Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a jest już do kupienia fasolka szparagowa ta żółta bo w ogródku to będzie ale pewnie w lipcu najszybciej 😠 a zjadłabym taką 😁

ja tez chce!!!
Ale nie ma chyba jeszcze,nie widzialam bynajmniej..


no właśnie chyba za wcześnie ...a tu taka zachciewajka 😮

Asiu ,ja juz od dobrych 3 miesiecy czekam na fasolke szparagowa z odrobina tluszczyku i buleczka tarta z czosneczkiem i magii...ale kalafiorow i brokulow sie doczekalam 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):

cos mi sie zdaje ze te stronki juz tak zostana,za miast byc coraz to bardziej funkcjonalnym portalem staje sie coraz bardziej skomplikowanym i wnerwiajacym czlowieka buuu

Jak Cię ta strona denerwuje, to do niczego nie zmuszam - w profilu jest przycisk "USUŃ MOJE KONTO".

wez czlowieku wyluzuj bo bredzisz,rob sobie dalej antyreklame..mieszasz tylkow tym portalu. a jak nie potrafisz przyjac krytyki to moze zajmij sie stronkami dla dzieci,tam cie nie porysuja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a jest już do kupienia fasolka szparagowa ta żółta bo w ogródku to będzie ale pewnie w lipcu najszybciej 😠 a zjadłabym taką 😁

ja tez chce!!!
Ale nie ma chyba jeszcze,nie widzialam bynajmniej..



a ja jadłam małosolne dzis :0 ale takie średnie w warzywniaku poczekam na koper i sama zrobie 🙂

Kami ja wczoraj do mego mowie,zeby mi z piwnicy sloje przytargal to sobie tez zrobie 🙂Nie ma jak swoje..duzo czosnku,chrzan i koperrrr 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
kamiska napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a jest już do kupienia fasolka szparagowa ta żółta bo w ogródku to będzie ale pewnie w lipcu najszybciej 😠 a zjadłabym taką 😁

ja tez chce!!!
Ale nie ma chyba jeszcze,nie widzialam bynajmniej..



a ja jadłam małosolne dzis :0 ale takie średnie w warzywniaku poczekam na koper i sama zrobie 🙂

Kami ja wczoraj do mego mowie,zeby mi z piwnicy sloje przytargal to sobie tez zrobie 🙂Nie ma jak swoje..duzo czosnku,chrzan i koperrrr 🤪


no własnie w warzywniaku jakies takie bezsmakowe mało wyraziste sa hee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
a jest już do kupienia fasolka szparagowa ta żółta bo w ogródku to będzie ale pewnie w lipcu najszybciej 😠 a zjadłabym taką 😁[/quoteJest Kochana ale u mnie za 20zł /kg 😮 😮 😮bo chciałam wczoraj kupic ale zrezygnowałam



porąbało ich 😮 😮 😮 eeee to za tyle to nie kupię , poczekam cierpliwie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Boże , czy któraś mnie kopnie, żebym się wreszcie wzięła za sprzątanie!!!!!!!!!!!!1

ta proponuje domino ,tylko kto nas popcha?


TEN CO MA NAS WSZYSTKIE W DUPIE TAKIE NERWA MA ZE DAŁ BY RADE: 😁 😁 🙃 🙃

😁 😁 😁ja ide pierwsza o mnie plery bolą od siedzenia do później 😘
PS Fasolkę mam jeszcze w lodówce dzis zrobię 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):

cos mi sie zdaje ze te stronki juz tak zostana,za miast byc coraz to bardziej funkcjonalnym portalem staje sie coraz bardziej skomplikowanym i wnerwiajacym czlowieka buuu

Jak Cię ta strona denerwuje, to do niczego nie zmuszam - w profilu jest przycisk "USUŃ MOJE KONTO".

wez czlowieku wyluzuj bo bredzisz,rob sobie dalej antyreklame..mieszasz tylkow tym portalu. a jak nie potrafisz przyjac krytyki to moze zajmij sie stronkami dla dzieci,tam cie nie porysuja



ALE BESZCZE KUŹWA ONTEGO ZA DARMO NIE ROBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪


dobreeeee takie 😁 😁 😁 nawet zimną lubię 🙂 a mój Urwis jeszcze nie próbował więc trzeba zakupić 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Boże , czy któraś mnie kopnie, żebym się wreszcie wzięła za sprzątanie!!!!!!!!!!!!1

ta proponuje domino ,tylko kto nas popcha?


