Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie rocznik 81 :) | Forum o ciąży


Anulka81

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂

Widzę, że zaczynają pojawiać się wątki rocznikowe, więc pomyślałam, czemu nie założyć rocznika '81.
Mam nadzieję, że dołaczą do mnie inne mamusie, a także mamusie dopiero oczekujące na swoje pociechy 🙂

Ja zostałam w czerwcu 2010 mamą, mam córeczkę o imieniu Olga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam. Źle sie czułam ostatnio przez 2 dni mialam goraczke nie wychodzilam z lozka na szczescie nie meczyl mnie katar.
Tak wybralismy juz imiona chociaz nie wiemy czy bedzie chlopiec czy dziewczynka 🙂 myslimy, ze chlopiec takie mamy przeczucie, ale zawsze mozna sie pomylic 🙂 chlopiec napewno Krystian chociaz mojej tesciowej sie nie podoba jakos nie moze wymowic 😆 a dziewczynka Emilka jakos mi sie podoba te imie chociaz jak bylam mlodsza to wogole inne imiona mi sie podobaly. Wszystko niestety z czasem sie zmienia i w kolo znajomi daja imiona, ktore nam sie kiedys podobaly... na szczescie od roku wiemy juz jak nasze dzieci beda mialy na imie, i narazie z rodziny nikt nie nazwal dziecka tak jak my planujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jolajola, dużo zdrówka!!!

Tak spojrzałam na Twój suwaczek i przypomniałam sobie, że w tym samym tc też zachorowałam, gorączka, kaszel, ale miałam chyba też lekki katar nie fajny stan.

Ładne imiona dla chłopca i dziewczynki. Wiesz co, te kobiece przeczucia najczęściej są trafne, ja od początku czułam, że będzie dziewczynka, nawet jak już miałam przez gina potwierdzoną ciążę to mężowi śniła się dziewczynka i sprawdziło się. Co prawda przez krótki czas mówiono na podstawie mojego brzucha, że napewno będzie chłopak, ale gdzieś tam kołatało się myśl o dziewczynce 🙂
A imię Krystian najważniejsze, że Wam się podoba, a jak faktycznie urodzi się chłopiec to teściowa przyzwyczai się do tego imienia, może z czasem nawet stwierdzi, że inne nie pasuje do niego. Jak nie znałam jeszcze płci (mała nas trzymała w niepewności aż do 29 tc) to moja mama kręciła trochę nosem, że jej wnuk miałby mieć na imię Konrad, ale potem jakoś przekonała się do imienia, ale że okazało się, że będzie Olga to już była w 7 niebie (tak na imię miała moja prababcia, babcia mamy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...