Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam niby ok z tarczycy,ale niekiedy czuje ,ze mi szyja pulsuje i az czacha dymi ,dziwne uczucie,myslalam,ze mnie tarczyca meczy,bo moi rodzice maja klopoty z tym gruczolem ,a tu wyniki oki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie Dziewuszki :*

Ja dopiero wstałam 🙂 i spałabym sobie jeszcze,ale Emilka już chciała wstawać 🙂
Pogoda u mnie dzisiaj w sumie nawet nawet,słońca nie ma zapowiada sie na deszczyk,chociaż troszke chłodniej będzie 🙂 Dziewczyny mam pytanie miała któraś z Was robione TSH?

mialam przed ciaza,jest to badanie tarczycy z krwi 😉a skierowali Cie?


Miałam robione jakoś niedawno..i wyszło że mam lekką niedoczynność...i oczywiście musze iść do endokrynologa 😞 ale odległe terminy...na 2013 rok 😮 więc prywatnie musze iść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
Dzieki Asia za linka kurcze u mnie z tym pumeksowaniem stóp coraz gorzej nie daje rady się schylać pod przysznicem za cisno chyba jakąś matę se zmontuje zeby dupskiem klapnąć 😮
Wiecie nawet jeść mi się nie chce truskawy bym tylko opyliła ale nie che mi się topić na targ 😮

Iza ja tez w kabinie wojuje haha,ale ostatnio sie boje i chyba nogi bede golila na siedzaco ,w misce ,pumeksem tez tak jest wygodniej 🙂cza se radzic heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
to ja ide hery umyc bo dzisij mam przedstawienie Kuby w szkole a jak przyjdzie burza to produ nie włącze tak ze do poźzniej brzuchatki 😘

pa kochana ,baw sie dobrze ,ja w sobote mam jump w zerowce ,grill,kielbaski i konkursy ,Andru bedzie malowal artystycznie plot ,czy mur jakis hahahhaa zglosil sie do konkursu ,a talent ma skubany hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie Dziewuszki :*

Ja dopiero wstałam 🙂 i spałabym sobie jeszcze,ale Emilka już chciała wstawać 🙂
Pogoda u mnie dzisiaj w sumie nawet nawet,słońca nie ma zapowiada sie na deszczyk,chociaż troszke chłodniej będzie 🙂 Dziewczyny mam pytanie miała któraś z Was robione TSH?

mialam przed ciaza,jest to badanie tarczycy z krwi 😉a skierowali Cie?


Miałam robione jakoś niedawno..i wyszło że mam lekką niedoczynność...i oczywiście musze iść do endokrynologa 😞 ale odległe terminy...na 2013 rok 😮 więc prywatnie musze iść.

Ja miałam na samym początku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Witajcie Dziewuszki :*

Ja dopiero wstałam 🙂 i spałabym sobie jeszcze,ale Emilka już chciała wstawać 🙂
Pogoda u mnie dzisiaj w sumie nawet nawet,słońca nie ma zapowiada sie na deszczyk,chociaż troszke chłodniej będzie 🙂 Dziewczyny mam pytanie miała któraś z Was robione TSH?

mialam przed ciaza,jest to badanie tarczycy z krwi 😉a skierowali Cie?


Miałam robione jakoś niedawno..i wyszło że mam lekką niedoczynność...i oczywiście musze iść do endokrynologa 😞 ale odległe terminy...na 2013 rok 😮 więc prywatnie musze iść.

Ło Matko 😲 😲 jakaś masakra 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
to ja ide hery umyc bo dzisij mam przedstawienie Kuby w szkole a jak przyjdzie burza to produ nie włącze tak ze do poźzniej brzuchatki 😘

pa kochana ,baw sie dobrze ,ja w sobote mam jump w zerowce ,grill,kielbaski i konkursy ,Andru bedzie malowal artystycznie plot ,czy mur jakis hahahhaa zglosil sie do konkursu ,a talent ma skubany hehe 😁

