Skocz do zawartości

WRZESIEŃ 2011 - ŁĄCZMY SIĘ :) | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AGUŚ takie przedmioty jak 1. Retoryka-public speaking
2. System zabeszpieczeń społecznych
3. System ochrony prawnej w UE

prawda ze ciekawe ?!!1 😁 🤪 🤪

co ty studjujesz stosunki miedzynarodowe .....czy co ......ciekawe ja to miałam mikro, makroekonomie ja byłam na zarzadzaniu i marketingu....



administarcje KOchana 🙂 mikro i makro tez miałam 🙂 wczesniej przed administarcja studiowałam handel zagraniczny ...........

teraz to wszytsko z UE zwiazane ......to ty juz 2 fakultet robisz kochana 🤪


dokłądnie tak jak mówisz wszystko zwiazane z UE no niestety nie dotrwałam do końca 😞byłam młoda i głupia bo na III roku przerwałam ,ale dojżałam i jestem juz na końcówce administracji 🙂


Doris a ile masz lat?

Dorcia jest młodziutka laska......18 + vat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Asia19874

    5726

  • Agamu

    4062

  • czarna79

    3418

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
AGUŚ takie przedmioty jak 1. Retoryka-public speaking
2. System zabeszpieczeń społecznych
3. System ochrony prawnej w UE

prawda ze ciekawe ?!!1 😁 🤪 🤪

co ty studjujesz stosunki miedzynarodowe .....czy co ......ciekawe ja to miałam mikro, makroekonomie ja byłam na zarzadzaniu i marketingu....



administarcje KOchana 🙂 mikro i makro tez miałam 🙂 wczesniej przed administarcja studiowałam handel zagraniczny ...........

teraz to wszytsko z UE zwiazane ......to ty juz 2 fakultet robisz kochana 🤪


dokłądnie tak jak mówisz wszystko zwiazane z UE no niestety nie dotrwałam do końca 😞byłam młoda i głupia bo na III roku przerwałam ,ale dojżałam i jestem juz na końcówce administracji 🙂

To tak jak moja siorka pod koniec 2roku stosunków miedzynarodwoych wyjechała za granice i j....studia tylko ona do tej pory tam siedzi ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
to powodzenia ! 🙂

leginsik i jak stetoskop.....słyszysz bicia , bo ja nic nie słysze .....

ja teżî nie 😞 trzeba mieć chyba mega szczescie żeby maleństwo sie ulozylo tak aby moc posluchac serduszka ale bede probowac 🙂

teraz to mowia ze od 30 tyg , jak bedzie 30 to powiedza ze w 35 ......usłyszymy na ktg na pewno....

Ja na kazdym usg słucham, a teraz w środę będę miała już ktg-poleżę pól godzinki i posłucham serduszka 🙂 🙂 🙂 Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!

Kurcze,ale fajnie 🙂 🙂 mi nie robi usg co wizyte,bo mowi ze nie ma takiej potrzeby ostatnio musialam go poprosic bo by mi nie zrobil,wiec teraz jak juz wiem ze dzidzia rozwija sie prawidlowo i jest nia dziewczynka to sie juz udzielac nie bede hehe,kiedys mi na pewno jeszzce zrobi 🙂

jak jest wszystko dobrze to robia 3 usg gdzie wszysko mierzą i pierwsze potwierdzajace ciaze....ale my nie cierpliwe chciałybysmy co wizyte hi hi ....Agata ma super...

no dokladnie,ale to nie koncert zyczen hehe wiec pozostaje nam jedynie badanie paluchami hehe

moj to jest jakis lewy bo on dopiero w 3 trymestrze....jeszcze ani razu mi nie badał podwozia....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
to powodzenia ! 🙂

leginsik i jak stetoskop.....słyszysz bicia , bo ja nic nie słysze .....

ja teżî nie 😞 trzeba mieć chyba mega szczescie żeby maleństwo sie ulozylo tak aby moc posluchac serduszka ale bede probowac 🙂

teraz to mowia ze od 30 tyg , jak bedzie 30 to powiedza ze w 35 ......usłyszymy na ktg na pewno....

Ja na kazdym usg słucham, a teraz w środę będę miała już ktg-poleżę pól godzinki i posłucham serduszka 🙂 🙂 🙂 Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!

Kurcze,ale fajnie 🙂 🙂 mi nie robi usg co wizyte,bo mowi ze nie ma takiej potrzeby ostatnio musialam go poprosic bo by mi nie zrobil,wiec teraz jak juz wiem ze dzidzia rozwija sie prawidlowo i jest nia dziewczynka to sie juz udzielac nie bede hehe,kiedys mi na pewno jeszzce zrobi 🙂

jak jest wszystko dobrze to robia 3 usg gdzie wszysko mierzą i pierwsze potwierdzajace ciaze....ale my nie cierpliwe chciałybysmy co wizyte hi hi ....Agata ma super...

no dokladnie,ale to nie koncert zyczen hehe wiec pozostaje nam jedynie badanie paluchami hehe

moj to jest jakis lewy bo on dopiero w 3 trymestrze....jeszcze ani razu mi nie badał podwozia....

oj mój też nie badał mnie ostatnio kazdy ma swoje podejscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
to powodzenia ! 🙂

leginsik i jak stetoskop.....słyszysz bicia , bo ja nic nie słysze .....

ja teżî nie 😞 trzeba mieć chyba mega szczescie żeby maleństwo sie ulozylo tak aby moc posluchac serduszka ale bede probowac 🙂

teraz to mowia ze od 30 tyg , jak bedzie 30 to powiedza ze w 35 ......usłyszymy na ktg na pewno....

