Skocz do zawartości

Sierpień 2009 | Forum o ciąży


kasia1986

Rekomendowane odpowiedzi

kasia1986 napisał(a):
Gosia2 - sudocrem jest bardzo dobry na odparzenia. a po domu niech Kuba trochę w gołym tyłkiem polata...


sudocrem niestety zawiódł.. nie pierwszy raz z resztą ale liczyłam, że tym razem podziała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • goshe

    2700

  • kasia1986

    3149

  • marta1.cz

    1884

  • sandroos

    1656

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jeszcze wlazłam na forum
Gosiu, teraz może staraj się pilnowac, aby mały jak najkrócej miał stycznośc z kupką w nocy, tzn jak tylko cos poczujesz to przebieraj. Grzes raz też z kupą spał, ale taka małą że nic nie czułam i od razu miał czerwone, także domyślam się tylko jak jest u Kuby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeszcze wlazłam na forum
Gosiu, teraz może staraj się pilnowac, aby mały jak najkrócej miał stycznośc z kupką w nocy, tzn jak tylko cos poczujesz to przebieraj. Grzes raz też z kupą spał, ale taka małą że nic nie czułam i od razu miał czerwone, także domyślam się tylko jak jest u Kuby 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Kubuś 😞 Ale zobaczysz, że termentiol pomoże. Ja nie używałam, bo nie było takiej potrzeby, bo sudocrem nam zawsze wystarczał ale słyszałam, że jest bardzo dobry i działa cuda.
Kurcze to Kuba robi jeszcze kupkę w nocy?? Trudno dopilnować - jak pewnie już przesypia całe noce.

Gabi zasnęła dzisiaj dopiero o 21. No ale poszła w dzień mojemu M późno spać...
Kasiu fajnie, że chłopcy się spisali ; 😉 Ja też muszę pochwalić mojego męża, bo przez cały tydzień naprawdę super dawał sobie radę. Nawet kupy bez problemu przebierał 😉 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
GoGr i jak pupka Kuby?lepiej?
Martus widze ze Ty juz lepiej sie czujesz w koncu wyzdrowialas a Gabi ??chyba tez juz dobrze? 🙂
robie dzisiaj na obiad bitki w czerwonym winie hehe z reklamy ciekawe czy beda dobre 🙂
Oli zasnal w domu wiec pojde na spacer dopiero jak wstanie 🙂dzisiaj tez sloneczko od rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
meldujemy się w pochmurną sobote 😜

chyba dostaje okres 🤪 mam plamienia z mała ilością krwi.. i to moje 2 plamienie, miesiąc temu miałam mniejsze.. no i teraz lekko pobolewa mnie krzyż. Podejrzewam, że za miesiąc będzie kolejne, już mocniejsze 🙂 wazne, że coś się TAM dzieje 🙂

jutro jadę do rodziców, zostawiam małego i mam 1 wykład na uczelni

ps. Gosia2, własnie, napisz jak tam pupa Kuby, czy jest jakas poprawa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhh co za lobuziak.. 😞(
Tak przeczytalam pogryzl mnie po cycku...i jakos myslalam ze pomylilam watki.. ☺️ Zapomniala, ze Kasiu jueszcze karmisz Grzecha 😁
hehe, ale spalilam...
moi sobie poszli na nozkach na spacerek wokol domku i maja wrocic na 3set, bo siatkowke ogladamy...

