Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂 Widzę, że dzisiaj pustki 🙂 Ja wróciłam z pracy, posprzątałam i poszłam przed 15 po Gabrysię. Biedna płakała jak ją odbierałam - tzn - słyszałam że ryczy zanim ją odebrałam, bo jak tylko mnie zobaczyła to sie uspokoiła. Mój mąż przez ostatnie dwa dni odprowadzał Gabi i powiedział, że ma mieszane uczucia co do tego żłobka....ja zresztą też. Nie wiem co będzie dalej - żadnego innego w rozsądnej cenie nie ma w Luboniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta, a co masz na myśli mowiąc rozsądna cena> Siostra płaci za prywatny złobek ( w państwowym nie ma miejsc, na cały szczecin jest 300 miejsc dla dzieci - paranoja ) 900 zł.. to sporo ;/
A może warto pogadać z innymi rodzicami dzieci z tego żłobka, jak oni go widzą, jakie maja odczucia?

no ja już po fryzjerze, włoskami się narazie nie pochwalę bo nie mam aparatu, ale jak wróci do nas to moze pstryknę fotkę. Mam krótkiego boba z miedziano-czerwonymi pasemkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a 900 zł to nie opłacałoby mi się wracać do pracy, bo zarabiam 1500. Teraz płacimy za żłobek 600 zł - a inny w Luboniu chce 1000 🥴 Nie wiem skąd te ceny! Dzisiaj wlasnie rozmawiałam z jedną matką - która oddaje od maja bliźniaki - i dopiero dzisiaj dowiedziała się, że dzieci nie mają tam śniadania tylko II śniadanie w formie batonika, owocu albo czasami płatków z mlekiem!!!!! Była bardzo zła, bo powiedziano jej że dzieci jedzą śniadania (no to myślała, ze coś treściwego). Chcę zadzwonic do właścicielki i zaproponować żeby zorganizowała zebranie z rodzicami - bo ja bardzo chętnie poznam innych rodziców i przy okazji dokładnie wypytamy się kiedy są zajęcia ruchowe, angielski czy co jest na śniadania i podwieczorki. Myślę, że to mogłoby pomóc rozwiązać kilka problemów.

Kasiu, fryzurka na pewno fajna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera prądu nie mieliśmy.. 😞 następny remont się szykuje.. wybiło nam korki zupełnie bez powodu (żadnego przeciążenia nie było, wszystko jak zwykle).. chociaż tyle, że Kubek dał się spokojnie odłożyć do łóżeczka bo od czasu choroby znów muszę lulać;()
Co tam mamuśki??
Co do żłobków i przedszkoli to jest istna paranoja... w sumie to się cieszę, że na razie nie muszę się o to martwić.. ale jak przyjdzie co do czego to miejsca w przedszkolu tylko po znajomości można załatwić:/
Kasia wklejaj szybko fotkę bo jestem strasznie ciekawa 😉 Ja też mam ostatnio ciśnienie na fryzjera;p;p od tak dawna wyglądam tak samo;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia tez jestem ciekawa jak wygada Twoja fryzurka 🙂
Ja oddawalabym malego do zlobka obok pracy (jakby sie udalo 😁 😁)doslownie 100m 😁ale tam 850!!! obok nas juz nie ma miejsc 🥴 a 650 brali ehh ciezka sprawa nieoplaca sie isc do pracy ale w sumie zawsze jakis grosz zostanie z tej wyplaty po oplaceniu zlobka ...w kwieniu skladam podanie do zlobka panstwowego i mam nadzieje ze mi przyjma Oliwierka 🙂
My dzisiaj przktyczie caly dzien na dworze bylismy z przerwa na obiad 🙂 maly o 20 padl zmeczony 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey, roczek sie udal... nadia dostala fajne praktyczne prezenty, a oprocz nich pieniazki.. wozek i lale, ktoraq caly czas wozi po chacie, i przepiekne kolczyki...

Nie wiem jak jest u Was ale ciezko, zeby przyjeli tak duze dziecko do zlobka, bo dzieci ida z grupy do gupy i te najmniejsze zajmuja miejsca , bo automatycznie maaja pierwszenstwo. a rzadko ktos rezygnuje..

