Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba pojade do rodzinki posiedziec taka pogoda az chce sie auto wyprowadzic z garazu 🙂
wpadne w poludnie
a propo łozeczke to wczoraj oglądałam i ceny sa u nas bardzo przystepne nowe łozeczka 150-200zl te tansze ale bardzo fajne

ja bede miala kolyske od kumpeli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej brzuchatki 😘 u mnie znowu skwar się szykuje juz 30jest 😮 Asiulka moja mama miała też dym z łóżeczka trzymała kiedyś w stodole u dziadków a ktoś podpalił w nocy jeszcze coś tam miała i wszystko fiu zjarało się 🤔
Mnie taki skurcz łydki złapał w nocy że aż się wydarłam a Mój na równe nogi wstał 😮 A teraz mnie coś ucho strasznie kłuje nie wiem co jest...

tos chlopinie zrobila alarma !!! 😁 😁 😁Musisz lekarzowi powiedziec,pewnie bedziesz brala magnez ...na te skurcze


Izka przygotowywuję swojego do alarmu we wrześniu heh , przynajmniej odrazu wstał mój to by nawet nie zareagował taki ma mocny sen 🥴...ale myślę że mu się to szybciutko pozmienia jak za uchem będzie mały Tymek 😁

MOj też ma mocny sen o dziwo że się obudził.. a co dzidzi już na swiecie on lubi spać od brzega hihi...


mój też ale czuję że się szybciutko zamieni co by mi było lepiej do wstawania 😜 taka dobra domyślna chłopina z mojego 🙃

co by samemu nie wstawac,uzyczy Ci Kochana chocby cale loze hahahahaha


o tak , myślę że byłby w stanie się nawet przenieś do drugiego pokoju 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej brzuchatki 😘 u mnie znowu skwar się szykuje juz 30jest 😮 Asiulka moja mama miała też dym z łóżeczka trzymała kiedyś w stodole u dziadków a ktoś podpalił w nocy jeszcze coś tam miała i wszystko fiu zjarało się 🤔
Mnie taki skurcz łydki złapał w nocy że aż się wydarłam a Mój na równe nogi wstał 😮 A teraz mnie coś ucho strasznie kłuje nie wiem co jest...

tos chlopinie zrobila alarma !!! 😁 😁 😁Musisz lekarzowi powiedziec,pewnie bedziesz brala magnez ...na te skurcze

ja biorę magnez tylko mi się skonczył z tydz temu i tak ciezko pamietac zeby kupić 😜

a jaki bierzesz Iza?
jeszcze jedno ,jak ktoras z Was bierze zelazo to jakie ????Ja Tardyferon Fol,on niestety nie jest refundowany niestety ...

slow mag jak widać dobry jest polecam 🙂przed weselem zabiegana byłam nie zawsze brałam to tyż mnie łapały skurcze

Ja łykam Tardyferon, ale zwykły. Kwas foliowy mam w witaminkach. Farmaceutka kazała mi łykać na czczo, więc łykam o 6 rano razem z nospą 🙂 Mam taki http://www.doz.pl/apteka/p53986-Tardyferon_80_mg_Fe2_tabletki_o_przedluzonym_uwalnianiu_import_rownolegly_Blau_30_szt


podobna cena bo ja za 50 sztuk 30zl ale on dal mi ten na recepte wiec narazie nie bede zmieniala,dzis mam zamiar w koncu wziać
a propo lekow to ja oprocz wit i zelaza teraz nic nie biore narazie,na szczęście
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
Asiulka i zdecydowałaś się na to łóżeczko 🙂 ??

mysle ,ze chyba tak,ale jak pisalam do babeczki ,zeby zalatwic spr od reki,to tak wypalila ,ze od reki to 200zl haha ,jeszcze troche i zaspiewa ze 300,wiec poczekam chyba do konca aukcji ,jak ktos kupi to trudno,a jak nie to moze sie z nia dogadam 🙂Zalezy mi na lozeczku ,a te gratisy moze sobie zatrzymac dla siebie,no niewiem zobaczymy aukcja sie skonczy to zadzwonie,albo zalicytuje ...jednak ,jakbym miala dac 200zl za uzywane,a do tego przewoz ,to zapewne kupie nowe ,byle z szuflada ,proste lozeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
letka82 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej brzuchatki 😘 u mnie znowu skwar się szykuje juz 30jest 😮 Asiulka moja mama miała też dym z łóżeczka trzymała kiedyś w stodole u dziadków a ktoś podpalił w nocy jeszcze coś tam miała i wszystko fiu zjarało się 🤔
Mnie taki skurcz łydki złapał w nocy że aż się wydarłam a Mój na równe nogi wstał 😮 A teraz mnie coś ucho strasznie kłuje nie wiem co jest...