A jak Kasiu z mezem?
u nad od tygodnia czy dwoch nawet, jakas masakra.. 😞 ja mam tak podly charakter, ze chodze i zrzedze. 😞 Masakra..Zauwazylam,ze zamiast poprosic to ostatnimi czasy wydaje polecenia...kurde 😞( tak mi z ty zle jale jakos nie potrafie sie chyba juz zmienic. normalnie mam tak zajebistego meza.. a przypierdzIelam sie jak jakas zolza...
i ogolnie zauwazam ze chyba aseksualna jestem... nawet mi sie nie chce.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra jeszcze Ci sie zechce heheh zobaczysz 😁 😁 😁 i wymeczysz wtedy męża za wszystkie czasy hehhehehe
Kasia ja bym sie szczerze mowiac bala tych Grzesiowych zębów 🙂 juz takie duze sa i jest ich tak duzo 🙂a okres to ja jednak dostalam 1,5 miesiaca od odstawienia malego 😁 fakt ze bardzo skapy ale jest 🙂pierwsze 3 dni byly plamienia a wczoraj i dzisiaj juz normalny skapy okresik 🙂ale ic mie nie boli tak samo sie czuje jak przed ciążą 🙂
Wiecie co ja ostatnio normalnie zaczelam popalac fajeczki ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze mamy takich znajomych, co sie notoryznie spozniaja. i to o 1.5-3h..teraz sie przeprowadzili i mielismy dzis do nich jechac.. a z reguly nie wynieram sie do gosci w czasie jak mala zasypia..
ale zawsze to oni do nas jada, wiec mowie, ze na parapetowe pojedziemy.. dzwonie co chwile zeby znajomy taksowkarz nas zawiozl, bo nie moglismy jechac autem. dziecko na sile przetrzymuje, zeby dopiero u nich zaselo... sasiad zadzwoil. ze po nas jedzie, to dzwonie do znajomych ze zaraz bedziem, a oni na to.. ze beda w domu za 40 minut, bo jada do praktikera...
myslalam ze mnie trafi.. pomijam fakt, ze mogli dac znac, ze nas wezma, bo praktiker kolo nas ( a jak prosilismy zeby nas zabrali to powiedziala kolezanka ze sie zle czuje..), a my niepotrzebie taxi zamawiamy... ale trulismy saiadowi dupe..a oni sobie wyjechali... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO WIEM CZY TAK bardzo dobry hehe caly dzien kloce sie z Michalem jak on mnie wku**ia!!!!!!!! on tylko pracuje i nic poza tym nie robi!!ja sprzatam gotuje zmywam naczynia zajmuje sie non stop dzieckiem !!!! nawet jak gotuje to musze miec malego possdzonego w krzeselku bo on spi no kur*a !!! 😠 w weekendy mial mi pomagac ale on odpoczywa po tygodniu pracy!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠
jaka ja zla jestem WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wyszli na plac zabaw teraz chwila spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej 🙂
jezuu, ale mi okres się przytrafił 😞 niby niec nie boli, ale bardzo dużo leci, i to już normalna krew.. także Gosia mamy w tym samym okresie okres 😁
cycek delej pogryziony, smaruję maścią ale średnio pomaga..
Sandra, nie pomyliłas watów ;p ja wciąz jeszcze dojna krowa jestem 😁

z moim facetem tak samo, wszystko w domu robię ja... obiad, sprzątanie, w miezyczasie spacer z Grzesiem, prasowanie, pranie

wczoraj po raz pierwszy sama uszyłam powłoczki na poduszki. teściowa wyciągneła maszyne, nawlekła nici i uszyłam dla mojej mamy bo chciała takie z materialu ozdobnego..

dobra, idę sobie kawę zrobić bo padam, Grześ zasnął i mam pewnie z godzinkę dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ta maść okazała się cudem 😉 W nocy ze 2 razy tak na wszelki wypadek zmieniłam mu pieluchę i posmarowałam a rano już go nic nie bolało 😉 teraz ma jeszcze ślad - ale już zupełnie bezbolesny 😉 Za to namiętnie przykłada tę maść do pupy 😁
A co do tego czy robi kupkę w nocy to młody ma biegunkę jak mu zęby idą (a wygląda na to, że powoli dochodzą nam górne trójki) i potrafi zrobić nawet 7,8 małych kupek.. w nocy niestety też.. no a w nocy nie wola "kuka" więc przebierałam go dopiero rano...
W każdym razie cały pt był tylko na mleku modyfikowanym i sobotę też.. żebym nie musiała z nim się gnieść na weselu w damskiej toalecie przebierając rzadką kupkę;p zjadł normalny obiad dopiero na imprezie i problemu nie było;D "Kukę" grzecznie zrobił dopiero w domu 😁
A co do wesela to w szoku byłam.. myślałam ,żę głośnia muzyka i dużo ludzi go przerazi - a on tam był w swoim żywiole 😁 biegał od jednego do drugiego, skakał, cieszył się, tańczył 😉 Jeszcze rano "dałnik" go trzymał;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie :0 I już po weekendzie 🙂 Wczoraj od 12 - 20 byłam w szkole na festynie. Przyszłam tak padnięta, że szok...no ale wieczorem umówiliśmy się jeszcze ze znajomymi na piwko 😉 Dzisiaj zrobiliśmy sobie dzień lenia w domku 🙂 🙂 Cały dzień w piżamkach 🙂 🙂 🙂 Gosiu, ja już duzo lepiej ale nadal mam obolałe gardło i katar...Gabi odpukać - dobrze, chociaż katarek jeszcze się utrzymuje, no ale jutro już idzie do żłoba. Co do fajek to...hmmmm----ja też w pracy ☺️ 🙃 🙃 popalam 🙂 Eh - tyle czasu nie paliłam 🙂 Ale lubię sobie usiąść na dużej przerwie z moimi koleżankami i zapalić 🙂 🙂 W domu nie palę i na weekendy też nie.