Ja na kazdym usg słucham, a teraz w środę będę miała już ktg-poleżę pól godzinki i posłucham serduszka 🙂 🙂 🙂 Już nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!

Kurcze,ale fajnie 🙂 🙂 mi nie robi usg co wizyte,bo mowi ze nie ma takiej potrzeby ostatnio musialam go poprosic bo by mi nie zrobil,wiec teraz jak juz wiem ze dzidzia rozwija sie prawidlowo i jest nia dziewczynka to sie juz udzielac nie bede hehe,kiedys mi na pewno jeszzce zrobi 🙂

jak jest wszystko dobrze to robia 3 usg gdzie wszysko mierzą i pierwsze potwierdzajace ciaze....ale my nie cierpliwe chciałybysmy co wizyte hi hi ....Agata ma super...

no dokladnie,ale to nie koncert zyczen hehe wiec pozostaje nam jedynie badanie paluchami hehe

moj to jest jakis lewy bo on dopiero w 3 trymestrze....jeszcze ani razu mi nie badał podwozia....
a moj grzebatolog co wizyte,nie sprawdza ci szyjki i na jakiej wysokosci znajduje sie macica ? kazdy lekarz inaczej prowadzi ciaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Izunia 😘 😘 😘

Aguś masz racje 18+Vat czyli w lipcu mi 31 stuknie echhhhhhhhhhhhhhhh

a mi 32 za 16 dni hi hi


dobrze ze na nk wyskakuje powiadomienie to bede wiedziala kiedy Cie wirtualnie wysciskac 🙂

przypomne sie hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zrobiło się ładnie to wylazłam na ogródek. Trochę poleniuchowałam i trochę pogrzebałam w ziemi...Ale za gorąco już jest 😞 A rano wyglądało jakby miało padać...
Idę w końcu do tego żelazka, bo mnie pranie już zasypało 😮
Jeszcze tylko rzut oka na ukochanego dziodziola 🙂
W 24 tygodniu ciąży moje dziecię sobie myśli: Co by powiedziało:
"Mam tutaj coraz mniej miejsca! Z drugiej strony jest tu teraz coraz bardziej przytulnie i dużo wyraźniej czuję dotyk mamy i taty. Moja skóra robi się coraz gładsza i coraz mniej przypominam wyschniętą śliwkę.
Zaczynam zastanawiac się nad zmianą dyscypliny sportu z pływania na boks, całymi dniami ćwiczę teraz uderzenia w różne cele, które mają bardzo ciekawe nazwy - żołądek, wątroba, pęcherz moczowy, przepona... Nie wiem kto je wymyślił, ale musiał mieć fantazję..."

Poszła!! Do roboty!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka..
odebrałam kiecke i mam dylemat..
czy załozyć obrzydliwa suknie slubna tak aby uszczesliwisc innych i isc z zrypanym humorem do slubu czy założyć 2 suknie też slubna ale do kolan zwykła prosta i czuc sie dobrze ale akceptowac obrażanie sie innych dookoła? moja mam sie obraziła jak powiedziałam że pojde w tej 2....
pomocy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka..
odebrałam kiecke i mam dylemat..
czy załozyć obrzydliwa suknie slubna tak aby uszczesliwisc innych i isc z zrypanym humorem do slubu czy założyć 2 suknie też slubna ale do kolan zwykła prosta i czuc sie dobrze ale akceptowac obrażanie sie innych dookoła? moja mam sie obraziła jak powiedziałam że pojde w tej 2....
pomocy....

To ma być Twój ślub i Ty masz sie czuć najpiękniejsza w tym dniu... ja bym poszła w tym co mi sie podoba, a inni niech się obrażają...( chociaż moim zdaniem nie mają na co ,bo to Twój dzień i Twoja decyzja)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer napisał(a):
hejka..
odebrałam kiecke i mam dylemat..
czy załozyć obrzydliwa suknie slubna tak aby uszczesliwisc innych i isc z zrypanym humorem do slubu czy założyć 2 suknie też slubna ale do kolan zwykła prosta i czuc sie dobrze ale akceptowac obrażanie sie innych dookoła? moja mam sie obraziła jak powiedziałam że pojde w tej 2....
pomocy....

Kucze to faktycznie lipa jak mam się obraźiła... 😮 Madzia ja też nie byłam zachwycona swoją suknią a w momencie ślubu sukienka to pikuś liczy się co innego Twój wybranek, przysięga żeby się nie pomylić 😮
Ale to Twoja decyzja i rób to co czujesz najlepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leer cieżko mi tak naprawde doradzic bo nie widze Cie w tej sukni i moze nastawiłaś sie ze źle w niej wygladasz po tylu przejsciach i wcale by mnie to nie zdzwiło ,ale to TY i Tylko Ty powinnaś zdecydować w której sukni chcesz złożyc przysięgę ukochanemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...