Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marta, ja mam Espiro Optima - jestem z niego na prawdę zadowolona. Grzes dobrze w nim siedzi, ma regulowany zagłówek i po przekroczeniu 15 kg można wyjąć taką wkładkę miękką i przepasać dziecko pasem od auta, a wtedy jest do kompletu takie coś na kolana, żeby dziecku było wygodnie 🙂
http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-dla-dzieci-espiro-optima-i1206166950.html tu masz link, na czerwonym fotelu jest na nakładka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta u mnie to był spontan z tym fotelikiem. Nie czytałam o nim żadnych opinii. Jak kupowaliśmy zabawki dla małego na roczek to podeszliśmy do półki z fotelikami i zobaczyliśmy. Za rozsądną cenę był ten co mam i coneco, ale coneco z kolei takie "biedny" się wydawał i niesolidny, więc wzięliśmy ten.
Musisz poczytać na różnych forach opinie i o tym foteliku i o tym, zobaczyć jakie jest mocowanie, mechanizm działania itp 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A espiro wózki są tragiczne ;/ widziałam spacerówki to takie kubełkowe jak Ty Gosiu miałas, w ogóle jak dla mnie nie praktyczne ;/

okazało się że męża koleżanka nie bierze od nas tego wózka co miałam, także na zimę będe woziła nie w parasolce, a w tym wózeczku kadex elipse co miałam na początku. Będzie mi łatwiej w śnieg chodzić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
goshe napisał(a):
Moj Oli nauczyl sie wachac heh i wszystko podosi i bierze pod nosek i wacha smiesznie to wyglada 🙂 🙂 🙂


tylko żeby znów pieprzu nie wąchał 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 bo będzie APSIK APSIK.. i tak milion razy 🙂

mój się nauczył tak, ze gdy mówię, choć przytul się do mamy, to ten gramoli mi się na kolana i kładzie glówkę na cyckach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie zamówiłam fotelik - tak wygląda http://allegro.pl/item1222687820.html niby go ulepszyli. Ten Twój też mi się bardzo podobał, no ale w końcu zdecydowałam się na taki różowy 🙂 🙂

Ja wróciłam na dwie godzinki do domku i zaraz na 16:30 muszę isć znowu na radę ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde.. jak ja nie mam czasu to tu rozmowy wrą 😁 widzę, że fotelik na tapecie - ja też właśnie muszę kupić ale jakoś się zebrać nie możemy.. już ze 3 miechy jak o tym gadamy..

Goshe co do wąchania to mój najpierw wącha np. kwiatki a potem ich próbuje i przychodzi pokazać, że wepchnął do buzi coś niedozwolonego;p
A co do przytulania.. to ja mu mówię "przytul się mamusi do cycusia" a on się cieszy i kładzie 😁 a od dwóch dni buzi daje tylko w policzek 😁
Dzisiaj zażyczył sobie kaloszy na spacer i wreszcie nauczył się w nich chodzić;p bo do tej pory komicznie to wyglądało... wchodzi do kałuży, klapie w nią tyłkiem i woła "BAM" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu nie ma lepszej zabawy..

Kurde Kasia a powiedz mi.. bo się strasznie wkurwiłam na oriflame... drugi raz mi przyszedł nie ten odcień pudru co zamówiłam.. nr się zgadza ale zawartość ewidentnie nie:/ no i płyn do kąpieli.. zamawiałam z jogurtem i mango a przyszedł kokosowy..:/ i nie wiem co jest grane bo wcześniej mi się takie pomyłki nie zdarzały... często tak robią??

Teraz mam problem.. bo jeden puder z racji tego, że dla kuzynki za jasny był zostawiłam sobie.. ale po co mi 2?? a zamknęli u nas biuro regionalne no i nie wiem jak im to odesłać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr, a to dziwne. Czy oby na pewno wpisujesz dobry numer? Porównaj nr z katalogu i z faktury..

Jesli chcesz odesłać, i nie masz biura regionalnego obok Ciebie, to zadzwoń do nich na infolini,e, albo do centrali i wyjasnij sprawę. Bo rzeczywiście, tak nie może być, że przychodzą inne rzeczy niż są zamawiane, ale najpierw upewnij się, ze to nie Twój błąd.
Mi się zdarzyło, że na fakturze miałam policzone za maseczkę do twarzy, a maseczki fizycznie nie było.. paczkę sprawdziłam dopiero w domu, stąd nie mogłam już nic z tym zrobic, ale teraz nauczyłam się i sprawdzam ilośc kosmetyków na miejscu, zaraz jak dostaję paczkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
GoGr, a to dziwne. Czy oby na pewno wpisujesz dobry numer? Porównaj nr z katalogu i z faktury..