tos chlopinie zrobila alarma !!! 😁 😁 😁Musisz lekarzowi powiedziec,pewnie bedziesz brala magnez ...na te skurcze

ja biorę magnez tylko mi się skonczył z tydz temu i tak ciezko pamietac zeby kupić 😜

a jaki bierzesz Iza?
jeszcze jedno ,jak ktoras z Was bierze zelazo to jakie ????Ja Tardyferon Fol,on niestety nie jest refundowany niestety ...

slow mag jak widać dobry jest polecam 🙂przed weselem zabiegana byłam nie zawsze brałam to tyż mnie łapały skurcze

Ja łykam Tardyferon, ale zwykły. Kwas foliowy mam w witaminkach. Farmaceutka kazała mi łykać na czczo, więc łykam o 6 rano razem z nospą 🙂 Mam taki http://www.doz.pl/apteka/p53986-Tardyferon_80_mg_Fe2_tabletki_o_przedluzonym_uwalnianiu_import_rownolegly_Blau_30_szt


podobna cena bo ja za 50 sztuk 30zl ale on dal mi ten na recepte wiec narazie nie bede zmieniala,dzis mam zamiar w koncu wziać
a propo lekow to ja oprocz wit i zelaza teraz nic nie biore narazie,na szczęście

Kami ,a w witaminkach jest kwas foliowy przeciez...??Ja biore ten Tardyferon z kwasem i place ok30zl za 30szt 😮na miesiac,do tego witaminki i magnez ....trzy tablety z rana i emerytka podratowana 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
hej brzuchatki 😘 u mnie znowu skwar się szykuje juz 30jest 😮 Asiulka moja mama miała też dym z łóżeczka trzymała kiedyś w stodole u dziadków a ktoś podpalił w nocy jeszcze coś tam miała i wszystko fiu zjarało się 🤔
Mnie taki skurcz łydki złapał w nocy że aż się wydarłam a Mój na równe nogi wstał 😮 A teraz mnie coś ucho strasznie kłuje nie wiem co jest...

tos chlopinie zrobila alarma !!! 😁 😁 😁Musisz lekarzowi powiedziec,pewnie bedziesz brala magnez ...na te skurcze


Izka przygotowywuję swojego do alarmu we wrześniu heh , przynajmniej odrazu wstał mój to by nawet nie zareagował taki ma mocny sen 🥴...ale myślę że mu się to szybciutko pozmienia jak za uchem będzie mały Tymek 😁

MOj też ma mocny sen o dziwo że się obudził.. a co dzidzi już na swiecie on lubi spać od brzega hihi...


mój też ale czuję że się szybciutko zamieni co by mi było lepiej do wstawania 😜 taka dobra domyślna chłopina z mojego 🙃

co by samemu nie wstawac,uzyczy Ci Kochana chocby cale loze hahahahaha


o tak , myślę że byłby w stanie się nawet przenieś do drugiego pokoju 😁 😜

tak i to z troski ,zeby Ci udogodnic nocne łazikowanie hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
ja żelaziwa nie biorę i mam nadzieje że mi nie potrzebne będzie , już mam wystarczający koktajl Mołotowa z leków 🥴

hehe ,a mi powiedzial,ze bede brala do konca chyba zelastwo...ot i bez maslany i jabluszek sie nie obejdzie 🙂hihi ,Asiu ,a ta moja "lekkosc"to chyba polega na tej miksturze ktora mi zalecilas Kochaniutka 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
witajcie mamuski! u mnie dziś też niebo zachmurzone, ale przyjemnie jest
też biorę Tardyferon-Fol, Wam też tak ciężko schodzi sie z łóżka? jakaś masakra...

Tez ciezko,ale co sie dziwic zelazo nas przytlacza hehe 😁
Mariolka ,a ile placisz za Zelastwo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka i zdecydowałaś się na to łóżeczko 🙂 ??

mysle ,ze chyba tak,ale jak pisalam do babeczki ,zeby zalatwic spr od reki,to tak wypalila ,ze od reki to 200zl haha ,jeszcze troche i zaspiewa ze 300,wiec poczekam chyba do konca aukcji ,jak ktos kupi to trudno,a jak nie to moze sie z nia dogadam 🙂Zalezy mi na lozeczku ,a te gratisy moze sobie zatrzymac dla siebie,no niewiem zobaczymy aukcja sie skonczy to zadzwonie,albo zalicytuje ...jednak ,jakbym miala dac 200zl za uzywane,a do tego przewoz ,to zapewne kupie nowe ,byle z szuflada ,proste lozeczko 🙂


faktycznie jak Ci krzyknie 2 stówy to lepiej dołożyć i kupić nowe , baba może stracić więc lepiej niech się nie licytuję ... najwidoczniej jej nie zależy bo jak by chciała koniecznie sprzedać to zgodziłaby się na 150zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka i zdecydowałaś się na to łóżeczko 🙂 ??

