Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny


oj ja to już nie powiem jak mi brakuję takiego sexu 😜 tyle celibatu heh jak dorwę mojego to sprężyny będą strzelały we wyrze 😁 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny
mam to samo.. ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny


oj ja to już nie powiem jak mi brakuję takiego sexu 😜 tyle celibatu heh jak dorwę mojego to sprężyny będą strzelały we wyrze 😁 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁


no jak sie dorwiecie to Tymek może szybko siostrzyczki sie doczeka 😜 😜 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny


oj ja to już nie powiem jak mi brakuję takiego sexu 😜 tyle celibatu heh jak dorwę mojego to sprężyny będą strzelały we wyrze 😁 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁


no jak sie dorwiecie to Tymek może szybko siostrzyczki sie doczeka 😜 😜 🙂 🙂 🙂

heeheheeheheheeheh 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agatka ja tez takie dni miewam ze wygladam jak miotła


buhahahaha dajecie czadu 😁 jeszcze takiego określenia nie słyszałam 😜
dlatego tak mi brakowało brzuszka 😘 😘 😘

Ja miewam dni (i to rzadko), że nie wyglądam 🤪 🤪 🤪 najczęściej jednak reprezentuję styl miotłowo-dresowo-domowy 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no to Asia super ze tyko 5kg u mnie napewno tak lekko nie bedzie!!!!ale jakoś dam rade
no i cos mialam jeszcze napisac i zapomniałam
rozmarzylas sie ...ja tez ..juz wiem ze przez Asie bede miala sny o mojej pieknej ,szczuplutkiej figurce... ☺️ 😁 😁 😁 😁


miłe zaskoczenie że tak szybko wracam do siebie , i dupsko bolało raptem 2 dni tak że chodziłam jak paralityk 😉 a teraz śmigam jak cza 😁 a i polecam Tantum Rosa , do szpitala sobie weżcie 0,5l wody niegazowanej i wsypcie saszetkę do przemywania ! Super koi ! w domu też tym myje i kalią i jest gitt , choć położna mówiła tylko o szarym mydle !

nam zas połozna odradzała szare mydło bo wysusza skóre i przez to bardziej szwy ciagna,poleciła mydło dla dzieci np bambino,natłuszcza wiec mniej sie czuje ten dyskomfort 🙂 w tantum rose i kalie juz sie zaopatrzyłam hihi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Agatka ja tez takie dni miewam ze wygladam jak miotła


buhahahaha dajecie czadu 😁 jeszcze takiego określenia nie słyszałam 😜
dlatego tak mi brakowało brzuszka 😘 😘 😘

Ja miewam dni (i to rzadko), że nie wyglądam 🤪 🤪 🤪 najczęściej jednak reprezentuję styl miotłowo-dresowo-domowy 🤪 🤪


buhahahha same superlatywy bycia w ciąży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no to Asia super ze tyko 5kg u mnie napewno tak lekko nie bedzie!!!!ale jakoś dam rade
no i cos mialam jeszcze napisac i zapomniałam
rozmarzylas sie ...ja tez ..juz wiem ze przez Asie bede miala sny o mojej pieknej ,szczuplutkiej figurce... ☺️ 😁 😁 😁 😁


miłe zaskoczenie że tak szybko wracam do siebie , i dupsko bolało raptem 2 dni tak że chodziłam jak paralityk 😉 a teraz śmigam jak cza 😁 a i polecam Tantum Rosa , do szpitala sobie weżcie 0,5l wody niegazowanej i wsypcie saszetkę do przemywania ! Super koi ! w domu też tym myje i kalią i jest gitt , choć położna mówiła tylko o szarym mydle !

nam zas połozna odradzała szare mydło bo wysusza skóre i przez to bardziej szwy ciagna,poleciła mydło dla dzieci np bambino,natłuszcza wiec mniej sie czuje ten dyskomfort 🙂 w tantum rose i kalie juz sie zaopatrzyłam hihi 😜
no popatrz,to jak sucha szpara -tyz nie dobrze.. ja kalia sie omywalam i bylo ok 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aaaaaaaaaa już wiem
powiedzialam mojemy ze przy cc to połogu jest mniej bo ok 4 tyg a on do mnie i co z tego jak sie ruszac nie bedziesz mogla bo pewnei bedzie Cie jeszcze bolało usmiaam sie z niego i powiedziałam ze tak źle nie będzie 🙂


Kochana na leniuszka 🙂 a Twój niech działa 🙃 😁


he he dokładnie 🙂ale mi sie marzy taki ostry seks ,porywczy i taki na maksa bo teraz to normalnie juz mi sie znudził bo taki bryndowaty ,niedołężny


oj ja to już nie powiem jak mi brakuję takiego sexu 😜 tyle celibatu heh jak dorwę mojego to sprężyny będą strzelały we wyrze 😁 🤪 🤪 😁 😁 😁 😁 😁


no jak sie dorwiecie to Tymek może szybko siostrzyczki sie doczeka 😜 😜 🙂 🙂 🙂


😮 😮 😮 na razie damy sobie spokój z rodzeństwem 😜 heh aż tak ostro nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
obejżaam ten film z porodu no nie za miłe to a wogólle to ta laska w dziwnej pozycji rodziła bo na płasko a to nie wygodnie jak cholera cała kacha mnie teraz boli


