Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no w ciązy nie powinno się brać gorących kapieli, wskazane są prysznice. Ja pod koniec też już nie mogłam w wannie wysiedzieć. Tez mam długą a wąską, więc pod koniec nawet porządnie usiąść w niej nie mogłam bo mi się dupsko nie mieściło.. ☺️ a potem cieżko było nawet wstać z wanny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia ostatnio kilka dni temu pisała, że jest źle.. gorzej... napisała coś w stylu "my powoli odlatujemy..;(" i do tej pory się nie odezwała... mam nadzieję, że jest jednak lepiej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. to okropne jak coś takiego się dzieje... płakać się chce.. nawet sobie nie wyobrażam co bym zrobiła gdybym się w takiej sytuacji znalazła 😞
Teraz jak robię praktyki jako kurator widzę, że jest tyle rodzin gdzie ludzie się na rodziców nie nadaje.. a jak ktoś mógłby być świetną matką, ojcem to to szczęście albo nie jest mu dane albo odebrane w taki sposób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshe.. ja już dawno nie daję ☺️ ☺️ najpierw bo przy tych wszystkich lekach, witaminach co mu dawałam zwyczajnie zapominałam.. a potem zaczął jeść danonki - a tam jest sporo wit D..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a mi się chce 🙂 jakoś nie wyobrażam sobie, żebym co 3 tygodnie nie robiła zamówienia, to mnie po prostu wciągneło 🙂
teraz będe już o 6 zamawiać cały czas. I zdziwiłam się, bo przjdzie w paczce brakujący szampon w sprau, a odkąd jestem w oriflame, to jak czegoś nie było to nigdy potem nie dodawali do kolejnych paczek, mimo, że była taka informacja, że produkt "oczekuje" 🙂
najbardziej się ciesze że udało się dostać torebkę "pyton" dla mojej mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja narazie nie mam problemu z netem 😁 😁 😁 ale dzisiAJ JAKIS TAKI ZALATANY DZIEn i nie mialam czasu wejsc 🙂
oczy mnie strasznie bola chyba mam jakies zapaleie :/ koszmar az swiatlo dziennie mnie razi :0
Jaki Grzesiu slodki 😁 😁 😁
No ja wlasnie tez tej vit D nie daje od chyba czerwca ale wtedy bylo slonce a teraz nie wiem w sumie czy mam dawac...danonki je codziennie hmmm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Ale miałam do nadrobienie 😉
Co do witaminy D to ja podaje jedną kropelkę dziennie - ale jak teraz się udam do lekarza to muszę się zapytać czy nadal podawać, bo od kilku dni Gabi dostaje tran - a tam jest wit.D.

Kasiu, do klasy się przyzwyczaiłam 🙂 Fajne dzieciaki - chociaż potrzebuje kilku dni - może tygodni na doprowadzenie ich "do porządku" 🙂 🙂 Tzn - kilku uczniów, bo rozwalają mi swoim zachowaniem całą klasę 😞 Ale ogólnie nie narzekam.

Dzisiaj po pracy musiałam jechac pozałatwiać dokumenty związane z budową, a potem pojechałam na naszą działeczkę, bo wjeżdżała kopara żeby wykopać dziurę pod dom 🙂 🙂 Gabi była w złobku od 8 do 15:15 😮 No ale trudno.

Gosiu - co do smoczka - to spróbuj nie dawać Oliwierkowi go tak często - tyle żyl bez smoczusia!! Ja też zauważyłam że jak zostawię go gdzieś na wierzchu to Gabi sobie bierze i z nim chodzi - ale przy pierwszej lepszej okazji zabieram go jej. Potem będzie ci trudno odzwyczaić Oliwulę od smoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem 😁 😁 😁
ale zraz uciekam bo mnie mąż wola ☺️ 😁
Martus to ja zabieram mu smoczka jak tylko sie czyms zajmie ale jak go gdzies przyuwazy to koniec caly czas tylko "MOO" i "MOO" 🙂 🙂 🙂a zasnal dopiero o 21 maly szogun 😁
tez bym chciala uczyc w szkole klasy 1-3 😉 w przedszkolu nie chce zabardzo kurcze szukam tej pracy i szukam i nic :/ale dzwonila kolezanka z poprzedniej pracy i moze mi zalatwi w firmie gdzie teraz pracuje, za biureczkiem przy komputerku - to jest praca dla mnie uwielbiam za biurkiem siedziec 🙂 😉 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja znowu to bardzo lubie w sumie moja kariera zawodowa to prakrycznie caly czas za biurkiem 🙂
oczy mnie masakrycznie bolą az slabo widze :/
musze uciekac Kaisa niestety 😁 😁 😁 jutro bedzie lzejszy dzien wiec pewnie czesciej bede zaglladac 🙂
slodkich snow :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj - Gosia do męża pobiegła 😁 😁 Ja wróciłam niedawno z TESCO 🙂 Gabi zasnęła tatusiowi dopiero przed 21 🙂 Jak przestawał ją głaskać i wychodził - to wstawała i krzyczała - Ada!!Ada!!Agentka moja Kochana 🙂

Gosiu ja wcześniej też pracowałam za biureczkiem w dziele handlowym i byłam bardzo zadowolona z tej pracy - lubię kontakt z ludźmi, a tam własnie miałam 🙂 No ale jednak i tak wole pracę w szkole 🙂
Mężuek namawia mnie na oglądanie jakiegoś filmu, ale mi się chyba cos chce spac. Dzisiaj wstałam już mo 6:30 i cały czas na wysokich obrotach - jutro to samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia dobrze ze napisalas prosbe hehe nawet moj zamulajacy net szybko chodzi na brzuszku 😁 😁 😁
Pochwal sie wloskami pozniej 🙂 🙂 🙂
No ja tez w dziale chandlowym pracowalam jako fakturzystka 😁 😁 😁 2 lata wiec doswiadczenie mam ale z praca kiepsko widze wysylam cv i nikt nie odpowiada:/ a musze isc do pracy bo ciezko z jednej wyplaty:/ oby ta kolezanka mi zalatwila... 🙂
rozbojnik spi jak wstanie to po pampersy musze leciec bo tylko 4 zostaly 😁 😁 😁 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...