Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak na serio seriooo to ja sie zastanawiam nad tym łóżeczkiem...
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-posciel-haft-gratisy-i1639887216.html#gallery

Ladnie ,pieknie,ale bez szufladki...ja wole schowac posciel na dzien i dzieciaczek ma miejsce w lozeczku na wojaże 🙂


A no chiba że tak 😁
Ja mam specjalny kosz na pościel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Karolinki dzis nie widu o zmierzchu????

NO WŁASNIE ZAWSZE WIECZORKIEM DO NAS DOŁACZAŁA , A DZISIAJ JEJ M NIE WROCIŁ ???

taaaaaaak dzis mial byc 🙂Wczoraj zszedl ze statku ,a dzis mial byc juz w domku...
ooooo to tam sie dzieje !!!!! 😮 😆 😎 😉 😜 🙂 😆 😉 🙃

JAK PRZECHODZIŁAS NIC A NIC NIE SŁYSZAŁAS....... 🤪 🤪 🤪 🤪

Kurcze jak ja szla to sie ziemia nieco bujala i zagluszyly pewnio te turbulencje...ot ja by wiedziala ,to by na paluszkach sie skradala jak hipopotamica baletnica 😁 😁 😁

HI HI ....NA PEWNO TAM BLOK SIE TRZESIE .....OD FIKOŁKOW .....HIPOPOTAMICA BALETNICA DUZO CI JESZCZE BRAKUJE ......NAWET LEKARZ CI POCHWALIŁ A TY OD RAZU ZE HIPCIA..... 🤪 🤪

Widzi chlop,ze kawal kobity siedzi bojowej hahaha ,to co bidok mial powiedziec hehe 🙂
Jeszcze sie spoznilam do niego ,bo u mnie w Alde medzie jest tak ,ze sie trzeba zglosic do rejestracji w celu potwierdzenia wizyty...a tam kolejka w ch.......myslalam,ze umre juz mi sie slabo tam robilo(chyba z glodu )i sie spoznilam 10minut do niego ..a ten usmiechniety,ze czekal na mnie haha,bo jestem jego ost pacjentka..smialam sie,ze czekal Pan jak na ksiedza ,a on mowi tak po koledzie hahaha z mega miesniem piwnym(pomyslalam w duszy ..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak na serio seriooo to ja sie zastanawiam nad tym łóżeczkiem...
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-posciel-haft-gratisy-i1639887216.html#gallery

Ladnie ,pieknie,ale bez szufladki...ja wole schowac posciel na dzien i dzieciaczek ma miejsce w lozeczku na wojaże 🙂


A no chiba że tak 😁
Ja mam specjalny kosz na pościel 🙂

Jak Ty kobito masz zamczysko ,to i masz skrzynie i kosze w chalupie 🙂u mnie gniazdko nie za duze,wiec miejsca cza zaoszczedzic .. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Tak sie zastanawiam,po jakiego grzyba teraz w łóżeczkach są szczebelki wyjmowane??
Ja jak byłam mała same se je wyłamałam heheh 😎

a nie wszystkie dzieci sa takie pomyslowe jak Ty 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
a Karolinki dzis nie widu o zmierzchu????

NO WŁASNIE ZAWSZE WIECZORKIEM DO NAS DOŁACZAŁA , A DZISIAJ JEJ M NIE WROCIŁ ???

taaaaaaak dzis mial byc 🙂Wczoraj zszedl ze statku ,a dzis mial byc juz w domku...
ooooo to tam sie dzieje !!!!! 😮 😆 😎 😉 😜 🙂 😆 😉 🙃

JAK PRZECHODZIŁAS NIC A NIC NIE SŁYSZAŁAS....... 🤪 🤪 🤪 🤪

Kurcze jak ja szla to sie ziemia nieco bujala i zagluszyly pewnio te turbulencje...ot ja by wiedziala ,to by na paluszkach sie skradala jak hipopotamica baletnica 😁 😁 😁

HI HI ....NA PEWNO TAM BLOK SIE TRZESIE .....OD FIKOŁKOW .....HIPOPOTAMICA BALETNICA DUZO CI JESZCZE BRAKUJE ......NAWET LEKARZ CI POCHWALIŁ A TY OD RAZU ZE HIPCIA..... 🤪 🤪

Widzi chlop,ze kawal kobity siedzi bojowej hahaha ,to co bidok mial powiedziec hehe 🙂
Jeszcze sie spoznilam do niego ,bo u mnie w Alde medzie jest tak ,ze sie trzeba zglosic do rejestracji w celu potwierdzenia wizyty...a tam kolejka w ch.......myslalam,ze umre juz mi sie slabo tam robilo(chyba z glodu )i sie spoznilam 10minut do niego ..a ten usmiechniety,ze czekal na mnie haha,bo jestem jego ost pacjentka..smialam sie,ze czekal Pan jak na ksiedza ,a on mowi tak po koledzie hahaha z mega miesniem piwnym(pomyslalam w duszy ..)