Zdolniacha z niego!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
to ja ide hery umyc bo dzisij mam przedstawienie Kuby w szkole a jak przyjdzie burza to produ nie włącze tak ze do poźzniej brzuchatki 😘

pa kochana ,baw sie dobrze ,ja w sobote mam jump w zerowce ,grill,kielbaski i konkursy ,Andru bedzie malowal artystycznie plot ,czy mur jakis hahahhaa zglosil sie do konkursu ,a talent ma skubany hehe 😁

Zdolniacha z niego!! 🙂

haha ,wiec mu Katarzyny nie powierze hahahahahaha,jakby tam nacudowal,to dopiero doktorek by zadziwil 😁 😁 😁wole ,zeby byla jak ja Pan Bog stworzyl hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OSRyu_NsjGE
uwielbiam Sylwke 🙂

Właśnie jechałam ze sklepu przed chwilą i leciało to w radiu! Zastanawiałam się kto to śpiewa, bo mi se spodobało 🙂 🙂 🙂 A teraz już wiem!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OSRyu_NsjGE
uwielbiam Sylwke 🙂


AŚKA!!!! czy Ty słuchasz radia eska teraz??? ja to samo teraz słucham na wrzucie heheh bo w radiu usłyszałam 🤪 🤪 😁 😁 🙃 🙃

Nie akurat na tvp jest wywiad z nia 🙂Skromna ,slicznie spiewa i teksty sa zajebiaszcze 🙂A ja z moim na motorze przemierzalismy kilometry przy jej muzyce "na zakrecie " i Feela tez sie sluchalo hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OSRyu_NsjGE
uwielbiam Sylwke 🙂


AŚKA!!!! czy Ty słuchasz radia eska teraz??? ja to samo teraz słucham na wrzucie heheh bo w radiu usłyszałam 🤪 🤪 😁 😁 🙃 🙃

Nie akurat na tvp jest wywiad z nia 🙂


a już myślałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=OSRyu_NsjGE
uwielbiam Sylwke 🙂

Właśnie jechałam ze sklepu przed chwilą i leciało to w radiu! Zastanawiałam się kto to śpiewa, bo mi se spodobało 🙂 🙂 🙂 A teraz już wiem!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
na te upały to najlepiej miska z chłodną wodą i jakieś sole do tego 🙂 uwielbiam tak moczyć stópki

Tak sol wyciaga wode(zmniejsza obrzeki stop) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Przy tej piosence jakiś dół mnie łapie 😲

a mnie jakos unosi ta piosenka 🙂Jakos tak czuje ,ze damy rade ,mimo wszystko 🙂
Ania ,nie zarty z ta Twoja tarczyca fiu fiu..lec ino prywatnie ,bo porod przed Toba...A wiem ,ze niekiedy wlasnie kobity maja klopoty po porodzie ,wysilek nie sprzyja tarczycy ...
A jakies objawy masz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agamu napisał(a):
Kurcze w środę ide do gina, już nie mogę się doczekać 🙂 Mam nadzieję że wszystko będzie ok, już zaczynam się denerwować!!!

bedzie dobrze Agatka 🙂zobaczysz ,ze przytylas znowu "sporo" 😁 😁 😁wez opitol Kasienke to wyjdziesz na zero hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Przy tej piosence jakiś dół mnie łapie 😲

Jeszcze piękna ta piosssnnnkaa jest,ale też taka na dół dobra 😮

http://xxxkamaxxx.wrzuta.pl/audio/8QyH6mBWHzv/sylwia_grzeszczak-bostwo

super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Przy tej piosence jakiś dół mnie łapie 😲

a mnie jakos unosi ta piosenka 🙂Jakos tak czuje ,ze damy rade ,mimo wszystko 🙂
Ania ,nie zarty z ta Twoja tarczyca fiu fiu..lec ino prywatnie ,bo porod przed Toba...A wiem ,ze niekiedy wlasnie kobity maja klopoty po porodzie ,wysilek nie sprzyja tarczycy ...
A jakies objawy masz ?


Właśnie nie...naczytałam sie w necie,że to może na dziecku sie odbić..płakać mi sie chce... 😞 dzisiaj sie rejestruje prywatnie chociaż za jedną wizyte trzeba zapłacić 200 zł i opewnie na jednej wizycie sie nie skończy,ale zdrowie mojej Mysi jest najważniejsze...ehhh ide troszku popłakać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...