Skocz do zawartości

CRP | Forum o ciąży


miluszka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam,
jestem obecnie w 22 tc, a w 20 tc miałam silne bóle brzucha zwrciłam sie z tym do ginekologa, który zlecil mi dodatkowe badania krwi. Niestety wyniki nie wyszły zbyt dobre a crp wyszło 16.31 czyli jest 3 razy wyższe niz powinno-swiadczy to że w moim organizmie toczy sie stan zapalny, Badanie krwi powtórzyłam dla pewności jeszcze 2 razy i cały czas crp sie wznosi. Prosze powedzieć jesli któras z Was miała podwyższone crp i co na to mówił lekarz. Bardzo sie niepokoję. Czekam na Wasze wypowiedzi.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dziękuje za odp
Dzis byłam u internisty dała skierowanie do chirurga który ma mnie zbadac pod katem ew. wyrostka robaczkowego bo przez kilka dni narzekałam na bóle w dole brzucha po prawej stronie ale po przyjęciu 3 tabletek nospy bóle te ustąpily i teraz nie wiadomo co wywołue ten stan zapalny 😞 napewno ie zostawię tego bez wyjasnienia. Martwię sie tylko bardzo o maleństwo w brzuszku, mam nadzieję, że ten stan zapalny nie wpływa źle na jego rozwój.
Internistka powiedziła, że nie ma sie póki co martwić bo nie jest to jakies wysokie stężenie crp ale stan zapalny cos wywołuje...Muszę uzbroić sie w cierpliwość

Dziekuę i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...