Sandra ja też myślałam o wizycie u seksuologa ale jakoś nie mam odwagi czasu i kasy 🙂 🙂 🙂 Zresztą cały czas liczę na to, że mi przejdzie ta niechęć 🙂

Co do obowiązków mojego M w domu to póki co nie mogę narzekać. Jak sprzątam czy gotuję to on zajmuje się Gabi i nie marudzi, że musi to robić. Ogólnie ostatnio Gabrysia stala się baaardzo tatusiowa i nawet przy zasypianiu chce żeby był przy niej Adam nie ja 🙂 Mi to oczywiście pasuje, a on ma WIELKĄ satysfakcję, że Gabrysia jest tak za nim 🙂

Dobrze, że dostałyście w końcu okres....Kasiu może pomyśl o odstawieniu cycka...Grześ juz duży chłopak jest....

Ehhh-ostatnio załamałam się jak spojrzałam w lustro na moje cycki...rozmar 0 - dosłownie jestem płaska jak deska. Nawet mąż się śmiał i pytał gdzie się podziały cycuszki. Nigdy nie miałam tak małych piersi!!!!!!Masakra....zaraz idę się zważyć, bo jestem ciekawa czy czasami nie schudłam ;/

GoGr super, że Kubusiowa pupcia jest już w porządku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia no ja doslownie tak samo dzisiaj tak sie ze mnie leje ze masakra!!!ale nie boli mnie brzuch naszczescie 🙂w tym samym czasie dostalysmy okresu heheheh
Martus ja fajek tez bardzo bardzo dawno nie palilam i teraz czasem sobie zapale 🙂a cycki to wez nawet nie mow 😞 moje tez sa nie do poznania 😞 moj teraz mi mowi ze mam kasztanki 🤨 🤨kiedys byly arbuziki ehhh teraz sa takie male i mieciutkie flaczki 😞 😞 😞 kompleks mam normalnie... 😉
GoGr super ze pupka juz zdrowa hehe moj jak robi kupe to steka hehe a jak juz zrobi to otrząsa sie jak piesek hehehe i zadowolony ucieka a smrod za nim 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gosiu to możemy sobie podać rękę z tym kompleksem 🙂 🙂 Gabi kuca jak robi kupkę, a potem normalnie się zachowuje 🙂 Sama muszę poczuć smrodek żeby wiedzieć, że zrobiła kupkę 🙂

Zaraz kładę się spać, bo jutro oprócz swoich lekcji mam zastępstwo za koleżankę więc w szkole jestem od 8-16 😞 😞 Najbardziej żal mi Gabi, że tyle w żłobie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja tam z rana ;p czekam, az otworzą mi możliwość zamówienia kosmetyków, jest od 6.00, a jest 5.58 🙃

krwotoku ciąg dalszy, nie zdążam zmieniac podpasek 🤢

Gosia, moj tez jak zrobi kupkę to otrząsa się i jest smród 😁

Gosia2 - dobrze, że dupsko się zagoiło 🙂

Marta, Gosia, nie podpalać, fajki są BLE 😜

w międzyczasie już zamówiłam kosmetyki, punkt 6 można juz było - Gosia2 - znów wszystko jest 🤪 🤪

dobra, lecę dalej spać, papa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...