😁 😁 😁 mnie wsjo bolalo, a widzialas inne?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
no to Asia super ze tyko 5kg u mnie napewno tak lekko nie bedzie!!!!ale jakoś dam rade
no i cos mialam jeszcze napisac i zapomniałam
rozmarzylas sie ...ja tez ..juz wiem ze przez Asie bede miala sny o mojej pieknej ,szczuplutkiej figurce... ☺️ 😁 😁 😁 😁


miłe zaskoczenie że tak szybko wracam do siebie , i dupsko bolało raptem 2 dni tak że chodziłam jak paralityk 😉 a teraz śmigam jak cza 😁 a i polecam Tantum Rosa , do szpitala sobie weżcie 0,5l wody niegazowanej i wsypcie saszetkę do przemywania ! Super koi ! w domu też tym myje i kalią i jest gitt , choć położna mówiła tylko o szarym mydle !

nam zas połozna odradzała szare mydło bo wysusza skóre i przez to bardziej szwy ciagna,poleciła mydło dla dzieci np bambino,natłuszcza wiec mniej sie czuje ten dyskomfort 🙂 w tantum rose i kalie juz sie zaopatrzyłam hihi 😜
no popatrz,to jak sucha szpara -tyz nie dobrze.. ja kalia sie omywalam i bylo ok 😎


co położna to inna wersja , ja zgłupiałam w pewnym momencie bo w szpitalu mi mówili co innego a w domu położna całkiem na odwrót 😮 i bądź tu mądra .... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zocha napisał(a):
no dobra... miło tu i przyjemnie ale mi znowu ochoty narobiłyście i muszę iść ziemniaki obierać..... ja dodam jeszcze cukinie bo akurat ją mam a takie cukiniowo ziemniaczane też są zajebiste

boże jak ja zdycham po tych plackach.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smerfetka napisał(a):
Luizka załączyłam sobie te filmiki, ale po 10 sek. mi się odechciało oglądania. Idę się położyć i pogadać z synkiem bo się coś dzisiaj znów nie rusza 😠

i co poprawil sie?
moja nie ma szans ostatnio duzo sie rusza musi sie rozpychac z moim żołądkiem walczą o miejsce kto wiekszy ten lepszy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji


widzailam ze to choojnia z tymi goscmi 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂


no przynajmniej cos 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ej laski makabra wyszlam do piekarni potem postanowilam spacerowac i po 7 minutach gdzies szukalam ławki tak mnie plery bolały ze jezusie i oczywisxcie odpływ w kolanach miałam znow i musialam wrocic.. tez sie tak czujecie przy minimalnym wysiłku??
ja jesli chodzi o chodzenie to sie mam lepiej niz ,np.8mcu,bo wczesniej to ja 5min nie moglam polazic tak mnie sie wszystko stawialo ...,a teraz scigam sie z ciezarowkami na ulicy hahaha
Andru dzis mowi do mnie "prowadzisz!"a ja oczy wywalam na niego o co kaman..a za mna dziadki i ciezarna ,a ja liderka wyscigu !!! 😁 😁 😁 😁 😁
'
no to niezle ja odpadam po 30 metrach !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
GRATULUJĘ CZARNULKO 😘 😘 😘 W KOŃCU SIĘ DOCZEKŁAŚ 😁 😁 😁 😁 😘 😘

Ania100 i Szotka trzymam kciuki za Was 🙂
My po kolejnej wizycie gości 😮 noż normalnie dzień na dzień ktoś przychodzi .... nie to żebym gościnna nie była ale bez jaj ileż można 🤢 powiem Wam szczerze że mam dość , hormony buzują , zmęczenie daje swoje i mam dość tych wizytacji
Asieczku nasz Kochany ,wypros uprzejmie i z bani! Bo przecie ludzie taktu nie maja...ja az sie boje,ze moge byc nie mila ...


buaha ja sie nie boje 😁 😁 😁 bo ja zawsze jestem miła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Louisedg napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
he he Asia a prezenty jakies fajne przynosza??? ☺️ 🙂


karuzela już jest , leżaczek i ubranka 🙂 😁 😁 😁 ubranka naszczęście większe bo małych mam full ! a i dziś i ja dostałam prezent 😎 perfumki od chrzestnej bo nie wiedziała co kupić małemu a i wiedziała że ubranek mam pod dostatkiem 🙂


no przynajmniej cos 😁 😁


hehe coś za coś 😜 człowiek się chwilkę pomęczy , opowie setny raz to samo ale za to prezencik jest 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...