIEGO WSPARCIA DUCHOWEGO JAK BEDE PRZEKLINAĆ ŻELAZKO 😁 DLACZEGO ODRAZU PRALKA NIE MOZE MIEC TAKIEJ FUNKCJI PRASOWANIE HEHE BEDE STAŁA NAD DESKĄ I SIĘ POCIŁA 😁 ALBO ZAGONIE ŁUKASZA SASASA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!



DZIĘĘĘĘKIII HAH POTRZEBA MI TERAZ TAKIEGO WSPARCIA DUCHOWEGO JAK BEDE PRZEKLINAĆ ŻELAZKO 😁 DLACZEGO ODRAZU PRALKA NIE MOZE MIEC TAKIEJ FUNKCJI PRASOWANIE HEHE BEDE STAŁA NAD DESKĄ I SIĘ POCIŁA 😁 ALBO ZAGONIE ŁUKASZA SASASA

Ja do tetry, kocykow i recznikow meza zaangazowałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heloł 🙂
MAGA dołączam się do życzeń 🙂 🙂 spełnienia marzeń dużych i małych 🙂
Kamiśka trzymaj się dzielnie w szpitalu, szybko zleci 🙂
Powodzenia dla dziewczyn, które maja wizyty 🙂 nie wiem czy życzyć Was rozwarcia czy jeszcze nie?? 😁 😁
ja miałam dziś jechać na ktg ale mi sie nie chce jakoś 🤔 wybiorę się jutro.
Pogoda ok puki co, w nocy padało 🙂 ale zaczyna powoli robić się parno więc nie mam co się zbytnio ciszyć 😮
Dopijam kawkę i przegryzam ciasteczkiem 😁 😁 dziewczyny a jak Wasza waga w końcówce? ja myślałam, że będę się bała na wagę wchodzić(szwagierka mnie nastraszyła, że w końcówce 6kg przytyła) a tu praktycznie od dwóch tygodni stoi a dziś nawet 0,5kg mniej 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Viola1976 napisał(a):
jeny jaka ja dzis wymietolona jakas wstałam wszystko mnie boli nie wspomne o boczkach ,a i te wedrowanie nocne do wc to mnie juz dobija 🤢
nadgoniwszy Was i ide odpoczac ,bo gnalam z jezorem na wierchu 😜 😎

jejc a ja mam do nadrobienia ponad 70 str, a z tym moim zamulonym netem to wyczyn heheheeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
zmierzyłam brzuszek... 😲
\

ILE ILE?? 😁


130... 😲

Przebiła mnie, łeeee myslalam ze jestem w czołówce z moim 120


w czołówce jest Aga Czarna bo ma ponad 150 cm 🙂


Łoł szalonaa no to sie powinnysmy schowac z tym jak nam zle z przerwoceniem z boku na bok, kurde. ale brzuch to po porodzie raz raz kilka tyg i wrca do normy, ja to bym chciala ze by tez bioderka mi sie scisnely potem a nie zawsze tak jest bo, nawet w 1 ciazowych portkach juz nie moge chodzic bo w biedrach sie nie wepchne hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow


my też tak chcemy zrobić 2 w 1 tak przed Bogiem oficjalnie i po chrześcijańsku 🙂

Ooo a wesele tez czy nie? bo my tylko przyjecie i to nawet chyba nie na sali tylko w domu. bo my mielsimy juz jakby przyjecie po cywilnym. I wogole nie wiem jak to pochytac wsjo[/quote


no juz z dwójka dzieci by wypadało ☺️ale my to raczej w knajpie i najbliższa rodzina tyle ze mój M ma sporo rodzeństwa i oprócz 1 brata kazdy ma swoja rodzinke ale kurcze sa tak zrzyci ze soba i rodzinni ze szok a moja tesiowa nie pomaga nambo nie ma takich możliwości za bardzo ale i nie wtraca sie tylko służy dobrym słowem ona inaczej o mnie nie powie jak Dorotka 🙂my mamy dwie knajpy wyprobowane jedna z chrzcin Kuby i druga z komunii tyle ze jedna 60 km od wawy a druga w Wawie