Jestem dzis wsciekla i ryczec mi sie chce, bo mialam nadie brac ze soba do zloba, a jednej z kolezanek sie cos nie spodobalo, ze jak kierowniczka mogla nie zapytac ich o zdanie... i ze jak bedzie tak to one spowoduja, ze nie przedluzy mi umowy.. kurw..
jestem ich przelozona do jasnej ciasnej i irytuje je chyba to, ze przyszla malolata i ma wyzsze staowsiko...Grrrrrr..........
Wogole co to za maniana, ze kierownik ma pytac o zgode ale tak je nauczyla p. kierownik , juz rozumiem dlaczego kazala mi zachowac dstans i nie dac wejsc a glow,e bo pozniej trudno to zwalczyc.. masakra...
jutro zostaje z nadia kolezanka, nie dosc ze w ciazy to z mala starsza 8 dni od Nadi...

Nie wiem czy wspominalam, ale moj zdolny chrzesniak wybil sobie zeba szczebelkiem od lozeczka, a teraz jego siostra jest w szpitalu z zakazeniem jakimis swinstwai, podejrzewam ze z piaskownicy zlapaka..a ich mama w ciazy cale dnie w szpitalu spedza.. 😞(

Heh.. jakos dzisiaj mam spierdolony humor przez to wszystko.. 😞9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta to i tak mniej płacicie za prywatny żłobek niz Pawła siostra, a ona przecież zarabia tyle samo co Ty 🙂 tylko że ona musiała juz wrócić do pracy bo jakby teraz nie wróciła to by jej staż przepadł

kurde, jestem zła na męża. Wróciłam od rodziców i Grzesiu był marudny cały wieczór. Mówię mu, że dlatego bo zmęczony a Paweł, że przejmuje negatywne emocje od moich rodziców, przeżywa wszystko i mam nie jeździć tam więcej.. czaicie? 😞 zabrania mi jeździć do własnych rodziców. W sumie mogę.. ale bez Grzesia.. paranoja!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mój też nie raz sugerował mi, że jak Kubę zabieram do moich rodziców to on potem taki rozbity chodzi.. spać nie chce, marudzi.. pewnie, że nie chce- bo tam ma dzieci, ma się z kim bawić i uwielbia tam jeździć. Na samo wspomnienie o powrocie szału dostaje;p
Także "pacnij" męża w łeb i niech głupot nie opowiada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto co lubi 😁 my z moim jak dobrze się nie wydrzemy na siebie i nie poskaczemy po sobie to byśmy się strasznie długo kłócili;p a tak.. pacnę go raz i drugi on mi odda i po pół godz konflikt zażegnany 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
kto co lubi 😁 my z moim jak dobrze się nie wydrzemy na siebie i nie poskaczemy po sobie to byśmy się strasznie długo kłócili;p a tak.. pacnę go raz i drugi on mi odda i po pół godz konflikt zażegnany 😁


heheh u nas tak samo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh.. wiecie co..juz mam dosc, ona spala lepiej jak byla taka malutka.. ok 3-4 biore ja do siebie, i ciagle jestem tak iewyspana, ze szok..

Jeszcze wczoraj mialam taka scysje w robocie.. 😞 Bo jednej z kolezanek przeszkadzao ze nadia ma zostac ze mna w srody w zlobku.. tak wiec chyba jednak zrezygmuje.. 😞
Plakac mi sie chcialo.. a dzisiaj kierowniczka powiedziala, ze mam ja po prostu brac na mlodsza grupe..
to dziewczyny zaczely jeczec, ze oa jest za duza na pierwsza grupe...

Wyzalilam sie i i sie przypomialo, ze wczoraj Wam o tym pisalam 😁 ale jakos nie moge sie z tym pogodzic.. 😞..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, przykro że Twój M stawia w ten sposób sprawę...no ale jakoś musicie to sobie wyjaśnić.
Sandra to nieźle dzieję się u Ciebie w pracy ;/ Mam nadzieję, że wszystko się pomyślnie ułoży.

Kasiu czy jesteś zadowolona z tego fotelika co masz?? Kurczę byłabym wdzięczna za przypomnienie co to za fotelik. Dzisiaj muszę zamówić, bo Gabi jest już stanowczo za duża na ten nasz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...