mysle ,ze chyba tak,ale jak pisalam do babeczki ,zeby zalatwic spr od reki,to tak wypalila ,ze od reki to 200zl haha ,jeszcze troche i zaspiewa ze 300,wiec poczekam chyba do konca aukcji ,jak ktos kupi to trudno,a jak nie to moze sie z nia dogadam 🙂Zalezy mi na lozeczku ,a te gratisy moze sobie zatrzymac dla siebie,no niewiem zobaczymy aukcja sie skonczy to zadzwonie,albo zalicytuje ...jednak ,jakbym miala dac 200zl za uzywane,a do tego przewoz ,to zapewne kupie nowe ,byle z szuflada ,proste lozeczko 🙂


faktycznie jak Ci krzyknie 2 stówy to lepiej dołożyć i kupić nowe , baba może stracić więc lepiej niech się nie licytuję ... najwidoczniej jej nie zależy bo jak by chciała koniecznie sprzedać to zgodziłaby się na 150zl


moim zdaniem Ona sprawdza ile ktoś może dać;ja bym poczekała do końca aukcji i jak nikt nie kupi to bym zalicytowała te 150 pln i wtedy już nie będzie mogła grymasić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja żelaziwa nie biorę i mam nadzieje że mi nie potrzebne będzie , już mam wystarczający koktajl Mołotowa z leków 🥴

hehe ,a mi powiedzial,ze bede brala do konca chyba zelastwo...ot i bez maslany i jabluszek sie nie obejdzie 🙂hihi ,Asiu ,a ta moja "lekkosc"to chyba polega na tej miksturze ktora mi zalecilas Kochaniutka 🙂 😘 😘 😘


to dobrze że się do dobrego przyczyniłam 😜 🙂 ja etapami pije maślane jak mam zastój to litrami doje a jak jest ok to sobie lubię zapomnieć 😉
mam nadzieje że ta dzisiejsza pogoda pobudzi mnie do działania i coś poprasuję i porobię więcej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka i zdecydowałaś się na to łóżeczko 🙂 ??

mysle ,ze chyba tak,ale jak pisalam do babeczki ,zeby zalatwic spr od reki,to tak wypalila ,ze od reki to 200zl haha ,jeszcze troche i zaspiewa ze 300,wiec poczekam chyba do konca aukcji ,jak ktos kupi to trudno,a jak nie to moze sie z nia dogadam 🙂Zalezy mi na lozeczku ,a te gratisy moze sobie zatrzymac dla siebie,no niewiem zobaczymy aukcja sie skonczy to zadzwonie,albo zalicytuje ...jednak ,jakbym miala dac 200zl za uzywane,a do tego przewoz ,to zapewne kupie nowe ,byle z szuflada ,proste lozeczko 🙂


faktycznie jak Ci krzyknie 2 stówy to lepiej dołożyć i kupić nowe , baba może stracić więc lepiej niech się nie licytuję ... najwidoczniej jej nie zależy bo jak by chciała koniecznie sprzedać to zgodziłaby się na 150zl

no,a moze liczy,ze sprzeda za Bog wie ile..
Teraz sie nie oplaca sprzedawac,tzn zawsze duzo sie traci na tym..Ost.wystawilam sofe z eko skorki ,dalismy za nia 1200zl poltora roku temu ,stan idealny ,za 400zl chcialam spylic ja i guzik ,chetnych brakowalo ..rynek jest przepelniony ,nie to co kiedys ,nasi rodzice kupowali poki jest okazja ..Jak mi pierdnie ze 200zlto niech sobie trzyma w piwnicy i niech szczurki sobie wypoczywaja 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
letka82 napisał(a):
Powoli się mobilizuje do działania. Widmo prasowania nadal nade mną wisi... Ciężko mi się zabrać. Dzisiaj drugi dzień chłodu i chmur. Może wreszcie podleje mi trawnik?
Będę do Was zaglądać 🙂


ojjj mnie też czeka dziś moja "ulubiona" czynność prasowanie 🥴 🥴 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja żelaziwa nie biorę i mam nadzieje że mi nie potrzebne będzie , już mam wystarczający koktajl Mołotowa z leków 🥴

hehe ,a mi powiedzial,ze bede brala do konca chyba zelastwo...ot i bez maslany i jabluszek sie nie obejdzie 🙂hihi ,Asiu ,a ta moja "lekkosc"to chyba polega na tej miksturze ktora mi zalecilas Kochaniutka 🙂 😘 😘 😘


to dobrze że się do dobrego przyczyniłam 😜 🙂 ja etapami pije maślane jak mam zastój to litrami doje a jak jest ok to sobie lubię zapomnieć 😉
mam nadzieje że ta dzisiejsza pogoda pobudzi mnie do działania i coś poprasuję i porobię więcej 🙂