Jesli chcesz odesłać, i nie masz biura regionalnego obok Ciebie, to zadzwoń do nich na infolini,e, albo do centrali i wyjasnij sprawę. Bo rzeczywiście, tak nie może być, że przychodzą inne rzeczy niż są zamawiane, ale najpierw upewnij się, ze to nie Twój błąd.
Mi się zdarzyło, że na fakturze miałam policzone za maseczkę do twarzy, a maseczki fizycznie nie było.. paczkę sprawdziłam dopiero w domu, stąd nie mogłam już nic z tym zrobic, ale teraz nauczyłam się i sprawdzam ilośc kosmetyków na miejscu, zaraz jak dostaję paczkę


No właśnie na 100% z mojej str błędu nie ma.. z tym pudrem to w ogóle są jakieś jaja.. bo są 2 odcienie no i wygląda na to, że mają odwrotnie kody wklepane albo h... zdjęcie w katalogu:/ bo zamawiałm ten ciemniejszy (nr na zamówieniu, fatkurze, pudrze i gdzie tylko może być) się zgadza a przychodzi taki niemalże mąkowy, blady... Co do płynu do kąpieli to 3 razy sprawdzałam czy nr dobry wpisuję... bo w ostatniej chwili się zdecydowałam i na końcu go dopisywałam.. więc nie wiem o co kaman... chyba rzeczywiście muszę zadzwonić tam i wyjaśnić bo bez jaj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstawać Mamusie 🙂 Ale dzisiaj się wyspałam, Gabi przebudziła się tylko o 4:40 dałam jej smoczka i spala do 8 🙂 🙂 Dzisiaj do pracy na 11 :30 więc spokojnie mogę sobie posiedzieć z rana przed kompem przy kawce 🙂 Gabi sobie lata po chacie w piżamce i broi od samego rana. Dobrze, że już weekend. Od jutra znowu na basenik z małą zaczynamy chodzić 🙂 Ciekawe czy pamiętać będzie jak się nurkuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hje hje 🙂
my zaspaliśmy trochę 😜 wstalismy godzinke temu.

GoGr, rzeczywiście lepiej zadzwoń, oni to najlepiej wyjaśnią
ps. tak głupio jest mi pisać do Ciebie per nick, GoGr, czy moge Gosia2? Bo Gosia jedna jest już u nas 😜

Marta, no to chwilke odpoczniesz z małą w domku z rana :0 a jak tam cycek? karmisz jeszcze piersią czy już zanikło Ci? No i ciekawe jak tam Gosia, czy ona tez juz nie karmi piersią. jesli tak, to zostałam sama mlekodojna i Grześ ani myśli o likwidacji cycuszka.. wręcz przecienie, z dnia na dzień coraz bardziej go uwielbia.. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂 🙂 🙂
ja juz od dawna nie karmie juz prawie miesiac bedzie cycki mi sie zmniejszyly 😞 🤨 😉 normalnie jak nie moje sa mniejsze niz przed ciaza 😞 😠 🙂 i mieciutkie flaczki hehehe mleko pewnie jest jeszcze ale w minimalnej ilosci 🙂 a Oli zapomnial ze bylo cos takiego jak cycus... 🙂
ja jak do niego mowie choc do mamy to on popatrzy sie i ucieka hehe ze smiechem 🙂
GoGr moj uwielbia kaloszki sam je przynosi jak mowie ze idziemy na spacer hehe ale jak juz mu zaloze to idzie do kaluzy i wklada raczki i bawi sie woda :0 😜
Ogolnie to wszystko mi przyniesie co mu powiem : buty, komorke, dlugopis itp 😁 moja stara dupka nie musi sie podnosic heheheheh 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziś mnie Grzesiu rano zadziwił. W sypialni stal jego nocnik, to jak wstał, wziął go do ręki i mi go niesie.. no to ja go wysadzam, a ten posiedział, pobawił się i zrobił siku do nocnika 😁 no to go pochwaliłam i był zadowolony.
Natomiast ok. 11.00 patrzę, a on stoi na środku pokoju i robi kupe do pampersa, ja mu szybko spodnie w dół, sadzam, a ten się roześmiał i szybko wstał i uciekł 😜 bardziej mi zależy, żeby kupę w nocnik robił, a ten sobie żarty robi 😜

no, obiad ugotowany, znów zachciało mi sie jajecznych kotletów, zrobiłam więcej, od razu teście zjedzą bo nigdy takich nie jedli.

no to wychodzi, że ja tu tylko matka karmiąca zostałam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...