A ja finansowo jakos niezbyt sie zapatruje i chyba w domu ich ugoscimy i czesc czapka


no my teraz tez niestety bo nowe dziecie ,nowe mieszkanie wstanie surowym wiec my to najwczesniej na swieta wikanocne a najpoźniej w grudniu ale raczej na Wielkanoc no i musze swoja figure doprowadzic do normalnosci 🙂a w knajpie juz wyliczaliśmy wychodzi moze i ciut drożej ale jaki komfort 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Na metkach tez udzielaja informacji w ilu stopniach można prać,na ogół nie przekraczaja 40 stopni 😉

NO TO OD JUTRA PRANKO., GORZEJ Z PRASOWANIEM JEZUU JAK JA NIE LUBIE PRASOWAĆĆĆĆ 😠 MUSZE POGODZIĆ SIĘ Z ŻELAZKIEM

jak ja sobie dziekuje że praktycznie wszystkie ciuszki prałam i prasowałam jak jeszcze byłam w miare na chodzie,teraz mi zostało zaledwie kilkanaście tylko do prasowania które dokupiłam. Karola bede z Toba duchem hehe,dasz rade !!



DZIĘĘĘĘKIII HAH POTRZEBA MI TERAZ TAKIEGO WSPARCIA DUCHOWEGO JAK BEDE PRZEKLINAĆ ŻELAZKO 😁 DLACZEGO ODRAZU PRALKA NIE MOZE MIEC TAKIEJ FUNKCJI PRASOWANIE HEHE BEDE STAŁA NAD DESKĄ I SIĘ POCIŁA 😁 ALBO ZAGONIE ŁUKASZA SASASA

moja ma pranie bez zagnieceń 😁 😎 a żeby Ci sie jeszcze bardziej chciało prasowac to ja dzisiaj tez poprasuje reszte ciuszków 😜 🙂 🙂

mielismy jechac na 18 na SR ale wtedy byśmy nie mieli kiedy przywiezc mebelków i powkładac ciuszków a chciałabym sie tez juz spakowac,wiec stwierdzilismy ze nigdzie dzisiaj nie jedziemy. połozna wie ze ja z tych wszystkich babek najblizszy mam termin wiec jak pojedziemy za tydzien mysle ze juz nam wypisze zaswiadczenie 🙂 poza tym jak sobie tylko pomysle o jednym wiatraku i pozamykanych okanch,o tej duchocie to i miejsce musieliby na oddziale mi szykować 🤢 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata_1982 napisał(a):
heloł 🙂
MAGA dołączam się do życzeń 🙂 🙂 spełnienia marzeń dużych i małych 🙂
Kamiśka trzymaj się dzielnie w szpitalu, szybko zleci 🙂
Powodzenia dla dziewczyn, które maja wizyty 🙂 nie wiem czy życzyć Was rozwarcia czy jeszcze nie?? 😁 😁
ja miałam dziś jechać na ktg ale mi sie nie chce jakoś 🤔 wybiorę się jutro.
Pogoda ok puki co, w nocy padało 🙂 ale zaczyna powoli robić się parno więc nie mam co się zbytnio ciszyć 😮
Dopijam kawkę i przegryzam ciasteczkiem 😁 😁 dziewczyny a jak Wasza waga w końcówce? ja myślałam, że będę się bała na wagę wchodzić(szwagierka mnie nastraszyła, że w końcówce 6kg przytyła) a tu praktycznie od dwóch tygodni stoi a dziś nawet 0,5kg mniej 😮 😮 😮

Ja miedzy 33 tc a 37 tc przytylam 5,5 kg, mamnadzieje ze to sie juz uspokoi!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow


my też tak chcemy zrobić 2 w 1 tak przed Bogiem oficjalnie i po chrześcijańsku 🙂
no my niestety nie otrzymamy koscielnego,bo wiadomo dwa rozwodniki i dziecie jeszcze nie slubne-bedzie wojna z ksieciulkami jak nic ... 😮 😮 😮 😮


to zalezy od ksiedza ja z Kuby chrztem nie miałam problemu o nic sie nie pytał a to byo na wsi 🙂wiec tam reżim jakby wiekszy a poszo gładko 🙂wiec moze i wy traficie na spoko ksieżulka i wogólle nie rozumiem tego ichniego podejscia bo rodzicom róznie sie zycie uklada a ma cierpiec dziecko niby z jakiej racji??????!!!!!!!!moim zdaniem ksiadz nie moze odmówic sakramentu chrztu!!!!!!!!!!! 🙂
dokladnie 🙂a jak mnie wkurwia to pojade na te wies Dorotka 🤪 🤪 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
kurde mi wrócił problem z zatokami,bede musiała zas przez pare dni porobic sobie inhalacje..bo juz czuje rope i mnie bolą 😞
nie fajnie..znam ten bol..jako dzieciak sie nawylam po nocach z tego powodu..brrr...na sama mysl mi slabo 🤔