TEN CO MA NAS WSZYSTKIE W DUPIE TAKIE NERWA MA ZE DAŁ BY RADE: 😁 😁 🙃 🙃

Nie napisałem, ze mam WAS w dupie. Proszę czytać ze zrozumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪


dobreeeee takie 😁 😁 😁 nawet zimną lubię 🙂 a mój Urwis jeszcze nie próbował więc trzeba zakupić 🙃

Koniecznie ,Ola tez nie smakowala takich dobroci 🙂Trzeba dzidzi pokazac co dobre 🙂A Tymuś to szalony po Mamusi bedzie,muza jak cza !!!Dusza towarzyska Ci rosnie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
admin napisał(a):
Leginsik napisał(a):

cos mi sie zdaje ze te stronki juz tak zostana,za miast byc coraz to bardziej funkcjonalnym portalem staje sie coraz bardziej skomplikowanym i wnerwiajacym czlowieka buuu

Jak Cię ta strona denerwuje, to do niczego nie zmuszam - w profilu jest przycisk "USUŃ MOJE KONTO".

wez czlowieku wyluzuj bo bredzisz,rob sobie dalej antyreklame..mieszasz tylkow tym portalu. a jak nie potrafisz przyjac krytyki to moze zajmij sie stronkami dla dzieci,tam cie nie porysuja



ALE BESZCZE KUŹWA ONTEGO ZA DARMO NIE ROBI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A Ile mi ostatnio zapłaciłaś ?
Będziecie się ze mną dochodziły, to będą bany za obrazę Admina, tak jak w innych serwisach i skończy się ta pyskówka. Nie podoba się, to zmienić stronę !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪


dobreeeee takie 😁 😁 😁 nawet zimną lubię 🙂 a mój Urwis jeszcze nie próbował więc trzeba zakupić 🙃

Koniecznie ,Ola tez nie smakowala takich dobroci 🙂Trzeba dzidzi pokazac co dobre 🙂A Tymuś to szalony po Mamusi bedzie,muza jak cza !!!Dusza towarzyska Ci rosnie hehe


trzeba odkrywać nowe smaki bo potem im mleczko samo zostanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪


dobreeeee takie 😁 😁 😁 nawet zimną lubię 🙂 a mój Urwis jeszcze nie próbował więc trzeba zakupić 🙃

Koniecznie ,Ola tez nie smakowala takich dobroci 🙂Trzeba dzidzi pokazac co dobre 🙂A Tymuś to szalony po Mamusi bedzie,muza jak cza !!!Dusza towarzyska Ci rosnie hehe

O kurcze, ale bym wciągnęła taką kukurydzę!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Asia19874 napisał(a):
obczaje sprawę dziś jak pojadę z moim 🙂 może anuż znajdę a jak nie to to zakupię KUKURYDZĘ 🤪 🤪 🤪

Asica,my bez tych obiadkow to juz fisiujemy hahahahaha ,tylko smaki posuwasz Kochana ..koko tez bym zjadla,te Holenderska ,czy cukrowa (jak ona sie tam zwie)pyyyycha 🤪 🤪 🤪


dobreeeee takie 😁 😁 😁 nawet zimną lubię 🙂 a mój Urwis jeszcze nie próbował więc trzeba zakupić 🙃

Koniecznie ,Ola tez nie smakowala takich dobroci 🙂Trzeba dzidzi pokazac co dobre 🙂A Tymuś to szalony po Mamusi bedzie,muza jak cza !!!Dusza towarzyska Ci rosnie hehe

O kurcze, ale bym wciągnęła taką kukurydzę!!!!!!!!!!!!


ja już mam smaka z dobry tydzień na kukurydzę i to będzie mój NUMBER 1 dzisiejszej wyprawy popołudniowej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka muze zalaczylas 🙂haha fajnie,ze sa na tym swiecie ludzie z poczuciem chumoru 🙂
Oby wiecej takich bylo ,a nie czlowiek czlowiekowi wilkiem ...Adminie ,poprostu uwazasz,ze Ty mozesz byc arogancki i nie zyczliwy a my maly byc "Twoimi posluszymi damami"Nikt nikogo tu nie obrazal poki co i skad te szantaze?Dzis caly czas po kolei wypraszasz z forum dziewczyny..nam sie tu podoba do czasu kiedy nas sie obraza !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia19874 napisał(a):
tak narzekamy na to że upał że duszno i wogóle ale jakby nie patrzeć to najlepszy okres na chodzenie w ciąży bo wszystko świeże dopiero co wyrośnięte 🙂 i warstw nie musimy 100 na siebie zakładać 🙂

Dokladnie Asiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co odpuszczam chwilowo dzisiaj na brzuszku!!!!!!!!!!!!nie po to sie tu zalogowałam zeby jakis facet obcy mnie i moje dziecko denerwował i to na portalu dla kobiet w ciąży!!!!!!!!!!widze ze nie mozna wyrazac własnego zdania i opini bo jest obraza majestatu i stwierdzenie ze my tu siedzimy i pierniczymy o samych głupotach jak dotąd nie miałm żadnych ale to zadnych zastrzeżeń dzisiaj sie to zdeka zmieniło tak wiec ide sie zrelaksować i przeczekam az mi nerwy puszcza !!!!!!!!!!!!!!no chyba że zostanę zablokowana i nie bede miala juz dojscia na te strone to pewnie nie pogadamy ..............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...