Asiu ,ja tak samo jak sie przypomni to zlopie-jak trwoga to do maslany sie udaje hahaha,a kwasne jablko bym zjadla 🤪Przypomnialam sobie,ze jadlas takie...dziwne to u mnie bo zawsze slodko-winne ,twarde jablka jem,a kwasne i twarde za mna chodzi...jakie najlepsze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorcia ja też się nie wybieram nigdzie daleko 🙂ta babeczka mówiła,że Ona sama prowadziła ok.30 ciąż, które miały termin na 15.08 może we wrześniu będzie lepiej;no i statystyzcznie 5% kobiet rodzi w wyznaczonym terminie więc nie ma co się nastawiać na nasze daty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
Asiulka i zdecydowałaś się na to łóżeczko 🙂 ??

mysle ,ze chyba tak,ale jak pisalam do babeczki ,zeby zalatwic spr od reki,to tak wypalila ,ze od reki to 200zl haha ,jeszcze troche i zaspiewa ze 300,wiec poczekam chyba do konca aukcji ,jak ktos kupi to trudno,a jak nie to moze sie z nia dogadam 🙂Zalezy mi na lozeczku ,a te gratisy moze sobie zatrzymac dla siebie,no niewiem zobaczymy aukcja sie skonczy to zadzwonie,albo zalicytuje ...jednak ,jakbym miala dac 200zl za uzywane,a do tego przewoz ,to zapewne kupie nowe ,byle z szuflada ,proste lozeczko 🙂


faktycznie jak Ci krzyknie 2 stówy to lepiej dołożyć i kupić nowe , baba może stracić więc lepiej niech się nie licytuję ... najwidoczniej jej nie zależy bo jak by chciała koniecznie sprzedać to zgodziłaby się na 150zl

no,a moze liczy,ze sprzeda za Bog wie ile..
Teraz sie nie oplaca sprzedawac,tzn zawsze duzo sie traci na tym..Ost.wystawilam sofe z eko skorki ,dalismy za nia 1200zl poltora roku temu ,stan idealny ,za 400zl chcialam spylic ja i guzik ,chetnych brakowalo ..rynek jest przepelniony ,nie to co kiedys ,nasi rodzice kupowali poki jest okazja ..Jak mi pierdnie ze 200zlto niech sobie trzyma w piwnicy i niech szczurki sobie wypoczywaja 😁 😁 😁


dokładnie ciężko coś opsnąć bo wszystko jest w każdej ilości 🥴 a jak baba taka chytra to żeby się nie przeceniła 😠 chytry dwa razy traci ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
ja żelaziwa nie biorę i mam nadzieje że mi nie potrzebne będzie , już mam wystarczający koktajl Mołotowa z leków 🥴

hehe ,a mi powiedzial,ze bede brala do konca chyba zelastwo...ot i bez maslany i jabluszek sie nie obejdzie 🙂hihi ,Asiu ,a ta moja "lekkosc"to chyba polega na tej miksturze ktora mi zalecilas Kochaniutka 🙂 😘 😘 😘


to dobrze że się do dobrego przyczyniłam 😜 🙂 ja etapami pije maślane jak mam zastój to litrami doje a jak jest ok to sobie lubię zapomnieć 😉
mam nadzieje że ta dzisiejsza pogoda pobudzi mnie do działania i coś poprasuję i porobię więcej 🙂

Asiu ,ja tak samo jak sie przypomni to zlopie-jak trwoga to do maslany sie udaje hahaha,a kwasne jablko bym zjadla 🤪Przypomnialam sobie,ze jadlas takie...dziwne to u mnie bo zawsze slodko-winne ,twarde jablka jem,a kwasne i twarde za mna chodzi...jakie najlepsze?


ja do niedawna jeszcze młuciłam po 2 jabłka zielone , mega twarde i kwaśne są ... ale odkąd moja wspaniała rodzinka naoglądała się programu o tych jabłkach to mi nie chcą ich kupowac 😠 że niby chemia itd ... 😮 ,teraz jem Ligole też są twarde i nie za słodkie .. ja takie lubię 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
U mnie pogoda ładna ale mam nadzieje nie bedzie mega upałów,dobrze że wiaterek wieje póki co czuje sie dobrze,Hania juz rano mnie obudziła,trzeba nakarmić dziecko 🙂

Gdyby któras z was nie miała pomysłu na dzisiejszy obiad wrzuciłam prosty i szybki przepis na naleśniki z kawałkami piersi z kurczaka z sałatką 😉 Ja dzisiaj robie pomysł na- kurczaka w sosie smietanowo-ziołozym z sałatka i ziemniaczkami,dawno już tego nie jadłam a mam mega chetke 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...