noo i to mi sie ciagnie od zeszłego roku,zaprawiłam sie tak klima w aucie mysle ze alergia tez tu swoje robi..na poczatku lata strasznie mi oczy łzawiły,smarałam kichałam i co tylko. Mój S 5 lat jezdził na odczulanie,on w jednym pokoju nie mogl wysiedziec z chomikiem bo dostawał wysokiej goraczki a co dopiero jak sie wszystko pyliło,biedny musiał siedziec w domu...po tych odczulaniach jak reka odjał. Wiec i ja sie tez wybiore na testy
hehehe ja tez alergik 🙂
mialam termin juz na testy i zapomnialam z tego wszystkiego,jak dowiedziawszy sie o ciazy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):

Ja obrączke przelozylam na lewą ręke i poki co jeszcze ma miejsce i moge sciagac regularnie, bo prawa jakos mi bardziej puchnie jak te serdelki:/
ja mam tez moze nie swiecona w kosciele ,ale mam obraczke ... 😁 😉 😜 i jeszcze na prawej tam gdzie jej miejsce 😉 🤪 😎

Moja tez jakos niezbyt swiecona 😜 😜
zamierzamy to nadrobic chyba przy chrzcinach ale to zalezy od finansow


my też tak chcemy zrobić 2 w 1 tak przed Bogiem oficjalnie i po chrześcijańsku 🙂

Ooo a wesele tez czy nie? bo my tylko przyjecie i to nawet chyba nie na sali tylko w domu. bo my mielsimy juz jakby przyjecie po cywilnym. I wogole nie wiem jak to pochytac wsjo[/quote


no juz z dwójka dzieci by wypadało ☺️ale my to raczej w knajpie i najbliższa rodzina tyle ze mój M ma sporo rodzeństwa i oprócz 1 brata kazdy ma swoja rodzinke ale kurcze sa tak zrzyci ze soba i rodzinni ze szok a moja tesiowa nie pomaga nambo nie ma takich możliwości za bardzo ale i nie wtraca sie tylko służy dobrym słowem ona inaczej o mnie nie powie jak Dorotka 🙂my mamy dwie knajpy wyprobowane jedna z chrzcin Kuby i druga z komunii tyle ze jedna 60 km od wawy a druga w Wawie

A ja finansowo jakos niezbyt sie zapatruje i chyba w domu ich ugoscimy i czesc czapka


no my teraz tez niestety bo nowe dziecie ,nowe mieszkanie wstanie surowym wiec my to najwczesniej na swieta wikanocne a najpoźniej w grudniu ale raczej na Wielkanoc no i musze swoja figure doprowadzic do normalnosci 🙂a w knajpie juz wyliczaliśmy wychodzi moze i ciut drożej ale jaki komfort 🙂

No ale toz to za łeb jak za wesele pewnie? pytaliscie ile?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
zmierzyłam brzuszek... 😲
\

ILE ILE?? 😁


130... 😲

Przebiła mnie, łeeee myslalam ze jestem w czołówce z moim 120


w czołówce jest Aga Czarna bo ma ponad 150 cm 🙂


Łoł szalonaa no to sie powinnysmy schowac z tym jak nam zle z przerwoceniem z boku na bok, kurde. ale brzuch to po porodzie raz raz kilka tyg i wrca do normy, ja to bym chciala ze by tez bioderka mi sie scisnely potem a nie zawsze tak jest bo, nawet w 1 ciazowych portkach juz nie moge chodzic bo w biedrach sie nie wepchne hahaha



no ja w dupie najbardziej sie rozstyłam zawsze miałam szerokie dosc biodra a waska talie ale teraz to masz dupe jak szafa 3 drzwiowa z przystawka i tez w swoje 1 portki nie właże 😞zostawiłam je na po porodzie moze sie wcisne bo w normalne to na bank nie wejde musiała bym se sadło odessac przy porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...