HA HA A TY PRYWATNIE DO NIEGO CHODZISZ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak na serio seriooo to ja sie zastanawiam nad tym łóżeczkiem...
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-posciel-haft-gratisy-i1639887216.html#gallery

Ladnie ,pieknie,ale bez szufladki...ja wole schowac posciel na dzien i dzieciaczek ma miejsce w lozeczku na wojaże 🙂


A no chiba że tak 😁
Ja mam specjalny kosz na pościel 🙂

Jak Ty kobito masz zamczysko ,to i masz skrzynie i kosze w chalupie 🙂u mnie gniazdko nie za duze,wiec miejsca cza zaoszczedzic .. 🙂


Ehhh sama sobie zazdroszcze tego jednego pokoju heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak na serio seriooo to ja sie zastanawiam nad tym łóżeczkiem...
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-posciel-haft-gratisy-i1639887216.html#gallery

Ladnie ,pieknie,ale bez szufladki...ja wole schowac posciel na dzien i dzieciaczek ma miejsce w lozeczku na wojaże 🙂


A no chiba że tak 😁
Ja mam specjalny kosz na pościel 🙂

Jak Ty kobito masz zamczysko ,to i masz skrzynie i kosze w chalupie 🙂u mnie gniazdko nie za duze,wiec miejsca cza zaoszczedzic .. 🙂


Ehhh sama sobie zazdroszcze tego jednego pokoju heheh

Tak?Taki spory?dla dzidzi osobny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A tak na serio seriooo to ja sie zastanawiam nad tym łóżeczkiem...
http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-materac-posciel-haft-gratisy-i1639887216.html#gallery

Ladnie ,pieknie,ale bez szufladki...ja wole schowac posciel na dzien i dzieciaczek ma miejsce w lozeczku na wojaże 🙂


A no chiba że tak 😁
Ja mam specjalny kosz na pościel 🙂

Jak Ty kobito masz zamczysko ,to i masz skrzynie i kosze w chalupie 🙂u mnie gniazdko nie za duze,wiec miejsca cza zaoszczedzic .. 🙂


Ehhh sama sobie zazdroszcze tego jednego pokoju heheh

Tak?Taki spory?dla dzidzi osobny?


Coś Ty 🙂 w jednym pokoju z Małą będziemy..i sama sie zastanawiam jak to wszystko poukładać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,a zeby ktos przepuscil mnie w kolejce to w zyciu....
'
WSZYSCY WIDZA BRZUCH BO SIE PATRZA I NIC W KOLEJCE TRZEBA STAC .....

dokladnie znieczulica ,a potem jechalam zielonym pksem normalnie,ludzi tlum,parno i duszno ,a miejsca zero...Andru juz chcial sie bic haha 😉Juz zmierzal w kierunku jakiejs maloletniej lali ,ale z laski swojej taka pani raczyla zdjac z siedzenia swoja torbe z zakupami....i niechetnie powiedziala .."prosze" 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,a zeby ktos przepuscil mnie w kolejce to w zyciu....


Prosze Cie...ja to zawsze jak mam lekarza na 8:30 to od 7 już tam waruje..bo jeszcze do położnej przed wizytą..a jak od niej wychodze to pełno już tam babeczek na korytarzu..i to niekoniecznie w ciaży...popatrzą..i nic...wredne małpy 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,a zeby ktos przepuscil mnie w kolejce to w zyciu....
'
WSZYSCY WIDZA BRZUCH BO SIE PATRZA I NIC W KOLEJCE TRZEBA STAC .....

dokladnie znieczulica ,a potem jechalam zielonym pksem normalnie,ludzi tlum,parno i duszno ,a miejsca zero...Andru juz chcial sie bic haha 😉Juz zmierzal w kierunku jakiejs maloletniej lali ,ale z laski swojej taka pani raczyla zdjac z siedzenia swoja torbe z zakupami....i niechetnie powiedziala .."prosze" 😮

trza było zapytać czy zakupy już odpoczęły heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Wiecie co ,a zeby ktos przepuscil mnie w kolejce to w zyciu....


Prosze Cie...ja to zawsze jak mam lekarza na 8:30 to od 7 już tam waruje..bo jeszcze do położnej przed wizytą..a jak od niej wychodze to pełno już tam babeczek na korytarzu..i to niekoniecznie w ciaży...popatrzą..i nic...wredne małpy 🤪

Kiedys byl obowiazek przepuszczania ciezarnych..zawsze marudzilam pod nosem..."fiu fiu znowu ciezarowka .."ale z usmiechem falszywca przepuszczalam brzuchate Panie przodem hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
IDE KOBIETY SPAC ......DO JUTERKA KOLOROWYCH SNOW.... 🙂 🙂
Idz Myszo wypocznij,ja tez juz lece chyba usne...mam nadz,bo ostatnio to zanim zasne to sie nakrece,nagramole ,ze az lozko trzeszczy (ostatnio sie zarwalo lekko ... ☺️ ☺️:blush 🙂 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasna281288 napisał(a):
ja dzisiaj mialam taka sytuacje ze zamiast mnie ktos w kolejce przepuscic to taka babka jeszcze przede mna sie wepchnela brak slow

swinie normalnie nie czlowieki 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...